כתב נושא: ביבי: פרופסור יונת הביאה גאווה לישראל  (נקרא 9031 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ביבי: פרופסור יונת הביאה גאווה לישראל
« להגיב #25 ב- : דצמבר 13, 2009, 11:01:24 »
בס"ד

רק שיובן, שלא תחשבו שאין לי תשובה (ויש), פשוט כמו שהבטחתי אני רוצה קודם תשובה מרב.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #26 ב- : דצמבר 13, 2009, 19:40:01 »
בס"ד

רק שיובן, שלא תחשבו שאין לי תשובה (ויש), פשוט כמו שהבטחתי אני רוצה קודם תשובה מרב.
כל רבני הדורות השתחוו בפני מלך גוי, לאות כבוד, הנה התשובה הרבנית שביקשת.
אין בזה פסול.
אם אותו מלך מבקש להכחיד את ישראל באופן ישיר על אמירותיו והכנת צבאו, אזי זה כבר סיפור אחר.
למלך שבדיה אין שום סמכויות שלטוניות כיום מעבר לגינוני טקס, בדיוק כמו מלכת אנגליה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:04:46 »
בס"ד

יש סבלנות??????
לא כל מלך גוי הוא אותו דבר והרשה לי להזכיר לך ששוודיה היום היא מדינה עויינת (לא כל שוודי אינדיוידואל בערך כמו רוסיה) וכמו שאמרת, המלך שוודי הוא המונרך המייצג אותה (אולי באופן סמלי אבל עדיין).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:29:35 »
בס"ד

יש סבלנות??????
לא כל מלך גוי הוא אותו דבר והרשה לי להזכיר לך ששוודיה היום היא מדינה עויינת (לא כל שוודי אינדיוידואל בערך כמו רוסיה) וכמו שאמרת, המלך שוודי הוא המונרך המייצג אותה (אולי באופן סמלי אבל עדיין).
זה לא משנה, כל עוד לא נתקת עימם את היחסים הדיפלומטיים, ואתה לא נמצא עימם במצב לוחמה, בכבודו של מלך (שלא נשמע מפיו כל הצהרה שקוראת להשמיד אותנו) אתה עדיין חייב, תורנית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:35:22 »
בס"ד

זה לא משנה, כל עוד לא נתקת עימם את היחסים הדיפלומטיים, ואתה לא נמצא עימם במצב לוחמה, בכבודו של מלך (שלא נשמע מפיו כל הצהרה שקוראת להשמיד אותנו) אתה עדיין חייב, תורנית.

את החיוב התורני נשאיר לתשובתו של הרב (אתה לא רב, חכה בסבלנות) ובקשר למצב לוחמה אני מסופק כי גם עם טורקיה לא ניתקנו את היחסים הדיפלומטיים והם לא במצב לוחמה איתנו אבל הם בהגדרה א-ו-י-ב.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #30 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:37:24 »
בס"ד

את החיוב התורני נשאיר לתשובתו של הרב (אתה לא רב, חכה בסבלנות) ובקשר למצב לוחמה אני מסופק כי גם עם טורקיה לא ניתקנו את היחסים הדיפלומטיים והם לא במצב לוחמה איתנו אבל הם בהגדרה א-ו-י-ב.
טורקיה זה איסלם, שבדיה רק בדרך.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:38:17 »
בס"ד

טורקיה זה איסלם, שבדיה רק בדרך.

שבדיה זה איסלם, חביבי, התבלבלת, ונצרות לא יותר טובה מאיסלם (אומר אנוכי מניסיון).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:41:55 »
בס"ד

שבדיה זה איסלם, חביבי, התבלבלת, ונצרות לא יותר טובה מאיסלם (אומר אנוכי מניסיון).
התבלבלת ב-500 שנה חביבי, שבדיה זה לא נצרות, זה פוסט נצרות של הפרדת דת ממדינה.
ושבדיה זה עדיין לא איסלם, כמעט, ד'ימים משקשקים מפחד, אבל עדיין, עדיין לא "דאר אל איסלם".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:43:32 »
בס"ד

התבלבלת ב-500 שנה חביבי, שבדיה זה לא נצרות, זה פוסט נצרות של הפרדת דת ממדינה.
ושבדיה זה עדיין לא איסלם, כמעט, ד'ימים משקשקים מפחד, אבל עדיין, עדיין לא "דאר אל איסלם".

