כתב נושא: זה ממש מכוער ומקומם מה שקורה בעמנואל  (נקרא 17344 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה ממש מכוער ומקומם מה שקורה בעמנואל
« להגיב #50 ב- : יוני 16, 2010, 22:31:05 »
מה הפלא!

לצערנו, קיימים בצבור אנשים המכחישים במכוון או שלא במכוון את המורשת התורנית האדירה שפיכתה בארצות המזרח כמעיין חי ומתגבר וכנחל שאינו פוסק.

צריך לדעת כי אי הידיעה על קיומן של עולם הישיבות והפולקלור הרוחני בארצות המזרח, נובע במדת מה, בגלל מחדל של בני אותן ארצות, שבעידן 'לא פרסמת - לא עשית', כמעט ולא דאגו לפרסם (מה שנקרא היום 'לעשות יחסי ציבור') את המורשת שלהם, כפי שיודעים לעשות טוב מאוד אחיהם האשכנזים. וכיצד מפרסמים? לא צריך לכך שלטי חוצות או מודעות רחוב, אלא יש להמשיך את המורשת המפוארת הזו, ובעיקר להיות גאים בה.
ברם, כאשר תחת זאת, חלק מן הציבור הספרדי מנסה בכל כוחו להתנתק מאותה מורשת נפלאה -

מה פלא, כי מעדות אחרות לא יכירו וידעו בעבר הכה מפואר?!

מה פלא, אם מורה בסמינר בית-יעקב, מנחילה לתלמידותיה באופן רשמי ובלי להתבלבל, שחכמי הספרדים לא ידעו... ללמוד תורה (אוי לאוזניים שכך שומעות!)?!

מה פלא, כי בחורים ספרדים צריכים לעבור שבעה מדורי גיהנם, כדי להתקבל בישיבות אשכנזיות, למרות שמדובר בבחורים מצויינים?!

מה פלא, כי נערות מבתים מעולים, יושבות בטלות בביתם, ללא סמינר, כשכל פשען הוא שהן 'ספרדיות'?!

מה פלא, שהמוסדות הספרדיים נראים איך שהם נראים, אם העידית שבציבור הספרדי, נוהר למוסדות אשכנזיים?!

מה פלא, כי קיים זלזול בוטה, בעזות מצח ובשאט נפש נוראה בתלמידי חכמים עצומים מבני עדות המזרח?!

מה פלא, שבוועדות קבלה למיניהן, דואגים לסנן את הציבור הספרדי, אף אם מדובר במשפחות של אברכים יראים ושלמים?!

מה פלא, שכמעט ולא נכתבו ספרי ביוגרפיה על חכמי המזרח?!

מה פלא, שמסתכלים על ספרדים כעל סוג ב'?!

מה פלא, שכאשר שומעים שאיזה בחור לא הצליח בישיבה, החברה מגדירה אותו לפי עדתו ומוצאו, אם הוא ספרדי הוא "שבבניק", ואם הוא אשכנזי הוא "מודרני"?!

מה פלא?! אין פלא!

אין פלא! כי מי שאינו מכיר בערך עצמו, איך ירצה שיכירו אחרים בערכו?!...

אין פלא! כיון שיש החושבים לתומם כי התורה נתנה רק לבני אשכנז, ומתעקשים בכל כחם להתקבל למוסדותיהם ולגור במקומותם, גם כאשר יש להם אלטרנטיבה שאינה נופלת במאומה.

אין פלא! משום שכל מוסד או שכונה שמתמלאים בספרדים מעבר למכסה מסוימת, הרבה ספרדים ידירו את רגליהם משם...

אין פלא! שכן כאשר תלמיד חכם ספרדי מנסה לקבל משרת ר"מ בישיבה ספרדית, ראש הישיבה בוחר שלא לקבלו, כי יש יותר מדאי ר"מים ספרדיים, והישיבה עלולה לאבד מ'צביונה'...

אין פלא! אחר שיש אחראים על ישיבות, אשר פוערים פיהם לבלי חוק על גדולי ישראל, ולעתים מסוגלים למסור שיחות במשך שעות רק על הצורך החיוני ב'להיות אשכנזים'...

