כתב נושא: מוות להפועללללל!! צלבי קרס וכתובות נאצה בבית וגן  (נקרא 47353 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לירן

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=71489&lang=HE

לאחר שאוהדי בית''ר זרקו בקבוקי תבערה במתחם חודורוב (מגרש אימונים של הבועל) אוהדי הבועל תל ברוך עשו הלילה כתובות נאצה בבית וגן (מגרש האימונים של בית''ר),הכתובות היו נגד גרשון, בית''ר  וריססו צלבי קרס!!!
ימח שימם!! בע''ה כל לובש אדום ימותתתת..
מיותר לציין שיש היום משחק בין שתי הקבוצות, משחק בין ימין לשמאל, בהצלחה ליהודים!!!
עד המוות עם בית''ר
« עריכה אחרונה: ינואר 04, 2010, 13:30:20 על ידי לירן »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מוות להפועללללל!! צלבי קרס וכתובות נאצה בבית וגן
« להגיב #1 ב- : ינואר 10, 2010, 20:26:40 »
1. אחלה משחק היה באמת

2. גם אוהדי הפועל הם יהודים ובאמת חבל שכמה טמבלים ריססו כתבי בלה. פשוט מגעיל(לפחות אותי אישית). אבל לכן כולנו צריכים למות?

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים
« להגיב #2 ב- : ינואר 11, 2010, 16:52:57 »
בס"ד

הפועל ת"א קבוצה של שמאלנים,ערבים ושאר מיני גועל נפש...:yuck: כל הזדמנות שיש להם (לאוהדים) הם מרססים צלבי קרס כאילו שזה הסמל המסחרי שלהם... :thumbsdown:
"הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב"(במדבר כ'ג:ט)

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 12, 2010, 18:41:36 »
ואחר כך תילך ותתלונן ששוב מקפחים אותכם ושוב מכלילים אותכם כגזענים או כאלימים או וואטאוור.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 12, 2010, 19:08:20 »
ואחר כך תילך ותתלונן ששוב מקפחים אותכם ושוב מכלילים אותכם כגזענים או כאלימים או וואטאוור.

בס"ד

מה הקשר לאלימים?!  :old_WTF_Aza: ציינתי עובדות.
 זה ידוע שהקהל שלכם מורכב ברובו מערבים ושמאלנים וכל פעם שראיתי צלבי קרס בהקשר לכדורגל הם רוססו ע"י אוהדי הפועל.
אולי תענה לי לעניין למה אתם (לא אתה באופן אישי) מרססים צלבי קרס? מה אתם מנסים להביע בזה?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 12, 2010, 19:26:04 »

בס"ד

זה ידוע שהקהל שלכם מורכב ברובו מערבים ושמאלנים וכל פעם שראיתי צלבי קרס בהקשר לכדורגל הם רוססו ע"י אוהדי הפועל.
אולי תענה לי לעניין למה אתם (לא אתה באופן אישי) מרססים צלבי קרס? מה אתם מנסים להביע בזה?
בס"ד

הם חושבים שכשהם עושים את זה אז יעני אנחנו "נפחד",אבל הם שמאלנים למה אתה מצפה שיציירו מגן דוד??אמנם צלבי קרס זה של הגרמנים הנאצים יש"ו שר"י אבל זה הריי ברור שלאוהדיי הגועל לא אכפת מהשואה ומקורבנות השואה,אכפת להם רק מאחיהם הערבים יש"ו שר"י.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 12, 2010, 19:59:49 »
בס"ד

זה ברור לי רק רציתי לדעת איך הוא שקורא לעצמו בגאווה אוהד הפועל מתרץ את התופעה הזאת... שיהודי ירסס צלב קרס...לאן הגענו?!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 12, 2010, 20:47:11 »
בס"ד

בס"ד

זה ברור לי רק רציתי לדעת איך הוא שקורא לעצמו בגאווה אוהד הפועל מתרץ את התופעה הזאת... שיהודי ירסס צלב קרס...לאן הגענו?!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 12, 2010, 20:48:45 »

בס"ד

בדיוק מאותה סיבה להם ,אתם" מפוצצים מכות אוהדים ערבים שנכנסים בטעות ליציע שלכם, זורקים בקבוקי תעברה, שורפים משרדים ושאר הירקות.

ומה זה עובדתית? חארטה בארטה, יש לנו גם אוהדים ימניים קיצוניים שלא מביישים אף פעיל כאן. האמת היא שיותר נדיר למצוא אוהד ביתר שמאלני(כמובן אצליכם ליברמן זה שמאל) מאשר אוהד הפועל ימני.

ורק אם לא הבנת בדיוק כמו שצלינו יש כמה חברה שחושבים שזה מאגניב לצייר צלבי קרס(ובדיוק כמו שיש אצל מכבי וחיפה אותו דבר) אצליכם יש את אותו דבר. אפשר לחשוב שלזרוק בקבוקי תעברה זה יותר טוב מאשר לצייר קשקושים על הקיר.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 12, 2010, 20:50:39 »
בס"ד

א. אני פעם המיליון לא קומוניסט
ב. זה לא יכול להיות שווה, זה בערך להגיד שחד''ש=כהנא חי, מבחינה היסטורית.
ג. שיא אבל שיא הצביעות בדיוק אחרי התגובה של בנג'ו. תהיו בריאים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : ינואר 12, 2010, 20:52:41 »
בס"ד

ציטוט
א. אני פעם המיליון לא קומוניסט
סוציאליסט זה ייפוי
ציטוט
ב. זה לא יכול להיות שווה, זה בערך להגיד שחד''ש=כהנא חי, מבחינה היסטורית.
מבחינה היסטורית, הקומוניזם קבר עשרות מיליוני בני אדם בדיוק כמו הנאציזם אם לא הרבה יותר ממנו.
השוואה מגוחכת.
ציטוט
ג. שיא אבל שיא הצביעות בדיוק אחרי התגובה של בנג'ו. תהיו בריאים.
וכי למה צביעות?

