כתב נושא: חייל במשמר הגבול  (נקרא 9603 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חייל במשמר הגבול
« ב- : אוקטובר 19, 2009, 15:01:47 »
דחו לי תגיוס והודיעו לי שאני חייל רשמי במשמר הגבול...

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
חייל במשמר הגבול
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 19, 2009, 15:36:23 »
לא הייתי ממליץ, הניסיון במג"ב להשאר נאמן הוא ניסיון גדול מאד, תוכל לעמוד בו?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 19, 2009, 16:08:03 »
אתה מתגיס בנוב' או במרץ?
אני מתגיס לגולני בנוב' !
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 19, 2009, 16:24:23 »
מזאת תומרת להשאר נאמן נאמן לחברים ברור שאני יכול נאמן למדינה ברור

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 19, 2009, 19:02:35 »
מזאת תומרת להשאר נאמן נאמן לחברים ברור שאני יכול נאמן למדינה ברור
ונאמן לעם? במג"ב אווירת הצייתנות בכל הנוגע לפעילות אנטי יהודית שוברת שיאים.
בניגוד לרוב חיילי צה"ל שגם שהם מבצעים פשעים נגד יהודים(שאין להקל בהם בשום מצב) הם חייב במן רגישות מסויימת
לבני עמם, מג"ב הופכים את אנשיהם לרובוטים אלימים, שמשתדלים לפגוע ביהודים כמה שיותר "כי קיבלו פקודה"
ולא פעם שי ניצן מפקד מג"ב איו"ש נתן פקודות לחייליו לפגוע בחבר'ה בגבעות ולאחר מכן להחרים את המצלמות
ולהשמיד את הראיות כדי   שלא יתבעו אותו ואותם לדין פלילי.

כך שבניגוד לצה"ל שהוא פשוט עוור לפעמים מג"ב הם פושעים ממש, ואיזה שוטר שאני מכיר הגדיר לי פעם את המשטרה בכלל(ואם המשטרה כך מג"ב פי כמה וכמה) "ארגון פשע עם תלבושת אחידה" תיהיה בטוח שלא יהיה לך קל.
ויתכן שתיהיה צדיק אחד ביחידה עם הרבה אנשים שהם לא רעים אך אם יקבלו הוראה לתת מכות ליהודים רק בגלל שהם מפגינים
ועושים להם עבודה הם פשוט יעשו את זה בלי לחשוב על מעשיהם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 19, 2009, 20:08:06 »
ונאמן לעם? במג"ב אווירת הצייתנות בכל הנוגע לפעילות אנטי יהודית שוברת שיאים.
בניגוד לרוב חיילי צה"ל שגם שהם מבצעים פשעים נגד יהודים(שאין להקל בהם בשום מצב) הם חייב במן רגישות מסויימת
לבני עמם, מג"ב הופכים את אנשיהם לרובוטים אלימים, שמשתדלים לפגוע ביהודים כמה שיותר "כי קיבלו פקודה"
ולא פעם שי ניצן מפקד מג"ב איו"ש נתן פקודות לחייליו לפגוע בחבר'ה בגבעות ולאחר מכן להחרים את המצלמות
ולהשמיד את הראיות כדי   שלא יתבעו אותו ואותם לדין פלילי.

כך שבניגוד לצה"ל שהוא פשוט עוור לפעמים מג"ב הם פושעים ממש, ואיזה שוטר שאני מכיר הגדיר לי פעם את המשטרה בכלל(ואם המשטרה כך מג"ב פי כמה וכמה) "ארגון פשע עם תלבושת אחידה" תיהיה בטוח שלא יהיה לך קל.
ויתכן שתיהיה צדיק אחד ביחידה עם הרבה אנשים שהם לא רעים אך אם יקבלו הוראה לתת מכות ליהודים רק בגלל שהם מפגינים
ועושים להם עבודה הם פשוט יעשו את זה בלי לחשוב על מעשיהם.

הנושא לא פשוט, לדעתי אדם אשר מרים יד על חייל בין אם הוא המחבל הכי גדול, או המתנחל הנאמן ביותר, אין לעבור על כך בשתיקה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 19, 2009, 20:12:10 »
בס"ד

הנושא לא פשוט, לדעתי אדם אשר מרים יד על חייל בין אם הוא המחבל הכי גדול, או המתנחל הנאמן ביותר, אין לעבור על כך בשתיקה.

איך אפשר להשוות בין הגנה עצמית של מתנחל (כמו כולנו) לאכזריות ישמעאלית של מחבל בדיוק?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 19, 2009, 20:33:19 »
בס"ד

איך אפשר להשוות בין הגנה עצמית של מתנחל (כמו כולנו) לאכזריות ישמעאלית של מחבל בדיוק?

אני לא אומר שיש להשוות, אני אומר שזה לא משנה. גם אם נסראללה ירים יד על חייל וגם עם מתנחל יעשה זאת, על שניהם לשלם את המחיר. אסור בשום סיטואציה שיתאפשר להרים יד על חייל, לזרוק עליו אבנים וכדומה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 19, 2009, 20:37:55 »
בס"ד

אני לא אומר שיש להשוות, אני אומר שזה לא משנה. גם אם נסראללה ירים יד על חייל וגם עם מתנחל יעשה זאת, על שניהם לשלם את המחיר. אסור בשום סיטואציה שיתאפשר להרים יד על חייל, לזרוק עליו אבנים וכדומה.

למה לא?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
חייל במשמר הגבול
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 19, 2009, 20:43:11 »
מזל טוב על השיבוץ  :old_afro:

באשר לאופי השירות - הדבר בידך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 19, 2009, 21:10:29 »
בס"ד

למה לא?

מכיוון שחייל אויב, מחבל, או סתם ערבי ממוצע המרים יד על חייל, ולא מעניין אותי אם זו עגבנייה או בקבוק תבערה, צריך לדעת שדמו בראשו. כי אין לגעת בחייל. ואני לא רואה סיבה שהדבר לא יחול גם על מתנחלים. חייל בצה"ל צריך לעורר רגשות של פחד ובהלה באויבינו, ורגשות של גאווה וכבוד בקרבינו. ואם המצב הוא שחלק מעמינו, המתנחלים, מרגישים שמותר להם להרים יד על חייל, הם טועים. יכול להיות שמטרתם צודקת, יכול להיות שלא, מי שמרים יד על חייל שלא יתפלא אם שוברים לו אותה.

מנותק omri555

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 19, 2009, 21:22:01 »
חברה אני הולך למג"ב להגן על מדינה ומטרה שלי להגיע להיות במחסומים...אני לא מתכוון לריב שם עם מתנחלים ולא שום דבר אני מתכוון לשמור על המדינה ....

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 19, 2009, 22:47:44 »
בס"ד

למה לא?
למה לא?!
למה מי אתה שתרים יד או תזרוק אבן על חייל ששומר עלייך?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 19, 2009, 22:57:25 »
למה לא?!
זאת הבעיה לצערנו שהיום החיילים הם לא רק "שומרים" עלינו!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
חייל במשמר הגבול
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 19, 2009, 23:16:24 »
מכיוון שחייל אויב, מחבל, או סתם ערבי ממוצע המרים יד על חייל, ולא מעניין אותי אם זו עגבנייה או בקבוק תבערה, צריך לדעת שדמו בראשו. כי אין לגעת בחייל. ואני לא רואה סיבה שהדבר לא יחול גם על מתנחלים. חייל בצה"ל צריך לעורר רגשות של פחד ובהלה באויבינו, ורגשות של גאווה וכבוד בקרבינו. ואם המצב הוא שחלק מעמינו, המתנחלים, מרגישים שמותר להם להרים יד על חייל, הם טועים. יכול להיות שמטרתם צודקת, יכול להיות שלא, מי שמרים יד על חייל שלא יתפלא אם שוברים לו אותה.

גם יהודי שמתנהג באכזריות ובוגד בעמו, צריך לדעת שדמו בראשו. גם אם הוא חייל ועושה זאת "בשם המדינה".

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 19, 2009, 23:30:01 »
צר לי אך אתה שטוף מח רציני ביותר, האם מי מאיתנו מרים יד על חייל סתם? אדון מי שנותן לי מכות
אני אחזיר לו מכות ושילבש אלף מדים ועיטורים מפה ועד פתח תקווה יהודי יו"ש הם לא שקי אגרוף נקודה!

שנית, האם כשברירת המחדל הוא מכות לחייל או 100 חיילים הרוגים תחשוב לבד האם אתה אוהב את החייל כאשר אתה שותק על האלימות שלו?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 19, 2009, 23:32:37 »
אני לא מאמין שאני קורא שטויות כאלו מפי אדם שפוי, חייל הוא לא קדוש מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך!
חייל ששומר עלינו צריך להגן על כבודו, חייל שבוגד בעמו צריך לשבור לו את היד ולזרוק אותו לכלא לכל החיים נקודה!

