כתב נושא: שואה לערבים???  (נקרא 11075 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שואה לערבים???
« ב- : מאי 16, 2010, 09:31:39 »
בס''ד

שלום לכולם.

אני רוצה לשאול אתכם שאלה,ולשמוע את דעתכם.

הערבים בארץ יוצרים אצלנו הרבה בעיות. האם בשביל להפטר מהערבים הייתם מוכנים לפעול כמו היטלר? אם מדינת ישראל היית בשליטת הימין האמיתי,האם אתם חושבים שיש לרצוח את כל הערבים (גברים,נשים,נערים וילדים) באמצעות תאי גזים ויריות?
(כמובן שאני מתנגד לכך,וחושב שזה הדבר הכי לא אנושי,וזה ממש רצח עם ואפילו אסור על פי התורה-שהרי אין כאן מצב של מלחמה ממש,ואפילו אם כן,הרי התורה אומרת להרוג רק את הגברים ולא את הנשים ואת הילדים)

מה דעתכם? האם יש להשמיד את כל הערבים בארץ(ומחוצה לה) או שלא?

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
שואה לערבים???
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2010, 09:57:51 »
לטרנספר מספיק בינתיים
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #2 ב- : מאי 16, 2010, 10:05:18 »
בס''ד

גם אני חושב שיש לגרום להגירה של ערבים מהארץ,אבל אמרות כמו "צריך לרצוח את כל הערבים ולעשות להם שואה" לא מקובלות עלי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #3 ב- : מאי 16, 2010, 10:09:43 »
אם אתה מרחם עליהם, איך בדיוק אתה שונה מהם?

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
שואה לערבים???
« להגיב #4 ב- : מאי 16, 2010, 10:20:24 »
בס"ד

גם בתורה נצטווינו לפעמים להשמיד עמים מסויימים ""ויחרימו את כל אשר בעיר מאיש ועד אשה מנער ועד זקן, ועד שור ושה וחמור לפי חרב" (יהושע ו' כא').
וגם "ויהי ככלות ישראל להרוג את כל יושבי העי בשדה במדבר אשר רדפום בו ויפלו כולם לפי חרב עד תומם, וישובו כל ישראל העי ויכו אותה לפי חרב" (ח' כד')
ועוד - " ואכלת את כל העמים אשר ה' אלוקיך נותן לך לא תחוס עינך עליהם..." ונתן מלכיהם בידך והאבדת את שמם מתחת השמים לא יתיצב איש בפניך עד השמידך אותם"
אז יש מצבים שזה כן מוסרי על פי תורתינו הקדושה.
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #5 ב- : מאי 16, 2010, 11:09:36 »
בס''ד

התורה מדברת על מצב של מלחמה,שעמי הארץ מסרבים לשלום. וגם כאשר עמי הארץ מסרבים לשלום התורה מתירה לנו להרוג רק את הגברים,אך את הנשים והילדים צריך לקחת לעבדים ואסור להורגם(רק לעמלק יש דין מיוחד שמותר להרוג גם את הנשים ואת הילדים)

אם אתה מרחם עליהם, איך בדיוק אתה שונה מהם?

לגבי שאלתך: אני סבור כי יש לגרום להגירה של ערבים מהארץ,אך אין הכרח להורגם,במיוחד לא את התינוקות והילדים. למה להרוג אם אפשר להעיף אותם מכאן?
ולגבי השאלה "איך בדיוק אתה שונה מהם" אני אשאל אותך איך בדיוק אתה שונה מהנאצים? שהרי גם הנאצים טענו שהיהודים מהווים בעיה ויש להורגם (כפי שאתה טוען שיש להרוג את כל הערבים מפני שהם מהווים בעיה לעם)

צריך לגרום להגירה של הערבים מהארץ-אסור להרוג את כולם.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #6 ב- : מאי 16, 2010, 11:34:13 »
בס''ד

התורה מדברת על מצב של מלחמה,שעמי הארץ מסרבים לשלום. וגם כאשר עמי הארץ מסרבים לשלום התורה מתירה לנו להרוג רק את הגברים,אך את הנשים והילדים צריך לקחת לעבדים ואסור להורגם(רק לעמלק יש דין מיוחד שמותר להרוג גם את הנשים ואת הילדים)

בס"ד

""ויחרימו את כל אשר בעיר מאיש ועד אשה מנער ועד זקן, ועד שור ושה וחמור לפי חרב" (יהושע ו' כא').
וגם "ויהי ככלות ישראל להרוג את כל יושבי העי בשדה במדבר אשר רדפום בו ויפלו כולם לפי חרב עד תומם, וישובו כל ישראל העי ויכו אותה לפי חרב" (ח' כד')
אולי עכשיו אחרי שהדגשתי את זה בשבילך אתה תבין יותר טוב...אל תנסה להיות צודק תבין מה כתוב.

