כתב נושא: דעה| המשחק שלנו נגד בית"ר בגביע  (נקרא 9008 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הנץ שבניצים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • גוש קטיף - לא נשכח ולא נסלח.
דעה| המשחק שלנו נגד בית"ר בגביע
« ב- : מרץ 29, 2010, 14:06:18 »
בס"ד

אמנם הפסדנו. אין מה לומר, מגיע לנו להפסיד.
אבל - כל המשחק, לא שמעו לא מערבי ולא מזרחי, לא לה פמיליה ולא אף בבון אחר שלא סיים בית ספר - שמעו רק את מכבי.

כל הבית"ריסטים כל המשחק בשקט, הרעדנו את טדי.

ואגב -

"הבאנו שבע עליכם....הבאנו שבע עליכם... הבאנו שבע שבע שבע עליכם!".
תזכורת:
השמאל = נאצים.

הרב כהנא זצ"ל צדק!!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : מרץ 29, 2010, 14:08:10 »
בס"ד

איזה ילד מסכן עלק לא שמעו אותנו אותכם לא שמעו בכלל יילד מסכן,אנחנו כל המשחק הרעדנו את טדי.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים.
« להגיב #2 ב- : מרץ 29, 2010, 15:30:22 »
בס"ד

אמנם הפסדנו. אין מה לומר, מגיע לנו להפסיד.
אבל - כל המשחק, לא שמעו לא מערבי ולא מזרחי, לא לה פמיליה ולא אף בבון אחר שלא סיים בית ספר - שמעו רק את מכבי.

כל הבית"ריסטים כל המשחק בשקט, הרעדנו את טדי.

ואגב -

"הבאנו שבע עליכם....הבאנו שבע עליכם... הבאנו שבע שבע שבע עליכם!".
תזכורת:

יש אמת בדברייך אבל משהו אחד בטוח שמעתם "כמה יפים יהיו אותם ימים לראות את נמני על גלגלים"
וחוץ מזה עד עכשיו יש לי צעיף שלכם בבית שלקחתי לאיזה אוהד הומו שלכם הוא יחכה עד המשחק האחרון של הליגה אז נשרוף אותו (=
"זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק"

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 29, 2010, 15:34:14 »
יש אמת בדברייך אבל משהו אחד בטוח שמעתם "כמה יפים יהיו אותם ימים לראות את נמני על גלגלים"
וחוץ מזה עד עכשיו יש לי צעיף שלכם בבית שלקחתי לאיזה אוהד הומו שלכם הוא יחכה עד המשחק האחרון של הליגה אז נשרוף אותו (=
בס"ד

מה נכון??
בכלל כמעט ולא שמעו אותם,וגם עם שמעו אז השיר היחיד שהם שרו כל הזמן זה איזה שיר מעצבן שחפר לנו.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 29, 2010, 15:39:49 »
בס"ד

מה נכון??
בכלל כמעט ולא שמעו אותם,וגם עם שמעו אז השיר היחיד שהם שרו כל הזמן זה איזה שיר מעצבן שחפר לנו.

ירין כל המחצית השנייה לא היה עידוד! סוף המחצית השנייה עם פתיחת הערכה  אוהדי מכבי לא שמעו את עצמם טדי רעד!

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 29, 2010, 15:41:44 »
דרך אגב זה מה שקורה ביציע המזרחי שכל אוהדי הספא מגיעים למשחק חשוב ולא מכירים את השירים!
אין בעיה תבואו על תשבו במזרחי תשבו בצפוני במערבי לא יודע איפה לא במזרחי הרסו את האווירה...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 29, 2010, 15:45:54 »
דרך אגב זה מה שקורה ביציע המזרחי שכל אוהדי הספא מגיעים למשחק חשוב ולא מכירים את השירים!
אין בעיה תבואו על תשבו במזרחי תשבו בצפוני במערבי לא יודע איפה לא במזרחי הרסו את האווירה...
בס"ד