סליחה? הם טועים? בא נראה אותך חוטף מכות ובעיטות מחיילים וממשיך לנשק אותם? נצרות במיטבה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
חייל במשמר הגבול
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 19, 2009, 23:56:23 »
סליחה? הם טועים? בא נראה אותך חוטף מכות ובעיטות מחיילים וממשיך לנשק אותם? נצרות במיטבה!

או סגידה עיוורת לאוליגרכיה האליטיסטית השלטת. די מזכיר את המנטאליות החולה של 'המפד"ל'..

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 20, 2009, 00:54:02 »
שיהיה בהצלחה אחי .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 20, 2009, 04:20:53 »
בס"ד

מה זו הקדושה הפארא-לוית הזו שנתת לחיילים?
חייל יכול להיות מכובד כל עוד הוא פועל נגד האויב ולא נגד בני עמו (אלא אם זה שמאלני שממילא פועל נגד בני עמו) אבל לא יהודים גיבורים, בגלל יהודים שמלכתחילה לא נגעו בחיילים נוצר אצל חיילי צה"ל זלזול רב במתנחלים רבים שהפכו לבובות אהבה לקלגסים ("אחי אני אוהב אותך"), אה מדבר על פחד ובהלה? מי האויב שיפחד מאיתנו כשאנחנו נותנים גושפנקא לחיילים להכות במתנחלים בלי לצפות להחזר?
בלי להעליב אבל כשאני קורא את ההודעות שלך בקשר להתנהגות בצבא ומחוצה לו זה מזכיר לי אלמנטים בפאשיזם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 20, 2009, 04:22:32 »
בס"ד

למה לא?!

למה מה הוא החייל שיעז להרים יד או לגרש אותי או את אחיי או לגעת לי בבית או לגעת לי בתשמישי קדושה (וכו'..)? שלא יתפלא אם יוציאו לו ת'מוח עם כפית..
די עם הציות והסגידה העיוורת למדינה ולצה"ל, שום דבר אינו חסין ביקורת ובטח ובטח שלא חסין מכות רצח במקרה הטוב אם הוא מנסה לפגוע ביהודים היקרים של יו"ש...

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #21 ב- : אוקטובר 20, 2009, 07:08:29 »
בס"ד

מה זו הקדושה הפארא-לוית הזו שנתת לחיילים?
חייל יכול להיות מכובד כל עוד הוא פועל נגד האויב ולא נגד בני עמו (אלא אם זה שמאלני שממילא פועל נגד בני עמו) אבל לא יהודים גיבורים, בגלל יהודים שמלכתחילה לא נגעו בחיילים נוצר אצל חיילי צה"ל זלזול רב במתנחלים רבים שהפכו לבובות אהבה לקלגסים ("אחי אני אוהב אותך"), אה מדבר על פחד ובהלה? מי האויב שיפחד מאיתנו כשאנחנו נותנים גושפנקא לחיילים להכות במתנחלים בלי לצפות להחזר?
בלי להעליב אבל כשאני קורא את ההודעות שלך בקשר להתנהגות בצבא ומחוצה לו זה מזכיר לי אלמנטים בפאשיזם.

הכבוד בא עם המדים, בנאדם שלובש מדי צה"ל יום יום עושה את תפקידו, בהנחה שלא מדובר במש"ק ממטרות, ומגן עליך, משמש חומה אנושית כדי שלא תפגע.הוא לא צריךלדאוג שיהודי גיבור או לא צדיק או לא ישים לו אבן בראש. ואם מגיע יום פינוי ואני הייתי מתנחל אני מניח שהייתי מגיב כמוהם, נלחם, אבל מצפה מצה"ל שישבור לי את העצמות, כי אם אני מרים יד על חייל דמי בראשי.

בגלל שצה"ל לא  מעורר את הרגשות שאנו רוצים בחיילי האויב, זה פאק שלנו וצריך לחשוב איך לתקן את זה, אין לזה קשר לפינויים.

יכול להיות שיש בזה משהו פאשיסטי, אני חושב שזה עניין של כבוד ולא של פאשיזם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 20, 2009, 07:11:34 »
אני לא מאמין שאני קורא שטויות כאלו מפי אדם שפוי, חייל הוא לא קדוש מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך!
חייל ששומר עלינו צריך להגן על כבודו, חייל שבוגד בעמו צריך לשבור לו את היד ולזרוק אותו לכלא לכל החיים נקודה!

חייל שבוגד בעמו צריך לשבור לו את היד ולזרוק אותו לכלא? לא מסכים, צריך לירות לו בראש במקום כו לכל בוגד.

