כתב נושא: הממשלה החליטה:תושבי אשקלון סוג ב'  (נקרא 5201 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הממשלה החליטה:תושבי אשקלון סוג ב'
« ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:11:12 »
לאחר הכוונה להקים תחנת כוח נוספת באשקלון,התושבים יצאו להפגין.
כאמור תחנת כוח נוספת בעיר אשקלון תהווה סכנה לתושבי העיר כולה.
לפני מספר שעות התקמייה הפגנה מול תחנת הכוח הנוכחית רוטנברג.המפגינים חסמו את הכניסה של כלי רכב לתחנה.
במהלך ההפגנה נעצרו ארבעה מפגינים,אחד מהם תקף וגרם חבלות למפקד משטרת אשקלון,סגן ניצב חיים בלומנפלד.
בין היתר דיווח שחוץ מארבעת המפגינים שנעצרו,עוכבו לחקירה עוד עשרה תושבים נוספים.
מטרת ההפגנה הייתה למחות על הכוונות להקים תחנת כוח נוספת בעיר ולסכן את תושבי העיר כולה.

תושבי אשקלון מפגינים,מרגישים סוג ב'.

בושה לממשלת ישראל וכל הגופים שרוצים להקים את התחנה הזאת

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:34:18 »
אכן בושה וחרפה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:37:36 »
בכלל אני לא מבין, יש בכל העולם תחנות גח לא פחמיות שכלל לא מזהמות או מזהמות הרבה פחות, למה מדינת ישראל
מתעקשת להשתמש בשיטה הפרימיטיבית הזו? למשל, חסר שמש בנגב? יש שיטה שמרכזת את חום השמש לנקודה אחת
ע"י מראות או משהו כזה על צינור מים ויוצרת קיטור חזק מאד שיכול לסובב טורבינה וזה ללא פחם, בארה"ב שמעתי כבר הקימו
תחנה כזו.
חסר רוח בגליל בגולן וביו"ש? גרתי פעם באחת מגבעות השומרון ומה שזכור לי הכי טוב זה רוח פרצים 24 שעות ביממה 365 יום
בשנה, למה במקום לזהם את כל מישור החוף לא מקימים ביהודה ושומרון תחנת כח של שבשבות? יש הרבה
מקומות בעולם שעובדים על השיטה הזו.

אני בטוח שאם יבוא לפה איש מדע הוא יוכל לתת עוד מאות או לפחות עשרות פתרונות זולים איך ליצר חשמל ללא זיהום.
אבל כנראה ששיקולי כל מיני מיליונרים חזקים יותר מכל הגיון...

אולי כדאי ללכת לאיש מדע שמבין בעניין זה, ויכתוב את כל האופציות החלופיות ולשלוח את זה לכל 120 חברי הכנסת.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:39:01 »
פתחתי בזמנו אשכול על נושא אנרגיות חלופיות.  נראה לי שכדאי להעביר את הדיון לשם.
אם לא יצא לכם לקרוא - יש שם דיון מעניין והבאתי גם משהו שנקרא "ארובת שרב" עם סרט, מאוד מרתק.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 03, 2009, 14:41:19 »

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:12:01 »
למה שהממשלה הליצנית הזאת תסתבך ותחשוב על רעיונות אחרים ?
הרי אנחנו כולה תושבי דרום מסריחים שרק שנופל גראד סופרים אותנו
אבל אם היו רוצים להקים תחנה פחמית בשכונה של ביבי נתניהו .. צפוי מה יקרה [ או מה לא יקרה ]

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:29:50 »
למה שהממשלה הליצנית הזאת תסתבך ותחשוב על רעיונות אחרים ?
הרי אנחנו כולה תושבי דרום מסריחים שרק שנופל גראד סופרים אותנו
אבל אם היו רוצים להקים תחנה פחמית בשכונה של ביבי נתניהו .. צפוי מה יקרה [ או מה לא יקרה ]
בס"ד
צודק בכל מילה אח יקר!
אני מהדרום והממשלה בכלל לא סופרת אותנו לא עוזרת לאנשים נזקקים לא מקימה מפעלים חדשים בדרום יש לנו בקרית גת מקום ענק באיזור התעשיה רצינו לבנות שם מיים למחזור והממשלה אומרת לא היא פשוט לא רוצה את הדרום אוליי ביבי יתן לערבים את הדרום(חס וחלילה)וזהו?

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הפנתרים השחורים # wil be back
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:31:32 »
אתם לא סוג ב והכי חשוב שאתם תדעו את זה אתם יהודים טהורים חכמים הרבה יותר מכל הפקלוטות של הממסד השמאלני אני גר בירושלים וגם פה יש אשכנזים שתופסים גל על המדינה ומיתיחסים למזרחיים ברמה נחותה יחד אם זאת אני יכלתי להיות גר באשקלון בדיוק כמוך אם הממשלה היתה מעבירה את סבא שלי לשמה שהגענו ממרוקו
הממשלה עכשיו עיוורת על תאשים אותה בכלום כי היא עסוקה בחוסר שיווין באפליות ובשחיתות יש אלוקים בששמים והכל לטובה אז תן חיוך אנחנו בנים של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא !!!
אם האריה ישאג מי לא ירא !!!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:37:33 »
בס"ד
אשקלוני צודק כל הזבל הממשלה מעדיפה לטאטא לדרום...הדרום זה פח האשפה של המדינה,כל הזמן עושים עוול תושבי הדרום....
אבל לא נראה לי שהתחנה הזאת תיהיה פחמית כי מצאו המון מאגרים של גז טבעי בישראל לאחרונה וזה הדלק שיתדלק את הטורבינות אבל זה לא מצדיק לבנות זאת באשקלון

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 03, 2009, 16:40:27 »
בס"ד
אשקלוני צודק כל הזבל הממשלה מעדיפה לטאטא לדרום...הדרום זה פח האשפה של המדינה,כל הזמן עושים עוול תושבי הדרום....
אבל לא נראה לי שהתחנה הזאת תיהיה פחמית כי מצאו המון מאגרים של גז טבעי בישראל לאחרונה וזה הדלק שיתדלק את הטורבינות אבל זה לא מצדיק לבנות זאת באשקלון

בס"ד
ביבי בטח יבנה את זה בתל אביב הכלב הזה גם במלחמה לא ספרו אותנו לא באו כמו שבאו זמרים למקלטים של הצפון ב2006 זה לא משנה שב2006 זה הייתה מלחמה יותר קשה עדיין אנחנו ספגנו טילים כמו הצפונים למה לנו לא מגיע

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 03, 2009, 18:11:59 »
אשקלוני אם תעשו לממשלה כאב ראש יחשבו עליכם, אבל זה גם תביעה!

ראו איפה היו כל המפגינים כשפגעו באחיהם? כשמפקירים את חיי אחיהם ביו"ש או באסלו.
אנשים מספרים לי שהם לא עוברים על החוק.. והנה כשהפגיעה היא אישית בהם פתאום מותר לעבור על החוק.
אני מקווה שאהבת ישראל תוביל את האנשים לאהוב את בני עמם כשם שהם אוהבים את עצמם.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 03, 2009, 18:50:12 »
אתם לא סוג ב והכי חשוב שאתם תדעו את זה אתם יהודים טהורים חכמים הרבה יותר מכל הפקלוטות של הממסד השמאלני אני גר בירושלים וגם פה יש אשכנזים שתופסים גל על המדינה ומיתיחסים למזרחיים ברמה נחותה יחד אם זאת אני יכלתי להיות גר באשקלון בדיוק כמוך אם הממשלה היתה מעבירה את סבא שלי לשמה שהגענו ממרוקו
הממשלה עכשיו עיוורת על תאשים אותה בכלום כי היא עסוקה בחוסר שיווין באפליות ובשחיתות יש אלוקים בששמים והכל לטובה אז תן חיוך אנחנו בנים של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא !!!

נשמע לי כאילו יש לך רגשי נחיתות מאשכנזים

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 03, 2009, 21:01:22 »
בס"ד

בטח שהם מטאטאים ת'זבל לדרום, הרי בדרום אין השלכה, אין עתיד, אין כלום
אחר כך טוענים למה כל הפשע בדרום, למה כל העוני בדרום ולמה בדרום יש השכלה נמוכה ..

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 03, 2009, 21:12:24 »
בס"ד
חכה,חכה,יבוא יום שהם עוד יצטערו על התנהגותם הבוגדנית כלפי הדרום...אין להם סוף למעשי ההשפלה כלפי יהודים שחיים בדרום...
ומה עם הזיהום שם? מה עם אותם חיילים מסכנים שחוטפים שם סרטן בגלל הזבל שהממשלה זורקת שם...אי אפשר כך להמשיך...ממש מעשי עוולה...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 03, 2009, 21:16:08 »
בס"ד
חכה,חכה,יבוא יום שהם עוד יצטערו על התנהגותם הבוגדנית כלפי הדרום...אין להם סוף למעשי ההשפלה כלפי יהודים שחיים בדרום...
ומה עם הזיהום שם? מה עם אותם חיילים מסכנים שחוטפים שם סרטן בגלל הזבל שהממשלה זורקת שם...אי אפשר כך להמשיך...ממש מעשי עוולה...
בס"ד
אני חווה את זה וחוויתי את זה בילדותי,פשוט ממשלת ישראל לא אוהבת את הדרום לא מטפחת אותה לא נותנת לדרום צבע יש מקום גדול בהרבה ערים בדרום שאפשר להקים בהם מוזאונים או מפעלים אבל הממשלה לא עושה את זה

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 04, 2009, 00:15:00 »
נשמע לי כאילו יש לך רגשי נחיתות מאשכנזים

יכול להיות. כי יש לאשכנזים דרכים לכוון את הרגשי נחיתות למזרחיים הכי חכמים על מנת לנטרל אותם ובי זה פגע מגיל קטן אני משער...אבל
אני יכול להגיד לך שלי אין שום רגשי נחיתות כי אני יודע שהם עושים לי את זה בכוונה כך שאני ניטרלתי אותם...! אבל תחשוב על האחים שלך[שאר המזרחיים]הם לא יודעים שעושים להם את זה ואין להם מושג שמישהו פוגע בהם ככה.אז מה קורה?. הם בטוחים שהם חסרי השכלה.! מה שהם לא יודעים זה שהם יהודים טהורים ושהשכלה היא חלק מהרוח שלהם בתור יהודים...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 04, 2009, 02:11:23 »
אתה סתם מסית נגד אשכנזים...

זה נכון שהרבה מאנשי התשקורת הבולשביקית הם אשכנזים, אבל אתה משליך את זה על כולם וזה קישקוש.

מנותק הפנתר השחור

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 04, 2009, 03:06:24 »
אתה סתם מסית נגד אשכנזים...

זה נכון שהרבה מאנשי התשקורת הבולשביקית הם אשכנזים, אבל אתה משליך את זה על כולם וזה קישקוש.
לא התכוונתי לפגוע באשכנזים "הטובים" אבל צר לי לומר לך שלא פגשתי הרבה כאלה מימי חיי... והדיבור שלכם כלפינו תמיד מלווה באיזשהוא התנשאות כזאת מעצבנת שכאילו "אולי הממסד הבולשיבקי צדק כזה אתה מבין" בחולזות לא התכוונתי לפגוע באשכנזים ככלל זעמי יותר מופנה אל הממסד  התשקורת ושאר מדכאי המזרחיים שישרפו באש הגיהנום..
« עריכה אחרונה: אוגוסט 04, 2009, 03:22:49 על ידי הפנתר השחור »

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:21:25 »
בס"ד
לפנתר השחור,
אחי אתה סתם מטיף שנאה כלפי כל האשכנזים,יש אשכנזים טובים,כמו היהודים הימניים,יש הרבה מתנחלים אשכנזים (נועם פדרמן),תאמין לי שהם לא שונאים את המזרחיים...זה הממסד הבולשיביקי שמסכסך בין מזרחיים ואשכנזים,כולנו יהודים וכולנו צריכים להתאחד לעם אחד.אין כזה דבר אשכנזים ומזרחיים,כך אני חושב..כולנו עם אחד ויש לנו מקור משותף..ראה סרטון בונשא:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1557365

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:30:25 »
בס"ד
דווקא צריך לומר שרוב האשכנזים ימניים!
רוב החרדים הם אשכנזים ורובם ימניים!
כל המתנחלים אשכנזים וכולם ימניים!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:32:20 »
בס"ד
לא נכון בית"ר,יש גם הרבה חרדים מזרחיים שמשתייכים לתנועת ש"ס...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:33:45 »
בס"ד
לא נכון בית"ר,יש גם הרבה חרדים מזרחיים שמשתייכים לתנועת ש"ס...
בס"ד
נו ומה אמרתי רוב החרדים ולא כולם

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:49:15 »
לק"י
יש פה נגיעה  בגלל שהם מזרחיים..לא הייתי רואה סיטואציה כזאתי בשכונה יוקרתית של האשכנזים!  :old_WTF_Aza:
 עצוב!

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 04, 2009, 09:58:42 »
בס"ד
לק"י
יש פה נגיעה  בגלל שהם מזרחיים..לא הייתי רואה סיטואציה כזאתי בשכונה יוקרתית של האשכנזים!  :old_WTF_Aza:
 עצוב!
MATAN,למה להסיט?
דרך אגב בחיפה והקריות יש הרבה אשכנזים עשירים שגרים בשכונות יוקרה כפי שאתם מתארים,ועובדה ששם יש גם זיהום עצום,עם כל האזור של הארובות והנמלים ובתי זיקוק ומצבורי האמוניה...
...פעם אפילו עשו סקר שאם אתה יהודי אשכנזי אמיד מאזור חיפה והקריות אז הסיכוי שלך לחלות בסרטן הוא הגבוה ביותר...חלילה וחס...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 04, 2009, 10:04:18 »
בס"דMATAN,למה להסיט?
דרך אגב בחיפה והקריות יש הרבה אשכנזים עשירים שגרים בשכונות יוקרה כפי שאתם מתארים,ועובדה ששם יש גם זיהום עצום,עם כל האזור של הארובות והנמלים ובתי זיקוק ומצבורי האמוניה...
...פעם אפילו עשו סקר שאם אתה יהודי אשכנזי אמיד מאזור חיפה והקריות אז הסיכוי שלך לחלות בסרטן הוא הגבוה ביותר...חלילה וחס...
בס"ד
אל תאמין לכל הסקרים האלה הכל שטויות, הם רק רוצים להרוג את הימנים