כתב נושא: זה ממש מכוער ומקומם מה שקורה בעמנואל  (נקרא 17346 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
זה ממש מכוער ומקומם מה שקורה בעמנואל
« להגיב #75 ב- : יוני 17, 2010, 13:44:05 »
איך זה קשור ללשון הרע?.וגם אם זה קשור אתה יכול לשלוח לינק כל האחריות עליי.
אני אשאל את האדם שפתח את האשכול אם אפשר לשלוח ואז אשלח לך.
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #76 ב- : יוני 17, 2010, 13:59:57 »
אני אשאל את האדם שפתח את האשכול אם אפשר לשלוח ואז אשלח לך.
מצויין מבחינתי.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : יוני 17, 2010, 14:15:12 »

אני חושבת שרבנים ספרדים כאשכנזים ואשכנזים כספרדים צריכים לשים סוף להפרדה בין יהודי כזה ליהודי אחר כולם יהודים אין שום סיבה להפריד...
דם ספרדי לא סמיך יותר מדם אשכנזי ולהיפך חייבים להיות מאוחדים :old_sad:

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #78 ב- : יוני 17, 2010, 19:45:44 »
אתה צודק חיים אני מסכים איתך שלא תחשוב שאני גזען ושונא אשכנזים להפך אני אוהב את העם היהודי ומאמין ויודע שלכולנו יש אותה מטרה למען ארץ ישראל אבל שרואים דברים כאלה הפתיל הוא קצר והוא ישר נדלק ובתור מזרחי שאני רואה דברים כאלה אני מאוד כועס וזה מרתיח

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : יוני 17, 2010, 20:29:56 »
טוב לדעת שיש קולות שפויים בפורום הזה שמתנגדים לגזענות החרדית , אולי יש לכם תקווה .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #80 ב- : יוני 17, 2010, 20:32:21 »
טוב לדעת שיש קולות שפויים בפורום הזה שמתנגדים לגזענות החרדית , אולי יש לכם תקווה .
זה בסדר אתה הרבה יותר גזען מאיתנו.אתה לאומן ערבי שמעונייו בהריסתה של מדינת ישראל.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : יוני 17, 2010, 20:34:30 »
זה בסדר אתה הרבה יותר גזען מאיתנו.אתה לאומן ערבי שמעונייו בהריסתה של מדינת ישראל.

אני לא לאומן ערבי ולא לאומן יהודי . אני אינטרנאציונליסט ומאמין בקיום לאומיות אנושית .

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #82 ב- : יוני 17, 2010, 20:39:04 »
אני לא לאומן ערבי ולא לאומן יהודי . אני אינטרנאציונליסט ומאמין בקיום לאומיות אנושית .
אתה בוגד רכרוכי שרוצה בהשמדת ישראל על ידי חזרה לגבולות 67.

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #83 ב- : יוני 17, 2010, 20:40:46 »
אתה בוגד רכרוכי שרוצה בהשמדת ישראל על ידי חזרה לגבולות 67.

אז כנראה שגם ראש ממשלת ישראל בכבודו ובעצמו בוגד כי גם הוא מעוניין לחזור לגבולות לפני מלחמת הכיבוש מעבר לים aka מלחמת ששת הימים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #84 ב- : יוני 17, 2010, 20:42:35 »
אז כנראה שגם ראש ממשלת ישראל בכבודו ובעצמו בוגד כי גם הוא מעוניין לחזור לגבולות לפני מלחמת הכיבוש מעבר לים aka מלחמת ששת הימים.
אף אחד לא הכחיש זאת.