צודק הם באים ועומדים לך ליד הברזלים וליד התופים איפה שהשירים והורסים הכל.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 29, 2010, 15:48:51 »
זה לא משנה אבל מה שחשוב זה שעלינו שלב והגרמנים נשארו עם ידיים ריקות...!
ובקשר לצבא של נמני? :::D

חבורה של אוכלים...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מרץ 29, 2010, 15:51:39 »
זה לא משנה אבל מה שחשוב זה שעלינו שלב והגרמנים נשארו עם ידיים ריקות...!
ובקשר לצבא של נמני? :::D

חבורה של אוכלים...
בס"ד

הליצן ה12,ילדים של הצלחות אוהדים את מכבי רק בגלל ההצלחות שלהם,כל ילד שם דורש כאפה רצינית.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 29, 2010, 15:57:33 »
כל ילד שם דורש כאפה רצינית.
[/quote
אל תדאג הם קיבלו את שהגיע להם(=

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 29, 2010, 16:01:39 »
בס"ד

הליצן ה12,ילדים של הצלחות אוהדים את מכבי רק בגלל ההצלחות שלהם,כל ילד שם דורש כאפה רצינית.

רק לעדכן אותכם, השחקן ה-12 במחאה(שוב) על כך שקיבל מכות מהארגון אולטרס מכבי, שמסוכסך גם עם הארגון הלב הצהוב וגייט 11 בכדורסל. ארגון הסאב נטרלי, ואין תגובה מארגון תחיית המתים או הגוש המעודד.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 29, 2010, 16:02:37 »
רק לעדכן אותכם, השחקן ה-12 במחאה(שוב) על כך שקיבל מכות מהארגון אולטרס מכבי, שמסוכסך גם עם הארגון הלב הצהוב וגייט 11 בכדורסל. ארגון הסאב נטרלי, ואין תגובה מארגון תחיית המתים או הגוש המעודד.

בס"ד

בקיצור אף פעם לא ראיתי מועדון שיש לו יותר משני ארגוני אוהדים ושהם רבים ביניהם.

מנותק F-C-B-J

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מרץ 30, 2010, 21:17:40 »
בס"ד

בקיצור אף פעם לא ראיתי מועדון שיש לו יותר משני ארגוני אוהדים ושהם רבים ביניהם.
בארץ אתה צודק אבל בחו"ל זה די מוכר... בעיקר בבירת הכדורגל אנגליה...

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : מרץ 30, 2010, 21:53:20 »
בארץ אתה צודק אבל בחו"ל זה די מוכר... בעיקר בבירת הכדורגל אנגליה...

בחו''ל יש לך 2-3 ארגונים גג, באנגליה זה בכלל ארגונים של חוליגנים(FIRMS), אין שום קשר לארגוני אוהדים כמעט וגם שם נדיר למצוא יותר מארגון אחד לקבוצה(יש אבל מעט...), לאומת זאת למכבי יש יותר ארגונים מאוהדים.

ומדהים לראות שבן אדם שיש לו כל כך הרבה בעיות בקהל שלו, שיש כל שני וחמישי אצלו מחאה, שהפסיד לכם, מתגאה בעידוד העלוב של הקבוצה שלו(לצורך העניין אין לי מושג מי עודד יותר חזק, לא ראיתי את המשחק, וגם אם הייתי רואה סביר להניח שלא הייתי מתייחס לזה יותר מדיי),
ועוד מזכיר ניצחון של הקבוצה העלובה שלו שהיה לפני 8-9 שנים. מה השלב הבא? להיכנס לפורום של אוהדי הפועל ולהתגאות בניצחון של ה-5-0 המפורסם בשנות ה-70?
עד מתי אוהדי מכבי יעשו מעצמם צחוק(שוב)?

