כתב נושא: מזה החרא הזה? (סליחה על הביטוי)  (נקרא 7816 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
מזה החרא הזה? (סליחה על הביטוי)
« ב- : ספטמבר 08, 2010, 21:51:43 »
חברס.
כשאני חושב על זה עכשיו ברצינות
אברהם אבינו, קיבל את ארץ ישראל *המובטחת* כלומר ירדן סוריה עירק וכל השאר,אמורים להיות שלנו. משמע שאין דבר כזה ערבים, זה סתם המצאה, לא רק העם ה"פלסטיני" אלא המוסלמים כולם.
זה כמו כת השטן. זה בדיוק אותו הדבר , ה-מ-צ-א-ה.
דרך אגב.
אם הייתי בשלטון (אני כן כן אני) הייתי קודם כל מסלק את כל ה"פליסטינים" מהארץ ללא פיצויים . פשוט שילכו לעזאזל. דבר שני, הייתי מעלה את הכוננות של הצבא. מאמן אותם חזק.
דבר שלישי. פצצות אטום על כל השטחים האלה, ושיהיה לנו בהצלחה D:

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 09, 2010, 15:37:04 »
צודק, צריך לזרוק פצצות אטום על המדינות הערביות.
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 14, 2010, 01:06:44 »
אם הייתי בשלטון (אני כן כן אני) הייתי קודם כל מסלק את כל ה"פליסטינים" מהארץ ללא פיצויים . פשוט שילכו לעזאזל.

אני לא הייתי עושה כך... הייתי מעדיף פשוט מאוד 2 מדינות לשתי עמים עם ישראל בארץ המובטחת והפלסטינאים בלב ים ...

חוץ מזה מעניין כמה ערבי יכול לשחות...
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 17, 2010, 07:45:44 »
ואאי אבל זה מסוכן כי חרא לא צף חחח

הולכים בדרכו!

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 17, 2010, 12:56:59 »
חברס.
אברהם אבינו, קיבל את ארץ ישראל *המובטחת* כלומר ירדן סוריה עירק וכל השאר,אמורים להיות שלנו. משמע שאין דבר כזה ערבים, זה סתם המצאה, לא רק העם ה"פלסטיני" אלא המוסלמים כולם.
דרך אגב.
אם הייתי בשלטון (אני כן כן אני) הייתי קודם כל מסלק את כל ה"פליסטינים" מהארץ ללא פיצויים . פשוט שילכו לעזאזל. דבר שני, הייתי מעלה את הכוננות של הצבא. מאמן אותם חזק.

אתה ממש גאון אתה יודע? לזרוק מלא פצצות אטום על הערבים האלה ושעננים רדיואקטיבים והקרינה יגיעו אלינו וכולנו נמות כמו הערבים, פשששש, סחתיין.
(אני לא שמאלני, אני רחוק מלהיות אחד)

לא אתה ממש לא גאון עם החשיבה הזאת, קודם כל, צריך לעשות פרופוגנדה ישראלית בכל אירופה(באסיה זה יכשל), להתחיל במרץ ושקט להכין את הצבא, לחכות קצת עד "שתהיה סיבה טובה מספיק"(כמו פיגוע או משהו) כדי להתחיל "מלחמה", במלחמה אני מתכוון לכיבוש, נתחיל כיבוש מעזה עד איראן, משם כבר יהיה סיפור שונה לגמרי.

לזרוק פצצות אטום רק תמית רבע מהעולם, ותאמין לי, הרבה יהודים ימותו גם, כיבוש תקשורתי, סוציאלי וצבאי זה הדרכים היחידות של העם הישראלי וארץ כנען לכבוש את ארצות ערב.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 18, 2010, 18:41:01 »
קודם כל, צריך לעשות פרופוגנדה ישראלית בכל אירופה
למה? אנחנו לא חייבים לתת לאף אחד הסברים. פחות תעמולה, יותר מעשים, רק ככה נצליח לנצח אחי. ממילא בקרוב כל אירופה תתאסלם, והתעמולה המוסלמינאצית יותר חזקה משלנו, תחשוב על כמות המוסלמים בעולם, בעולם האנטישמי, על מי בדיוק התעמולה ההתנצלותית שלנו תעבוד?