אין פלא! בגלל שבחור מצוין ירא ושלם, בא להתקבל לישיבה ספרדית, ודחו אותו מעל פניהם, למה? היתה לו בעיה חמורה - צבע עורו כהה מדאי, ואינו מתאים למטרת הישיבה והשקפתה 'הטהורה' מלובן... ממש עזות פנים!

אין פלא! מאחר ותלמיד חכם שאבותיו היו ספרדים, אומר במוצהר את המשפט הבא: "כששואלים אותי מה היתה שיטת הלימוד של רבותינו הספרדים, אני עונה לכו לישיבות היום, כך הספרדים למדו, מה שנקרא לומד'ס".

אין עוד מה לומר. אם האשכנזים רואים שהופכים אור לחושך, שחור ללבן, רק כדי לזכות לקורטוב של יחס מצדם, אז באמת מה פלא?!

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #51 ב- : יוני 16, 2010, 22:34:08 »
מה אתה אומר על זה 'האשקלוני'    נא לא לנפץ את המסך :::D

חחח אין מצב שזה לא אמיתי נכון ?

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : יוני 16, 2010, 22:35:57 »
אלמ לגביי ישיבות חרדיות אשכנזיות תשאל בחורים מהציבור החרדיי ספרדים ותראה מה יגידו לך..
עזוב לשאול סתכל בעובדות כמה בחורים לומדים בכל ישיבה אשכנזית ולא בגלל חוסר רצון ללכת לישיבות אשכנזיות אלא בגלל הצנזורה הגדולה והמחסומים שעומדים בפני כל בחור ספרדי! :old_angry:

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : יוני 16, 2010, 22:36:52 »

O0

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : יוני 16, 2010, 22:37:34 »
רבנים אשכנזים פרסמו מסמך ובו פירוט הקריטריונים לקבלת ילדים ספרדים למוסדות חינוך חרדיים בעיר אופקים. עיקרו של המסמך הוא העמקת המגבלות על קבלת ספרדים, מגבלות הקיימות ממילא במוסדות חרדיים אשכנזיים. לכללים במסמך ניתן אישורו של הרב אהרון לייב שטיינמן, המנהיג הליטאי השני בחשיבותו והדמות המכריעה בענייני חינוך חרדי.

הכללים החדשים מתפרסמים במקביל לפרסומה של פרשה תמוהה בעיר. 16 ילדים ספרדים בגיל גן חובה מהקהילה החררדית נותרו בלי מקום לימודים מאז תחילת שנת הלימודים. זאת, בשל סירובם של מנהלי שני תלמודי התורה האשכנזיים בעיר, יסדת עוז, ותורת שמשון,לקבל אותם. הספרדים טו ר ענים כי מדובר באפליה על רקע גזעני.

הרב אהרון שוורץ, מבכירי עסקני הקהילה החרדית באופקים, דחה את הטענות בדבר אפליית ספרדים והסביר:"אין שום אפר ליה גזענית של ספרדים באופקים, אני מתחייב על זה. שני תלר מודי התורה פשוט מלאים, בכל כיתה יש מעל 30 ילדים, מחציתם ספרדים ומחציתם אשכנזים. לדבריו, הבעיה של הילדים הספרדים נובעת מהעובדה ש "בלי עין הרע יש ריבוי גדול של ילדים,והפתרון הוא הקמת חדר ספרדי נוסף".

הספרדים בעיר דווקא טוענים שבאחד מתלמודי התורה בעיר לומדים רק 13 תלמידים בכיתה, וכי הסיבה לאי קבלת הילדים הספרדים היא החשש שקבלתם תיצור רוב ספרדי בכיתות ועל ידי כך תדביק על מוסדות החינוך האשכנזים היוקרתיים "כתם שחור", כל רשונו של פעיל בכיר של ש"ס בעיר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : יוני 16, 2010, 22:38:42 »
הבעיה היא באותם הספרדים שמרגישים פחותים בזה שהם שולחים את ילדיהם למוסדות חרדיים של הציבור האשכנזי!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #56 ב- : יוני 16, 2010, 22:39:42 »
חחח אין מצב שזה לא אמיתי נכון ?
ועוד איך אמיתי אם אתה רוצה עוד מידע על הילד הזה שהיום הוא מבוגר ומשכיל חפש 'רון קרייטלר'.
והנה עוד דבר שכנראה תתקשה לעכל ממש וגר זאת עם כבש-
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #57 ב- : יוני 16, 2010, 22:43:56 »
מה הפלא!