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #85 ב- : יוני 17, 2010, 21:33:46 »

לך לך מפה יא קוקסינל בוגד מאיפה באת

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #86 ב- : יוני 17, 2010, 23:05:44 »

אתה יהודי או ערבי?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #87 ב- : יוני 17, 2010, 23:15:51 »
בס''ד
כאשר שמעתי לראשונה על המקרה המביש בעמנואל, לבי התמלא בזעם וצער רב. הכיצד יתכן הדבר, שיהודים אמוניים שומרי תורה ומצוות, גורמים עוגמת נפש ליהודים אחרים! האשכנזים שמסרבים שבנותיהם ילמדו יחד עם בנות הספרדים, גורמים השפלה ומפלים יהודים טובים לרעה! זוהי איננה גזענות, זוהי העדפת ציבור מסויים ודחיית ציבור אחר ובכך יצירת אווירה של ''ציבור עליון'' ו''ציבור נחות''. אני מתבייש באותם ופגוע עד עמקי נשמתי מהאפליה הגועלית הזאת.
אך אינני מופתע כלל שבזיון כזה בא דווקא מהחברה החרדית. בעיניי, הציבור החרדי הגלותי, עושה הכל כדי לשמר את ההבדלים בין העדות, כדי לשמר את ההבדלים בין יהודי ליהודי. הם יוצרים פילוג, לא באופן עקיף, אלא באופן ישיר! תופעת ''ש'ס'' הידועה לשמצה היא דוגמא מצויינת לכך. המפלגה המושחתת הזאת מעמיקה את ההבדלים בין האשכנזים לספרדים, היא משמרת את האפלייה. ובכלל כל הציבור החרדי הוא ציבור מפולג, הם לא מוכנים להתפשר כדי לאחד את העם אחרי אלפיים שנות גלות. הם משמרים את הגלותיות! לעומת זאת, אצלנו בציבור הדתי-לאומי, יש אהבת ישראל אמיתית בלי שום הבדל בין ספרדי לאשכנזי. לדוגמא, אבי אשכנזי והוא מתפלל בבית כנסת תימני והרב שלו הוא תימני.
אני מתפלל בנוסח אשכנז כל השנה, אך בתקופת חודש אלול, אני מתפלל ''סליחות'' בנוסח יהודי צפון אפריקה (ספרדי למהדרין) למרות שאני אשכנזי לחלוטין. אין שום הבדל בין יהודי מנורבגיה לבין יהודי מאלג'יר. ולכן בתחילת דבריי אמרתי שלא מדובר פה בגזענות, יהודי ספרדי לא שייך לגזע שונה ממני!
אני בעד פשרת ביניים בין המנהגים השונים, אני בעד הקמת מועצת רבנים שתקבע מנהגים משותפים בין ספרדים לאשכנזים, אינני רוצה עוד לראות בית כנסת אשכנזי וכמה רחובות אחריו בית כנסת ספרדי. אני רוצה שכל היהודים יתפללו באותו בית תפילה, באותו הנוסח, אל אותו האל שהוציא את אבותינו ממצרים, והם כזכור לא היו ספרדים ולא אשכנזים. בואו נהייה פשוט עם ישראל!
עדן איסקוביץ

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #88 ב- : יוני 18, 2010, 00:24:17 »
בס''ד

כאן נשלים לך את דברי התועבה הרצחניים של הקוראן המתועב יכריתהו הקב''ה ברחמיו במהרה מהעול-ם אכי''ר כדלקמן :

صورة "التوبة" وهي التاسعة , آية رقم 111 (פרק תשיעי הנקרא ''אתתאובה=''התשובה'' , אאי'ה(=''פסוק'') מס' 111.

" إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِينَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَيَقْتُلُونَ وَيُقْتَلُونَ وَعْدًا عَلَيْهِ حَقًّا فِي التَّوْرَاةِ وَالْإِنْجِيلِ وَالْقُرْآنِ وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بَايَعْتُمْ بِهِ وَذَلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ
 "

תרגום :
'' אללה קנה ממאמיניו את נפשותם וממונם תמורת גן-העדן , לכך הם נלחמים בדרך אללה , רוצחים ונרצחים ,באמונתם זו שזוהי הבטחה מאללה  כפי שנאמר בתורה (ולהבדיל) באינג'יליקון (''הברית-החדשה של הנצרות בכלליות על כל הנוסחאות שלה'') ובקוראן (המתועב ) , התגאו בקניינכם זה שקניתם! ,וזהו הניצחון הגדול! ''

