כתב נושא: אנו זקוקים לעצות לגבי יוטיוב ופליקס  (נקרא 9524 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנו צריכים להחליט איך לכוון את המסע שלנו להגיע לכמה שיותר יהודים בארץ ישראל. אז אולי תוכלו לעזור לנו עם השאלות הבאות:

א. על יוטיוב:

1. האם אתם גולשים ליוטיוב ואם כן כמה פעמים בשבוע? וכמה זמן אתם מבלים ביוטיוב?

2. האם גם החברים והמכרים שלכם גולשים ליוטיוב? כמה פעמים בשבוע הם גולשים לשם לדעתכם? וכמה זמן הם מבלים שם לדעתכם?

3. ביוטיוב יש רשימות של הסרטונים עם הכי הרבה צפיות, הכי הרבה דירוגים, הכי הרבה תגובות וכו'. האם אתם בודקים את הרשימות הללו או אתם לא שמים לב לדברים כאלה?

4. האם ראיתם את הסרטונים שלנו ביוטיוב לפני שנרשמתם בפורום? אם כן, האם נרשמתם לפורום בגלל הסרטונים או הייתה סיבה אחרת?

5. האם אתם עדיין רואים את הסרטונים שלנו ביוטיוב? אם כן, איך אתם מוצאים אותם?

6. האם ראיתם את הסרטונים של הונלוהוהו, עוזי זלכה, פופאי, יריב אופנהיימר ועוד בוגדים שמשמיצים אותנו ביוטיוב? האם ראיתם את הסרטונים השמאלניים האלה לפני שנרשמתם לפורום?

על פליקס:

1. האם אתם גולשים לפליקס ואם כן כמה פעמים בשבוע? וכמה זמן אתם מבלים בפליקס?

2. האם גם החברים והמכרים שלכם גולשים לפליקס? כמה פעמים בשבוע הם גולשים לשם לדעתכם? וכמה זמן הם מבלים שם לדעתכם?

3. האם ראיתם את הסרטונים שלנו בפליקס לפני שנרשמתם בפורום? אם כן, האם נרשמתם לפורום בגלל הסרטונים בפליקס או הייתה סיבה אחרת?

4. האם אתם עדיין רואים את הסרטונים שלנו בפליקס? אם כן, איך אתם מוצאים אותם?

5. האם ראיתם את הסרטונים של הונלוהוהו, עוזי זלכה, פופאי, יריב אופנהיימר ועוד בוגדים שמשמיצים אותנו בפליקס? האם ראיתם את הסרטונים השמאלניים האלה בפליקס לפני שנרשמתם לפורום?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני זקוק לעצות לגבי יוטיוב ופליקס
« להגיב #1 ב- : יולי 27, 2009, 11:25:41 »
בס"ד
אני גולש ליטיוב הרבה פעמים יש לי שם גם חשבון קוראים לי yarin51  זה השם שלי ירין
ראיתי סרטונים של הימין האמיתי במיוחד שלך חיים לפני שנרשמתי לאתר,יש לי מלא חברים שגולשים ליוטיוב ואני מעביר להם את הסרטונים שלך והם מרוצים מהמילים והכל כמוני ישר כח על הסרטונים והתוכניות שלך חיים המשך כך!
פליקס אין לי חשבון ואני לא רואה

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני זקוק לעצות לגבי יוטיוב ופליקס
« להגיב #2 ב- : יולי 27, 2009, 11:32:55 »
בס"ד
אני גולש ליטיוב הרבה פעמים יש לי שם גם חשבון קוראים לי yarin51  זה השם שלי ירין
ראיתי סרטונים של הימין האמיתי במיוחד שלך חיים לפני שנרשמתי לאתר,יש לי מלא חברים שגולשים ליוטיוב ואני מעביר להם את הסרטונים שלך והם מרוצים מהמילים והכל כמוני ישר כח על הסרטונים והתוכניות שלך חיים המשך כך!
פליקס אין לי חשבון ואני לא רואה

