כתב נושא: לאן הולך הכסף?  (נקרא 2433 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
לאן הולך הכסף?
« ב- : ספטמבר 26, 2010, 17:24:03 »
תראו, אני גר במקום שיש בו 2 בתי מכולת, אחד דתי, ואחד לא. לאחרונה התחלתי לקנות מבית המכולת הדתי (למרות שהוא קצת יותר יקר).

אני רציתי לשאול שאלה פתוחה לכולם. איך אני יודע שהכסף שאני מבזבז על מזון, מגיע לידיים טובות? אני יודע לא לקנות מערבים, זה קל. אבל מאיזה יהודים לקנות? אם גם בדתיים נפלה שלהבת... מה אגיד לכם אני? אני לא יודע בוודאות שהמכולת הדתית שממנה אני קונה, היא איננה כסף שהולך למטרות רעות.

הייתי מאד שמח, אם הייתם יכולים לתת לי פה רשימה של בתי מכולת ('סופרמרקטים') שהם בפירוש ועם אסמכתה כלשהי, כאלו שבהם הכסף מגיע לידיים הנכונות.

זה נחמד לעשות הפגנות. אבל ממה שראיתי בטלויזיה, מה שהרעיד מפחד את השמאל, היה העובדה שציבור דתי מסוים החליט לא לקנות מסופרמרקט מסוים. תוך יום זה עלה לכותרות, עם 3 שמאלנים סביב שולחן, מול 2 רבנים, והשמאלנים מדברים איתם עצבנות.

בבקשה תנו לי רשימה של בתי מכולת שבהם ידוע שהכסף מגיע לידיים הנכונות. (אלא אם כן זה מסוכן, כי השמאל עלול לראות את זה ולנסות לסגור בכוח את בתי העסק האלה. להיזהר צריך. ישראל היא מדינה קומוניסטית.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
לאן הולך הכסף?
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 03, 2010, 18:12:37 »
אם אתה דואג ככה אז אל תקנה מסופרמרקטים גדולים כמו מגה וכו ובמיוחד לא מטיב טעם הם הכי זבל תקנה ממכולת שכונתית ששם הכסף הולך לבעל העסק
[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים