כתב נושא: כפייה חילונית  (נקרא 2673 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
כפייה חילונית
« ב- : אוקטובר 06, 2010, 20:56:18 »

הרצאה של הרב רפאל זר- הרב ממש חריף ודעתן אך יש אמת בדבריו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 08, 2010, 11:49:26 על ידי אלמ »
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
כפייה חילונית
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 07, 2010, 06:08:19 »
זה לא עובד. לא בפיירפוקס ולא באקספלורר.

הציבור החילוני חושב שהוא יותר משוחרר וחופשי בדיעותיו מאשר הציבור הדתי. למעשה זה מקור הגאווה שלהם. - הם משוכנעים שאצלם זה חופש (כי להיות דתי זה בעצם סוג של מסגרת - בית כנסת, לבוש מסוים, ועוד. אבל הם לא יודעים שגם הם במסגרת, הדוקה מאד, פשוט היא לא כזאת ברורה לעין כמו אצל הדתיים).

שמע, יש ספר שכתבה אן קולטר, בשם Godless על איך השמאל בעצם יצר 'דת ללא אלו_ים'. לא קראתי אותו, אבל איך לי צורך בכך: צמחוניים, פמיניסטיות, הומואים ולסביות, טיעונים לקיפוחים על רקע צבע עור, אנשים שתומכים בשלום ובשוויון בלי שהם מבינים את המשמעות שלהם, עוד ועוד ועוד... בלי סוף בכלל. אני אוהב סרטים תוצרת צרפת, אבל רוב האנשים אוהבים סרטים תוצרת ארה"ב, זה עוד לכך שהחברה החילונית שרויה תחת כת. מה יש בסרטי ארה"ב? דם, צווחות, מסרים וחינוך... ערימה של רוע. ההוכחה הכי קלה מבחינתי היא זאת: כשהייתי בן 6 הרגשתי שכולם שונים ממני באופן בלתי-רגיל, ושאלתי את עצמי "למה אני יוצא דופן, ולא כמו כל היתר? מה אני עושה לא נכון? מה לא השכלתי להבין והם כן?" - זאת לבד הוכחה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 07, 2010, 06:21:51 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כפייה חילונית
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 07, 2010, 14:16:11 »
זה לא עובד. לא בפיירפוקס ולא באקספלורר.

הציבור החילוני חושב שהוא יותר משוחרר וחופשי בדיעותיו מאשר הציבור הדתי. למעשה זה מקור הגאווה שלהם. - הם משוכנעים שאצלם זה חופש (כי להיות דתי זה בעצם סוג של מסגרת - בית כנסת, לבוש מסוים, ועוד. אבל הם לא יודעים שגם הם במסגרת, הדוקה מאד, פשוט היא לא כזאת ברורה לעין כמו אצל הדתיים).

שמע, יש ספר שכתבה אן קולטר, בשם Godless על איך השמאל בעצם יצר 'דת ללא אלו_ים'. לא קראתי אותו, אבל איך לי צורך בכך: צמחוניים, פמיניסטיות, הומואים ולסביות, טיעונים לקיפוחים על רקע צבע עור, אנשים שתומכים בשלום ובשוויון בלי שהם מבינים את המשמעות שלהם, עוד ועוד ועוד... בלי סוף בכלל. אני אוהב סרטים תוצרת צרפת, אבל רוב האנשים אוהבים סרטים תוצרת ארה"ב, זה עוד לכך שהחברה החילונית שרויה תחת כת. מה יש בסרטי ארה"ב? דם, צווחות, מסרים וחינוך... ערימה של רוע. ההוכחה הכי קלה מבחינתי היא זאת: כשהייתי בן 6 הרגשתי שכולם שונים ממני באופן בלתי-רגיל, ושאלתי את עצמי "למה אני יוצא דופן, ולא כמו כל היתר? מה אני עושה לא נכון? מה לא השכלתי להבין והם כן?" - זאת לבד הוכחה.