מנותק הזיז וגלגל החמה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #7 ב- : מאי 16, 2010, 11:40:24 »
בס''ד

בתקופת יהושע היו סנהדרין,ויהושע קיבל הוראות מה'. כיום זה לא ככה.
ייתכן שה' אמר ליהושע להרוג את כל מי שיתנגד לכיבוש,ואפילו לפגוע בנשים וילדים,אך ייתכן וזו היית הוראת שעה. מה גם שכיום אין לנו סנהדרין,ולא נבואה,ולכן אין אנחנו יכולים להרוג את כל הערבים או את כל מי שבא לנו. בנוסף,ראינו כבר פסוקים בתורה שכתוב בהם שעם ישראל גם לקח את הנשים והילדים(אולי לא תמיד) לעבדים ולשפחות. כפי שכתוב בספר דברים בפרשה שמדברת על בקשת שלום.

כל עוד אפשר להעיף את הערבים מהארץ מבלי להורגם-זה עדיף.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #8 ב- : מאי 16, 2010, 11:56:43 »
בס"ד

אני מסכים איתך, אבל רציתי שתראה שהדבר אפשרי במקרים מסויימים.
מעבר לכך במקרים שהזכרתי אותם עמים לא תקפו את ישראל הם פשוט לא הסכימו להתפנות מארצם.
כמובן שאני לא מדבר על המצב של היום, בכל מקרה לגבי הטענה  שאם אותו עם רוצה שלום אז צריך לעשת שלום אתה צודק אבל אתה באמת חושב שהפלסטינים רוצים שלום? ואם כן מדוע המנהיגים שלהם למשל עראפת-שם רשעים ירקב אמרו שהם רוצים אותנו בים? שים לב, לא במדינה אחרת אלא בים...
אתה באמת חושב שאם חלילה היינו מוותרי ועוזבים את ארץ ישראל ח"ו הם היו עוזבים אותנו לנפשנו? לא אחי, אל תטעה את עצמך... הם רוצים את הדם שלנו אך ורק על עצם היותינו יהודים.
האיסלם רוצה להשליט את דתו בעולם ומבחינתו אין מקום בעולם לדתות אחרות.
משך כל הדורות שרפו את אחינו חיים אך ורק על עצם יהדותם ה' יקום דמם.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #9 ב- : מאי 16, 2010, 12:53:23 »
למה להרוג גברים אבל לא נשים?? מילה לרחם על ילדים אבל הנשים לא יותר טובות מהגברים הערבים או משהו..אני גם לא בעד רצח מסיבי של עם שלם אבל במצבים מסוימים הרג(אפילו מסיבי..) יכול להפוך להיות הכרחי גם אם זה לא נגד אנשים ספציפים דווקא כמו טרוריסטים ידועים או משהו..
בכל מיקרה היום אי אפשר להשליח דברים מהתורה על הנושא הזה זה מסוכן מאד ומי שיהרוג אנשים בלי הבחנה על ידי מציאת "סיבות" מהתורה ממקרים שונים בתורה יהפוך לסוג של ג'יהאדיסט יהודי שרוצח אנשים על פי אלוהים כביכול...
« עריכה אחרונה: מאי 16, 2010, 13:03:59 על ידי 500sw »
אל תצביע תשפיע

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #10 ב- : מאי 16, 2010, 13:15:49 »
להגלות אותם לים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #11 ב- : מאי 16, 2010, 13:17:14 »
לגבי שאלתך: אני סבור כי יש לגרום להגירה של ערבים מהארץ,אך אין הכרח להורגם,במיוחד לא את התינוקות והילדים. למה להרוג אם אפשר להעיף אותם מכאן?
ולגבי השאלה "איך בדיוק אתה שונה מהם" אני אשאל אותך איך בדיוק אתה שונה מהנאצים? שהרי גם הנאצים טענו שהיהודים מהווים בעיה ויש להורגם (כפי שאתה טוען שיש להרוג את כל הערבים מפני שהם מהווים בעיה לעם)

פשוט ביותר.
א.) אתה מסיק כי צריך לגרשם כי אתה הולך לפי פסיקתו ה"מתונה" של רש"י - והורשתם = וגירשתם, בעוד יש פירושים אחרים (הירושלמי - "ותשצינון", ספורנו - "וביערתם"). אם פירוש זה הינו נאציזם עבורך אז אתה באמת לא שונה לא מהערבים וגם לא מהנאצים.

