כתב נושא: אוהד הפועל  (נקרא 12542 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« ב- : מאי 24, 2010, 10:15:41 »
כאן האשכול לירידות על אוהד הפועל! נא להביא אבל דברים טובים לא משהו פלצני כמו כל קיומו.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #1 ב- : מאי 24, 2010, 13:40:28 »
בס"ד

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #2 ב- : מאי 24, 2010, 15:26:16 »
בס"ד

וואי,חולי נפש האוהדים של הפועל.נה זה זה להצדיע במועל יד בציבור?

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #3 ב- : מאי 24, 2010, 16:15:15 »
לא מבין מה הבעיה עם אוהדי הפועל. אני אוהד של הפועל פ"ת, רוב הקהל שלנו ימני. זה מזמן כבר לא שמאל נגד ימין. חוץ מזה שאם כבר מדברים על זה הלכתי להמון משחקים מול הפועל ת"א, תמיד קיבלתי כבוד ואף פעם לא פחדתי ללכת לכיוון הרכב/ההסעות מחוץ לבלומפילד. לעומת זאת, במשחק מול בית"ר צריך לברוח שיוצאים מהאיצטדיון כאילו שאתה נמצא בעזה. יש לבית"ר "קומץ" (מדובר בכל ה"פטריוטים" בשקל שמניפים את הדגלים של כהנא וכו') שהוא יותר גרוע מערבים.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #4 ב- : מאי 24, 2010, 16:41:58 »
לא מבין מה הבעיה עם אוהדי הפועל. אני אוהד של הפועל פ"ת, רוב הקהל שלנו ימני. זה מזמן כבר לא שמאל נגד ימין. חוץ מזה שאם כבר מדברים על זה הלכתי להמון משחקים מול הפועל ת"א, תמיד קיבלתי כבוד ואף פעם לא פחדתי ללכת לכיוון הרכב/ההסעות מחוץ לבלומפילד. לעומת זאת, במשחק מול בית"ר צריך לברוח שיוצאים מהאיצטדיון כאילו שאתה נמצא בעזה. יש לבית"ר "קומץ" (מדובר בכל ה"פטריוטים" בשקל שמניפים את הדגלים של כהנא וכו') שהוא יותר גרוע מערבים.
תסתכל בסרטון ותבין מה בהעיה עם ''קומץ'' של אוהדי הפועל תל אביב.

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #5 ב- : מאי 24, 2010, 17:25:06 »
יש להם קומץ מושפע ודוחה ללא ספק, אבל האלימות המילולית הזאת עדיפה בהרבה על האלימות הפיזית של אוהדי ביתר שמופנית גם נגד יהודים כמוני, וכלפי כל דבר שהוא לא אוהד בית"ר.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #6 ב- : מאי 24, 2010, 17:28:46 »
יש להם קומץ מושפע ודוחה ללא ספק, אבל האלימות המילולית הזאת עדיפה בהרבה על האלימות הפיזית של אוהדי ביתר שמופנית גם נגד יהודים כמוני, וכלפי כל דבר שהוא לא אוהד בית"ר.

קומץ? זה אלפים מהם שצעקו ניאו נאצי והצדיעו במועל יד.איך כמה אלפים זה קומץ? זה כבר עמיין לחקירת שב''כ.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #7 ב- : מאי 24, 2010, 20:24:29 »
קומץ? זה אלפים מהם שצעקו ניאו נאצי והצדיעו במועל יד.איך כמה אלפים זה קומץ? זה כבר עמיין לחקירת שב''כ.

נו אתה רוצה להיות טיפש כמו ירין?
לפחות חשבתי שתשקיעו מאמץ, אבל ירין חייב לבכות שוב(ואחר כך לטעון שאוהדי הפועל הם בכיינים).
כל שני וחמישי כלל הקבוצות מקללים את אחד השני בקללות עסיסיות(כולל נאצים), אם זה מכבי, בית''ר, חיפה
פאק אפילו בפורום כל שנייה צועקים "היטלר/נאצי" לכל דבר שזז.

