כתב נושא: השמאלניים הטבעוניים מ- "הרוגטקה בר" ממשיכים להתבייש במדי צה"ל  (נקרא 8398 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
http://glz.msn.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=44904
תראו את איזה בוגדים הם  :old_Angry2:
זה שמאל קיצוני בוגדני הקורא לעצמו "סלון מזל"...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
הייתה לפני שעה כתבה על זה בערוץ 22.

חיילים באו אם מצלמה נסתרת מספר פעמים וצילמו איך מסלקים אותם.
אני מקווה שיעלו את זה ליו-טיוב.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
הייתה לפני שעה כתבה על זה בערוץ 22.

חיילים באו אם מצלמה נסתרת מספר פעמים וצילמו איך מסלקים אותם.
אני מקווה שיעלו את זה ליו-טיוב.

תראה עד כמה שהשמאל במדינה שלנו משתולל!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
דוגמא קלאסית לפעילות של הארגון המקרה כזה, זה לנצל את גל השנאה שעומד להתפתח כלפי המקום, לזרוק להם קצת ביצים ולהדביק מדבקות של הימין האמיתי בכניסה לפאב ועל מכוניות הבעלים.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
דוגמא קלאסית לפעילות של הארגון המקרה כזה, זה לנצל את גל השנאה שעומד להתפתח כלפי המקום, לזרוק להם קצת ביצים ולהדביק מדבקות של הימין האמיתי בכניסה לפאב ועל מכוניות הבעלים.
חחח..רעיון נחמד,אני יותר חשבתי להזמין לשם את ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר...נראה לי שהשמאלניים הטבעוניים האלו ישתינו במכנס מרוב פחד...

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
גם הרעיון שלך,בדבר הדבקת מדבקות של הימין האמיתי על החור שלהם,הוא מעולה!

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני בטוח שאם יבוא ערבוש עם כאפיה למועדון אז יכניסו אותו למחלקת ה VIP.
בס"ד

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני בטוח שאם יבוא ערבוש עם כאפיה למועדון אז יכניסו אותו למחלקת ה VIP.
הוא גם יהיה אוכל חינם....
דרך אגב הם הציעו פעם לחיילים לפשוט את מדיהם ולהחליף אותם בתלבושות של ערבים או הומואים על-מנת שחיילינו היקרים ימשיכו לשהות בחור שלהם...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

והרי לפניכם תגובתנו ממאמר קודם בעניין הזה :
בס''ד

בראש דברינו אנו מותחים ביקורת על אחינו היהודים היקרים שרוצים להכנס לבית-הבושת הזה !! עליהם שאלו רבותינו ע''ה זיע''א '' מה לכהן בבית הקברות ?? '' !!
וכן אנו יודעים היטב שכל ה''פרובוקצי'ה '' הזו תוכננה ע''י בעלי בית-הבושת הזה  שר''י בכדי לזכות לפרסום (רייטינג) חינם בכל רחבי 'מדינת' הערב-רב שר''י ! ואכן הצליחו בזאת בעזרת כסילותם של מנהלי כלי-התשקורת שר''י , והאפשרות השני'ה היא שהם למעשה שיתפו איתם פעולה ! כלומר, כשאי אפשר לעשות פרסומת ''חיובית'' לבית-בושת כזה ר''ל , אזי עושים ''פרסומת שלילית'' שהערב-רב שר''י והאוייב הערבי הנאצי יש''ו שהם קהל-היעד שלה יקבלו אותה חינם ובהערצה !! לדעתנו ולניסיוננו האפשרות השני'ה היא היותר נכונה ,לאור העובדה ש''מכללת ספיר'' הידועה לשימצה וסמוכה לשדרות שבדרום ומעסיקה ''מרצים'' אוייבים ערבים נאצים יש''ו בתשלום מלא ,נתנה עידוד והערצה ל''מרצה '' אוייב ערבי נאצי יש''ו שגירש מה''הרצאה'' סטודנט יהודי שבמסגרת ''שירות המילואים'' הגיע ל''הרצאה'' במדי צבא ,ואף חירף וגידף אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו את אותו ''סטודנט'' ,וכלי התשקורת עשו חגיגה שלמה בהקשר הזה !! אלא שבעקבות ה''פרסום '' הזה הפכה אותה ''מכללת ספיר'' להיות מרכז תעמולה לגרעין השמאל האנרכיסטי האנטי-יהודי ולאוייב הערבי הנאצי יש''ו !! ושוב אנו זועקים לאחינו ''מה לכהן בבית-הקברות ??'' יהודים יקרים אינם אמורים להיות ''סטודנטים'' ב''מכללות '' של שטיפות-מוח אנטי-יהודיות נאציות ,ואף לשלם על-כך כסף מלא !! ישנן ''מכללות'' שדוגלות בערכים יהודים אמונים ימנים אמיתיים !! ולמכללות אלו יש לעשות כפי שעושה הצד הנאצי של ''מכללת ספיר'' לא לקבל אוייבים ערבים נאצים יש''ו ואנשי ערב-רב שמאלנים בולשביקים שר''י ,וכמובן שהפירסום יינתן חינם ע''י התשקורת !!, אלא שכאן באה המכשלה ! בית המינות(המשפט) השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י בראשותה של ה ''מדאם'' =(הפרוצה הראשית) דורית בייניש יש''ו שר''י יתערב מייד בעניין ,שלא כמו ב ''מכללת ספיר'' ויתבע את המכללות הללו על ''גזענות'' , שהרי ב''מדינת'' המינות והשחיתות מותרת ה''גזענות'' אך ורק כלפי היהודים שומרי התורה והמצוות בכלל ויהודים אמונים ימנים אמיתיים בפרט !!!  !! מציין כאן שלמרבה ה''אירוני'ה'' שבוע לאחר ה''תקרית'' האנטי-יהודית הנאצית הזו , נחתו רקטות קסאם ששוגרו ע''י אוייבים ערבים נאצים ישש'ו מעזה , חבריו של אותו ''מרצה '' אוייב ערבי נאצי יש''ו, וגרמו לרצח של יהודי יקר הי''ד ,ולפציעתם של רבים !! זהו ''תג המחיר'' של בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו !!  :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :nono: :nono: :nono: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :nuke:ואשר ל''פתרון''  כדברי הקומיקאים המתועבים של שלטון השנאל הציוני-ממלכתי בולשביקי '' לשרוףף את המועדוןן!!!''  :nuke: :nuke: :nuke: :nuke: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fist: :fist:                             

הגולה בארץ   :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
אני בדעה של אחינו הגולה בארץ.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני בדעה של אחינו הגולה בארץ.
בס"ד
הם לא עוזרים למדינה אחי הם הורסים את המדינה!
שמאלנים פאשיסטים בוגדנים עלובי נפש חולה נפש יש עוד מה להגיד על ה"שמאל הקיצוני"?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בס"ד
הם לא עוזרים למדינה אחי הם הורסים את המדינה!
שמאלנים פאשיסטים בוגדנים עלובי נפש חולה נפש יש עוד מה להגיד על ה"שמאל הקיצוני"?
שמאלניים קיצוניים כאלו כבר לא פועלים בגלל שטיפת שכל שמאלנית קיצונית,כמו הנוער השמאלני שאותו עוד איכשהו אפשר לחנך ולהראות לו את האמת ולחשוף בפניו את השקרים של שלטון הער-רב יש"ו שר"י...אבל אלו שפתחו את הבית בושת הזה,בוגדים אמיתיים,הם ממש אכולי שנאה עצמית,הם כמו שלום עכשיו,נשות ווטש,אנארכיסטים על הגדר,שוברים שתיקה...וכו'

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"דשמאלניים קיצוניים כאלו כבר לא פועלים בגלל שטיפת שכל שמאלנית קיצונית,כמו הנוער השמאלני שאותו עוד איכשהו אפשר לחנך ולהראות לו את האמת ולחשוף בפניו את השקרים של שלטון הער-רב יש"ו שר"י...אבל אלו שפתחו את הבית בושת הזה,בוגדים אמיתיים,הם ממש אכולי שנאה עצמית,הם כמו שלום עכשיו,נשות ווטש,אנארכיסטים על הגדר,שוברים שתיקה...וכו'
בס"ד
היום כולם יודעים שכהנא צדק!
אני הייתי בן שנה אפילו לא כשהוא נרצח בדגש על נרצח ע"י ערבושי ימח שמו של אל סעיד נוסייר
אבל למרות זאת שהייתי בשנה שמעתי במשפחה כל הזמן כהנא הריי המשפחה שלי כולם ימנים אמיתיים או איך שהתשקורת מכנה "ימנים קיצוניים" אז באמת שמעתי נאומים שלו והכל ופשוט בפעם הראשונה ששמעתי אני בכיתי הי"ד יהי זכרו ברוך!
בעיר שלי 88% ימנים אמיתיים(ימנים קיצוניים) אז אני לא מרגיש שהנוער היום שמאלנים
אני לא יודע איך אתה מרגיש אבל מה שאני יודע שרוב ישראל כיום ימנים אבל עדיין לא רובם ימנים אמיתיים