ב.) במלחמת מצווה (במלחמת כיבוש הארץ והן בעזרת ישראל מיד צוררין) מותר להרוג תוך כדי מלחמה גם את הנשים והילדים. אפשר לראות לכך הרבה דוגמאות.

ג.) כל זה לפני שהתחלתי לפרט את עניין עמלק ושבעת עממין.

הבעיה עם ההשוואה שלך שמלאה בשנאה עצמית שגורמת לי לחלוק על עצם יהדותך (איך אתה מעז להשוות את יהדות אירופה והמזרח התיכון לערבים? מתי ירינו עליהם טילים? מתי האמנו בספר שכל תכליתו הוא השמדת הגויים? מתי התפוצצנו במסעדותיהם ובאוטובוסים שלהם בשם ה'? מתי אנסנו את נשותיהם ורצחנו את ילדיהם? מתי הסתנו נגד גרמניה וניסינו לגזול את אדמתם בשביל להקים מדינה יהודית שלא קשורה לאיזור? אין לי אפילו מאיפה להתחיל כדי לסתור את ההאשמה הפסוודו-לוגית הרליטיביסטית שלך שרק שמאלן יכול לטעון).

האיסלם כשלעצמו הוא אויב וכל מי שלא מוכן לעזוב את האיסלם ו/או את התרבות הערבית כשלעצמה (האיסלם הוא ההקצנה של התרבות הערבית שהיננה אויב בדיוק כמוהו לפני בוא האיסלם, היא תקופת הג'אהיליה או בעברית "הבורות" כלומר התקופה בה הערבים היו עובדי אלילים) - כלומר מפסיק להיות ערבי ו/או מוסלמי ועף מארצנו, כל מי שנשאר דינו מוות.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #12 ב- : מאי 16, 2010, 16:19:27 »
דבר ראשון הדימוי להיטלר ממש לא במקום..גם אם יעשה כזה דבר אין שום דומי לאותו שטן!
המושג שואה שפירושה אסון לא קשור לפה..חלקם באמת אמורים כבר להיות מושמדים אבל לא הייתי קורא לזה שואה..לא המושג הנכון..
לטרנספר את ה"חפים מפשע" למרות שאני לא מאמין שיש כזה דבר במגזר הערבי ואותם ערבים שפגעו והזיקו אמורים לקבל את השכר שלהם.!!

מנותק ImProud2BeIsraeli

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מי שמרחם על ערבים סופו להתאכזר ליהודים
שואה לערבים???
« להגיב #13 ב- : יוני 27, 2010, 16:33:02 »
תקשיב זה ממש תלוי,
מצד אחד אני אישית רוצה עולם ללא איסלם.
ומצד אחר, אני יותר בעד בהגירה המונית (לא מגיע להיטלר ימח שמו וזכרו שילכו בדרכיו)

הולכים בדרכו!
מוות לדת האיסלמית ולמוסלמים

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
שואה לערבים???
« להגיב #14 ב- : יוני 27, 2010, 17:11:04 »

בוא אני ישאל אותך שאלה...

במידה והייתה שואל אותם (הערבים ימח שמם) את אותה השאלה "לעשות שואה לעם היהודי" מה הייתה תשובתם? 80 אחוז מהםהיו מסכימים...
עכשיו משפט אחד בתורה הקדושה שנתנה לנו אומר דבר כזה "הקם להרגך השקם להורגו " זאת אומרת שמצידי לא רק לעשות להם שואה...
להשמיד את כל הגזע הערבי בעולם...! כדאי שלא יהיה לנו שואה נוספת...!

"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
שואה לערבים???
« להגיב #15 ב- : יוני 27, 2010, 17:55:23 »
אני תומך בטרנספר (בכוח או מרצון) תחילה, ואם רק יווצר מצב שנותקף מבחוץ ולא תהיה לנו האפשרות וכח האדם לבצע את הטרנספר אז הייתי תומך בהפעלת אלימות (מתן יד חפשית לחיילים ולשוטרים לבצע את משימתם ללא כל סיכון חיים שלהם - גם אם כתוצאה מכך ייהרגו נשים וילדים של האוייב).
דבר שני, אין שום מקום להשוואה בין המצב שלנו בארץ לבין המצב בגרמניה של היטלר יש"ו.
בגרמניה של לפני השואה היהודים לא חתרו תחת השלטון (להיפך, היו יהודים שהחשיבו עצמם לגרמנים יותר מהיטלר), ולא בגדו בגרמניה ולא קראו להרג גרמנים נוצרים, ואילו אצלנו המצב הוא הפוך כאשר המוסלמים (ערבים, בדואים, ואף מסתננים מאפריקה) קוראים בגלוי להשמדת המדינה שבה הם חיים, מרגלים לטובת אוייבי ישראל, מסייעים למחבלים לחדור לערים כדי לבצע פיגועים, וכו'.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
שואה לערבים???
« להגיב #16 ב- : יוני 27, 2010, 18:10:00 »
בס''ד

שלום לכולם.

אני רוצה לשאול אתכם שאלה,ולשמוע את דעתכם.

הערבים בארץ יוצרים אצלנו הרבה בעיות. האם בשביל להפטר מהערבים הייתם מוכנים לפעול כמו היטלר? אם מדינת ישראל היית בשליטת הימין האמיתי,האם אתם חושבים שיש לרצוח את כל הערבים (גברים,נשים,נערים וילדים) באמצעות תאי גזים ויריות?
(כמובן שאני מתנגד לכך,וחושב שזה הדבר הכי לא אנושי,וזה ממש רצח עם ואפילו אסור על פי התורה-שהרי אין כאן מצב של מלחמה ממש,ואפילו אם כן,הרי התורה אומרת להרוג רק את הגברים ולא את הנשים ואת הילדים)

מה דעתכם? האם יש להשמיד את כל הערבים בארץ(ומחוצה לה) או שלא?

התשובה היא לא.  הערבים יודעים לחסל אחד את השני טוב מאיתנו.
וכמו שאמרו לפני, אין כאן מקום להשוואה עם היטלר.  כמדומני שהיהודים בגרמניה לא טבחו בגרמנים ופוצצו אותם בבתי קפה ואוטובוסים.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
שואה לערבים???
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 28, 2010, 18:55:30 »
שאלה מצוינת.

קודם כל, אין צורך. לפני שאמצעי התקשורת היו בכל חור, והפכו את הגברים שלנו לבנות, ואת הנשים שלנו לבנים, הארץ נכבשה ע"י יהודים, ומלא ערבים פשוט ברחו. - זה אומר שאין להם שום אמונה. - הם סתם חבורת פחדנים שמנסים להשתלט על מה שלא שלהם - הם גם לא באמת מרגישים שזה שלהם - הם סתם אוהבים להשתלט.

האם יש צורך להרוג אותם במידה ואי אפשר היה לסלק אותם?

כן. את כולם. אתה לא יכול לקנות ערבי. מה זה להרוג רק את הגברים?
ההבדל בינינו לבין היטלר/מוסלמים:
1. היטלר הרג יהודים בלי סיבה אמיתית. - הוא היה כמו ערס בבית ספר: היה צריך להמציא לעצמו סיבה למה להרוג יהודים, כאשר בפועל הוא רצה פשוט להרוג אנשים כדי להרגיש חזק, כי בלב הוא הרגיש שהוא אפס. זה תמיד אותו קטע עם רוע - הוא נובע מאיזושהי מצוקה של מישהו, וכאשר זה לא מסוגל לפתור אותה מהיסוד, הוא "פותר" אותה באמצעות השגת כוח, אבל המוסר שלו מיתטשטש, ובשלב מסוים כבר לא איכפת לו הכוח שלו הוא כוח של הרעים, או של הטובים. וברגע שהוא השיג כוח, כבר נורא מפחיד אותו לחזור אחורה - לתקופה שבה הוא היה מבולבל ואף אחד לא הריע לו, או אפילו התייחס אליו ברצינות. (אותה תקופה שבה הוא החשיב את עצמו לאפס). אם אתה רוצה למנוע רוע בעולם, בפעם הבאה שאתה רואה ילד בבית הספר שהוא מסכן ובמצוקה, תן לו מילת עידוד. אף אחד לא מבקש שתתחיל לטפל בו אישית למשך שנים, אבל אם יהיה מקובל בחברה, שכשרואים ילד שמרגיש שהוא קטן מול אחרים, ילד עם מצוקה נפשית, באים ואומרים לו כמה מילים טובות של עידוד (לא קלישאות, סטייל "יהיה בסדר", אלא ממש מילות עידוד. וגם שיחה על למה הוא מרגיש רע. כי כשאני הייתי ילד (למשפחה ממש הרוסה), אני השתוקקתי לאוזן קשבת כלשהי, מצד מישהו, אפילו כלב לא היה שם בשביל להקשיב לי. כ"כ רציתי מישהו שיקשיב לצרות שלי. אם כל אחד היה מקדיש לי 5 דקות מזמנו בשביל לשמוע את ההשפלות שעברתי בבית יום אחרי יום... כל החרא הזה היה נגמר והייתה יכולה להיות לי ילדות מאושרת.)