בנוגע למועל יד, בדיוק 5 איש שכנעו 3 ילדים להצדיע במועל יד עקב טמטום.
יש מעל חצי מיליון אוהדי הפועל ת''א.
מתמטית זה אפילו לא קומץ.

והסיבה שאוהד של הפועל פ''ת יכול להגיע למשחקים של הפועל, זה כי אין שום שנאה בין הפועל להפועל פ''ת(להבדיל מבית''ר, שמסתבר שרודפים אחרי אוהדי הפועל פ''ת, כפר סבא, נתניה וכו', שאין להם שום יריבות איתם).
נהפוכו, הם סבלו בליגה עוד יותר מאתנו(אפילו הם קוראים לעצמם הפועל איוב) וזו היא אחת משלושת הקבוצות שאם היא מתחרה עם הפועל על אליפות או גביע, אני מוכן לוותר, ואני יקווה שהם יקחו.

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #8 ב- : מאי 24, 2010, 20:31:45 »

נו אתה רוצה להיות טיפש כמו ירין?
לפחות חשבתי שתשקיעו מאמץ, אבל ירין חייב לבכות שוב(ואחר כך לטעון שאוהדי הפועל הם בכיינים).
כל שני וחמישי כלל הקבוצות מקללים את אחד השני בקללות עסיסיות(כולל נאצים), אם זה מכבי, בית''ר, חיפה
פאק אפילו בפורום כל שנייה צועקים "היטלר/נאצי" לכל דבר שזז.

בנוגע למועל יד, בדיוק 5 איש שכנעו 3 ילדים להצדיע במועל יד עקב טמטום.
יש מעל חצי מיליון אוהדי הפועל ת''א.
מתמטית זה אפילו לא קומץ.

והסיבה שאוהד של הפועל פ''ת יכול להגיע למשחקים של הפועל, זה כי אין שום שנאה בין הפועל להפועל פ''ת(להבדיל מבית''ר, שמסתבר שרודפים אחרי אוהדי הפועל פ''ת, כפר סבא, נתניה וכו', שאין להם שום יריבות איתם).
נהפוכו, הם סבלו בליגה עוד יותר מאתנו(אפילו הם קוראים לעצמם הפועל איוב) וזו היא אחת משלושת הקבוצות שאם היא מתחרה עם הפועל על אליפות או גביע, אני מוכן לוותר, ואני יקווה שהם יקחו.

מה שתגיד...

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #9 ב- : מאי 24, 2010, 20:43:13 »
בדיוק, זה הקטע, אין לנו שום יריבות עם בית"ר ועדיין האוהדים שלהם מתנהגים כמו חיזבאללה אחרי כל משחק.
ד"א, אנחנו רק מדברים, ותראה מה מתפרסם בוואן:

http://one.co.il/Article/158879.html

אני מעדיף שיצדיעו במועל יד 50 פעם ביום ולא יהיו חלאות כמו האוהדים של ביתר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #10 ב- : מאי 24, 2010, 20:50:38 »
מה שתגיד...

מה שכתבתי זה לא נכון? יש לך מידע אחר שהוא סותר? או אולי אין לך מושג(שוב) על מה אתה מדבר?

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #11 ב- : מאי 24, 2010, 20:52:59 »
מה שכתבתי זה לא נכון? יש לך מידע אחר שהוא סותר? או אולי אין לך מושג(שוב) על מה אתה מדבר?

תסתכל על הקטע של היציע באיצטדיון ואחרי זה נדבר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #12 ב- : מאי 24, 2010, 21:27:42 »
תסתכל על הקטע של היציע באיצטדיון ואחרי זה נדבר.

ואיך זה סותר את מה שכתבתי?

אחד מהציטוטים של שיר של מכבי הידוע בשם "קונטרה":

"השיר הזה הוא קונטרה לשירה הגרמנית"

שיר של אוהדי בית''ר+מכבי+בערך כל קבוצה אחרת:

"או אה הפועל ת''א חיזבאללה".

אוהדי בית''ר לא פעם שרו על שחקן בני יהודה שנפטר מתאונת דרכים, מכבי רק לפני שבועיים שרקו בוז לזכרו של שחקן של הפועל
וכיכבו בשירהם על אבותיהם של שמעון גרשון(יש''ו שר''י) וביבס נאתכו.

שאני יביא לך ציטוטים של אנשי הפורום שכותבים כאן עלי, הונלולו וחברי פורום אחרים שאנחנו לא יותר מנאצים?
חבריך הטוב בנג'ו הגדיר אותי כהנרייך, וזה לאחר שקרא זאת מתגובה אחרת של משתמש אחר.

אתה וירין אחים או משהוא?

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל
« להגיב #13 ב- : מאי 25, 2010, 09:13:10 »
איפה אבא של נאתכו ?
מת
 :laugh: :laugh:
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
אוהד הפועל
« להגיב #14 ב- : מאי 25, 2010, 09:53:58 »
ואיך זה סותר את מה שכתבתי?

אחד מהציטוטים של שיר של מכבי הידוע בשם "קונטרה":

"השיר הזה הוא קונטרה לשירה הגרמנית"

שיר של אוהדי בית''ר+מכבי+בערך כל קבוצה אחרת:

"או אה הפועל ת''א חיזבאללה".

אוהדי בית''ר לא פעם שרו על שחקן בני יהודה שנפטר מתאונת דרכים, מכבי רק לפני שבועיים שרקו בוז לזכרו של שחקן של הפועל
וכיכבו בשירהם על אבותיהם של שמעון גרשון(יש''ו שר''י) וביבס נאתכו.

שאני יביא לך ציטוטים של אנשי הפורום שכותבים כאן עלי, הונלולו וחברי פורום אחרים שאנחנו לא יותר מנאצים?
חבריך הטוב בנג'ו הגדיר אותי כהנרייך, וזה לאחר שקרא זאת מתגובה אחרת של משתמש אחר.

אתה וירין אחים או משהוא?
בס"ד

למה אתה שוכח שלפני שכיניתי אותך היינריך (והפסקתי עם זה כי זה לא ראוי ולא הייתי צריך לעשות את זה) אתה כינית אותי ואת חברי לפורום "קופי ג'ונגל"? תהיה אמיתי עד הסוף.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #15 ב- : מאי 25, 2010, 15:26:27 »
איפה אבא של נאתכו ?
מת
 :laugh: :laugh:

חשבתי שרק לנו אין כבוד למתים, ורק אנחנו חארות(הפתעה מר בת ימי!הפתעה!).

ציטוט
למה אתה שוכח שלפני שכיניתי אותך היינריך (והפסקתי עם זה כי זה לא ראוי ולא הייתי צריך לעשות את זה) אתה כינית אותי ואת חברי לפורום "קופי ג'ונגל"? תהיה אמיתי עד הסוף.

כן, רק אני לא מטיף לכם כל שני וחמישי על כמה "נאצים ושואה זה רע, אוהדי בית''ר הם אנשים מגעילים" ובו זמנית קורא לכם את אותם כינויים.
אתה יודע, מין קטע של אחידות.

אם אוהדי הפועל הם חולי נפש מגעילים אנטישמים, כי הם שרים נאצים ושואה(או כל שיר מפגר אחר) מסתבר שגם ירין, גם אוהד בית''ר וגם אתה.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #16 ב- : מאי 25, 2010, 16:07:42 »
אם אוהדי הפועל הם חולי נפש מגעילים אנטישמים, כי הם שרים נאצים ושואה(או כל שיר מפגר אחר) מסתבר שגם ירין, גם אוהד בית''ר וגם אתה.

בס"ד

אני מבין שקשה לך לקלוט אבל אין לי פה בדידים... אני לא אוהד של אף קבוצת כדורגל (למרות שאני מעדיף את בית"ר) אני לא הולך למשחקי כדורגל ולא שר שירי אוהדים.
מתי שמעת אותי קורא למישהו נאצי או בכלל מזכיר את השואה בהקשר כזה או אחר? הדבר היחיד שעשיתי זה היה לקרוא לך היינריך לאחר שכינית אותי ועוד כמה חברים "קופי ג'נגל" בגלל שהנחת (ברוב חכמתך) שאני אוהד בית"ר - קבוצה שאני אכן מחבב אבל לא זוכר מתי ראיתי משחק שלה בפעם האחרונה אפילו בטלוויזיה...
בא לך לפתוח איתי סיבוב נוסף של עקיצות? סבבה ,אבל חשבתי שהפנמת בפעם האחרונה שלא כדאי...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #17 ב- : מאי 25, 2010, 18:29:50 »
בס"ד

אני מבין שקשה לך לקלוט אבל אין לי פה בדידים... אני לא אוהד של אף קבוצת כדורגל (למרות שאני מעדיף את בית"ר) אני לא הולך למשחקי כדורגל ולא שר שירי אוהדים.
מתי שמעת אותי קורא למישהו נאצי או בכלל מזכיר את השואה בהקשר כזה או אחר? הדבר היחיד שעשיתי זה היה לקרוא לך היינריך לאחר שכינית אותי ועוד כמה חברים "קופי ג'נגל" בגלל שהנחת (ברוב חכמתך) שאני אוהד בית"ר - קבוצה שאני אכן מחבב אבל לא זוכר מתי ראיתי משחק שלה בפעם האחרונה אפילו בטלוויזיה...
בא לך לפתוח איתי סיבוב נוסף של עקיצות? סבבה ,אבל חשבתי שהפנמת בפעם האחרונה שלא כדאי...

אתה לא אוהד בית''ר אף על פי שבראשית ימי בפורום ניסית לגייס אותי לקבוצה מהבירה(וגם ציינתי שאני לא קורא לך קוף כי אתה אוהד בית''ר, אזי אין זה רלוונטי רמת אהדתך לבית''ר להיותך קוף), אני רק מסביר את הצביעות הכללית בכל העניין הזה.
קראת לי היינריך כי קראתי לך קוף(דעתי לא השתנתה), והנה בת ימי לדוגמה וירין הכהניסט מבלבלים את המוח עד כמה אוהדי הפועל בכללי חארות עקב אותו מקרה.
והנה פלא, בפורום הזה, הנאור והיהודי, קוראים ליהודי אחר היינריך(ואתה לא היחיד כולל ירין הכהניסט שציין שכלל אוהדי הפועל הם נאצים, או רון בן מיכאל אני כבר לא זוכר).
ההודעה לא הייתה מופנת ספציפית אליך(אתה יודע העולם לא סובב את בנג'ו), אלא רק להדגיש את הפואנטה.
במילים אחרות, שסדאם חוסן התבכיין על התוקפנות האמריקאית, זה היה פשוט מצחיק, זה לא אומר שלאמריקאים לא היה תוקפנות, זה כן אומר שסדאם יצא אידיוט.

אגב אני מקדים(כאן זה שוב חלק כללי), אם מותר לך לקרוא לי היינריך כי קראתי לך קוף, מותר לאוהדי הפועל לקרוא למכבי נאצים ושואה כי הם קראו לנו חיזבאללה ואיחלו מוות וסרטן לנו.
ואז חזרנו אחורה בזמן לכיתה ב באופן סופי.

ודבר אחרון, בנוגע למלחמת העקיצות, מה תעשה תקרא לי שוב היינריך? אוי לא.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #18 ב- : מאי 25, 2010, 19:33:05 »

אתה לא אוהד בית''ר אף על פי שבראשית ימי בפורום ניסית לגייס אותי לקבוצה מהבירה(וגם ציינתי שאני לא קורא לך קוף כי אתה אוהד בית''ר, אזי אין זה רלוונטי רמת אהדתך לבית''ר להיותך קוף), אני רק מסביר את הצביעות הכללית בכל העניין הזה.
קראת לי היינריך כי קראתי לך קוף(דעתי לא השתנתה), והנה בת ימי לדוגמה וירין הכהניסט מבלבלים את המוח עד כמה אוהדי הפועל בכללי חארות עקב אותו מקרה.
והנה פלא, בפורום הזה, הנאור והיהודי, קוראים ליהודי אחר היינריך(ואתה לא היחיד כולל ירין הכהניסט שציין שכלל אוהדי הפועל הם נאצים, או רון בן מיכאל אני כבר לא זוכר).
ההודעה לא הייתה מופנת ספציפית אליך(אתה יודע העולם לא סובב את בנג'ו), אלא רק להדגיש את הפואנטה.
במילים אחרות, שסדאם חוסן התבכיין על התוקפנות האמריקאית, זה היה פשוט מצחיק, זה לא אומר שלאמריקאים לא היה תוקפנות, זה כן אומר שסדאם יצא אידיוט.