התבלבלת באדם חביבי, המונרך השוודי הוא נוצרי אדוק בדיוק כמו שאר המונרכים הנותרים באירועראביה.
דה פאקטו זה איסלם, איטבח אל סוואדיה... רשמית הגיע הזמן שייכנעו אתה לא חושב?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #34 ב- : דצמבר 14, 2009, 07:56:37 »
בס"ד

התבלבלת באדם חביבי, המונרך השוודי הוא נוצרי אדוק בדיוק כמו שאר המונרכים הנותרים באירועראביה.
דה פאקטו זה איסלם, איטבח אל סוואדיה... רשמית הגיע הזמן שייכנעו אתה לא חושב?
וגם אם הוא סוגד לראש של עכבר, זה לא משנה, המדינה כשלעצמה הגדרתית היא פוסט-נוצרית.
נכון דה פאקטו, אפשר לומר שזה כמעט איסלם (מאוד קרוב, אבל עדיין לו), כל עוד זה לא דה-יורה איסלם, זה לא זה.
ברגע שהם ייכעו רשמית (בקרוב) אני אודה שאין לנו מה לחפש שם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:03:00 »
בס"ד

וגם אם הוא סוגד לראש של עכבר, זה לא משנה, המדינה כשלעצמה הגדרתית היא פוסט-נוצרית.
נכון דה פאקטו, אפשר לומר שזה כמעט איסלם (מאוד קרוב, אבל עדיין לו), כל עוד זה לא דה-יורה איסלם, זה לא זה.
ברגע שהם ייכעו רשמית (בקרוב) אני אודה שאין לנו מה לחפש שם.

בסדר, גם טורקיה היא עוד לא רפובליקה איסלאמית/ח'ליפ'א פיל עות'מאן/וואטאבר, היא עדיין מה שהייתה, לא מעניין אותי אם הרוב שם מוסלמי (כאילו שרוב נוצרי/קומוניסטי/אתאיסטי יותר טוב באיזושהי מידה), לצבא החילוני יש דריסת רגל ועל כך טורקיה היא עודנה מדינה עם אותה אדיקות כמו של סוריה במישור המאקרו.
לא מעניין אותי בכלל אם להגיד את האמת אם שוודיה כמדינה היא נוצרית או לא, ההתנהגות שלה היא מיטב ההתנהגות הנוצרית, אין הבדל בינה לבין צפון קוריאה במובן מסויים, המלך מסמל את שוודיה שהיא מדינה עוינת למדינת ישראל בפרט ולעם היהודי בכלל, תמיד הייתה (אתה בטח זוכר את ההיסטוריה השוודית-גרמנית), ותמיד תהיה, סה טו.
אז מה לעזאזל אתה רוצה מטורקיה??? מבחינתי כבר מעצם העובדה שזה דה פקטו כך, מוכיח את עוינותם גם לכל אלו שלא מתעמק בללמוד את הסכנה האיסלאמית והנוצרית/קומוניסטית/וואטאבר שחבויה בשוודיה (כמוני וכמוך), אפשר לראות את זה בכך שחצי מהמדינה קוראים לחרם על שוודיה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #36 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:07:19 »
בטורקיה מושלת מפלגה איסלמית (AKP), בשבדיה עדיין לא, ואיסלם זה תמיד יותר גרוע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:10:33 »
בס"ד

ובשוודיה מושלת מפלגת מה שנקרא ימין מזוייף בגרסא השוודית, טוויסט מדינת רווחה עם קומוניזם ("סוציאל-דמוקרטיה"), כמה שיותר צבוע כמה שיותר גרוע.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #38 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:13:59 »
בס"ד

ובשוודיה מושלת מפלגת מה שנקרא ימין מזוייף בגרסא השוודית, טוויסט מדינת רווחה עם קומוניזם ("סוציאל-דמוקרטיה"), כמה שיותר צבוע כמה שיותר גרוע.
זה לא משנה, כל עוד זה לא "דאר אל איסלם" באופן רשמי, זה עדיין לא זה.
זה בעייתי, זה צבוע, זה מחרחר אנטישמיות ודיפלומטיה נגדנו, אבל עדיין לא איסלם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:17:04 »
זה לא משנה, כל עוד זה לא "דאר אל איסלם" באופן רשמי, זה עדיין לא זה.
זה בעייתי, זה צבוע, זה מחרחר אנטישמיות ודיפלומטיה נגדנו, אבל עדיין לא איסלם.

אמרתי שזה איסלם? אמרתי שזה אויב!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #40 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:21:42 »
אמרתי שזה איסלם? אמרתי שזה אויב!!!
אויב במישור הדיפלומטי ותקשורתי, כל עוד אנחנו איתם בקשר דיפלומטי זה לא זה, ואיסלם תמיד יותר גרוע.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 14, 2009, 08:24:13 »
בס"ד

אויב במישור הדיפלומטי ותקשורתי, כל עוד אנחנו איתם בקשר דיפלומטי זה לא זה, ואיסלם תמיד יותר גרוע.

אני לא בטוח שזה רק במישור הזה, צריך לבדוק ולרענן את הזיכרון.
בסדר, אנחנו עוד בקשר דיפלומטי גם עם מצרים, ירדן, טורקיה, ארצות הברית (OBAMANATION), וכו' וכו', זה לא פאקטור.
תגיד את זה לסטלין ותן למוחמד לקנא.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : דצמבר 14, 2009, 12:14:33 »
בעקרון מדינות עם שיטת ממשל סוציאלית והיסטוריה של אי לוחמה כמו שוודיה לא מהוות סכנה לעולם. השתלטות האיסלאם על המדינה היא כמובן עניין אחר.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : דצמבר 14, 2009, 15:25:52 »
בס"ד

תגיד את זה לאלה שסבלו מעוצמתה של התעשייה של הרייך השלישי, כן כן אני רומז לסחר המשאבים ובדגש על סחר הברזל של שוודיה עם גרמניה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : דצמבר 14, 2009, 15:28:46 »
קוראים לזה war profiteering
לא טענתי שזו מדינה מוסרית.  

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : דצמבר 14, 2009, 15:32:19 »
בס"ד

לא ידוע לי אם זה היה ספציפית ספסור או לא אבל במישור הפיזי היא הייתה הספקית מספר אחת של ברזל בשביל גרמניה וגרמניה לא ויתרה עליה מעולם, תשאל את פינלנד ונורווגיה.
זה העניין, יש לה הרבה משאבים ויש לה יחסית עוצמה פיננסית דיה בשביל להיות מדינה מסוכנת.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : דצמבר 14, 2009, 15:38:00 »
כמעט כל המדינות בעולם גם סוחרות או מנסות לסחור עם איראן בלי כל נקיפות מצפון. אבל אם אנחנו נמחק את איראן המדינות הללו לא ינסו בעצמן לגייס צבא ולהתחמש כדי להשמיד אותנו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : דצמבר 14, 2009, 15:40:17 »
בס"ד

אז הן ימצאו משק אחר, אפשר לחשוב איראן היא היחידה המנסה להשמידנו..
ואי אפשר להשוות בין גודל ההשפעה של הברזל השוודי לבין הסחר של כל מדינה שסוחרת עם איראן.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #48 ב- : דצמבר 14, 2009, 18:52:30 »
בס"ד

אז הן ימצאו משק אחר, אפשר לחשוב איראן היא היחידה המנסה להשמידנו..
ואי אפשר להשוות בין גודל ההשפעה של הברזל השוודי לבין הסחר של כל מדינה שסוחרת עם איראן.
שבדיה היא כבר לא בדיוק יצואנית הברזל הגדולה ביותר, כבר נמצאו לה אלטרנטיבות מאז, ומאז מלחמת העולם השניה, כבר הרבה מים עברו בפיורדים של סקנדינביה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : דצמבר 14, 2009, 19:00:49 »
בס"ד

גם גרמניה השתנתה במובן מסויים, כנ"ל מדינות רבות אחרות, שמחת זקנתי.