כן, ככה מנצחים את הרוע. הרוע בעולם, בכלל. בונים חברה שבה מקובל לעודד נפשית בנאדם, עוד מילדותו. זה גם טבעי לנו לעשות את זה - הסיבה שילדים לא עושים את זה, היא כי זה לא מקובל. לא כי לא איכפת להם - לכל אחד יש רחמים. לא כי "ילדים הם רעים" זה קשקוש! החברה היום רעה, אז ילדים נהיים רעים, הם לא רעים בבסיס, הם טובים בבסיס או לכל הפחות יש את הנייטרליים. ותאמינו לי, כי התנדבתי בגן עם ילדים בני 4 עד 6. אחד מהם היה בעל לב זהב (בן 4 נדמה לי), היה גם מתבודד - משחק לבד בארגז חול. כשהגננת אמרה לי לגרוף עלים, התחלתי, והילד לקח גם הוא מגרפה והתחיל לעזור לי לגרף. אפילו לא רמזתי לו בצורה הכי קטנה, לעזור לי. אפילו לא הסתכלתי עליו. אז למה שילד בן 4 יבוא לעזור לי?
ויש מכם שחושבים, שזה בטח ילד מסכן שההורים פוגעים בו. כשאמא באה לקחת אותו, לא זוכר מה הייתה הבעת פניו (אבל היא נראית לי נחמדה, וגם נראית כמו אחת שאוהבת אותו. לא אחת שרק נחמדה לאחרים.), וכשאביו בא לקחת אותו (האבא, האמת נראה קצת מניאק לפי החיוך) אז הילד ממש ממש שמח ללכת איתו. כך שילד מוכה / ילד שמתעללים בנפשו, זה לא.

מצטער על הסטייה מהנושא, אבל זה הפתרון שלי לרוע בעולם וזה בא לי בספונטניות.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 28, 2010, 19:00:44 »
שאלה מצוינת.

אמצעי התקשורת היו בכל חור, והפכו את הגברים שלנו לבנות, ואת הנשים שלנו לבנים,

נקודה מצויינת - הרחב את דעתך עליה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
שואה לערבים???
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 28, 2010, 20:09:32 »
זה רק מצחיק אותי לחשוב על זה: יהודים יוצאי פולין מחזיקים סכינים באוויר וקוראים "לטבוח בפולנים", וכל זוג יהודי ממוצא פולני מתחתן עם 10 נשים ומוליד 100 ילדים, מקבל כסף מהמדינה, וקורא לכרות את ידיהם של כל מי שמתנגדים ליהדות..

הנה תמונה אמיתית של נער יהודי יוצא פולין מתקופת השואה (לא נגעתי):

אל תתייחסו לעובדות, כמו למשל שהתמונה היא לא בגוונים של אפור, או שהאיש בתמונה שייך לגזע השמי (כי אחרת ארצח אתכם!)

(למי שלא מבין, אני ציני. תמיד יש את הטיפשים שלא מבינים, ויגידו שאני קורא פה לרצח. הקריאה לרצח היא צינית. יהודים תמיד השתמשו בציניות, אפילו בשואה, וזה בסדר - זה גורם לך איכשהו כן לשמור על שפיות. חוץ מזה, אני מצטער לכתוב "אני ציני" כי זה מוהל במים (water down) את כל העוקץ שבציניות. אבל אני חייב - תמיד יש מטומטמים.)

אז הנה, גם אם נעשה בדיוק מה שהיטלר עשה, אנחנו עדיין נעשה את זה מסיבות שונות לגמרי, ולכן זה לא נקרא ללכת בדרכו. זה כמו להגיד שלירות בחף מפשע, זה כמו לירות בערבי שמתקדם אליך עם סכין ביד. תיזהרו מצורות חשיבה כאלה - זה שמאל. זה בעצם "כל אלימות היא רעה" - שזה קשקוש. איפה הרוסים של ישראל היו היום אם לא היה מבוצע טרור יהודי על מבנים סובייטיים? קרוב לוודאי, שבשלב מסויים הרוסים היו טובחים בהם. אבל הנה הם פה איתנו, הודות למעשי טרור... ציני ככל שזה יישמע...

"די לאלימות". אני רוצה לראות את המורה הפולניה עם הקול המחורבן שלה, אומרת לאחמדינג'ד, או לאיזה מחבל שתפסנו, "די לאלימות".

היה מוריד לה את הרגלים והידיים... נכון? די לאלימות.. די לערבים = די לאלימות. ומכאן נובע כי: ערבים = אלימות.