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 12, 2010, 21:21:57 »
א. מה? אתה רציני? תלמד מה הם הזרמים בשמאל החברתי, ואני סוציליסט מאוד מאוד מתון אבל זה לא חשוב לדיון.
ב. כן ההבדל הגדול הוא שהקומוניסטים לא רצו להשמיד אף עם. תגיד את האמת אחי הברזת בשיעורי היסטוריה אה?
אם הקומוניזם בא ואומר "כולם שווים" זה אוטומטית סותר את האידאולוגיה הנאצית בה יש שווים יותר ויש שווים פחות לכן המשוואה לא יכולה להתקיים.
 זה מאוד מאוד מאוד בכללי. קרא את דס קפיטל של מארקס קרא את מיי קאנף ותראה את ההבדל המהותי.
אגב היטלר גם היה צמחוני אולי גרין פיס=נאצים
ג. אתה מתלונן על זה שאוהדי הפועל ציירו צלבי קרס או רומז על כך ומצד שני משווה אידאולוגיה שלמה שנוסדה על ידי יהודי, שרבים התומכים בה(נכונה או לא) היו יהודים ועדיין יש יהודים קיימים בעלי גישה זו, ואף חלק ממקימי המדינה הם יהודים קומוניסטים, לנאציזם.
תקן אותי אם אני טועה אתה לא מבדיל ביני לבין קומוניסט, לפי תגובתך. זאת אומרת בעקיפין(ושוב אני מקווה שאני טועה) אתה קורה לי נאצי. ואני יהודי, ומצד שני אתה מתלונן על קשקוש על הקיר מצד אוהדי הפועל? זה צביעות

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : ינואר 12, 2010, 21:36:03 »
בס"ד

אחי קודם כל בוא נרגע אין לי כלום נגדך באופן אישי. אתה פשוט נשמע לי בחור עם ראש על הכתפיים, וזה משמח אותי לדעת שאתה ימני בדעותיך. (משלנו)
אבל בוא נדבר ת'אכלס בנוגע לעניין הספציפי שלנו איך אתה מסוגל (ואם היית סתם איזה אידיוט אז לא הייתי שואל אותך) לאהוד קבוצה כמו הפועל? מה מדבר אליך בקבוצה הזאת? אלא אם כן זה בא מהבית ואז התמונה יותר תהיה ברורה... דרך אגב יש בפורום סרטון שמראה יציע שלם של הפועל ואני מדגיש יציע שלם ולא קומץ קטן שתוך כדי משחק מצדיעים במועל יד...  :thumbsdown: ולא ייצא לי לראות אף קבוצה אחרת (אני לא מחשיב ת'ערביות) עושה את זה.

נ.ב

אני חס ושלום לא חושב שאתה נאצי, אני דווקא חושב שאתה יהודי יקר שקצת טועה בנקודות מסוימות.  

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 12, 2010, 21:44:46 »
בס"ד

ציטוט
א. מה? אתה רציני? תלמד מה הם הזרמים בשמאל החברתי, ואני סוציליסט מאוד מאוד מתון אבל זה לא חשוב לדיון.
אל תהיה אידיוט ואל תהיה פראבדה, אין הבדל, הכל בלוף, בעיקר במבחן התוצאה, אם כן יש הבדל, פרט.

ציטוט
ב. כן ההבדל הגדול הוא שהקומוניסטים לא רצו להשמיד אף עם. תגיד את האמת אחי הברזת בשיעורי היסטוריה אה?
אם הקומוניזם בא ואומר "כולם שווים" זה אוטומטית סותר את האידאולוגיה הנאצית בה יש שווים יותר ויש שווים פחות לכן המשוואה לא יכולה להתקיים.
 זה מאוד מאוד מאוד בכללי. קרא את דס קפיטל של מארקס קרא את מיי קאנף ותראה את ההבדל המהותי.
אגב היטלר גם היה צמחוני אולי גרין פיס=נאצים
א.) בקשר למודגש - תמיד תהיתי..  :old_rolleyes:
ב.) קראתי את המיין קמפף, קראתי את הדאס קפיטל, קראתי את מוצא המינים, קראתי גם את זה וגם את זה, שניהם רפש אינטלקטואלי שלא ראיתי מימיי.
ג.) לנאציזם היה אויב על בסיס לידתי-"גזעי" (אונטרמנש), לקומוניזם על בסיס אידיאולוגי-רעיוני (נגד הדתות, הלאומים, שיטות כלכליות שונות, וכל מה שעוצר את ה"מהפכה" או את "הסדר העולמי החדש"), בקיצור, אותה רטוריקה, מונחים שונים, אל תשכח אף לא לרגע, שגם הנאצים היו "סוציאליסטים".