שהערבים יש"ו יבכו לאו"ם על כל זבוב שנופל בעזה, אני לא רוצה שנעשה כן, אני מעדיף להיכנס באמ-אמא של הערבים לגמור את הסיפור. התעמולה שלנו מיותרת, לא צריך פרופוגנדה, צריך מלחמה, צריך להוציא מפה את כל הערבים עד האחרון, ולא להתבכיין לעולם על השואה שהמוסלמים עושים לנו, העולם לא מקשיב ממילא, הם פשוט שונאים אותנו, לכן צריך לפעול עכשיו, ואת ההסברים ניתן אחר כך, אם בכלל.      
ציטוט
להתחיל במרץ ושקט להכין את הצבא, לחכות קצת עד "שתהיה סיבה טובה מספיק"(כמו פיגוע או משהו)
אתה חושב כאילו אנחנו עדיין בגלות. לא צריך להיות כל כך גלותיים, לא צריך לעשות שום דבר "בשקט" ולפחד מהגויים המסריחים, ולא צריך לחכות שיעשו לנו משהו. זו הארץ שלנו, זו העצמאות שלנו, וזו המלחמה שלנו, אנחנו לא צריכים לתת לעולם תירוצים למה אנחנו נילחמים - שהערבים יש"ו יתנו את התירוצים, אנחנו את שלנו נעשה.  

למה שנחכה שיעשו לנו (עוד!) משהו כדי שנתקוף? מה, הם מחכים שאנחנו נתקוף כדי להחזיר לנו התקפה? לא - הם תוקפים אותנו כל הזמן.

עכשיו שתדע שכל מה שאמרת על נשק גרעיני זה שטויות, אין שום סכנה בשימוש בנשק כזה, יש לנו את הצבא הכי טוב בעולם, ואף אחד לא ייתקוף אותנו עם נשק גרעיני אחרי שאנחנו נתקוף אותם. שום קרינה לא תגיע לכאן - זה תלוי איפה אנחנו נתקוף, אם ניתקוף את אירן, סעודיה, צפון טורקיה, דרום מצרים וכו', שום קרינה לא תגיע לכאן. לגבי ירדן, לבנון, סיני, והאזורים הקרובים יותר - זו האדמה שלנו, הקב"ה נתן לנו אותה, ולכן שם לא ניתקוף בעזרת נשק גרעיני, אלא נשחרר את השטח הזה מידי האוייב הערבינאצי יש"ו.    

נשק גרעיני זה הפתרון היחידי שיחזיק מעמד לנצח. אוייבים מתים לא מתנגדים.      
« עריכה אחרונה: ספטמבר 18, 2010, 19:57:08 על ידי Alex37 »
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 18, 2010, 19:48:02 »
חברס.
דרך אגב.

עכשיו אתם רואים למה אין ימין קיצוני בממשלה ?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 18, 2010, 20:07:36 »
Brain, אין ימין אמיתי בממשלה כי התעמולה האנטישמית של השמאל שוטפת לעם את המוח שלהגן על עצמנו זה "לא מוסרי", ושהערבים יש"ו הם חברים שלנו. ברגע ששמאלנים כמוך יפסיקו לשקר, או לחלופין, השקרים של השמאלנאצים הבוגדים יש"ו יפסיקו לעוור את העם, אז תאמין לי שהימין האמיתי ינצח. מכיוון ששמאלנים לעולם לא יפסיקו לשקר, זה למעשה מחלה נפשית שאתם סובלים ממנה, אז האפשרות השנייה היא שתתממש - העם יבין שהשמאל זה שקר אחד גדול, שאין שלום עם ערבים, ושכהנא (השם ייקום דמו) צדק!       

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 18, 2010, 20:08:36 »
כל הגוים אותו דבר. כל הגוים חארות. כל הגוים שקרנים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 18, 2010, 20:18:39 »
העולם הוא מקום גדול.
אילו היהודים יכחו את כול הארץ המובטחת יהיה די והותר שטח לערבים.
האמת שארץ ישראל הגדולה (במובן הרחב ביותר של המילה) היא עדיין מדינה קטנה יחסית.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 18, 2010, 20:24:32 »
Brain, אין ימין אמיתי בממשלה כי התעמולה האנטישמית של השמאל שוטפת לעם את המוח שלהגן על עצמנו זה "לא מוסרי", ושהערבים יש"ו הם חברים שלנו. ברגע ששמאלנים כמוך יפסיקו לשקר, או לחלופין, השקרים של השמאלנאצים הבוגדים יש"ו יפסיקו לעוור את העם, אז תאמין לי שהימין האמיתי ינצח. מכיוון ששמאלנים לעולם לא יפסיקו לשקר, זה למעשה מחלה נפשית שאתם סובלים ממנה, אז האפשרות השנייה היא שתתממש - העם יבין שהשמאל זה שקר אחד גדול, שאין שלום עם ערבים, ושכהנא (השם ייקום דמו) צדק!       