דרך אגב, אנחנו לא חייבים לענות את המחבלים בצורה המוסלמית: אפשר לקחת את 5 המורות הכי נאציות מבתי הספר היסודיים (צרו קשר עם הילדים בבתי ספר, הם יספרו לכם מי הן. אני אומר את זה בכאב, אבל בכל זאת אומר את זה: תחפשו את האשכנזיות, למזרחיות עוד איכשהו יש רמה מסוימת של רחמים.), ושפשוט יטיפו למחבל את תורתן. אחרי 10 שעות הוא ישתגע. לחלוטין. - אדם משוגע פר-סה. (אתם מבינים.. הוא לא רגיל לזה מילדות, כמו הילדים שלנו. - זה הלם טוטאלי בשבילו שמדברים אליו בצורה כזאת - השפלה מעבר לכל קנה מידה. אנשים עם גאווה, כמו ערבים, לא מסוגלים לזה. תצמידו את הידיים שלו מאחורי הגב, שימו סרט על הפה שלו, ותוודאו שהוא שומע הכל והיטב, ושהוא לא יכול לפגוע במורות. זה כל מה שנדרש. אני חושב שהוא יהרוג את עצמו עם חבטות-ראש אל הקיר. או ישתגע.) ואז
נשחרר אותו חזרה לעזה. נראה אותו עושה עוד פיגוע.. הנה - אפילו לא שרטנו אותו. מה אתם יודעים.. הראש היהודי ממציא לנו פטנטים!

ואם לא מורות, אז פשוט.. יש קולות / מוזיקות שהן הכי מעצבנות בעולם. נגיד חריטה של מסמר על לוח (לוח של פעם, שנועד שיכתבו עליו עם גירים לבנים. לא הלוחות הלבנים שיש היום).

אם הנאציזם הנפשי שאנחנו מפעילים אחד כלפיי השני בבתי הספר, או הנאציזם הנפשי שמופעל על בן בכור לחלק מהמשפחות הפולניות בארץ (מספיק שהאמא פולניה), או הנאציזם הנפשי שפמיניסטיות רדיקליות ישראליות מפעילות על הבעלים שלהן. אם אותו נאציזם נפשי היה מופעל על טרוריסטים שתפסנו.. פתאום הקוראן היטלר וסטאלין היו נראים לנו קטנים.

זה לגמרי אפשרי, אגב.

לא נורא.. בעוד 10 עד 100 שנים תראו שצדקתי. בינתיים תקראו לי דפוק. אני כבר לא נעלב מזה יותר.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שואה לערבים???
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 28, 2010, 20:30:31 »

יש להרוג את כל הערבים.אחרי כל מה שהם עשו לנו,הגירה לא מספיקה בשבילי.אנ רוצה נקמה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
שואה לערבים???
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 28, 2010, 20:40:41 »
יש להרוג את כל הערבים.אחרי כל מה שהם עשו לנו,הגירה לא מספיקה בשבילי.אנ רוצה נקמה.

:clap:

צודק מאה אחוז.
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
שואה לערבים???
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 28, 2010, 20:46:28 »
נקודה מצויינת - הרחב את דעתך עליה.

כל רעיון הפוליטיקלי קורקט, אשר לב ליבו הוא הפמיניזם, אם תשאל אותי הפוליטיקלי קורקט הוא המצאה ערבית שנועדה להחליש ולבלבל את הגברים של המדינות הנאורות (ועם כל הכבוד שיש לי לנשים בתחומים אחרים, אלה הגברים ששומרים על החברה ומנהיגים אותה, ואלה הגברים שמהווים סכנה קיומית לכיבוש הערבי. לכן המתקפה היא בראש ובראשונה עליהם).

תראה, הקומוניזם חי וקיים בארץ, מטרתו: לפורר מדינות.
הקומוניזם על רגל אחת: 1. תאשים את בעלי הכוח (מי שיש לו כוח, הוא בהכרח מושחת). 2. תגרום לקבוצה מסוימת בעם, להאמין שהיא גדולה ונהדרת (סתם תלקק להם, לא צריך הוכחות, כולם אוהבים לשמוע מחמאות, כי לרוב האנשים יש איזשהו כאב בלב, שניפוח אגו יכול להחליש את הכאב ממנו.), ואחרי שהם מרגישים גדולים, תגיד להם על קבוצה אחרת, כמה הם רעים ועלובי נפש ומקפחים אותם.

לקחת קבוצות שונות בעם, ולשסות אחת באחרת, בזמן שהאויב צובר כוח ומתכונן להשמיד אותנו (ואנחנו מרוכזים במאבקים הפנימיים, לא שמים לב לאויב). זה בעצם כל הטריק (והוא של האיסלאם אני מניח).

