כתב נושא: נטורי-קרתא הבוגדים הפגינו בלונדון נגד נתניהו ונגד מדינת-ישראל  (נקרא 4883 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

יימח שימם וזיכרם >:( מחללי שם שמיים >:(

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/193548
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Hayamin FTW!

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פשוט בושה להם שהם בכלל מעזים ללבש בגדי חרדיים-יהודיים!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני עדיין לא מבין מאיזו סיבה הם שונאים אותנו כל-כך....

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אותם עם כל השמאלנים קיצוניים לעביר לאיראן!!!
ששמה יעשו מה שהם רוצים יתנשקו איתו יתחבקו איתו וימותו שם!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כמה כבר נמאס מהפסולת החרדית והבעיה היא שהזבל הזה בכל
מקום והוא מסרב להכיר בישראל  הם משתלטים על ירושלים ,בית שמש , בני ברק
תועלת מהם אפסית גיוס לצבא לא!!!!
אז מה כן?
להעיף אותם בבעיטה מכאן יש לנו אוכלי חינם ערביים גם בלעדהם
יהודים עלק!!!!!
הרבנים שלהם מזכירים לי את עלי חמינאי הנאצי מאיראן!! :::D :laugh:

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
DENNIS - הם שונאים אותנו כי הם כנופייה פרימיטיבית כמו האסלם שממשיכים לחכות למשיח שלהם אז שימשיכו לחכות!!!! :P

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
DENNIS - הם שונאים אותנו כי הם כנופייה פרימיטיבית כמו האסלם שממשיכים לחכות למשיח שלהם אז שימשיכו לחכות!!!! :P
אבל למה אתה מכליל את כל החרדים?
זה שנטורי כרטא הם חרדים,אז לא אומר שכל החרדים כאלו ובטח שלא במדינה שלנו..יש הבדל עצום אחי !
אני לא חרדי,אבל אני מעריך אותם מאוד. הם יהודים טובים שומרי מצוות,הם ממש לא שונאים אותנו,זה התשקורת הבולשיביקית גרמה לך לחשוב כך.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מאוד מכבד דתיים לא חרדים
מהסיבה הפשוטה שמשום מה חוץ מכמה בודדים הם לא מתאמצים
ללכת לצבא  הם אולי יהודים טובים אבל לא בטוח שאזרחים ופטריוטים טובים
חוץ מזה ידוע שהעדה החרדית מתנגדת לציונות!!!!
סליחה אם העלבתי משהו  בטוח שלא כולם כאלה!!!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חוץ מזה כמו שכבר אמרתי אם הם פטריוטים כאלה למה לא רואים
אותם בבאקום כמו כול הדתיים  הם שונים?
או אוכלי חינם לצערי כמו הערבים!!!! :'( :'(

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני מאוד מכבד דתיים לא חרדים
מהסיבה הפשוטה שמשום מה חוץ מכמה בודדים הם לא מתאמצים
ללכת לצבא  הם אולי יהודים טובים אבל לא בטוח שאזרחים ופטריוטים טובים
חוץ מזה ידוע שהעדה החרדית מתנגדת לציונות!!!!
סליחה אם העלבתי משהו  בטוח שלא כולם כאלה!!!

רוב רובה של העדה החרדית, במיוחד הרחוב החרדי, נוטה לכהניזם, מה גם שציונות היא לא העיוות החילוני מבית מדרשם של הרצל וחיים וייצמן (ואני מדגיש: לא! בן גוריון - הוא היחיד שהבין מה הצידוק האמיתי היחיד שיש לנו על הזכות שלנו על א"י).
אפשר לחשוב, לא להתגייס, כאילו שהצבא האספסוף הזה באמת מגן עלינו בצורה כה מפוארת ויעילה כמו שמנסים לאלל אותו הקומוניסטים, יש לא מעט דרכים אחרות איך להגן על עם ישראל.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

טעות בידך רון!
העדה-החרדית מתנגדת בתוקף לכהניזם!  החרדים שתומכים בכהניזם הם חב"ד,ברסלב והחרדים הספרדים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

בס"ד

טעות בידך רון!
העדה-החרדית מתנגדת בתוקף לכהניזם!  החרדים שתומכים בכהניזם הם חב"ד,ברסלב והחרדים הספרדים.

העדה החרדית - החרדים, סה טו, הרחוב החרדי ברובו נוטה לכהניזם (ולא, אני לא מדבר על סאטמר/נטורי קרתא/אגודה וכו' - אני מדבר על הרחוב החרדי ולאו דווקא על מנהיגי החרדים).

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רון - נראה לי שהגזמת קצת ובמיוחד לכנות חיילים אספסוף  אתה
נשמע כמו השמאל המקולל דבר שני אז מה אתה  מציע ? לפרק את הצבא ?ומי יגן על הארץ ועם מה עם דיבורים?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

רון - נראה לי שהגזמת קצת ובמיוחד לכנות חיילים אספסוף  אתה
נשמע כמו השמאל המקולל דבר שני אז מה אתה  מציע ? לפרק את הצבא ?ומי יגן על הארץ ועם מה עם דיבורים?