ציטוט
ג. אתה מתלונן על זה שאוהדי הפועל ציירו צלבי קרס או רומז על כך ומצד שני משווה אידאולוגיה שלמה שנוסדה על ידי יהודי, שרבים התומכים בה(נכונה או לא) היו יהודים ועדיין יש יהודים קיימים בעלי גישה זו, ואף חלק ממקימי המדינה הם יהודים קומוניסטים, לנאציזם.
לא אכפת לי אם היא נוסדה על ידי יהודי או על ידי חייזר, האידיאולוגיה ביצעה שואה משל עצמה בעם היהודי, שלטווח הארוך (הרוחני), הייתה אף נוראה יותר מזו הנאצית, אז עם כל הכבוד..
ציטוט
תקן אותי אם אני טועה אתה לא מבדיל ביני לבין קומוניסט, לפי תגובתך. זאת אומרת בעקיפין(ושוב אני מקווה שאני טועה) אתה קורה לי נאצי. ואני יהודי, ומצד שני אתה מתלונן על קשקוש על הקיר מצד אוהדי הפועל? זה צביעות
יש מספיק יהודים נאצים (מוסלמים ורוני הנאצי), קומוניזם ונאציזם זה היינו הך, ואתה גם רמזת שאנחנו נאצים, סוו וואט? הלאה הצביעות השמאלנית.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : ינואר 12, 2010, 22:59:06 »
בנג'ו
1. אני לא מהמחנה שלכם. לא מגדיר את עצמי כשמאלני אבל אני חוזר ואומר אצלכם ליברמן הוא שמאלני. אני מגדיר את עצמי כרציונל לרוב, זאת אומרת אני שוקל דברים ורואה אם זה טוב או רע ואז מחליט. האמת באתי לפורום לראות אם אכן אפשר לקיים טרנספר לערבים
באופן הגיוני(הגיוני מבחינתי כמובן) וכעט מצאתי שבמידה וזה יקרה יש סכנה שגם אני יגורש. אז כנראה שזה לא שווה(אל דאגה אני ימשיך לכתוב פה)
2. לשאלתך אכן משפחתי, אבי אוהד הפועל. אבל תאכלס, העניין האמיתי התחיל מזה שבגיל 14 לקחו אותי למשחק של הפועל(1/1 מול חיפה 2001 שער של בלילי, בניון החמיץ מול שער ריק עקב עדיפה של הלל מהקו). אם לחילופין באותו שבוע היה אחיו של דודי, אוהד מכבי לוקח אותי למשחק של מכבי סביר להיות שהיום הייתי אוהד נימני אה סליחה מכבי.
3. אני אישית בטדי שמעתי יציע שלם שר וזועק "אין יציאה" או "מטדי לא יוצאים חיים". יש אצלינו חברה שהם ימנים קיצוניים שבמשחקים מולכם שרים "ירושלים לחלק ל-2" ובמשחק האחרון הם שרו "ישמעאל עולה". לא כל מה שאתה שומע אתה צריך להפנים. וחוץ מזה אותי אישית מגעיל כל הנאצים, שואה, חזבאללה
אלימות ושאר הירקות(לא חסר). אני מקווה שגם אותך.

מיכאל
עכשיו אני אידיוט? אוקי בו נפרט
קומוניזם הטהור בה ואומר "יש לחלק את ההון באופן שווה, כל אחד מקבל מה שהוא צריך ועובד כמה שהוא יכול". בוודאי שאני לא תומך בגישה חברתית שכזו, למרות שלעין זה נשמע נהדר. אתה אני ושרי אריסון שווים. אבל הבעיה היא שאם מפרידים את פרנסתו של אדם מכמות עבודתו אין לו סיבה לעבוד.
ולכן אין משטר זה כדאי.
אני כן תומך בכללה חופשית אך מוגבלת בכמות החופש הנתון בה כיוון שמבחינתי האדם בטבעו תאב בצע ואנוכי. כמו שבקמוניזם אדם שאין לו סיבה לעבוד לא יעבוד כאן אדם שאין מי שיפקח על מעשיו הכלכליים יעשה מה שהוא רוצה.
סוציליזם באופן כללי היא דאגה לעניים בלשון העם. הוא צדק חברתי מסוים. כמו שכבר כתבתי אני סוציאליסט או סוציאל דמוקרט מאוד מאוד מתון תלוי איך אתה מגדיר את זה. מרכזניק בגדול.
השאלה היא רמת שלילת הזכויות של הפרט(אדם או חברה בע''מ) כדי לקיים עקרונות של שוויון או צדק. מהקיצוניים ביותר לא ניתן להבדיל בינם לבין קומוניסטים כלל. אבל יש רמות שונות תלוי איזה נושא תלוי מה המסכנה ממנו.
כמו שאתה לא יכול להגיד שכהנא חי ומפד''ל זה אותו דבר כי זה לא.

א. אולי אני לא רואה טוב, מה מודגש
ב. צודק ולכן אני לא נאצי ואני לא קומוניסט.
ג.  ולכם יש אויב על פי לאום-דת אז אתם נאצים? או קומוניסטים? והאויב הדתי הוא לו דת ספציפית אלא כפי שאמרת כל הדתות כי כולם שווים. כיוון שאנחנו עם מבחר אנחנו בכך לא שווים לשאר על פי הגישה הקומוניסטית(עזוב אם זה נכון או לא נכון) ולכן הדת פסולה.
אבל הנאצים באו ואמרו מראש אתה ואני לא שווים ולא חשוב מה נעשה אנחנו לא שווים אנחנו נוכלים אנחנו גנבים עם עף ארוך, דנינו מוות. הקומוניסטים באו ואמרו אתם שווים בדיוק כמו הגויים ולכן מגיע לכם מה שאתם צריכים ולעבוד רק על פי יכולתוכם. זה הבדל די משמעותי בהתבסס במיוחד שהעולם
מתחלק לנאצים, קומוניסטים וכל מה שבין לבין.