ראש הפורום רצה שאסביר למה גברים ונשים בתפקידים הפוכים, חלק מההסבר שלי (השאר יושב בפורום עצמו):

אם תשים לב, התקשורת הישראלית תמיד מציגה את הדברים בצורה כזאת:

נשים טובות, גברים רעים.
מזרחיים טובים, אשכנזים רעים.
חילוניים טובים, דתיים רעים.
ערבים טובים, ישראלים רעים. (אז מה אם ערבים זאת בכלל לא קבוצה בעם שלנו?)
שמאלנים טובים, ימניים רעים.
כל הפוליטיקאים חארות (זה הסעיף 1 שציינתי) תוך התעלמות מוחלטת מכל מוסד אחר במדינה - בג"ץ לא חרא, העיתונות והרדיו לא חרא.. (יופי שהם מתכסחים במשטרה, יש רק בעיה אחת... הם לא מתכסחים בצד של המשטרה שעוצר אותך בכביש ולוקח 1000 שקל, אלא הם נכנסים בצד של המשטרה שאשכרה מנסה לתפוס פושעים.. וכמובן שהם מהללים את הצד של המשטרה שיושב בכורסא ותופס "פדופילים", שזה הכי חרטה. אם אתה צופה בפורנו לפעמים, אתה בטח יותר מה זה MILF - הפמיניזם עבר על כל הפורנו באינטרנט (!!! כמו איזה גסטאפו, זה פשוט לא ייאומן.), וכל אתרי הפורנו שמים נשים מבוגרות כדי "ללכת על בטוח" (הגיל המותר הוא 18, אבל איך תוכיח שהיא 18? יש לך רק תמונה ביד, היא חייבת להיראות בטוח מעל 18, אז MILF, טוב שלא זקנות..), עכשיו הפמיניסטיות גם עברו לחלוש על ה- P2P, כלומר אימיול ודומיו.)
כל העשירים חראות! כל העניים הם זהב טהור.
עזוב מה שגאידמק עשה עם האוהלים, עזוב את זה שעשירים נותנים תרומות, פותחים בתי תמחוי, ופותחים מפעלים כדי שלנו תהיה עבודה. תתעלם גם מהעובדה שהעיתון "ישראל היום" (לדעתי אותו דרעק, אבל יותר ימני) הוא תוצאה של יהודי מיליארדר בחו"ל שתומך בממשלת נתניהו, ותתעלם מהעובדה שהעיתון ניתן לך בכלל בחינם (לפחות ליד הרכבת בנהריה).
עזוב את העובדה שסטף ורטהיימר יצר מפעלים שנותנים עבודה לכל הגליל, ושמר על איכות עבודה גרמנית-נאצית (והפעם, במובן הטוב של המילה, אבא שלי (מהנדס תעשיה וניהול של אוני' "בן גוריון") עבד שם, פעם אחת היה צריך ללכת לאזכרה, אז העירו לו שהוא מהווה דוגמה לא טובה לכל היתר. אז הוא אמר "אתם לא בני אדם" והלך משם.), ובסוף אנשים מחו"ל קנו את המפעל. אנשים מחו"ל קונים מפעלים ישראלים - אני בוכה מהתרגשות וגאווה רק מלכתוב את זה.

אבל תעזוב! כל העשירים חארות, וכל העניים זהב! ככה זה! - תשובות פשוטות! חיים פשוטים! (זה מה שדמגוגים עושים, כהנא אמר, לא סחבק. וסחבק מסכים עם כהנא. - זה בדיוק מה שדמגוגים עושים. תמיד תשובה ב- 2 מילים. והיא תמיד שקר, חצי אמת, או איזה קשקוש אחר.)

תראה את עמיר פרץ - מייצג את הפועלים כביכול, נכון? הוא אמן השקר, הוא אומר משהו, זה נשמע סופר אותנטי, אתה מבין בהתחלה מה הוא אומר, אבל אח"כ אתה כבר מאבד אותו, והתוצאה היא שהוא אמר משהו שהתחלה נשמע לך אמיתי, אבל הוא בעצם לא אמר כלום. אני מעריץ אותו על היכולת, בחיים לא ראיתי כזה שקרן. אבל במקום שישבצו אדם כ"כ מוכשר במילים והטיות לשון, כשר התעמולה הישראלי, או כשר החוץ, מה קרה? הוא נהיה שר הביטחון... באמצע מלחמה, הבנאדם הכי צבוע, חסר כל ידע מדיני, שר ביטחון...