בס''ד

תודה ירין ויישר כח! אתה יהודי טוב!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אנו זקוקים לעצות לגבי יוטיוב ופליקס
« להגיב #3 ב- : יולי 27, 2009, 12:07:02 »
אף פעם לא ראיתי סרטונים ביוטיוב למעט מה שבפורום.ראיתי שם רק מוסיקה.בכלל זה כמו טיפה בים וגם אף אחד בכלל לא מבדיל בין הימין האמיתי למשמיציו.אנשים בכלל לא יודעים מי הוא מי.רק הרב כהנא מוכר ופעילי החזית שמופיעים בחדשות.
לגבי פליקס זה קטן יותר.
יש גם תופעה מעצבנת שהסרטונים נתקעים לנו כשאנו מפיצים אותם.
אני זקוק לשם משתמש ביוטיוב.
בכלל נוצר סלט של סרטונים וחוסר יכולת להבדיל.בגדול אנשים שונאים ערבים או חרדים או מתנחלים או שתומכים במפלגה והם נוקטים עמדות בהתאם.
אף אחד לא יודע מי זה יריב אופנהיימר כמו שבארה"ב אנשים לא ידעו מי זאת ננסי פלוסי והתעסקו בעניינים שלהם.
הנוער שלנו בקושי יודע מי זה בן גוריון או הרצל ובודאי לא יודע מי זה מישהו אחר.
הם כן יודעים מי זאת בריטני ספירס ושמייקל ג'קסון מת.
בכל תמונת עירום יהיו יותר צופים או בהופעה של מדונה.
מרוב החלפות השמות,הניקים אנשים מבולבלים לגמרי.אנשים לא יודעים את ההבדל בין אופנהיימר לכהנא וחושבים שפופאי זה דמות מסרט מצוייר של דיסני.
בודאי שלא מבדילים בין עוזי לימין האמיתי.מה שאנשים יודעים שאובאמה הרג זבוב ושדודו טופז כועס על ערוץ 2.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #4 ב- : יולי 27, 2009, 12:26:54 »
אני גולש ליו-טיוב בקביעות וגם כל מכרי.  הביקור באתר הוא קצר יחסית, רואים סרטון ואז אולי 1-2 שקשורים אליו.

בד"כ מגיע לשם מלינקים ששולחים לי חברים אך גם נכנס לשם 3-4 פעמים בשבוע.
כיוון שאני משתמש רשום, בעמוד הראשון זה מציג לי סרטונים שהוא חושב שאני מעוניין לראות, סרטוני הימין האמיתי מעולם לא הגיעו לעמוד הראשי שלי...

כשהגעתי לפורום ראיתי את הסרטונים דרך האתר של הימין האמיתי או דרך פליקס.  החיפוש ביו-טיוב היה קשה יחסית ועל כן נכנעתי מהר.

הסיבה לכך שקשה למצוא ביו-טיוב היא ששם המשתמש שמעלה את הסרטונים משתנה כל העת והאתר מתקשה למצוא קישור בין הסרטונים.
היה עדיף אילו היה מספר מצומצם של משתמשים שמעלים את הסרטונים, באופן זה, אם משהו לוחץ על שם המשתמש הזה הוא מגיע לכל הסרטונים שהועלו לרשת.

כמו כן, העלמת מילות המפתח "חיים בן פסח", "הימין האמיתי" וכו' מחלק מהסרטים גורם לכך שלא ניתן לבצע חיפוש נאות...

בקיצר, אם רוצים לגדול ביו-טיוב, צריך לשחק לפי הכללים שלהם ולא לנסות להסתתר.  לקוות שאנשים יבואו דרך לינקים שנשלחו להם לא תעבוד בשלב זה כיוון שהתפוצה שלהם נמוכה יחסית.

לפליקס אני אף פעם לא גולש ולמען האמת, אני לא מכיר אנשים שגולשים לשם.  (את פליקס גיליתי דרך חיים בן פסח ולא להיפך...)

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : יולי 27, 2009, 12:57:11 »
אם אנחנו רוצים מליון צפיות בפליקס נעשה סרט שחיים בן פסח יודע מי רצח את מייקל ג'קסון ומי שרוצה לדעת שיכנס לאתר שלנו וניתן את כתובת האתר...
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 27, 2009, 12:59:06 »
בס''ד

מעניין מאוד.

למה יש לנו כל כך הרבה חשבונות שונים ביוטיוב? כי בעבר כשהיו לנו רק 2 או 3 חשבונות, יוטיוב מחק אותם. היו לנו מאות אלפי צפיות ומאות סרטונים גם בעברית וגם באנגלית בכל חשבון. יוטיוב מחק את הכל. יוטיוב אתר מאוד אנטישמי.

עכשיו יש לנו מעל 100 חשבונות שונים, ויוטיוב כבר ויתר על המחיקות. כי הם יודעים שאנו מסוגלים להעלות חשבונות חדשים מהר מאוד. ויש לנו מעט מאוד סרטונים בכל חשבון, אז אין הרבה להפסיד אם מוחקים.

אין לי ספק שזה פוגע ביכולותינו לצבור צפיות. אבל אין בררה. אם יהיו לנו הרבה סרטונים בחשבון אחד, יוטיוב ימחק אותו.