בנוגע ליהודי קומוניסט
אוקי אז זה עדיין צביעות אם אתה קורה לכל מי שהוא קומוניסט ולי בעקיפין(לא אתה הבחור השני) נאצי ומתלונן למה קוראים לך נאצים. זה הייתה הפואנטה.
יש יהודים נאצים ובסוגריים מוסלמים? אז הם יהודים או מוסלמים? ומי זה רוני? ואיפה רמזתי שאתם נאצים? אמרתי שאתם ימנים קיצוניים, שאתם מסכנים אותי. הדבר הקרוב ביותר היה סיפור ה-KKK ואם כךל אני מתנצל כי לא הבנת את כווונתי. אני לא קורה לכם נאצים כי אני לא מסוגל לקרוא לאף יהודי נאצי.
כוונתי הייתה שכפי שלכם מותר לבצע את תוכנית הטרנספר שכוללת כתמריץ שלילי ענישה בעונש מוות ערבים מותר לחברה מה-KKK לדרוש עונש מוות(לדוגמה) ליהודי עבריין.
כפי שמותר לכם לאסור בחוק על האיסלם(מתגובתו של המשתמש נ''ץ) מותר ל-KKK לדרוש בחוק איסור על היהדות.
לא אמרתי שאתם חברה של הKKK שהולכים ותולעים כושים כי הם כושים. אני רק מסביר שאי אפשר מצד אחד לבוא בטענות למשהוא שפוגע בי אם אני עושה אותו דבר לאחר.

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 13, 2010, 09:26:09 »
בס"ד

אם אתה רוצה להריע לקבוצה שערבים מזדהים איתה, קבוצה שטורחת לקיים מפגשים בין ילדי הקבוצה יהודים/ערבים,קבוצה שהמדים שלה אדומים כראוי לקומוניסטים ושהאוהדים שלה מתבטאים באמצעות קריאות כגון - "ירושלים לחלק ל-2"  ריסוס - צלבי קרס  ותנועות אנטי יהודיות מובהקות כגון - מועל יד.... אז מה אני יכול להגיד? אתה בטח לא מצפה ממני לפרגון על הפטריוטיות שבך....
מותר להודות בטעויות, גם אותי פעם האכילו בכפית עם הבלופים האלה.
תתעורר אחי שנינו יודעים שזה מעבר לכדורגל, על פי רוב הקבוצה שאדם אוהד מעידה על הדעות הפוליטיות והחברתיות שלו כמו כן על הסביבה שהוא מסתובב איתה.
עוד לא מאוחר לעבור לביתר ירושלים נקבל אותך בברכה.
נ.ב
העיקר שתיפסק האלימות במגרשים!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : ינואר 13, 2010, 14:19:41 »
בס"ד

ציטוט
קומוניזם הטהור בה ואומר "יש לחלק את ההון באופן שווה, כל אחד מקבל מה שהוא צריך ועובד כמה שהוא יכול". בוודאי שאני לא תומך בגישה חברתית שכזו, למרות שלעין זה נשמע נהדר. אתה אני ושרי אריסון שווים. אבל הבעיה היא שאם מפרידים את פרנסתו של אדם מכמות עבודתו אין לו סיבה לעבוד.
ולכן אין משטר זה כדאי.
קומוניזם, זה מעל הכל, "עולם ישן עדי יסוד נחריבה" - עם כל המשתמע מכך. ולפי הקומוניזם, אני לא שווה כלום, ובברית המועצות, על דעותיי, ועל היותי יהודי (בסופו של דבר), הייתי מתחת לאדמה.

ציטוט
אני כן תומך בכללה חופשית אך מוגבלת בכמות החופש הנתון בה כיוון שמבחינתי האדם בטבעו תאב בצע ואנוכי. כמו שבקמוניזם אדם שאין לו סיבה לעבוד לא יעבוד כאן אדם שאין מי שיפקח על מעשיו הכלכליים יעשה מה שהוא רוצה.
בסופו של דבר, התכנית הזו רומסת לגמרי את כמות החופש, כמו שפה זה התחיל מ"הגבלה", והגיע ל"רמיסה מוחלטת". ואף אחד לא עושה פה מה שהוא רוצה, במיוחד לא בחברה תורנית.

ציטוט
סוציליזם באופן כללי היא דאגה לעניים בלשון העם. הוא צדק חברתי מסוים. כמו שכבר כתבתי אני סוציאליסט או סוציאל דמוקרט מאוד מאוד מתון תלוי איך אתה מגדיר את זה. מרכזניק בגדול.
צדק כלכלי?  :::D :::D
זה לא צדק כלכלי, ולא צדק חברתי, ולא דאגה לעניים, אלא דאגה לעצמך, נתינה לאנשים שלא מגיע להם, לקיחה מאנשים שכן מגיע להם... בקיצור, בלבול ביצים מוחלט. אני בטוח שאתה גם חלק משדולת הנשים שהשתלחה ברב בן ארי שבתור מעסיק, זכותו לא לשלם לעובדת לא יעילה שנכנסת להיריון סעד/משכורת/ביחד/וואטאבר, זה סתם הפסד שלו.

ציטוט
השאלה היא רמת שלילת הזכויות של הפרט(אדם או חברה בע''מ) כדי לקיים עקרונות של שוויון או צדק. מהקיצוניים ביותר לא ניתן להבדיל בינם לבין קומוניסטים כלל. אבל יש רמות שונות תלוי איזה נושא תלוי מה המסכנה ממנו.
כמו שאתה לא יכול להגיד שכהנא חי ומפד''ל זה אותו דבר כי זה לא.
כמו שאתה לא יכול להגיד שסטלין וטרוצקי היו שונים, כמו שאתה לא יכול להגיד שהיטלר והניאו-נאצים שונים, כמו שאתה לא יכול להגיד שמרקוזה ומרקס שונים, ההבדל הוא של נוצה במקרה הכי גדול. עקרונות של שוויון וצדק על פי הסוציאליזם מתקיימים עכשיו בקובה.

ציטוט
א. אולי אני לא רואה טוב, מה מודגש
חשבתי שיש לך משקפיים טרוצקי

ציטוט
ב. צודק ולכן אני לא נאצי ואני לא קומוניסט.
פיצול אישיות

ציטוט
ג.  ולכם יש אויב על פי לאום-דת אז אתם נאצים? או קומוניסטים? והאויב הדתי הוא לו דת ספציפית אלא כפי שאמרת כל הדתות כי כולם שווים. כיוון שאנחנו עם מבחר אנחנו בכך לא שווים לשאר על פי הגישה הקומוניסטית(עזוב אם זה נכון או לא נכון) ולכן הדת פסולה.
אנחנו לא קוראים למחיית כל הנוצרים בעולם רק בגלל היותם שונים מאיתנו באופן דתי, אנחנו לא קוראים להרס כל הלאומים האחרים, אנחנו לא קוראים להרס דתות שאינן מזיקות לנו (יש לי חברים הינדים, טאואיסטים, קונפוציוניסטים, קתולים, אנגליקנים), אנחנו לא קוראים להשלטה בכוח, בדם ובכל דבר שיינתן להשלטת היהדות בעולם, אנחנו לא מיסיונרים, ובשונה מהקומוניזם, אנחנו נלחמים למען האמת והצדק האמיתיים (ואפשר להיווכח, אין בעיה), אם לערבים לא היה בעיה איתנו (ויש להם, מעצם היותם ערבים, כפי שכבר הוכחתי והסברתי), לא היה לי כל בעיה איתם.
אגב, אני לא מאמין בלאום ללא סיבה אמיתית, אני מאמין רק בלאומיות של עמים אחרים, כמו שאני לא מאמין בגזע, ערבי יכול להפסיק להיות ערבי כי זה תרבות-ציוויליזציה ולא גזע-לאום.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 13, 2010, 14:25:07 »
בס"ד

ציטוט
אבל הנאצים באו ואמרו מראש אתה ואני לא שווים ולא חשוב מה נעשה אנחנו לא שווים אנחנו נוכלים אנחנו גנבים עם עף ארוך, דנינו מוות. הקומוניסטים באו ואמרו אתם שווים בדיוק כמו הגויים ולכן מגיע לכם מה שאתם צריכים ולעבוד רק על פי יכולתוכם. זה הבדל די משמעותי בהתבסס במיוחד שהעולם
מתחלק לנאצים, קומוניסטים וכל מה שבין לבין.
אבל הקומוניסטים באו ואמרו מראש אני ואתה שווים, לא חשוב מה נעשה אנחנו שווים אנחנו עלובים אנחנו באותו מצב כלכלי עלוב, דינינו הישארות במצב הכלכלי הזה לעד. בקומוניזם גם מי שלא עושה דבר מקבל ומי שעושה מקבל את אותו ה"שכר".

ציטוט
אוקי אז זה עדיין צביעות אם אתה קורה לכל מי שהוא קומוניסט ולי בעקיפין(לא אתה הבחור השני) נאצי ומתלונן למה קוראים לך נאצים. זה הייתה הפואנטה.

אנחנו לא באים לעשות את העוולות שאתם וחבריכם מהקרמלין עשיתם, זה ההבדל וזו הפואנטה, למוסלמים אני כן אקרא נאצים אבל לאלכופאר שרוצה להשמיד אותם אני לא.

ציטוט
יש יהודים נאצים ובסוגריים מוסלמים? אז הם יהודים או מוסלמים? ומי זה רוני? ואיפה רמזתי שאתם נאצים? אמרתי שאתם ימנים קיצוניים, שאתם מסכנים אותי. הדבר הקרוב ביותר היה סיפור ה-KKK ואם כךל אני מתנצל כי לא הבנת את כווונתי. אני לא קורה לכם נאצים כי אני לא מסוגל לקרוא לאף יהודי נאצי.
רוני -

לא הבנת, יהודי נשאר יהודי גם אם הוא יהיה היטלר בכבודו ובעצמו, אבל מבחינה חשיבתית, הוא נאצי לכל דבר (גם אם הוא לא תואם באופן מדויק את הגיאו-פוליטיקה בחשיבה הנאצית, הוא נאצי כי הכוונות שלו נגדי שוות ערך).
ואני אומר שאתם שמאל קיצוני (אין דבר כזה מרכז, הבדל של נוצה ובלבול שכל כפי שכבר הוכח היסטורית, בדיוק כפי ששתי מדינות לשני עמים זה הפתרון הסופי 2, מדינה ערבית מהים לנהר ותו לא), שאתם בוגדים בי, שאתם מסכנים אותי, שבגללכם אני אושמד, שבגללכם כבודו של הקב"ה מושפל בעולם. הדבר הקרוב ביותר היו הבולשביקים היהודים שאחראים לשואת יהודי ברית המועצות (שאני אחד מהם), השואה שה"ימין הקיצוני" הציל אותי ממנה.

ציטוט
כוונתי הייתה שכפי שלכם מותר לבצע את תוכנית הטרנספר שכוללת כתמריץ שלילי ענישה בעונש מוות ערבים מותר לחברה מה-KKK לדרוש עונש מוות(לדוגמה) ליהודי עבריין.
כפי שמותר לכם לאסור בחוק על האיסלם(מתגובתו של המשתמש נ''ץ) מותר ל-KKK לדרוש בחוק איסור על היהדות.
לא אמרתי שאתם חברה של הKKK שהולכים ותולעים כושים כי הם כושים. אני רק מסביר שאי אפשר מצד אחד לבוא בטענות למשהוא שפוגע בי אם אני עושה אותו דבר לאחר.
נו, והנה הקומוניסט יוצא מהארון, מה הסיבות שאנחנו רוצים להוציא אל מחוץ לחוק את האיסלם ומהן הסיבות שה-KKK רוצה וירצה להוציא אל מחוץ לחוק את היהדות?!
אני מסביר שאתה בעצם פוסט-מודרניסט (או: לניניסט במסווה) שלדידו אין ערך לאמת וכי ההשוואה פסולה מיסודה, היהדות לא פשעה בחברי ה-KKK כפי שפשע ופושע ויפשע האיסלם בנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 13, 2010, 14:39:41 »
בס"ד

מה אתה רפסן
עד שהערבים והשמאלנים לא יפסיקו להתפרע הם יאכלו בתחת

מנותק benjo_k

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 13, 2010, 18:19:59 »
בס"ד

מה אתה רפסן
עד שהערבים והשמאלנים לא יפסיקו להתפרע הם יאכלו בתחת

:::D כן אחי אתה צודק ואתה יודע שאני איתך אבל יש גם פוליטיקלי קורקט חוץ מזה אני מנסה לקרב אנשים אם אני רואה שיש מצב הרי זו המטרה של התנועה לא? אני בכלל לא מתרפס, אבל השם שיצא לביתר של אוהדים אלימים לא משרת לא את הקבוצה ולא את האוהדים.
המטרה משרתת את האמצעים לא? זה לא יעזור לנו אם נעיד על עצמנו שאנוחנו אלימים אתה מסכים איתי?
ולא דיברתי על מתפרעים... הרי זה ברור ששן תחת שן ועין תחת עין...

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 13, 2010, 21:49:47 »
בס"ד

זה לא יימשוך אותו לחשוב שאנחנו לוזרים תבוסתנים שמפחדים להגיב כשזורקים עליהם חזיזים ומקללים אותם.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : ינואר 16, 2010, 19:15:17 »
1. רון להל''ן ההבדל המהותי, נא דייק, ראשית כל לא הייתה שווה בקומוניזם עקב יהודי דתי מאמין לא יהודי(שזה די משמעותי), אם כי זו היא לא הייתה מטרה המרכזית של הקומוניזם. הקומוניזם מעולם לא שאף להשמיד את אף אחד מלבד המעמדות.

תוכל להיות קומוניסט ולהאמין בזכויות אדם, כפי שתוכל להיות קפיטליסט ולהאמין בזכויות אדם.
הנאציזם בתורתו בא ומראש מצהיר על מעמדות, אזי סוג א שווה יותר מסוג ב. או במילים אחרות הגזע ההארי שווה יותר מהגזע השמי.
כאשר לכל גזע יש מטרה. זה הבדל מהותי. אתה לא יכול להיות נאצי ופעיל זכויות אדם, הדוגל בחופש דת, גזע ולאום.

2. בנוגע לסוציאל דמוקרט עד סוציאליזם מסוים- זה בדיוק העניין, אני כן מאמין שיש צורך בלעזור לאחרים, וכן יש צורך בלעזור למסכנים, לחלשים ולעניים. במיוחד מי שלא יכול לעבוד(נכים לדוגמה) או מי שיכול לעבוד באופן מוגבל(אמהות חד הוריות).
ואיני כלל מכיר את פרשה בן ארי לעומקה כך שאיני יכול להגיב, אך בכללי, אתה כן צריך לתת חופשה עם תשלום לאישה שילדה, ואני לא באמת מאמין שאתה לא מאמין בזה. האם יש בכל זה ניצול לרעה של המערכת בה אדם שמסוגל, ויכול לעבוד אך לא רוצה ולא עובד? ברור לחלוטין.
ראה את החברה של הישיבות(ללמוד תורה זה לא לעבוד). עם כי גם בניהם יש אנשים שלומדים תורה ומחזירים את תרומת העם בעבודה אחרת, אם בקודש, אם בהתנדבות ועם במלא דברים אחרים.
התעלמות מוחלטת מהנעשה בשוק לדעתי ולענייני תביא לכך שרק החזק ישרוד. זאת אומרת רמת החיים של בעל ההון תהיינה בפער עצום מהמעד התחתון.

3. אתה יודע מה אני אפילו יוכח לך בצורה לוגית שמשטר ללא התערבות בכלל בשוק לא יכול להתקיים.
גובה השכר לתפקיד מסוים נקבע על ידי יצרנים רבים וצרכנים רבים- כל מרצה לכלכלה יומר לך זאת.
השכר עצמו נקבע על ידי התפוקה השולית של העובד האחרון ליצירת מוצרים.
זאת אומרת לדוגמה אם יש 10 עובדים בענף מסוים-4 הראשונים נותנים תפוקה של 10 מוצרים כל אחד ליום, סך40. 5-8 אנשים הבאים הפועלים הבאים מוסיפים תפוקה של 5 מוצרים כל אחד סך של 60. וה-2 הנותרים מוספים תפוקה של 3 מוצרים סך 66.
כלל העובדים יקבלו שכר של ערך של 3 מוצרים ליום.
אם היו רק 8 עובדים היו אותם עובדים מקבלים שכר של ערך 5 מוצרים ליום.
לכן עדיף ליצרן שיהיו כמה שיותר עובדים בשוק ליצירת המוצר שלו ובכך הוא יכול לשלם כמה שפחות לעובדים שלו.
זה אלמנטרי. לכן ללא פיקוח שימנע חלוקה לא שוויונית זו ומקרים של ניצול עקב עודף עובדים יש צורך בפיקוח מסוים של גוף שלישי.    