יש מה לעשות עם צבועים ומומחים לשקרים. חלק מהבעיה אולי הכי חמורה שיש לנו פה בארץ, היא שאתה משתמש בנגני פסנתר ללוחמה בערבים, ובלוחמי גבעתי לנגינה בפסנתר.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
שואה לערבים???
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 28, 2010, 20:50:03 »

אני חצי מסכים. אני חושב ללכת לפי דין תורה: עין תחת עין.

להרוג להם בדיוק כמה אנשים שהם הרגו לנו. וגם בדיוק באותה שיטה שבה הם הרגו את אחינו. (לוחמי צהל שהם היום בני 50 פלוס, יודעים מה השיטות שלהם)

ואז, לתת להם ללכת.

ייתכן גם שצריך להתעלל בהם יותר באכזריות, או להרוג להם יותר אנשים, מה שהלב מחליט. אבל נראה. הלוואי שיום אחד נגיע למצב שבו דברים כאלה באמת יוכלו לעמוד על סדר היום הציבורי בכנסת. מי יתן אמן ואמן.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
שואה לערבים???
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 28, 2010, 21:08:37 »
אני חצי מסכים. אני חושב ללכת לפי דין תורה: עין תחת עין.

להרוג להם בדיוק כמה אנשים שהם הרגו לנו. וגם בדיוק באותה שיטה שבה הם הרגו את אחינו. (לוחמי צהל שהם היום בני 50 פלוס, יודעים מה השיטות שלהם)

ואז, לתת להם ללכת.

ייתכן גם שצריך להתעלל בהם יותר באכזריות, או להרוג להם יותר אנשים, מה שהלב מחליט. אבל נראה. הלוואי שיום אחד נגיע למצב שבו דברים כאלה באמת יוכלו לעמוד על סדר היום הציבורי בכנסת. מי יתן אמן ואמן.

כמובן שליהודי אין לב לשחוט אנשים בצורה כזאת. אז נגיד להם לשחוט את עצמם בצורה כזאת. (ערביין-רט, כמו יודנרט). אנחנו גם לא חייבים להסתכל.
יש הרבה דרכים, תהיו יצירתיים. אל תפחדו ממוסריות עד כדי כך, אלה אויבים ממש - יש קבלות שהם אויבים, זה לא שהם אויבים כי איזה ספר אמר - הם אויבים כי ראינו זאת במו עינינו. חוץ מזה, תפתחו את העיניים ותראו איפה אתם חיים: יש ערס אחד בכיתה, וכולם פוחדים ממנו. רק כי הוא מחזיק במנטליות אלימה. אנחנו 5 מיליון כאן, הם 2.5 מיליון... אם רק נצליח ללמוד מהערסים שלנו, ולהפוך בעצמנו לערסים... לא נצליח כבר להרוג אותם.
(הם פשוט לא יהיו פה - יברחו כל עוד נפשם בם - זה כבר קרה פה בארץ - שערבים פשוט עזבו אותה ראיון עם בן גוריון:

)
במילים אחרות מה שאני אומר הוא: צריך להשתלט בכוח הזרוע על כל אמצעי התקשורת בארץ, ולהתחיל להטיף לאזרחי ישראל "איסלאם-יהודי", את אותו איסלאם - רק כלפיי הפלסטינאים. (הם יתנגדו, אז חייבים להטיף להם את זה בהדרגה ימין מתון, לאט לאט, הולך ומתחזק.)

אתם מודעים בכלל לחשיבות של המנטליות שלכם? זה גם עניין של כוח פיזי, ושל אחדות, אבל מעבר לזה - עניין של מנטליות.
אם יהיה לנו את השכל שיש לנו היום, ואת המנטליות של המוסלמים, לא יהיו לנו יותר אויבים. - פתאום תראה מדינות ערביות מבקשות לעשות איתנו הסכמי שלום. למכור לנו נשק גרעיני. לקנות את התפוזים שלנו. מה לא. פתאום יגידו "לא.. היהדות היא דת של שלום." כל יהודי בעולם ירגיש שיש לו גיבוי.

אני סתם מקצין (ככה הלב מבקש לפעמים), אבל... חזק ימינה ובכל הכוח. אנחנו לא יכולים להיפגע מזה, רק אחרים. ובראש ובראשונה האויבים. הנוצרים, שמושיטים את הלחי השניה, יעריצו אותנו על זה. אנחנו באמת נהיה אור לגויים. במקום עור לגויים או עורלה גוים, כמו היום.

בשביל להמשיך לחיות פה, צריך להבין מה הייתה הטעות שבגללה יצאנו מפה לפני 2000 שנה. אין לי שום מושג מהי.