צדק, בישראל, זה השם משפחה של כהנא. זה כמו שלפני 50 שנה בקרב האשכנזים בארץ, נהגו לומר "הגרמנים ימח שמם." אף פעם לא אמרו "הגרמנים" וזהו.
אז גם בארץ, כשאומרים כהנא, כמעט באופן טבעי גם אומרים 'צדק' אחרי זה. אבל בינתיים זאת רק סיסמה בארץ. לא נכנסים לעומק לראות כמה היא נכונה.

איפה היינו היום בלי כהנא? מי ישמור על yossso? יוסי שריד? יוסי שריד הוא חלשלוש. יוסי שריד אפילו יש לו פרצוף של חלשלוש. יוסי שריד לא ישמור על yossso. כי אין לו בכלל כוח לעשות את זה.

שימו לב ששמאלנים תמיד נראים אחד משני אלה:
1. חסרי רוח חיים, ומבואסים.
2. מאושרים עד הגג. כאילו הם עישנו משהו חזק. או שתו.

וזה תמיד מן חיוך, לא *באמת* של אושר. יותר כמו חיוך של "אני מאושר. אתה רואה שאני מאושר? אמרתי לך שאני מאושר! כן! אני מאושר! אני *כן* שמח!" משהו לא טבעי בהם. כל עיקר...

אני מכיר שמאלני שהוא בפירוש בדיכאון. והכרתי שמאלני אחר, שהוא... תמיד נראה סופר שמח (קצת *יותר* מדי. מכירים?), אבל יחד עם זה הוא מעשן ושותה. והוא אפילו אמר לי שהוא ניסה קוקאין. הוא אמר שזה כמו קפה, רק מאד חזק. (הוא אמר לי לא לגלות. אבל לא גיליתי, כי לא גיליתי את שמו. יש הרבה שמאלנים שניסו קוקאין ועוד זבל שלא מעניין אותי.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 19, 2010, 22:07:27 »
למה? אנחנו לא חייבים לתת לאף אחד הסברים. פחות תעמולה, יותר מעשים, רק ככה נצליח לנצח אחי. ממילא בקרוב כל אירופה תתאסלם, והתעמולה המוסלמינאצית יותר חזקה משלנו, תחשוב על כמות המוסלמים בעולם, בעולם האנטישמי, על מי בדיוק התעמולה ההתנצלותית שלנו תעבוד?

שהערבים יש"ו יבכו לאו"ם על כל זבוב שנופל בעזה, אני לא רוצה שנעשה כן, אני מעדיף להיכנס באמ-אמא של הערבים לגמור את הסיפור. התעמולה שלנו מיותרת, לא צריך פרופוגנדה, צריך מלחמה, צריך להוציא מפה את כל הערבים עד האחרון, ולא להתבכיין לעולם על השואה שהמוסלמים עושים לנו, העולם לא מקשיב ממילא, הם פשוט שונאים אותנו, לכן צריך לפעול עכשיו, ואת ההסברים ניתן אחר כך, אם בכלל.       אתה חושב כאילו אנחנו עדיין בגלות. לא צריך להיות כל כך גלותיים, לא צריך לעשות שום דבר "בשקט" ולפחד מהגויים המסריחים, ולא צריך לחכות שיעשו לנו משהו. זו הארץ שלנו, זו העצמאות שלנו, וזו המלחמה שלנו, אנחנו לא צריכים לתת לעולם תירוצים למה אנחנו נילחמים - שהערבים יש"ו יתנו את התירוצים, אנחנו את שלנו נעשה.  

למה שנחכה שיעשו לנו (עוד!) משהו כדי שנתקוף? מה, הם מחכים שאנחנו נתקוף כדי להחזיר לנו התקפה? לא - הם תוקפים אותנו כל הזמן.