אן קולטר מיסיונרית פעילה שידועה באימרתה שיהודים נחותים מהנוצרים.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
כפייה חילונית
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 08, 2010, 04:56:55 »
אן קולטר מיסיונרית פעילה שידועה באימרתה שיהודים נחותים מהנוצרים.

גם אני שמעתי על PERFECTED. לדעתי אדם שמאמין שמושגים כמו PERFECT הם אפשריים על בני אדם, הוא לא מאד נבון. PERFECT זה מושג אבסטרקטי, כמו "אינסוף" ו- "אפס". מה זה PERFECT-ED אני בכלל לא יודע. אבל נראה לי שיהודים-בכאילו ניסו להפיל אותה בקטע הזה. זה מה שנראה לי. לגבי מיסיונרית, אין לי שמץ. אמרת אמרת.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
כפייה חילונית
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 08, 2010, 05:09:49 »

אני מסכים עם כל מילה שלו, בתור אדם שנולד לתוך חברה חילונית אני יכול להעיד שיש כפייה חילונית נוראית. אנשים "קיצוניים" כמו הרב הזה הם בדיוק מה שהעם צריך, כי אנחנו חיים בחברה מעוותת שבה כל מה שנחמד ושפוי נחשב לקיצוני, וכל מה שלא-נחמד וחולני נחשב לנורמלי. הוא צעק כי הוא כועס, זה טבעי לכעוס, אני בעד לכעוס, ככה יודעים שאתה אמיתי. והוא ברוב דבריו הביא פשוט מאד עובדות מדברים שהוא ראה, או שמע מחבריו, זה גבר זה, כן ירבו.

בקשר לכעס, אחד הטריקים הידועים הוא "תרגע, תשתה כוס מים, הכל בסדר? קח את התרופות, אתה תרגיש יותר טוב." - זה טריקים. טריקים מלוכלכים שנועדו לגרום שהאמת לא תישמע. זה לא באמת רצון להרגיע, זה רצון להשתיק, והביטוי הציני "הכל בסדר?!" הוא אחד השנואים עליי. וכולם בחברה משתמשים בו. וזה רע. רע רע רע. בחברה נורמלית יש כעסים מדי פעם, וזו דווקא העובדה שכולם כ"כ שקטים היום, שמעידה על חולי (ריסון-יתר).

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
כפייה חילונית
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 08, 2010, 11:36:33 »
.
בקשר לכעס, אחד הטריקים הידועים הוא "תרגע, תשתה כוס מים, הכל בסדר? קח את התרופות, אתה תרגיש יותר טוב." - זה טריקים. טריקים מלוכלכים שנועדו לגרום שהאמת לא תישמע. זה לא באמת רצון להרגיע, זה רצון להשתיק, והביטוי הציני "הכל בסדר?!" הוא אחד השנואים עליי. וכולם בחברה משתמשים בו. וזה רע. רע רע רע. בחברה נורמלית יש כעסים מדי פעם, וזו דווקא העובדה שכולם כ"כ שקטים היום, שמעידה על חולי (ריסון-יתר).
כעס זה לא מידה טובה-בכל המובנים.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כפייה חילונית
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 08, 2010, 12:05:09 »
גם אני שמעתי על PERFECTED. לדעתי אדם שמאמין שמושגים כמו PERFECT הם אפשריים על בני אדם, הוא לא מאד נבון. PERFECT זה מושג אבסטרקטי, כמו "אינסוף" ו- "אפס". מה זה PERFECT-ED אני בכלל לא יודע. אבל נראה לי שיהודים-בכאילו ניסו להפיל אותה בקטע הזה. זה מה שנראה לי. לגבי מיסיונרית, אין לי שמץ. אמרת אמרת.

הוא לא "מאד לא נבון" - קרא לילד בשמו. הוא אנטישמי והוא מהווה את תמצית הנצרות בהתאם ליוחנן 8:44 ויוחנן 2:22.