כתב נושא: "הוכחה שנטורי קרתא הם לא באמת חרדים או דתיים" - סרט חשיפה חשוב  (נקרא 4779 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

יישר כח לרון בן מיכאל הי''ו על הסרטון החשוב הזה שחושף את הפרצוף האמיתי של בוגדי נטורי קרטא יש''ו שר''י.

אנא הגיבו, דרגו (Like), הוסיפו למועדפים ושתפו (Share) בפייסבוק, במייספייס, אימייל, מסנג'ר, אייסיקיו, סקייפ וכו'.

בעברית:

באנגלית:

מנותק nuchsh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הנה ה"וידאו" המלא 25 דקות בגרמניה הוא מדבר בעצרת פרו פלסטיני בשבת ואומר בגרמנית "כי מוחמד הוא הנביא הקדוש"

שאם יאמרו אומות העולם לישראל לסטים אתם, שכבשתם ארצות שבעה גויים, הם אומרים להם כל הארץ של הקב"ה היא, הוא בראה ונתנה לאשר ישר בעיניו, ברצונו נתנה להם וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו:  (רש"י בראשית פרק א' פסוק א')

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
נטורי קרתא הם בוגדים, וצריך להתייחס אליהם כמו שאנחנו (היהודים הנאמנים) מתייחסים לשמאלנים הנאצים.
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
לא צריך להתייחס אליהם כמו לשמאלנים, צריך להתייחס אליהם כמו לערבים נאצים. בלי רחמים וכמה שיותר אכזריות!  >:(

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים יש מצב שאתה כותב תירגום??

כי אני לא מבין מילה אחת בגרמנית.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חיים יש מצב שאתה כותב תירגום??

כי אני לא מבין מילה אחת בגרמנית.

בס''ד

גם אני לא מבין את השפה המתועבת הזאת יש''ו. אם יש מישהו שמבין גרמנית, כדאי לעשות כתוביות עבריות. אני מסכים איתך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה עם האובססיה הזאת שלכם לנטורי קרתא?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה עם האובססיה הזאת שלכם לנטורי קרתא?

חזיר תחזור לדיר ותחזור לעשות את מה שאתה יודע הכי טוב לאכול בוץ וחרא של חזירים.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקטע באמת לפרסם את זה בלי תרגום? מאיפה אני יודע מה הוא אומר?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הוכחה שנטורי קרתא הם לא באמת חרדים או דתיי
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 09, 2010, 21:25:17 »
מה הקטע באמת לפרסם את זה בלי תרגום? מאיפה אני יודע מה הוא אומר?

באמת כדי לשים תרגום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תרגום מגרמנית:

"תודה לאל הגדול [מילים לא מובנות בטורקית], בעזרת השם ובהסכמתם של חברי הקהילה המוסלמים המכובדים בבגרמניה ובעולם כולו ובהסכמתו של הנביא הקדוש מוחמד [הקהל זועק אללהו אכבר], אני רוצה להודות להזמנה החמה שאני קיבלתי לכאן ביום הקדוש של הרמדאן. ההזמנה הזאת כל כך חשובה, הלכתי את כל הדרך מוינה לאסיפה הזאת שמתרחשת כאן בידידתנו הגדולה גרמניה. למרות שהיו לנו כמה תקלות בדרך אנחנו עדיין היננו ידידים טובים עם גרמניה אז אני רוצה להודות להם גם.

העקרון של ציונות אסור בהחלט על פי ההלכה היהודית והוא הדבר הראשון שאנחנו חייבים לעצור על פי הדת היהודית ואנחנו חייבים להרוס כל טיפה אחרונה של האסון הלאומני הציוני שמנסה לענות ולרצוח את כל האומה המוסלמית בעזרתן של מדינות אחרות. הם רוצים לשלוט באומה היהודית למרות שהאידיאולוגיה שלהם סותרת את הדת היהודית. המטרה שלהם היא להיות קבוצה לאומנית שתהרוס את היהדות ואת האסלאם, החל בפלסטין וכלה באותה שואה שקרתה לפני 60 שנה נגד היהודים הדתיים. עכשיו הם מרחיבים אותה נגד המוסלמים דרך מיסוי כל הכסף שלהם, ודרך פעולות ברבריות וטרוריסטיות נגד המוסלמים שוחרי השלום החפים המפשע.