לא הגזמתי. הצבא בפוטנציאל הוא צבא אימה!
אבל עכשיו..
צבא שמפנה יהודים באכזריות ברוטלית בתוספת הסוסים והאלות של היס"מ ומשתף פעולה עם בגידה בא"י ונתינת שטחים לאיסלם, צבא שהקוד האתי שלו הוא קוד נוצרי אלטרואיסטי, צבא שהיחס לציוד שלו הוא זלזול מגעיל, צבא שמבוזבזים עליו מיליארדי שקלים ממשלם המיסים (היהודי כמובן) על דברים כמו - גיוס חובה לבנות (שרובן מה עושות? קפה למ"פ? מלבד זאת, זה מ-ק-ל-ק-ל את הטבע הנשי), על גיוס חובה כושל (עקב תפיסה מיושנת ומעוותת מימי מלחה"ע ה-2 [שבזמנה צבא גדול עם גיוס חובה נחשב פנטסטי, להתעורר, אנחנו במאה ה-21!] שגיוס בכפייה מעלה את הפוטנציאל של החייל האינדיבידואל בשדה הקרב ובמוכנות לחיים [מה שנקרא פה "חישול"]), על הכשרת קצינים כושלת (רואים את זה בחשיבה הטקטית והאסטרגית של מפקדי, קציני ואלופי צה"ל..) ועוד ועוד ועוד, עוד בנדון:
http://www.kav.org.il/100994/921
אני מציע - בקיצור - לשנות את צה"ל, ולהפוך אותו לצבא מקצועי, קטן וחכם, בעל חשיבה טקטית ואסטרטגית יצירתית ובעל מטרת עליון אחת - קידוש השם!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חוץ מזה כמו שכבר אמרתי אם הם פטריוטים כאלה למה לא רואים
אותם בבאקום כמו כול הדתיים  הם שונים?
או אוכלי חינם לצערי כמו הערבים!!!! :'( :'(
אחשלי זה כבר תלוי בהשקפת העולם..גם לימוד תורה תורם הרבה!
נכון אני לא אומר שלא ללכת לצבא אבל עדיין אי אפשר לפתוח את הפה ככה!(וכל החרדים שבזקא?!לא מספיק תורמים??.)
אל תשכח שיש קבוצה לא קטנה גם של שמאלנים שלא משרתים וההפך יוצאים נגד המדינה שלהם!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
חוץ מזה,כל יהודי ששומר מצוות,עושה זאת למען כולם! כדי שהקב"ה יקבל את כל היהודים לחיקו!
לכן,אחינו נחרדים מבורכים!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
גם אני מסכים שחייבים דחוף לשנות את צה"ל אבל  בקשר לפינוי היהודים זה אסון  אבל אל תשכח שהממשלה המקוללת של שרון
ביחד עם בוש השטן אשמים ולא החיילים שבאו להתגייס ולתרום להגנת הארץ!!! לא כל כך קל לסרב פקודה!!

ונכון השמאלנים לא משרתים אבל הם בוגדים זה כל העניין  והחרדים מתיימרים להיות אוהביי ישראל אז זאת בדיוק הסיבה למה הם צריכים להתגייס ולהראות שהם יותר טובים מהשמאל המקולל!!!תפילה זה דבר חשוב בלי ספק אבל חייבים גם משהו מעבר!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
gambito צריך לעבור מצבא גיוס חובה+מילואים לצבא מקצועי, ואז שאלת גיוס חרדים לא תהיה רלוונטית יותר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
gambito צריך לעבור מצבא גיוס חובה+מילואים לצבא מקצועי, ואז שאלת גיוס חרדים לא תהיה רלוונטית יותר

הדבר יהפוך את הצבא לממש קטן. וגם הדבר יהיה ממש יקר, כי כדי שאנשים ירצו להתגייס לקרבי הם ידרשו משכורת של יותר מ600 שקל או כמה שחייל קרבי מקבל היום.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הדבר יהפוך את הצבא לממש קטן. וגם הדבר יהיה ממש יקר, כי כדי שאנשים ירצו להתגייס לקרבי הם ידרשו משכורת של יותר מ600 שקל או כמה שחייל קרבי מקבל היום.
האתר הזה מוכיח שאתה טועה ובגדול:
http://www.kav.org.il/100994/921
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לנץ,
האם תוכל בבקשה להסביר לי או לתת קישור מתאים על הסיבה שגללה נטורי כרטא שונאים את ישראל כל כך חזק....אני עדיין לא מבין למה.
תודה.

מנותק אשי

• מנהל הפורום "הפצת הימין האמיתי"
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
לנץ,
האם תוכל בבקשה להסביר לי או לתת קישור מתאים על הסיבה שגללה נטורי כרטא שונאים את ישראל כל כך חזק....אני עדיין לא מבין למה.
תודה.

ערב רב בלבוש יהודי

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

העדה החרדית - החרדים, סה טו, הרחוב החרדי ברובו נוטה לכהניזם (ולא, אני לא מדבר על סאטמר/נטורי קרתא/אגודה וכו' - אני מדבר על הרחוב החרדי ולאו דווקא על מנהיגי החרדים).
אחי ממש טעות!
החרדים יוצאים נגד זה בטענה שזו התגרות בגויים!!!
חוץ מזה שחלקם בעד שטחים תמורת שלום אז הכלל אין על מה לדבר!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
DENNIS - הם שונאים אותנו מפניי שלדעתם הציונות זה חטא ואסור ליהודים לקבל מדינה לפניי בוא המשיח!!
לדעתי האישית חבורת עובדיי אלילים עלובה!!! >:(

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אחי ממש טעות!
החרדים יוצאים נגד זה בטענה שזו התגרות בגויים!!!
חוץ מזה שחלקם בעד שטחים תמורת שלום אז הכלל אין על מה לדבר!

אני מדבר על הרחוב החרדי, אתה מדבר על האליטה החרדית ובמיוחד האשכנזית, אני אומר - לך לאנשים חרדים ממוצעים, בין אם בני נוער ובין אם אנשי משפחה, שאל אותם על הרב כהנא - נראה מה יגידו לך!
אני אישית מכיר חרדים רבים שהם כהניסטים, עוד מימי תנועת כ"ך!