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חבל שהחיילים לא שברו לכלבים האלה את הרובה על הראש

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
בס"ד
היום כולם יודעים שכהנא צדק!
אני הייתי בן שנה אפילו לא כשהוא נרצח בדגש על נרצח ע"י ערבושי ימח שמו של אל סעיד נוסייר
אבל למרות זאת שהייתי בשנה שמעתי במשפחה כל הזמן כהנא הריי המשפחה שלי כולם ימנים אמיתיים או איך שהתשקורת מכנה "ימנים קיצוניים" אז באמת שמעתי נאומים שלו והכל ופשוט בפעם הראשונה ששמעתי אני בכיתי הי"ד יהי זכרו ברוך!
בעיר שלי 88% ימנים אמיתיים(ימנים קיצוניים) אז אני לא מרגיש שהנוער היום שמאלנים
אני לא יודע איך אתה מרגיש אבל מה שאני יודע שרוב ישראל כיום ימנים אבל עדיין לא רובם ימנים אמיתיים
אתה צודק!
לא אמרתי שכל הנוער היום שמאלניים,הנוער השמאלני הוא מיעוט קטן שנמנה כבר בתוך התנועות השמאלניות,כמו "מכתב השמיניסטים" שמסרבים להתגייס לצה"ל...אותם עוד אפשר לחנך כי הם עברו שטיפת שכל ממסדית שמאלנית ב"גיל הרך"...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"דאתה צודק!
לא אמרתי שכל הנוער היום שמאלניים,הנוער השמאלני הוא מיעוט קטן שנמנה כבר בתוך התנועות השמאלניות,כמו "מכתב השמיניסטים" שמסרבים להתגייס לצה"ל...אותם עוד אפשר לחנך כי הם עברו שטיפת שכל ממסדית שמאלנית ב"גיל הרך"...
בס"ד
את הנוער השמאלני אחי תמצא בעיקר בקיבוצניקים

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
..
בס"ד
את הנוער השמאלני אחי תמצא בעיקר בקיבוצניקים
גם במרכז הארץ יש...בעיקר גוש דן ואזור השרון,תקנו אותי אם אני טועה.
גם בקיבוצים יש...

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אזור גוש דן מלא בשמאלנים רבים.

מדובר בעיקר בשמאלנים מן הזן הבור ("הנאור").
כמו כן, אנרכיסטים מכל קצוות הארץ מגיעים לת"א.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
..גם במרכז הארץ יש...בעיקר גוש דן ואזור השרון,תקנו אותי אם אני טועה.
גם בקיבוצים יש...
תראה בכל הארץ יש שמאלנים אבל היום הם מיעוט כבר ונקווה בע"ה שלא יהיו בכלל שמאלנים במדינה ונעלה לשלטון בע"ה
אבל באיזור שלי איזור הדרום הרוב ימנים ואני לא אומר את זה בגלל שאני גר באיזור הזה אחי

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אזור גוש דן מלא בשמאלנים רבים.

מדובר בעיקר בשמאלנים מן הזן הבור ("הנאור").
כמו כן, אנרכיסטים מכל קצוות הארץ מגיעים לת"א.
בס"ד
כמו אלה ממצעד התועבה ימח שמם ה' ירחם עלינו לא רק שזה הגיע לארץ עוד הם עשו את זה בירושלים ה' ירחם עלינו לא עליהם :old_sad:

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
זה שמאלנים מן הזן המתהפך (הומואים).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
בושה וחרפה שהמדינה אישרה לעשות את זה בירושלים עיר בירתנו עיר של הקדושה העיר הכי קדושה בעולם וככה מטמאים אותה
ימח שמם של כל אלה שהשתתפו הם לא יהודים בשבילי כמו השמאלנים

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
כן, כבר עשינו דיון על זה.

יצא לי להיות בירושלים פעמיים שבוע שעבר, ולפי דעתי הגיע העת לנקות קצת את העיר מלכלוך.  זה גם מטמא את העיר.

העיר מזוהמת - פשוט בושה וחרפה.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
ביתר-לעד אתה צודק!
אני לא מפקפק בך,כמובן שיש רוב ימני באזור הצפון,יהודה ושומרון,אזור הנגב...
אני מודע שהאזור שלך ימני,יצא לי לשרת שם...(3 שנים זה המון בשביל להכיר את תושבי המקום)...
מסכים גם עם התגובה של NEO.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד
:::D :::D :::D :::D