לא אמרתי שהם טועים, אמרתי שזה לא משנה מי צודק, בחייל לא נוגעים.

תבין שכרגע העם לפחות ברובו, וזה נורא עצוב, הם לא המתנחלים אלא אנשים שחיים במנטליות התל אביבית, עצוב אלב נכון.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #23 ב- : אוקטובר 20, 2009, 07:21:58 »
בס"ד

הכבוד בא עם המדים, בנאדם שלובש מדי צה"ל יום יום עושה את תפקידו, בהנחה שלא מדובר במש"ק ממטרות, ומגן עליך, משמש חומה אנושית כדי שלא תפגע.הוא לא צריךלדאוג שיהודי גיבור או לא צדיק או לא ישים לו אבן בראש. ואם מגיע יום פינוי ואני הייתי מתנחל אני מניח שהייתי מגיב כמוהם, נלחם, אבל מצפה מצה"ל שישבור לי את העצמות, כי אם אני מרים יד על חייל דמי בראשי.

בגלל שצה"ל לא  מעורר את הרגשות שאנו רוצים בחיילי האויב, זה פאק שלנו וצריך לחשוב איך לתקן את זה, אין לזה קשר לפינויים.

יכול להיות שיש בזה משהו פאשיסטי, אני חושב שזה עניין של כבוד ולא של פאשיזם.

הכבוד לא באעם המדים אלא עם המעשים, צבא הראשידון היה לבוש כמו ברביות לבנות אבל עורר פחד ואימה בכל תושבי המגרב, האימפריה הביזנטית, הססנית, ואפילו הגרמאנים (בייחוד הויזיגותים ב"אל אנדלוס").
יש יותר מדי תפקידים שאין להם כל תועלת בצה"ל, בין אם זה מזכירה שמביאה קפה ובין אם זה מ"פים למיניהם שנותנים פקודות של ילדים, בלי שום יכולת להביא אם זה טוב או רע מבחינה מוסרית (יש לנו אפילו אלוף שאח שלי הקטן יכול להתעלות עלי בתוצאות וביכולת, ושמו גדי שמני).
אני לא סוגד לכבוד, אני לא ערבי, וזה שיש יהודים (שים לב שהערבים מפחדים מהמתנחלים וממג"ב ולא מצה"ל, אבל בעיקר מהמתנחלים, שלא מהססים להגן על עקרונותיהם לא משנה מה, בעיר ביו"ש, רובם לפחות) ששומרים על יהדות ולא מקשיבים לפקודות האיוויליות של הפיקוד.
קודם כל החייל צריך לדאוג שהוא לא יבצע פשעים נגד העם היהודי ולא ינסה לגרש (ולא לפנות) או אפילו לגעת בשערה של יהודי מתנחל, שלא יתפלא אם יקבל זפטה לראש במקרה הטוב (הדבר היחידי שמציל את החיילים שבאים לגרש זה היתרון המספרי והטכנולוגי).
יש לזה קשר כי הגירושים זה הפאק האמיתי שלנו בנוסף ל"אתיקה" הלא-אתית בעליל, איך אפשר לא לזלזל ולצחוק על צבא שמשומש ככלי פוליטי לבצע מעשה פחדני כזה כמו הגירוש?

כבודם של הגיבורים הלא-פחדנים AKA המתנחלים חשובים לי הרבה יותר מכבודם המחול של חיילי צה"ל המגרשים, להם מגיע זלזול ולא כבוד, הערבים לא מזלזלים ביאהוד לגמרי בגלל המתנחלים ולא בגלל היכולת העלובה שמפגין האספסוף שמתקרא צה"ל, מה שראינו במיוחד בעזה ובלבנון.
צא מהאשליה שהצבא הזה מגן על המדינה הואסלית הזו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייל במשמר הגבול
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 20, 2009, 07:22:43 »
בס"ד

חייל שבוגד בעמו צריך לשבור לו את היד ולזרוק אותו לכלא? לא מסכים, צריך לירות לו בראש במקום כו לכל בוגד.

לא אמרתי שהם טועים, אמרתי שזה לא משנה מי צודק, בחייל לא נוגעים.

תבין שכרגע העם לפחות ברובו, וזה נורא עצוב, הם לא המתנחלים אלא אנשים שחיים במנטליות התל אביבית, עצוב אלב נכון.

לא הבנתי מצד אחד מותר לדפוק כדור בראש לבוגד כמו המגרשים ומצד שני בחייל לא נוגעים?..