« עריכה אחרונה: מרץ 30, 2010, 22:55:33 על ידי אוהד הפועל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : אפריל 01, 2010, 09:58:58 »
תגובה לכל אלה שמפתיע אותי שיודעים לקרוא ולכתוב, כי לא סיימו בית ספר-
א. תדברו כמה שבא לכם במשחק, כל ה90 דקות וחלקים נכבדים מההארכה - לא עודדתם בכלל.
ואת זה אמר לי מישהו ניטרלי שראה את המשחק בטלוויזיה ושמע רק את השירים של מכבי, שכמה חופרים שלא יהיו - לא העתקנו אותם.
ב. זה היה תזכורת, ה7-0. סתם, שחלילה לא תשכחו ממי קיבלתם את התבוסה הגדולה בעשור.
ג. הארגונים זה באמת פאק רציני, ואני לחלוטין בעד ארגון אחד. כל הארגונים שהזכרתם למעט השחקן והאולטראס - באים רק לכדורסל, ככה שזה לא רלוונטי.
אוהדי הצלחות?!! אתה עושה צחוק?! מ2003 לא ראינו אליפות! איזה הצלחה בדיוק, גביע השוקו שנה שעברה?! די לבלבל את המח, אנחנו אוהדים מכבי מעצם היותינו מכביסטים.
ד. אין לכםם בושה לדבר על נמני? מה קרה, כשהוא שיחק בביתר אהבתם אותו? צבועים אחד אחד.
וזה שאתם קוראים למכבי גרמנים אתם לא שונים מחיזבאללה או מהגועל. לקחתם את הקבוצה של המדינה עליכם,חבל, ביתר זאת הקבוצה שאני הכי פחות שונא בליגה, כי אתם כן הקול השפוי בארץ.
חג שמח

רק כמה עדכונים

ב. אז אתה מבין שיצאת דביל שאתה מזכיר את הניצחון הזה במצב הקיים כרגע?
ג. בולשיט, הסאב, הגוש המעודד/אולטרס רמלה או ווטאובר מגיעים לכדורגל. פשוט צחקנו (אני+הביתריסטים) עליכם שיש לכם מילארד ארגונים. למה אצלינו יש ארגון אחד בכדורגל וכדורסל? למה בית''ר יש ארגון אחד? למה לחיפה יש ארגון אחד(כדורגל וכדורסל)?
רק אתם "מיוחדים".
וכן אתם אוהדי הצלחות, מעניין למה השחקן חזר למשחקים אחרי המחאה שלו בדיוק אחרי שמכבי התחילה לנצח(את רעננה...) ויצא שוב במחאה אחרי פ''ת(שהיה אחרי הדרבי 4:2)? צירוף מקרים?
למה בפ''ת הגיעו 400 איש גג? אנחנו לא ראינו אליפות 10 שנים ועדיין כל משחק, כולל עונת לוזון ועונת גילי לנדאו הבאנו לפחות 4000 איש למשחק אם לא יותר(והכוונה היא למשחקים קטנים). בית''ר עם כל הסלידה שלי מהם, בעונת 2002 הביאו סכום דומה של אוהדים(עונה אחרי גד זאבי) ואתם?
ד. אני לא יגיב בשם של אוהדי בית''ר, אבל מה זה קשור? למה לכל הרוחות צריך להיות אכפת לבית''ר שנימני שיחק אצליהם? זה בערך כמו שלי אכפת שדדי בן דיין משחק אצלינו, או שאנטבי עכשיו בנתניה(עם כל האהבה ליגאל). אני יפתיע אותך, לא כולם הם אוהדי נימני, ובטח שלא כולם סוגדים לו.
בנוגע לקללות- עשה לי טובה, כבר אמרתי לך, לכם יש אין ספור שירים שמציינים את הפועל כנאצים(שלא נדבר שפה אתה קורה למכבי חיפה חיזבאללה, ארגון שאחראי לרצח אלפי יהודים חפים מפשע). אז די לבכות. 