זאת הפעולה הכי זוועתית וברברית שנעשתה נגד עם של אנשים בהיסטוריה האנושית [הקהל מריע]; אני מאמין שלפלסטינים המסכנים יש זכות בלתי מעורערת להגן על עצמם".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 11, 2010, 08:21:06 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מתפלל שאותם הבוגדים יגיעו לישראל ויהיה לי את הזכות לרסק להם את הראש עם אבנים..

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אני מתפלל שאותם הבוגדים יגיעו לישראל ויהיה לי את הזכות לרסק להם את הראש עם אבנים..

אני הייתי יותר נאיבי, ובאמת חשבתי בגלל הוידאו עם אמנון יצחק, שהם לא בוגדים. טעיתי.

תראו. אני גם זוכר איזה וידאו מאד ישן, נראה לי ביוטיוב משהו על בן גוריון ובנייתה של המדינה. ובאמת היה שם משהו עם נטורי קרתא שעזרו ליצור איזה פיגוע. רק עכשיו נזכרתי בזה.

כן... היהודי הבוגד חי פה מספיק זמן. לכולנו נשבר הזין מכאלה. יגאל עמיר היה פורץ הדרך. (הוא או החשמונאים). יש בהחלט להמשיך בדרכו. אם לא הייתי רוצה להיות בן העם היהודי. הייתי טס לארה"ב, מתנצר, וגומר עניין. אבל להיות פה ולתמוך בטרור נגד יהודים? או בכלל.. לתמוך ברצח... איזה מן יהודי תומך ברצח? מה עם הדיברה ה- 10? זה דבר ה' ממש. לא פחות. מה לעזאזל לא בסדר עם ה"אנשים" האלה?

אגב, מי שרוצה תרגום לגרמנית. יש המון גרמנים בשרת השחמט playchess.com. אבל יש גם בארץ, לא? דוד ויצטום אני יודע?
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
תרגום מגרמנית:

"תודה לאל הגדול [מילים לא מובנות בטורקית], בעזרת השם ובהסכמתם של חברי הקהילה המוסלמים המכובדים בבגרמניה ובעולם כולו ובהסכמתו של הנביא הקדוש מוחמד [הקהל זועק אללהו אכבר], אני רוצה להודות להזמנה החמה שאני קיבלתי לכאן ביום הקדוש של הרמדאן. ההזמנה הזאת כל כך חשובה, הלכתי את כל הדרך מוינה לאסיפה הזאת שמתרחשת כאן בידידתנו הגדולה גרמניה. למרות שהיו לנו כמה תקלות בדרך אנחנו עדיין היננו ידידים טובים עם גרמניה אז אני רוצה להודות להם גם.

העקרון של ציונות אסור בהחלט על פי ההלכה היהודית והוא הדבר הראשון שאנחנו חייבים לעצור על פי הדת היהודית ואנחנו חייבים להרוס כל טיפה אחרונה של האסון הלאומני הציוני שמנסה לענות ולרצוח את כל האומה המוסלמית בעזרתן של מדינות אחרות. הם רוצים לשלוט באומה היהודית למרות שהאידיאולוגיה שלהם סותרת את הדת היהודית. המטרה שלהם היא להיות קבוצה לאומנית שתהרוס את היהדות ואת האסלאם, החל בפלסטין וכלה באותה שואה שקרתה לפני 60 שנה נגד היהודים הדתיים. עכשיו הם מרחיבים אותה נגד המוסלמים דרך מיסוי כל הכסף שלהם, ודרך פעולות ברבריות וטרוריסטיות נגד המוסלמים שוחרי השלום החפים המפשע.

זאת הפעולה הכי זוועתית וברברית שנעשתה נגד עם של אנשים בהיסטוריה האנושית [הקהל מריע]; אני מאמין שלפלסטינים המסכנים יש זכות בלתי מעורערת להגן על עצמם".

אלוהים אדירים... כמה תקלות בדרך... רע לי.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
נטורי קרתא הם בוגדים, וצריך להתייחס אליהם כמו שאנחנו (היהודים הנאמנים) מתייחסים לשמאלנים הנאצים.