בכך יהיה כדאי לכל גוף לעודד כמה שיותר ילודה בעלי השכלה נמוכה ביותר ובכך להגדיל את הרווח בצמצום הוצאות לגורמי היצור(פועלים). דבר זה בפועל במרוצת השנים יגביר את בעיית העיקרון האוכלוסין של מאלתוס(עיקרון בו יבוא יום ומקורות העולם לא יספיקו לצרכיהם של בני האדם החיים בו עקב חוק התפוקה השולית הפוחתת בו כלל האוכלוסייה האנושית גדלה עוד ועוד וכמות המקורות נשארת מוגבלת).

בכל מקרה מה כוחו של אדם דל אמצעים מול מכונה משומנת שהיא עסק? חסר לך מקרים בהיסטוריה של ניצול מחפיר? תראה כל ספר היסטורי ותנאיהם של הפועלים בדיוק בתחילת המהפכה התעשייתית. ולכן יש צורך בפיקוח מינימלי על ההון ועל חלוקתו.
4. למה פיצול אישיות? ולא אין לי משקפיים.

5. זה בדיוק ההבדל ביני לבינך, אין לי בעיה עם הערבים כי הם מעוניינים בחלק מין הארץ, כי אין לי בעיה לא לחיות בארץ ישראל השלמה(בדיוק כמו עכשיו), לך יש. מכאן יש ויכוח בין אמונות והוא די חסר טעם.  
« עריכה אחרונה: ינואר 17, 2010, 21:08:10 על ידי אוהד הפועל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 16, 2010, 19:34:26 »
בס"ד
אבל הקומוניסטים באו ואמרו מראש אני ואתה שווים, לא חשוב מה נעשה אנחנו שווים אנחנו עלובים אנחנו באותו מצב כלכלי עלוב, דינינו הישארות במצב הכלכלי הזה לעד. בקומוניזם גם מי שלא עושה דבר מקבל ומי שעושה מקבל את אותו ה"שכר".

אנחנו לא באים לעשות את העוולות שאתם וחבריכם מהקרמלין עשיתם, זה ההבדל וזו הפואנטה, למוסלמים אני כן אקרא נאצים אבל לאלכופאר שרוצה להשמיד אותם אני לא.
רוני -

לא הבנת, יהודי נשאר יהודי גם אם הוא יהיה היטלר בכבודו ובעצמו, אבל מבחינה חשיבתית, הוא נאצי לכל דבר (גם אם הוא לא תואם באופן מדויק את הגיאו-פוליטיקה בחשיבה הנאצית, הוא נאצי כי הכוונות שלו נגדי שוות ערך).
ואני אומר שאתם שמאל קיצוני (אין דבר כזה מרכז, הבדל של נוצה ובלבול שכל כפי שכבר הוכח היסטורית, בדיוק כפי ששתי מדינות לשני עמים זה הפתרון הסופי 2, מדינה ערבית מהים לנהר ותו לא), שאתם בוגדים בי, שאתם מסכנים אותי, שבגללכם אני אושמד, שבגללכם כבודו של הקב"ה מושפל בעולם. הדבר הקרוב ביותר היו הבולשביקים היהודים שאחראים לשואת יהודי ברית המועצות (שאני אחד מהם), השואה שה"ימין הקיצוני" הציל אותי ממנה.

נו, והנה הקומוניסט יוצא מהארון, מה הסיבות שאנחנו רוצים להוציא אל מחוץ לחוק את האיסלם ומהן הסיבות שה-KKK רוצה וירצה להוציא אל מחוץ לחוק את היהדות?!
אני מסביר שאתה בעצם פוסט-מודרניסט (או: לניניסט במסווה) שלדידו אין ערך לאמת וכי ההשוואה פסולה מיסודה, היהדות לא פשעה בחברי ה-KKK כפי שפשע ופושע ויפשע האיסלם בנו.

1. נכון בקומוניזם נאמר שגם מי שלא עושה כלום מקבל שכר לפי צרכיו. מה הקשר בין זה לנאציזם, על זה הדיון. אני לא כאן כדי להצדיק משטר קומוניסטי בראשית כל כיוון שאיני קומוניסט.