עכשיו שתדע שכל מה שאמרת על נשק גרעיני זה שטויות, אין שום סכנה בשימוש בנשק כזה, יש לנו את הצבא הכי טוב בעולם, ואף אחד לא ייתקוף אותנו עם נשק גרעיני אחרי שאנחנו נתקוף אותם. שום קרינה לא תגיע לכאן - זה תלוי איפה אנחנו נתקוף, אם ניתקוף את אירן, סעודיה, צפון טורקיה, דרום מצרים וכו', שום קרינה לא תגיע לכאן. לגבי ירדן, לבנון, סיני, והאזורים הקרובים יותר - זו האדמה שלנו, הקב"ה נתן לנו אותה, ולכן שם לא ניתקוף בעזרת נשק גרעיני, אלא נשחרר את השטח הזה מידי האוייב הערבינאצי יש"ו.    

נשק גרעיני זה הפתרון היחידי שיחזיק מעמד לנצח. אוייבים מתים לא מתנגדים.      

קודם כל, כל החשאיות היא בשביל התקפת פתע, תמיד טוב לתפוס את האויב לא מוכן אתה מסכים.

בנוגע לפצצות אטום.
אם נבנה פצצת אטום ממימן, נוכל לפוצץ את עזה ולבנון אפילו בלי שזה יזיק לנו, אבל אם נבנה אטום עם אורניום, תאמין לי שהקרינה תגיע רחוק, זה למה הערבינאצים בונים אותה, לגרום "נזק".
משהו כמו רדיוס של 180 קילומטר(יותר משטחה של כל ארץ ישראל), זה לא טוב.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 20, 2010, 03:20:00 »
הארץ המובטחת לנו היא נראת ככה

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 22, 2010, 07:02:41 »
נכון,
אז מה הם רוצים לא מספיק שזה השטח המובטח שלנו, אז מה שהצלחנו להציל הם רוצים, שילכו יזדיינו

הולכים בדרכו!

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 22, 2010, 15:14:03 »
זה לא הדבר הזה על מטבע של עשר אגורות? כי שמה זה נראה מאוד דומה.

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 24, 2010, 08:06:56 »
מוחמד מת XD

הולכים בדרכו!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 26, 2010, 09:42:50 »
חברס.
דרך אגב.

סלאמן רושדי מביא בספרו "פסוקי השטן" לא מעט עדויות מהקוראן ומהחד'יתים לכך שמוחמד קיבל "גילויים" מהשטן עצמו, הוא מציין את העובדה שמוחמד הסכים להאמין באלילים של הקורייש על מנת לשים קץ לסכסוך בינם, והוא שינה את דעתו מאוחר יותר וביטל את אותן גילויים לאחר שהבין שזה סותר את האומנה המונותאיסטית שלה הוא הטיף וטען שהגילוים שהתירו לו להיכנס להסכם עם הקורייש הורד אליו ע"י השטן.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 17, 2010, 10:08:23 »
אני אומר,
פשוט צריך את צה"ל עם M-16 ואצבעות חזקות בשביל לחוץ על ההדק
כנ"ל שמאלנים- :beast:

מנותק deathtoislam1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 25, 2010, 21:33:08 »
יש דבר כזה ערבים
ערבים אלה אנשים שחיים במדבריות חצי האי ערב ומתפללים לאבנים לא יותר מזה עד שהם פתאום גילו את האסלאם והשתגעו לגמרי ויצאו והכחידו כמעט את כל העמים במזרח התיכון

רק שתדע השטח ההוא היה השאיפה אז ארץ ישראל היום לדעתי צריכה ליהיות מאילת עד יותר מהחרמון שעליו יושבים כרגע נאט"ו ומהים התיכון עד הגדה המזרחית בדיוק במקום שבו נמצאת המדינה הזאת שבכלל לא באמת קיימת שקוראים לה "ירדן" טוב הסיבה היחידה שהיא קיימת זה כי הבריטים החליטו לעשות מכירת חיסול ולחלת את האדמה היהודים למי שהם רוצים

מנותק hhhhhh

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : מרץ 27, 2011, 09:38:22 »
 שום ארץ מובטחת לא שווה חיי חילים ויהודים שימותו בזמן הכיבוש