לצערנו, קיימים בצבור אנשים המכחישים במכוון או שלא במכוון את המורשת התורנית האדירה שפיכתה בארצות המזרח כמעיין חי ומתגבר וכנחל שאינו פוסק.

צריך לדעת כי אי הידיעה על קיומן של עולם הישיבות והפולקלור הרוחני בארצות המזרח, נובע במדת מה, בגלל מחדל של בני אותן ארצות, שבעידן 'לא פרסמת - לא עשית', כמעט ולא דאגו לפרסם (מה שנקרא היום 'לעשות יחסי ציבור') את המורשת שלהם, כפי שיודעים לעשות טוב מאוד אחיהם האשכנזים. וכיצד מפרסמים? לא צריך לכך שלטי חוצות או מודעות רחוב, אלא יש להמשיך את המורשת המפוארת הזו, ובעיקר להיות גאים בה.
ברם, כאשר תחת זאת, חלק מן הציבור הספרדי מנסה בכל כוחו להתנתק מאותה מורשת נפלאה -

מה פלא, כי מעדות אחרות לא יכירו וידעו בעבר הכה מפואר?!

מה פלא, אם מורה בסמינר בית-יעקב, מנחילה לתלמידותיה באופן רשמי ובלי להתבלבל, שחכמי הספרדים לא ידעו... ללמוד תורה (אוי לאוזניים שכך שומעות!)?!

מה פלא, כי בחורים ספרדים צריכים לעבור שבעה מדורי גיהנם, כדי להתקבל בישיבות אשכנזיות, למרות שמדובר בבחורים מצויינים?!

מה פלא, כי נערות מבתים מעולים, יושבות בטלות בביתם, ללא סמינר, כשכל פשען הוא שהן 'ספרדיות'?!

מה פלא, שהמוסדות הספרדיים נראים איך שהם נראים, אם העידית שבציבור הספרדי, נוהר למוסדות אשכנזיים?!

מה פלא, כי קיים זלזול בוטה, בעזות מצח ובשאט נפש נוראה בתלמידי חכמים עצומים מבני עדות המזרח?!

מה פלא, שבוועדות קבלה למיניהן, דואגים לסנן את הציבור הספרדי, אף אם מדובר במשפחות של אברכים יראים ושלמים?!

מה פלא, שכמעט ולא נכתבו ספרי ביוגרפיה על חכמי המזרח?!

מה פלא, שכאשר שומעים שאיזה בחור לא הצליח בישיבה, החברה מגדירה אותו לפי עדתו ומוצאו, אם הוא ספרדי הוא "שבבניק", ואם הוא אשכנזי הוא "מודרני"?!

מה פלא?! אין פלא!

אין פלא! כי מי שאינו מכיר בערך עצמו, איך ירצה שיכירו אחרים בערכו?!...

אין פלא! כיון שיש החושבים לתומם כי התורה נתנה רק לבני אשכנז, ומתעקשים בכל כחם להתקבל למוסדותיהם ולגור במקומותם, גם כאשר יש להם אלטרנטיבה שאינה נופלת במאומה.

אין פלא! משום שכל מוסד או שכונה שמתמלאים בספרדים מעבר למכסה מסוימת, הרבה ספרדים ידירו את רגליהם משם...

אין פלא! שכן כאשר תלמיד חכם ספרדי מנסה לקבל משרת ר"מ בישיבה ספרדית, ראש הישיבה בוחר שלא לקבלו, כי יש יותר מדאי ר"מים ספרדיים, והישיבה עלולה לאבד מ'צביונה'...

