כתב נושא: איחוד של תנועות ימין מכל העולם?  (נקרא 4134 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
איחוד של תנועות ימין מכל העולם?
« ב- : ספטמבר 07, 2010, 03:10:09 »
תראו, למשטרה יש את האינטרפול. ולסוציאליסטים פשוט יש את אותו רעיון ביד. אז הם מאוחדים... בכל העולם.

והימין?

אם לא הימין של כל העולם, כי יש לנו בעיה עם גרמנים. אז לפחות איחוד ימין עם חלק מהמדינות. פשוט תאגידים של איחוד. האם אן קולטר או פט ביוקנן התראיינו אי פעם לאמצעי תקשורת ישראלים? לא נראה לי. ראיתי את גלן בק מראיין את ביבי. לא מספיק טוב.

מה דעתכם? האם זה כבר קיים?
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2010, 03:13:12 »
נאום ישן שאני אוהב, כאשר פט ביוקנן עוד היה צעיר (אבל לא יפה):

"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 20, 2010, 09:37:39 »
אחי כדאי שתקלוט טוב טוב פטריק ביוקנן הוא נאצי שמדבר נגד ישראל תמיד ויש לא מעט אימרות שלו שהמפורסמת מבינהם היא ציטוט:"הקונגרס האמריקני כבוש על ידי היהודים וישראל".
פלוס הקמפיין שלו ושל עוד נאצים דוגמת דיוויד דיוק מהקו קלוקס קלאן ואמהות שמאלניות שבניהם נהרגו בעירק(טוב מאוד תמיד ידעתי שיש אלוהים)
הקמפיין היה נגד המלחמה בעירק ונקרא :"no war for israel"!
http://nowarforisrael.com/ -ותראה איזה אנטישמיות ארסית יש באתר הזה פלוס הדגנרטים האמריקאים האלה יוצאים כאן נגד הצבא שלהם מזכירים מאוד את השמאלנאציזם הישראלי!!!!!!!
תבין בארה"ב אין ימין נורמאלי פרט לכמה אנשים בודדים במפלה הרפובליקנית לעומת זאת אפשר ליצור קשרים טובים עם ימין באירופה למשל ימין בסרביה ,איטליה,והולנד
בספרד הנאצית הימין הוא חד משמעית הוא פרו ערבי וכך גם בפורטוגל ובצרפת!!!!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 20, 2010, 15:56:08 »
כן. זאת כנראה הייתי טעות מצידי. למה לסמוך על גויים מלכתחילה. יש בי עוד שיירים חילוניים. אנחנו לעצמנו, רק ככה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 20, 2010, 22:41:51 »
אולי במקום תנועות ימין לאחד תנועות נגד עיקרון הגיהאד?
הכנס שארגן פרופ' אריה אלדד מהאיחוד הלאומי "facing jihad" היה בהחלט צעד מאוד מאוד חשוב בכיוון
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.