אצל המוסלמים אסור לאכול חזיר בגלל שחזיר אצלם היא חיה קדושה. הם מתפללים לחזיר יומם וליל.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
אצל המוסלמים אסור לאכול חזיר בגלל שחזיר אצלם היא חיה קדושה. הם מתפללים לחזיר יומם וליל.

באמת יש בעיה חמורה עם זה במדינה שלנו. אנשים גונבים את היהדות. נטורי קרתא הם הדוגמה הכי קיצונית. אבל... יש עוד. אני חושב שצריך לגמרי לפתוח על זה נושא.

אני יהודי. ואין לי שום סימן יהודי. אפילו לא כיפה. אני רק מגדל זקן. וזה כי זקן זה היופי של הגבר בטבע, ולא מסיבה אחרת. אז מה אני אגיד? אין לי בעיה שמישהו שם שטריימל וזה. זה בטח הרגלים מהבית. וגם אין בזה כל פסול. זה פסול כמו שאני פסול כי אני לובש סנדלים.. אבל מחבל יכול להתחפש לחרדי, זאת הצרה. כנראה שה' לא עשה את זה סתם: יש לפעמים תחושה, פשוט מאד תחושה, שאתה מרגיש, כאשר אדם רע נמצא לידך. פשוט ככה. אנשים היום נוטים להתעלם מהתחושות שלהם. אם התחושה לא חזקה מספיק, יתעלמו ממנה. יגידו 'זה סתם'. לפעמים אתה פשוט ממש ממש מרגיש את זה. בערך כמו שאתה מרגיש את הרוגע באוויר שכאתה הולך ברחובות של ירושלים. משהו... טוב לך. גם גלן בק אמר, הוא בא אחרי 11/9 לירושלים ואמר באחת התוכניות "אתה יכול להרגיש את הכוח מההר" (הר הבית - THE TEMPLE MOUNT). אז אם אתם מרגישים, פשוט חשים אינטואיטיבית, שמישהו הוא רע. תפסו מרחק. אל תתעלמו מהאינטואיציות שלכם. הם לא קיימות סתם. דרך אגב, לא מעט מקורות אומרים שחיות (כלבים) מסוגלים לחוש בהבדל הזה, ההבדל בין יהודים לערבים. חיות לא משחקות משחקים. חיות לא כפופות למנטליות ולא שטפו להם את המוח מהילדות. לכן אצלן אין אינטואיציות שהוכהו (נעשו כהות יותר). חיות  הם נבונות. סה"כ חסרות יכולת דיבור. ונכון להיום, אולי נבונות גם מאיתנו. אני פוחד מהיטפשות גלובלית.

הוידאו בו גלן בק אומר זאת:

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
למי שלא הבין אותי במפורש. אני אומר שאם אנחנו אכן צודקים, עולם החי בעדנו. יהיה חכם להשתמש בחיות. אולי זו הסיבה שאין כלבים ביישובים ערביים. (לא שאני ראיתי. פעם באתי עם הכלב ליישוב ערבי. הילדים אהבו את הכלב וליטפו אותו, אבל לפי ההתנהגות ברור שאין להם כלב ביישוב.)

(כן, אני מודע לכך שזה נשמע כמו שטויות של בנאדם משוגע. הנה וידאו שיוכיח את דבריי)

אם אריה מסוגל לאהוב אדם.. (האריה אשכרה מחבק את הבנאדם עם הזרוע, כמו שאנשים עושים אחד לשני. בלתי נתפס. דקה 1:16)

והמוסלמי?

דעו לכם, יש סיבה למה חיות שונאות ערבים. קראתי באנצי' "תרבות" משנות ה- 60, שהמלך האשורי הלך עם המרכבה שלו וצד אריות בשביל הספורט. ממלכת אשור זה לפני 6000 שנה בערך... הערבים לא השתנו באכזריות שלהם עד היום. פעם זה אשור, פעם זה איסלם...

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
גם השחיטה של חיות אצלם... אין להם רחמנות. הם יכולים לקחת חזיר ולהרוג אותו גם באכזריות...