אין פלא! אחר שיש אחראים על ישיבות, אשר פוערים פיהם לבלי חוק על גדולי ישראל, ולעתים מסוגלים למסור שיחות במשך שעות רק על הצורך החיוני ב'להיות אשכנזים'...

אין פלא! בגלל שבחור מצוין ירא ושלם, בא להתקבל לישיבה ספרדית, ודחו אותו מעל פניהם, למה? היתה לו בעיה חמורה - צבע עורו כהה מדאי, ואינו מתאים למטרת הישיבה והשקפתה 'הטהורה' מלובן... ממש עזות פנים!

אין פלא! מאחר ותלמיד חכם שאבותיו היו ספרדים, אומר במוצהר את המשפט הבא: "כששואלים אותי מה היתה שיטת הלימוד של רבותינו הספרדים, אני עונה לכו לישיבות היום, כך הספרדים למדו, מה שנקרא לומד'ס".

אין עוד מה לומר. אם האשכנזים רואים שהופכים אור לחושך, שחור ללבן, רק כדי לזכות לקורטוב של יחס מצדם, אז באמת מה פלא?!

מתן באמת לא מתאים לך מאיפה הבאת את כל הקופי פייס הזה וגם זה שמתחתיו זה ממש מרמור על החיים והתבכיינות על מר גורלך ואינפנטליות לשמה ואני אומר לך זאת בתור מזרחי,ממש רחמנות ושנאת חינם,הגזענות מזמן בטלה כמו שהיא הייתה וכן הבדל המעמדות, ספרדים שלא רוצים לקבל זאת ולא שפר עליהם מזלם טוענים זה בגלל שאני לא אשכנזי איזה אומללות ממש זולגות לי דמעות.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : יוני 17, 2010, 00:08:41 »
מתן באמת לא מתאים לך מאיפה הבאת את כל הקופי פייס הזה וגם זה שמתחתיו זה ממש מרמור על החיים והתבכיינות על מר גורלך ואינפנטליות לשמה ואני אומר לך זאת בתור מזרחי,ממש רחמנות ושנאת חינם,הגזענות מזמן בטלה כמו שהיא הייתה וכן הבדל המעמדות, ספרדים שלא רוצים לקבל זאת ולא שפר עליהם מזלם טוענים זה בגלל שאני לא אשכנזי איזה אומללות ממש זולגות לי דמעות.

אני נאלץ להסכים.
כעת האפליה היחידה שקיימת בארץ היא נגד יהודים ו/או יהודים שומרי תורה ומצוות, עניין העדות הוא כמעט פאסה.
תמשיכו לריב והאשכול יינעל.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : יוני 17, 2010, 06:14:21 »
בס''ד

ציטוט
האשכנזים גורמים לשנאת חינם

ציטוט
האשכנזים לא רק גזענים הם גם מתנשאים

ציטוט
עזוב אותך גם האשכנזים נוטפים המון גזענות אז הכי קל לי לאסוף 10 חבר'ה וללכת לפרק לרב שלהם את הפרצוף
אבל זה לא קורה

כידוע לרוב חברי הפורום, אני חצי מזרחי וחצי אשכנזי. ואני מבין באופן אישי מה זו גזענות. כשהייתי ילד, הייתי המזרחי היחיד בכיתה שלי וקראו לי "ערבי". עד היום בוגדי הערב רב מזלזלים במוצא שלי. פופאי מ"שלום עכשיו" קרא לי "ערבי" כשהיה חבר בפורום הזה, ועוד בולשביקים ביוטיוב ובאינטרנט קוראים לי "ערבי" או "חצי ערבי" בגלל המוצא שלי.

עשיתי אין ספור סרטונים נגד הגזענות כלפי המזרחים/ספרדים. עדיין יש הרבה גזענות לא מהעם אלא מהערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה - התשקורת, הבג''ץ, צה''ל, החברות הגדולות, מערכת ה"חינוך" וכו'.