כמשתף-פעולה עם הצורר הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י הינך שותף בהכרח לאמור לעיל! ולכן ידיך מגואלות בדם אחינו הי''ד ! אנא הקשב לנאמר בסרטון הבא בשני חלקים, בחן את הדברים היטב לאשורם ,ואז תבין שהינך מוטעה בתוך בועה של שטיפות-מוח ממסדיות מצד שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2110080

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2110090

ועוד מספר דברים בעניין כאן:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1895874

ולסיכום ,הנה הדברים שהובאו ע''י השיח' הראסמי של רמאללה , ללא שום ''צנזורה'' ועם תרגום מדוויק !! תעשה חשבון פשוט!! וראה בעיניך ושמע באזניך מה מתכנן עבורך ועבור חבריך אותו '' חבר שלו-ם'' שדרך-אגב נמנה על ארגון ''פת''ח''  ''בן-בריתכם'' שמשחיז את הסכינים בכדי לשסף אתכם תחילה ר''ל !!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2193553

ובכ-ן ''יא זומברכ'' =''קפיץ'' ! כך רוצה האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י לדרוך עליך ועל חבריך שבהם מהתל האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ומתעלל ומתקלס ב''חוקי העוולה'' שלכם !!

והנה הרעל שמפיצים כלי התשקורת של בני ברית-הדמים שלכם ה''מתונים'' :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2699459

שים לב מיהו המשתתף בתיפלה המגעילה הזו בקישור הבא! הלא הוא בן-בריתכם ל''שלו-ם'' ( ''אין שלו-ם לרשעים אמר ה'' , ''ואמרתם שלו-ם ואין שלו-ם'' !!הלא הוא מחמוד עבאס ששמו המחתרתי השגור בפיכם הוא ''אבו מאזן'' יש''ו שר''י !

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2193549

לזה הם יש''ו שר''י קוראים   ''דרשת יום שישי ''  ???

صدق الله العظيم  :laugh: :::D

אינטר-נאציונאל סוציאליסט = נאצי ? :doctor: :coffee: (זהו השם המלא שת התנועה הנציונאל סוציאליסטית= נאצית יש''ו שר''י !!)!

נ''ב אנו מצפים ממך לתגובות ענייניות בנושאים הקודמים !

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                                    הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: יוני 18, 2010, 01:27:52 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #89 ב- : יוני 18, 2010, 07:27:36 »

ל Brain אני לא יודעת אם אתה יהודי או ערבי אבל אחרי כל הפיגועים שעשו הערבים יש"ו בשיתוף עם השמאל הקיצוני אי אפשר וגם אני לא רוצה שיהיה שלום עם הערבים בארץ ישראל, לכם כבר יש מדינה תשאירו אותנו לחיות בשקט. ובקשר למילה "שלום" כולם יודעים מה עומד מאחורי המילה הזאת שאבו מאזן משתמש בה כפי שמחמד עשה לשבטים היהודים ביתריב.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #90 ב- : יוני 18, 2010, 07:46:22 »
קיים איזה דו קיום מלאכותי עם הערבים ביפו בחיפה בעכו ובעוד מקומות,זאת כמובן אשליה מתוקה,ונחשב בגדר פצצה מתקתקת.
במקרה של עימות או מלחמה זה דיי ברור איזה צד הם בדיוק יקחו !
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #91 ב- : יוני 18, 2010, 08:12:24 »
קיים איזה דו קיום מלאכותי עם הערבים ביפו בחיפה בעכו ובעוד מקומות,זאת כמובן אשליה מתוקה,ונחשב בגדר פצצה מתקתקת.
במקרה של עימות או מלחמה זה דיי ברור איזה צד הם בדיוק יקחו !
יותר גרוע.גם ברור איזה צד נו בריין ייקח במלחמה שתפרוץ.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #92 ב- : יוני 18, 2010, 11:00:25 »
בס''ד

כאן נשלים לך את דברי התועבה הרצחניים של הקוראן המתועב יכריתהו הקב''ה ברחמיו במהרה מהעול-ם אכי''ר כדלקמן :

صورة "التوبة" وهي التاسعة , آية رقم 111 (פרק תשיעי הנקרא ''אתתאובה=''התשובה'' , אאי'ה(=''פסוק'') מס' 111.

" إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِينَ أَنْفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُمْ بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَيَقْتُلُونَ وَيُقْتَلُونَ وَعْدًا عَلَيْهِ حَقًّا فِي التَّوْرَاةِ وَالْإِنْجِيلِ وَالْقُرْآنِ وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بَايَعْتُمْ بِهِ وَذَلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ
 "

תרגום :
'' אללה קנה ממאמיניו את נפשותם וממונם תמורת גן-העדן , לכך הם נלחמים בדרך אללה , רוצחים ונרצחים ,באמונתם זו שזוהי הבטחה מאללה  כפי שנאמר בתורה (ולהבדיל) באינג'יליקון (''הברית-החדשה של הנצרות בכלליות על כל הנוסחאות שלה'') ובקוראן (המתועב ) , התגאו בקניינכם זה שקניתם! ,וזהו הניצחון הגדול! ''

כמשתף-פעולה עם הצורר הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י הינך שותף בהכרח לאמור לעיל! ולכן ידיך מגואלות בדם אחינו הי''ד ! אנא הקשב לנאמר בסרטון הבא בשני חלקים, בחן את הדברים היטב לאשורם ,ואז תבין שהינך מוטעה בתוך בועה של שטיפות-מוח ממסדיות מצד שלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2110080

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2110090

ועוד מספר דברים בעניין כאן:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1895874

ולסיכום ,הנה הדברים שהובאו ע''י השיח' הראסמי של רמאללה , ללא שום ''צנזורה'' ועם תרגום מדוויק !! תעשה חשבון פשוט!! וראה בעיניך ושמע באזניך מה מתכנן עבורך ועבור חבריך אותו '' חבר שלו-ם'' שדרך-אגב נמנה על ארגון ''פת''ח''  ''בן-בריתכם'' שמשחיז את הסכינים בכדי לשסף אתכם תחילה ר''ל !!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2193553

ובכ-ן ''יא זומברכ'' =''קפיץ'' ! כך רוצה האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י לדרוך עליך ועל חבריך שבהם מהתל האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ומתעלל ומתקלס ב''חוקי העוולה'' שלכם !!

והנה הרעל שמפיצים כלי התשקורת של בני ברית-הדמים שלכם ה''מתונים'' :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2699459

שים לב מיהו המשתתף בתיפלה המגעילה הזו בקישור הבא! הלא הוא בן-בריתכם ל''שלו-ם'' ( ''אין שלו-ם לרשעים אמר ה'' , ''ואמרתם שלו-ם ואין שלו-ם'' !!הלא הוא מחמוד עבאס ששמו המחתרתי השגור בפיכם הוא ''אבו מאזן'' יש''ו שר''י !

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2193549

לזה הם יש''ו שר''י קוראים   ''דרשת יום שישי ''  ???

صدق الله العظيم  :laugh: :::D
                                                                      אינטר-נאציונאל סוציאליסט = נאצי ? :doctor: :coffee: (זהו השם המלא שת התנועה הנציונאל סוציאליסטית= נאצית יש''ו שר''י !!)!

נ''ב אנו מצפים ממך לתגובות ענייניות בנושאים הקודמים !

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                                                    הגולה בארץ  :)

ברייאן ככל הנראה לא מעוניין לענות על זה ועל דיונים רציניים אחרים! בכל זאת 'מוסיף ידע מוסיף מכאוב' :old_wink2:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #93 ב- : יוני 18, 2010, 11:11:22 »
למה ציפיתה משמאלן מצוי?