בפליקס, לא מוחקים אותנו ב''ה. לכן, יש לנו 300 סרטונים בחשבון אחד עם 540,000 צפיות. בכל החשבונות שלנו בפליקס, היו לנו מעל 1.1 מיליון צפיות. זה לא 1.1 מיליון צופים נפרדים אלא צפיות. צופה אחד יכול לראות 100 סרטונים וזה יחשב כ100 צפיות. אנו לא יודעים כמה צופים יש לנו בפליקס, כי אנו לא יודעים כמה סרטים כל צופה ראה.

כמה פעמים נתקלתי בישראלים שמבקרים בארה''ב ועצרו אותי ואמרו לי שהם מכירים אותי מהסרטונים ביוטיוב. אבל אני מנסה למדוד כי אנו חייבים להכריע איך לנהל את המסע הזה.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #7 ב- : יולי 27, 2009, 13:10:35 »
ומה לגבי יצירת חשבון חדש שאליו יועלו סרטונים שלך שהם יותר פוליטיקלי קורקט?  (ולא!  לא לשקר!)

כלומר, להמשיך במה שעושים היום, אבל בנוסף ליצור חשבון אחד שאליו אתה מעלה סרטונים שממש מיועדים לגיוס של הקהל הרחב.
תתן מבוא קצת על עצמך, על התנועה, הצרה עם האויב המוסלמי ועיקרי תוכנית הפעולה.

בלי המילים נאצים, אנטישמים וכו'.  באופן זה אולי יהיה אפשר גם לעניין את הלא משוכנעים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #8 ב- : יולי 27, 2009, 13:11:02 »
אנשים לא מקשרים פנים לשמות ולפוליטיקה.אנשים מכירים אותך מהפורומים השונים.
יוטיוב מקשה מאד בתהליך הרישום,תפוז דפוק ותמיד היה בעייתי.
מדוע שלא תפתח לעצמך טוויטר ופייסבוק כמו נתניהו ומיכאל בן ארי?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 27, 2009, 13:11:20 »
אם אנחנו רוצים מליון צפיות בפליקס נעשה סרט שחיים בן פסח יודע מי רצח את מייקל ג'קסון ומי שרוצה לדעת שיכנס לאתר שלנו וניתן את כתובת האתר...

בס''ד

אפילו אם זה היה מביא לנו הרבה אנשים, אני לא בטוח שאני רוצה גולשים כאלה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #10 ב- : יולי 27, 2009, 13:12:34 »
בכלל המילה נאצים מיותרת והשימוש בה מוגזם ודוחה כשהוא כל רגע נשלף.כל העולם נאצי כאילו שהיטלר ניצח במלחמה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 27, 2009, 13:14:44 »
אנשים לא מקשרים פנים לשמות ולפוליטיקה.אנשים מכירים אותך מהפורומים השונים.
יוטיוב מקשה מאד בתהליך הרישום,תפוז דפוק ותמיד היה בעייתי.
מדוע שלא תפתח לעצמך טוויטר ופייסבוק כמו נתניהו ומיכאל בן ארי?

בס''ד

אני לא יודע איך טוויטר עובד. כבר יש לי חשבון שם. האם יש הרבה ישראלים בטוויטר?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יולי 27, 2009, 13:16:02 »
בכלל המילה נאצים מיותרת והשימוש בה מוגזם ודוחה כשהוא כל רגע נשלף.כל העולם נאצי כאילו שהיטלר ניצח במלחמה.
צודק כל העולם ואני מחשיב גם את השמאלנים שאכפת להם רק מאחיהם הערבים שדאגו להביא להם בובות אחרי עופרת יצוקה ובדרום אפילו לא ביקרו את ילדיי הדרום
שמאלנים לא אוהבים אותנו הם אוהבים רק את אחיהם הערבים הם היורשים של רבין

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #13 ב- : יולי 27, 2009, 13:16:24 »
יש הרבה אנשים בטוויטר, לי באופן אישי אין.

ופייסבוק יש לכמות עצומה של אנשים.

יש שם גם קבוצה של הימין האמיתי לפי מה שראיתי (גיליתי במקרה, כשראיתי שמשהו כתב שהאמונה הפוליטית שלו היא "הימין האמיתי").