מנותק הנץ שבניצים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • גוש קטיף - לא נשכח ולא נסלח.
« להגיב #15 ב- : אפריל 12, 2010, 13:45:45 »
רק כמה עדכונים

ב. אז אתה מבין שיצאת דביל שאתה מזכיר את הניצחון הזה במצב הקיים כרגע?
ג. בולשיט, הסאב, הגוש המעודד/אולטרס רמלה או ווטאובר מגיעים לכדורגל. פשוט צחקנו (אני+הביתריסטים) עליכם שיש לכם מילארד ארגונים. למה אצלינו יש ארגון אחד בכדורגל וכדורסל? למה בית''ר יש ארגון אחד? למה לחיפה יש ארגון אחד(כדורגל וכדורסל)?
רק אתם "מיוחדים".
וכן אתם אוהדי הצלחות, מעניין למה השחקן חזר למשחקים אחרי המחאה שלו בדיוק אחרי שמכבי התחילה לנצח(את רעננה...) ויצא שוב במחאה אחרי פ''ת(שהיה אחרי הדרבי 4:2)? צירוף מקרים?
למה בפ''ת הגיעו 400 איש גג? אנחנו לא ראינו אליפות 10 שנים ועדיין כל משחק, כולל עונת לוזון ועונת גילי לנדאו הבאנו לפחות 4000 איש למשחק אם לא יותר(והכוונה היא למשחקים קטנים). בית''ר עם כל הסלידה שלי מהם, בעונת 2002 הביאו סכום דומה של אוהדים(עונה אחרי גד זאבי) ואתם?
ד. אני לא יגיב בשם של אוהדי בית''ר, אבל מה זה קשור? למה לכל הרוחות צריך להיות אכפת לבית''ר שנימני שיחק אצליהם? זה בערך כמו שלי אכפת שדדי בן דיין משחק אצלינו, או שאנטבי עכשיו בנתניה(עם כל האהבה ליגאל). אני יפתיע אותך, לא כולם הם אוהדי נימני, ובטח שלא כולם סוגדים לו.
בנוגע לקללות- עשה לי טובה, כבר אמרתי לך, לכם יש אין ספור שירים שמציינים את הפועל כנאצים(שלא נדבר שפה אתה קורה למכבי חיפה חיזבאללה, ארגון שאחראי לרצח אלפי יהודים חפים מפשע). אז די לבכות. 
ב. מדברים על דביל שבפורום ימין מכריז שהוא אוהד קבוצה שהיא סמל של השמאל. רציתי להזכיר מי תמיד תהיה הקבוצה היהודית נטו הטובה בארץ.
ג. זה שיש פאקים לאוהדי מכבי זה דבר אחד (וכן - אני מתבייש באוהדים של הקבוצה שלי באיזשהוא מקום) אבלז ה שאתה משת"פ ערבי זה סיפור אחר.
ד. זה שהוא שיחק אצלם, ובטח ובטח כשהוא היה בשיא הכושר שלו - יכול לגרום להם לא לקלל אותו.

ואגב - אני מאמין, אני מאמין, אני מאמין בביאת המאיוקה, מאיוקה, מאיוקה....הוי הוי הוי הוי הוי..... סוף סוף ניצחנו בטדי!
השמאל = נאצים.

הרב כהנא זצ"ל צדק!!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : אפריל 13, 2010, 22:09:27 »
ב. מה הקשר? בירה נשר, על אותו משקל, אוהד מכבי שמתכתב בפורום של אוהדי בית''ר. והנה הפרצוף המכוער והשחצני של מכבי, אתה בטוח שאתם סופר יהודים כי? נימני אמר?
ג. מרגש, אוהד מכבי שמתבייש בקהל שלו, אבל עדיין מחשיב את אותו קהל עלוב ליהודים הכי טובים. אם זה היה בה מגוי זה היה הערה אנטישמית.
ד. למה? כי אתה אמרת? למה שלמשהוא יהיה צריך להיות אכפת מנימני? הסברתי לך, לא כל הארץ הם אוהדי נימני.

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #17 ב- : אפריל 13, 2010, 22:22:56 »
היה עידוד אני מהחדר חקירות בטדי שמעתי וזה מקלט
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"