אבל נדהמתי כשראיתי את ההתקפות פה נגד אחינו האשכנזים. כי כמו שאני מתנגד עם כל כוחי לכל פיפס של גזענות נגד המזרחים, אני באותה מידה מתנגד לכל פיפס של גזענות נגד האשכנזים. האם ככה מדברים נגד כל האשכנזים בגלל אזה זרם של חרדים שעושים דבר פסול? אבא שלי ז''ל שהיה אשכנזי מפולין בלונדיני עם עיניים כחולות ודובר יידיש אהב את המזרחים עם כל ליבו ולימד אותי להיות גאה מהגבורה של יהדות עדות המזרח שנשארו יהודים נאמנים למרות כל הרדיפות של המוסלמים הנאצים יש''ו. אבא שלי לימד אותי לאהוב את התרבות המזרחית, האוכל המזרחי, המוזיקה המזרחית ומעל הכל הדבקות של מזרחים לתורתנו הקדושה. אז אתם גם מאשימים את אבא שלי כשאתם מדברים למעלה על "האשכנזים" כאילו כולם "גורמים לשנאת חינם", "לא רק גזענים הם גם מתנשאים" ו"נוטפים המון גזענות"? כשמדברים למעלה על "הרב שלהם" - זה הרב של כל האשכנזים? אתם חושבים שרוב האשכנזים מסכימים עם הרב הזה? תאמינו לי שהרוב המכריע לא מסכימים איתו.

איך כל הגזענים האמיתיים היו שמחים לראות את האשכול הזה - כל בוגדי התשקורת והמיליארדרים שמשתלטים על המדינה (שהם באמת שונאים את המזרחים, הימניים, הדתיים, הרוסים, ניצולי השואה, המתנחלים וכל היהודים הטובים). זה בדיוק מה שהם רוצים שתעשו, שתלחמו נגד עדות שונות במקום להלחם נגדם. שתאשימו את "האשכנזים" במקום להאשים אותם בוגדים שהורסים את המדינה וששונאים גם את הרוב המכריע של אחינו האשכנזים. הבוגדים האלה מנצלים את הגזענות של הכת החרדית הזאת (ואני כן מגנה את מה שהם עושים לבנות מזרחיות, זה מגעיל אבל זה לא מייצג את רוב האשכנזים).

המאבק שלנו הוא לא בין מזרחים ואשכנזים חס ושלום. מזרחים ואשכנזים הם אחים, הם עם נבחר, הם גוי קדוש, הם אור לעמים.

המאבק שלנו הוא נגד בוגדי הערב רב המתבוללים והבולשביקים שמתביישים מלהיות יהודים, שלא רוצים מדינה יהודית, ששונאים את היהדות היקרה שלנו. הערב רב שחטפו את ילדי תימן וששטפו להם את המוח של המזרחים בבתי הספר לעזוב את המסורת הנפלאה שלנו.

אבל גם אחינו האשכנזים סבלו נורא בגללם - שישה מיליון יהודים נרצחו בשואה הי''ד כתוצאה מהבגידות של הערב רב, והם רצחו 16 ניצולי שואה באלטלנה, והם בגדו ביהדות ברה''מ ואיבדנו מיליוני יהודים להתבוללות ברוסיה.

בתנועת הימין האמיתי, אנו פונים לכל עם ישראל, מזרחים ואשכנזים, להביס ולהחליף את האוייב האמיתי שלנו - להביס את הערב רב ולהחליפם ביהודים נאמנים מלאי אהבת ישראל.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #60 ב- : יוני 17, 2010, 06:42:27 »
בס''ד

כידוע לרוב חברי הפורום, אני חצי מזרחי וחצי אשכנזי. ואני מבין באופן אישי מה זו גזענות. כשהייתי ילד, הייתי המזרחי היחיד בכיתה שלי וקראו לי "ערבי". עד היום בוגדי הערב רב מזלזלים במוצא שלי. פופאי מ"שלום עכשיו" קרא לי "ערבי" כשהיה חבר בפורום הזה, ועוד בולשביקים ביוטיוב ובאינטרנט קוראים לי "ערבי" או "חצי ערבי" בגלל המוצא שלי.

עשיתי אין ספור סרטונים נגד הגזענות כלפי המזרחים/ספרדים. עדיין יש הרבה גזענות לא מהעם אלא מהערב רב האנטישמי שמשתלט על המדינה - התשקורת, הבג''ץ, צה''ל, החברות הגדולות, מערכת ה"חינוך" וכו'.

אבל נדהמתי כשראיתי את ההתקפות פה נגד אחינו האשכנזים. כי כמו שאני מתנגד עם כל כוחי לכל פיפס של גזענות נגד המזרחים, אני באותה מידה מתנגד לכל פיפס של גזענות נגד האשכנזים. האם ככה מדברים נגד כל האשכנזים בגלל אזה זרם של חרדים שעושים דבר פסול? אבא שלי ז''ל שהיה אשכנזי מפולין בלונדיני עם עיניים כחולות ודובר יידיש אהב את המזרחים עם כל ליבו ולימד אותי להיות גאה מהגבורה של יהדות עדות המזרח שנשארו יהודים נאמנים למרות כל הרדיפות של המוסלמים הנאצים יש''ו. אבא שלי לימד אותי לאהוב את התרבות המזרחית, האוכל המזרחי, המוזיקה המזרחית ומעל הכל הדבקות של מזרחים לתורתנו הקדושה. אז אתם גם מאשימים את אבא שלי כשאתם מדברים למעלה על "האשכנזים" כאילו כולם "גורמים לשנאת חינם", "לא רק גזענים הם גם מתנשאים" ו"נוטפים המון גזענות"? כשמדברים למעלה על "הרב שלהם" - זה הרב של כל האשכנזים? אתם חושבים שרוב האשכנזים מסכימים עם הרב הזה? תאמינו לי שהרוב המכריע לא מסכימים איתו.

איך כל הגזענים האמיתיים היו שמחים לראות את האשכול הזה - כל בוגדי התשקורת והמיליארדרים שמשתלטים על המדינה (שהם באמת שונאים את המזרחים, הימניים, הדתיים, הרוסים, ניצולי השואה, המתנחלים וכל היהודים הטובים). זה בדיוק מה שהם רוצים שתעשו, שתלחמו נגד עדות שונות במקום להלחם נגדם. שתאשימו את "האשכנזים" במקום להאשים אותם בוגדים שהורסים את המדינה וששונאים גם את הרוב המכריע של אחינו האשכנזים. הבוגדים האלה מנצלים את הגזענות של הכת החרדית הזאת (ואני כן מגנה את מה שהם עושים לבנות מזרחיות, זה מגעיל אבל זה לא מייצג את רוב האשכנזים).

המאבק שלנו הוא לא בין מזרחים ואשכנזים חס ושלום. מזרחים ואשכנזים הם אחים, הם עם נבחר, הם גוי קדוש, הם אור לעמים.

המאבק שלנו הוא נגד בוגדי הערב רב המתבוללים והבולשביקים שמתביישים מלהיות יהודים, שלא רוצים מדינה יהודית, ששונאים את היהדות היקרה שלנו. הערב רב שחטפו את ילדי תימן וששטפו להם את המוח של המזרחים בבתי הספר לעזוב את המסורת הנפלאה שלנו.

אבל גם אחינו האשכנזים סבלו נורא בגללם - שישה מיליון יהודים נרצחו בשואה הי''ד כתוצאה מהבגידות של הערב רב, והם רצחו 16 ניצולי שואה באלטלנה, והם בגדו ביהדות ברה''מ ואיבדנו מיליוני יהודים להתבוללות ברוסיה.

