כתב נושא: למי שרצה לקבל תמונה, מי האידאולוג שמנחה את האתר "אזמרך בלאומים"  (נקרא 2923 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לנוכח, אין ספור דיונים בנושא בעבר הרחוק והקרוב בפורום הזה, בנוגע לאידאולוגיה החרדיסטית, להלן הנה התכתבות קצרה באתר "אזמרך בלאומים" שמייצג נאמנה את האידאולוגיה הזו (לקוח מתוך הפורום של האתר הנ"ל)
ההתכתבות הזו מראה מי באמת המייצג האמיתי של האידאולוגיה המנחה של בעלי האתר.
http://www.yoel-ab.com/forum.asp
משתמש בשם- "יונה"-: לכבוד הרב רבי יואל
היות שאני מתכונן אי"ה ביום א' הבעל"ט לעלות לציונו של מרן הגה"ק מסטמאר זי"ע ביומא דהילולא, נא להודיעני שמות חברי הארגון להזכירם לטובה ולברכה בקויטל על הציון ובפרט להצלחה בפעולותהים הקדושות להפיץ דעת תורה אמיתית
-יואל אלחנן- (העומד בראש האתר והארגון, וכותב ספר הפיגולים והכזבים "דת הציונות"):
אני מקווה שתזכור את כל השמות
אברהם בן מלכה

דורון בן מלכה, יצחק בן בריינדיל

שלמה  בן ציפורה (לזיווג הגון)

נא יעתיר גם בעד: חיה בת אדל עדה לרפו"ש

גולן בן דינה לחזרה בתשובה

טלי בת רוזה לזיווג הגון

וכל שאר אחב"י לחזרה בתשובה שלמה ברכה והצלחה ובעז"ה שנזכה לראות פני מרן הגה"ק יחד עם כל גדולי הדורות בתחית המתים ובגאולה שלמה בב"א.

בתודה וברכת ישר כח!, יואל.

ושוב "יונה"- לא סמכתי על הזכרון שלי
[על אף החום הנורא ששרר היום בניו יורק - קרוב לF  100 - הצטופפו אלפים מכל החוגים במשך כל המעת לעת בסביבות הציון הקדוש בתפלה ותחנונים]

אגב: הנני מקוה שמרן ז"ל יודע היאך לבטא את השמות 'דורון' ו'גולן' שהוא שומע אותם עכשיו בפעם הראשונה... (בדיחה בעלמא, אתם בודאי לא מקפידים)

ולבסוף "יואל אלחנן" מכה שנית-
הקב"ה יעזור שנזכה גם אנחנו פעם לבקר בציון הקדוש ולהתפלל לקב"ה על כלל ישראל ועל הגאולה האמיתית ע"י משיח צדקנו בב"א.

בברכה ובתודה, יואל

ס-א-ט-מ-ע-ר, למי שלא הבין את הרעיון.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה הקשר בין בוגר ישיבת נתיב מאיר וקד"צ הסדר, ל"אידיאולוגיה חרדיסטית"?

דיברתי איתו בטלפון מספר פעמים, מדובר באיש מבולבל שעבר מספר מסגרות
בחייו. נראה שהוא נפגע בצורה כלשהי מהציבור הסרוג והחליט להתנקם. לא יותר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקשר בין בוגר ישיבת נתיב מאיר וקד"צ הסדר, ל"אידיאולוגיה חרדיסטית"?

דיברתי איתו בטלפון מספר פעמים, מדובר באיש מבולבל שעבר מספר מסגרות
בחייו. נראה שהוא נפגע בצורה כלשהי מהציבור הסרוג והחליט להתנקם. לא יותר.
א.) טוב לדעת.
ב.) היו כבר כאלה שעשו את המעבר הזה בעבר.
ג.) הכוונה כאן גם לאותו אחד שמכונה "הרב אברהם חזן" (יכול להיות שמדובר באותו אחד, יכול להיות שלא, לא יודע).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אברהם חזן = "יואל אלחנן". אותו אדם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אברהם חזן = "יואל אלחנן". אותו אדם.
תודה על העידכון, הבנתי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל