כתב נושא: שהחמאס הם לא מוסלמים?  (נקרא 2333 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« ב- : יולי 31, 2009, 12:14:04 »

היי חבר'ה

דברתי אתמול עם גרמני הזוי הוא התחיל לדבר איתי על הערבים ועל זה שישראל לא יכולה לטעון על חזקה בארץ ישראל
אני כמובן כתבתי את כל האמת עליהם וברגע שלא היה לו מה לטעון יותר נחשף פרצופו האמיתי והוא התחיל לקלל כתבתי לו שלגרמני אין בכלל זכות לדבר על היהודים ושירגע כי יש לי "חבילה" שלמה מה לומר על הגרמנים הנתעבים.
אחת מהטענות ההזויות שאני קוראת זה והוא גם ציין את זה שהחמאס הם בכלל לא מוסלמים אני תוהה מה גורם לאנשים בכלל לחשוב שהחמאס הם לא מוסלמים?

אמרתי לו יש להם האמנה שמתבססת על ה curan האנטישמי והם קיצונים דתיים מהכי גרועים שיש

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #1 ב- : יולי 31, 2009, 12:15:49 »
נשלח פעמיים

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #2 ב- : יולי 31, 2009, 12:16:56 »
בס"ד
כל הכבד אני משתין על הקוראן מליון פעמים ביום

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 01, 2009, 21:19:50 »
החמאס הוא תנועה בת של "האחים המוסלמים" וזה בהחלט הזוי לומר שהם לא מוסלמים, או מה שכנראה הוא התכוון לומר, שהם "מפרשים את האיסלאם בצורה קיצונית מדי". התנועה הזו פשוט מקיימת הלכה למעשה את כללי הדת המוסלמית. החמאס מפרש בצורה "קיצונית" את האיסלאם כמו  שהנאצים  והיטלר עצמו פירשו ב"קיצוניות" את "מיין קאמפף".

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 01, 2009, 21:20:51 »
החמאס הוא תנועה בת של "האחים המוסלמים" וזה בהחלט הזוי לומר שהם לא מוסלמים, או מה שכנראה הוא התכוון לומר, שהם "מפרשים את האיסלאם בצורה קיצונית מדי". התנועה הזו פשוט מקיימת הלכה למעשה את כללי הדת המוסלמית. החמאס מפרש בצורה "קיצונית" את האיסלאם כמו  שהנאצים  והיטלר עצמו פירשו ב"קיצוניות" את "מיין קאמפף".
בס"ד
החמאס בעצמם נאצים

מנותק sarit

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 02, 2009, 10:54:56 »

תודה על התגובות :old_smiley:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שהחמאס הם לא מוסלמים?
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 02, 2009, 19:28:25 »
אם החמאס לא מוסלמים, אז  הוא לא גרמני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.