בתנועת הימין האמיתי, אנו פונים לכל עם ישראל, מזרחים ואשכנזים, להביס ולהחליף את האוייב האמיתי שלנו - להביס את הערב רב ולהחליפם ביהודים נאמנים מלאי אהבת ישראל.
ישר כוח חיים אני איתך בכל מילה  :old_afro:

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : יוני 17, 2010, 07:18:07 »
כל הכבוד חיים,ענק ! :old_afro:
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #62 ב- : יוני 17, 2010, 12:51:55 »
בס''ד

חיים,כרגיל אתה צודק! יאללה חלאס דיי עם הגזענות הזאת.אני בתור חצי מזרחי וחצי אשכנזי יכול להגיד לכם שכולם דפוקים.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #63 ב- : יוני 17, 2010, 12:55:12 »
חיים,כרגיל אתה צודק! יאללה חלאס דיי עם הגזענות הזאת.אני בתור חצי מזרחי וחצי אשכנזי יכול להגיד לכם שכולם דפוקים.
אתה כזה תמהוני בכל האשכולות דרשת די לגזענות האשכנזית מבלי להסתכל על שני הצדדים כנראה אתה לוקה בהבנת הנקרא ולאחוות רעים בין שניהם.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #64 ב- : יוני 17, 2010, 12:57:01 »
אתה כזה תמהוני בכל האשכולות דרשת די לגזענות האשכנזית מבלי להסתכל על שני הצדדים כנראה אתה לוקה בהבנת הנקרא ולאחוות רעים בין שניהם.
אני דרשתי דיי לגזענות משני הצדדים ולא רק לגזענות האשכנזית.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #65 ב- : יוני 17, 2010, 12:58:20 »
אני דרשתי דיי לגזענות משני הצדדים ולא רק לגזענות האשכנזית.
לא ניכר בזאת משאר תגובותיך באשכולות בנידון דידן.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : יוני 17, 2010, 12:59:03 »
לא ניכר בזאת משאר תגובותיך באשכולות בנידון דידן.
כי שאר האשכולות עסקו אקסקלוסיבית בגזענות האשכנזית בזמן שהגבתי להם.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #67 ב- : יוני 17, 2010, 13:03:13 »
כי שאר האשכולות עסקו אקסקלוסיבית בגזענות האשכנזית בזמן שהגבתי להם.
זה לא קשור תמיד צריכים להיות אובייקטיבים או לא להגיב בכלל.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #68 ב- : יוני 17, 2010, 13:12:13 »
זה לא קשור תמיד צריכים להיות אובייקטיבים או לא להגיב בכלל.
אתה מצפה ממני להגיב על משהו שלא קשור לנושא האשכול?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : יוני 17, 2010, 13:19:18 »
אני מצפה שלא תלהיט את הרוחות ותשתוק!

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #70 ב- : יוני 17, 2010, 13:27:26 »
אני מצפה שלא תלהיט את הרוחות ותשתוק!
אז תפסיק כבר עם כל ההתבכיינות הזאת על הגזענות של ש''ס.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #71 ב- : יוני 17, 2010, 13:30:02 »
אז תפסיק כבר עם כל ההתבכיינות הזאת על הגזענות של ש''ס.
אני לפחות אובייקטיבי אם אני מתערב בנושא אני אבהיר את כל הנושא (להבדיל ממך אתה תבעיר).
וכמו כן גם באשכולות שנפתחו בפורום ישירות מפי המשתמשים הקוראים לגזענות נגד ספרדים אני נתתי חלקי.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #72 ב- : יוני 17, 2010, 13:36:30 »
אני לפחות אובייקטיבי אם אני מתערב בנושא אני אבהיר את כל הנושא (להבדיל ממך אתה תבעיר).
וכמו כן גם באשכולות שנפתחו בפורום ישירות מפי המשתמשים הקוראים לגזענות נגד ספרדים אני נתתי חלקי.
והיכן בדיוק פתחו כאן אשכולות שקוראים לגזענות נגד הספרדים?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #73 ב- : יוני 17, 2010, 13:38:21 »
והיכן בדיוק פתחו כאן אשכולות שקוראים לגזענות נגד הספרדים?
האמת כמעט שלחתי לך לינק אבל אני לא רוצה להיכשל בלשון הרע.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #74 ב- : יוני 17, 2010, 13:42:13 »
האמת כמעט שלחתי לך לינק אבל אני לא רוצה להיכשל בלשון הרע.
איך זה קשור ללשון הרע?.וגם אם זה קשור אתה יכול לשלוח לינק כל האחריות עליי.