2. אתה כן בא או אתה לא בא, אוהדי הפועל הם יהודים, ברובם, ואם אתה או הבחור השני משווה את אוהדי הפועל, ביניהם הקומוניסטים לנאצים כי ככה אתה מאמין, אל תתלונן שאחר כך קוראים לך נאצי כי ככה משהוא אחר מאמין. אבל אם תתלונן תהיה צבוע.
3.  לא הבנתי מהווידיו שהבאת כיצד רוני(שם מופיע עוזי) קשור לנאציזם. גם אני יכול לכתוב מצגת שבא אני כותב שחיים בן פסח הוא פדופיל אז? שלום עכשיו כבר עשו את זה, תסכים איתי שזה מטומטם. אגב איני יודע שוב מי זה לכל הרוחות רוני או עוזי. וזה פחות רלוונטי כרגע.
אין בעיה תמשיך לקרוא ליהודים נאצים ויהודים אחרים יקראו לך נאצי ותוכל לכתוב כאן בפורום כמה שהצד השני חארות וכמה שאתה מושלם.
ושוב עצם היותך תומך בעונש מוות לכל מי שלא חושב כמוך(ואחר כך מתלונן למה המפלגה שלך הוצאה מחוץ לחוק) מסכן אותי וחלק גדול מעם ישראל. ברק לא מסכן עכל הימין פיזית. אולי את רכושך במידה ואתה מתגורר בשטחים, אולי כמות מזערית מפעולה ביטחונית לא טובה ולא חכמה, אבל הוא לא קורה
לתת לך או לי או לחיים בן פסח עונש מוות לתמיכתם האידאליזם של כהנא.  אתה בהיותך תומך בכהנא מסכן אותי יותר מאשר הערבים מהשטחים כי לך יש תעודה זהות כחולה, וזכות בחירה.
ולא רק אותי, כל מי שהוא חילוני, הומו, פעיל זכויות אדם, בעל הורה גוי הנשוי ליהודי, בעל רצון להתאסלם, משיחיסט, שמאלן(מבחינתך אני שמאל קיצוני מה שעובדתית לא נכון, אגב מבחינת העולם היטלר לא נמצא בצד שלי אבל אם כבר קוראים אחד לשני בשמות דביליים אז הנה לך), פעיל זכויות אדם, ועוד ועוד ועוד.
4. מה זאת אומרת היהדות לא פשעה בKKK? שאלה אותם, מבחינתם כולנו קומוניסטים חארות בוגדים ציונים שמסכנים את ביטחונם. כולנו משתלטים על התקשורת והבנקים, יש לובים יהודים בארצ''ב בעלי כוח(ויש זה עובדה) ואנו מנצלים את כוחנו לרעה. בנוסף רצחנו את ישו.  זה לא אומר שהכל כאן נכון שחור על גבי לבן(כמו מיליון דברים אחרים) אבל מבחינתם אתה ואני היצורים הכי גרועים בתולדות האנושות. ואנחנו פוגעים בהם, ואם לנו מותר לבצע פעולות לא דמוקרטיות קיצוניות כפי שאתם מציגים זאת, כמו הוצאה בחוק של האיסלם, וכמו עונש מוות לעבריין ערבי כאשר עבריין יהודי לא יקבל אותו עונש רק כיוון שנולד יהודי, אז גם להם מותר.  

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : ינואר 16, 2010, 19:36:02 »
בס"ד

זה לא יימשוך אותו לחשוב שאנחנו לוזרים תבוסתנים שמפחדים להגיב כשזורקים עליהם חזיזים ומקללים אותם.

זאת אומרת כל אוהד' בית''ר שמקלל צריך להרביץ לו? אחלה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : ינואר 17, 2010, 01:17:52 »
בס"ד

אם אתה רוצה להריע לקבוצה שערבים מזדהים איתה, קבוצה שטורחת לקיים מפגשים בין ילדי הקבוצה יהודים/ערבים,קבוצה שהמדים שלה אדומים כראוי לקומוניסטים ושהאוהדים שלה מתבטאים באמצעות קריאות כגון - "ירושלים לחלק ל-2"  ריסוס - צלבי קרס  ותנועות אנטי יהודיות מובהקות כגון - מועל יד.... אז מה אני יכול להגיד? אתה בטח לא מצפה ממני לפרגון על הפטריוטיות שבך....
מותר להודות בטעויות, גם אותי פעם האכילו בכפית עם הבלופים האלה.
תתעורר אחי שנינו יודעים שזה מעבר לכדורגל, על פי רוב הקבוצה שאדם אוהד מעידה על הדעות הפוליטיות והחברתיות שלו כמו כן על הסביבה שהוא מסתובב איתה.
עוד לא מאוחר לעבור לביתר ירושלים נקבל אותך בברכה.
נ.ב

א. קבוצה ואמא זה שני הדברים שלא מחליפים.
ב. אתה רציני? אתה ימני כי אתה אוהד בית''ר? אם הייתה אוהד הפועל הייתה שמאלני? תגיד לי אתה חושב שזה משחק? ולרוב העם זה רק כדורגל. ורוב העם רוצה ללכת למשחק, לקלל את השופט וקצת את האוהדים היריבים, וללכת הביתה.
ג. כמו שאצלינו יש את המגניבים שמצדיעים במועל יד והולכים מכות איתכם או עם מכבי, אצליכם יש את המגניבים שזורקים בקבוקי תבערה או שצועקים "הפועל חזבאללה" (במיוחד שגם האוהדים שלנו, וגם אני אישית היינו במלחמה האחרונה וחלקנו איבדנו חברים אוהדי הפועל במלחמה הזאתי וגם שהיינו שם לפני הבריחה של ברק). גועל נפש וטמטום יש בכל מקום.
ד. אתה חושב שאתם אף פעם לא ריססתם צלבי קרס? ומה זאת אומרת קבוצה שערבים מזדהים איתה? אז מה? אני לא שונא ערבים כמוך, הם לא מעניינים אותי מספיק בישביל זה, וכל עוד הם אזרחים(עד שתגיעו לשלטון) הם אוהדים לא פחות טובים מכל אחד אחר. תבוא תגיד שאנחנו חבורה של חארות כי אנחנו
מצדיעים במועל יד או שרים נאצים ושואה וכל הבולשיט הזה, אבל בחיית.