אגב אני מקדים(כאן זה שוב חלק כללי), אם מותר לך לקרוא לי היינריך כי קראתי לך קוף, מותר לאוהדי הפועל לקרוא למכבי נאצים ושואה כי הם קראו לנו חיזבאללה ואיחלו מוות וסרטן לנו.
ואז חזרנו אחורה בזמן לכיתה ב באופן סופי.

ודבר אחרון, בנוגע למלחמת העקיצות, מה תעשה תקרא לי שוב היינריך? אוי לא.

בס"ד

תגיד לי מחמוד, מתי ניסיתי לגייס אותך לבית"ר? אתה לוקה בהזיות אה? תביא קצת מהחומר שלקחת... ובנושא העקיצות תהיה לי בעיה כי אני רואה שלמדת לכתוב בעברית...  :::D

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל
« להגיב #19 ב- : מאי 25, 2010, 20:31:20 »
אתה יודע מה עזוב אותך אבא של נאתכו איפה כל המשפחה שלו ?
מתה  :laugh: :laugh: :P :::D

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל
« להגיב #20 ב- : מאי 25, 2010, 20:32:33 »

ולסיום

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל
« להגיב #21 ב- : מאי 25, 2010, 20:41:16 »
תמות גם אתה ביחד עם כל החברים הקומוניסטים שלך אבל ביסורים עם סרטן בראש או בלב איפה שתחליט
 :( :rapidfire: :rapidfire: :nuke:

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #22 ב- : מאי 25, 2010, 22:41:32 »
תמות גם אתה ביחד עם כל החברים הקומוניסטים שלך אבל ביסורים עם סרטן בראש או בלב איפה שתחליט
 :( :rapidfire: :rapidfire: :nuke:
אחשלי להוריד הילוך!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אוהד הפועל
« להגיב #23 ב- : מאי 26, 2010, 02:29:13 »
בס"ד

תגיד לי מחמוד, מתי ניסיתי לגייס אותך לבית"ר? אתה לוקה בהזיות אה? תביא קצת מהחומר שלקחת... ובנושא העקיצות תהיה לי בעיה כי אני רואה שלמדת לכתוב בעברית...  :::D

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,24187.msg165134.html#msg165134

ציטוט
אם אתה רוצה להריע לקבוצה שערבים מזדהים איתה, קבוצה שטורחת לקיים מפגשים בין ילדי הקבוצה יהודים/ערבים,קבוצה שהמדים שלה אדומים כראוי לקומוניסטים ושהאוהדים שלה מתבטאים באמצעות קריאות כגון - "ירושלים לחלק ל-2"  ריסוס - צלבי קרס  ותנועות אנטי יהודיות מובהקות כגון - מועל יד.... אז מה אני יכול להגיד? אתה בטח לא מצפה ממני לפרגון על הפטריוטיות שבך....
מותר להודות בטעויות, גם אותי פעם האכילו בכפית עם הבלופים האלה.
תתעורר אחי שנינו יודעים שזה מעבר לכדורגל, על פי רוב הקבוצה שאדם אוהד מעידה על הדעות הפוליטיות והחברתיות שלו כמו כן על הסביבה שהוא מסתובב איתה.
[b]עוד לא מאוחר לעבור לביתר ירושלים נקבל אותך בברכה.[/b]
נ.ב
העיקר שתיפסק האלימות במגרשים!!!

הופה צ'יפופו, נתפסת בלי מכנסיים(רון תרגע זו רק מטפורה שפשפני).

ציטוט

I rest my case
בית''ר בדם תבונתך מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2010, 04:45:35 על ידי אוהד הפועל »

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
אוהד הפועל
« להגיב #24 ב- : מאי 26, 2010, 07:48:28 »
אני שמח בשבילך