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 27, 2009, 13:17:00 »
יש להמון ישראלים פייסבוק, טוויטר גם אבל פחות, אני ממליץ לפתוח לפחות בפייסבוק.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #15 ב- : יולי 27, 2009, 13:17:31 »
אני מתלוצץ לגבי מייקל ג'קסון אבל הנוער שלנו רדוד ומתעניין בצהוב.הגולה בארץ חושב שהם צופים בערוץ 1,2, ו10,האמת שהם צופים באם טי וי ובאופרות סבון דרום אמריקניות,השרדות,זבל אמריקני.
מה שמעסיק כרגע את עם ישראל הוא לא הכור האירני או המאחזים אלא מאיפה להביא אלף שקל להופעה של מדונה בפארק הירקון בספטמבר אחרי שנכנסו למינוס בגלל ששילמו 500 שקל לפט שופ בויז ולסוזן וגה אחרי שכספם אזל בעקבות החופשה באילת וההופעה של דפש מוד.
הבעיה שבמקום יהודים הפכנו לקפטילסטים מערבים,צרכנים ואנשים חומרניים ורדודים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #16 ב- : יולי 27, 2009, 13:19:03 »
גם חשוב מאד שחיים יראה רציני ומכובד כמו חבר כנסת וראש ממשלה.אובאמה עצמו הצליח יפה מאד באינטרנט.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #17 ב- : יולי 27, 2009, 13:21:16 »
פתיחת חשבון בפייסבוק תהיה מהלך מצויין.

יהיה לך שם פרופיל ובו תוכל לשים לינקים לאתר, לקבוצה בפייסבוק במידה ותפתח.  כמובן שיציפו אותך גם בהרבה הודעות...

מה שיהיה טוב הוא שאנשים יוסיפו אותך כחבר וכך תוכל לדעת כמה עוקבים אחריך.

לי לדוגמא יש את גדעון סער ונתניהו כחברים.  והם איכשהו הגיעו אלי... (אנשי יחסי ציבור מתחזקים את הפרופיל שלהם).

כאשר משהו יוסיף אותך כחבר, כל החברים שלו רואים שהוא הוסיף אותך, כך שזה יוצר גל של הצטרפויות נוספות.  נוכל גם לקדם אותך ע"י עידוד משתמשים לצרף אותך.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #18 ב- : יולי 27, 2009, 13:22:09 »
מסכים מאוד עם ההערה האחרונה של יוסי.
זה גם ימנע מחיקה של החשבון.

החוכמה היא שהחשבון יוביל את המשתמשים לאתרים וסרטים.

עוד דבר נחמד הוא שאנשים נוהגים לרשום מה הם עושים באופן כללי וברגע נתון וכך תוכל ללמוד יותר על האוכלוסייה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 27, 2009, 13:26:40 »
חיים אתה צריך להיראות ולהישמע רציני, ההערות של יוסי וניאו טובות מאוד.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #20 ב- : יולי 27, 2009, 13:30:02 »
חיים נראה ונשמע רציני כמובן.

הבעיה היא שהוא משכנע את המשוכנעים כרגע.  כיוון שאנחנו מסוגלים לשמוע "ערבים מוסלמים נאצים", כיוון שזה נכון כמובן.

בכדי להצליח ולגייס עוד אנשים, יש לרכך את ההתבטאויות.  חיים הוא אדם כריזמתי עם ידע רב, לרוע המזל, כיוון שכל הסוגייה בוערת בעצמותיו, ההתבטאויות הללו עשויות להאפיל על דברי הטעם שהוא אומר בעיניי אוכלוסיות שאינן "ימניות קיצוניות".

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 27, 2009, 13:36:25 »
בדיוק מה שאני אומר, ההתבטאויות מורידות מרמת השכנוע.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 27, 2009, 14:07:58 »
בס''ד

א. יוטיוב מוחק גם סרטונים "מתונים" - הביטויים שלי לא ענייניים שם. המנהלים ביוטיוב הם מוסלמים, ויש גם יהודון שהוא יותר גרוע מכולם. ובטח הלבוש שלי לא ענייני לגבי מחיקות.

ב. הערבים הם כן נאצים. הם מושבעים לבצע שואה נגד עם ישראל. לקרוא להם נאצים זה כן מועיל וזה כן הכרחי. אני לא מוכן לטייח את האמת על אוייבינו כמו שכל היהודים האחרים עושים. העקרונות שלנו יותר חשובים מכל דבר אחר. ואני לא מאמין שרוב היהודים בארץ ישראל נרתעים מהשימוש במילה "נאצים" כדי לתאר את הנאצים של דורנו, הערבים. אם יש אנשים שלא רוצים לשמוע שהערבים הנאצים הם נאצים, האנשים האלה לא יצטרפו אלינו בכל מקרה.

ג. לדעתי הבעיה העיקרית שלנו היא לא הביטויים שלי, ולא הלבוש שלי (ניסיתי ללבוש חליפה ועניבה בעבר, זה לא הביא לנו תומכים חדשים). לע''ד הבעיה העיקרית שלנו היא שצריך הרבה יותר חשיפה לתנועה, כי יש לא מעט יהודים בארץ ישראל שרוצים הגירה ערבית, חינוך יהודי עם ערכים יהודיים, השמדת התוכנית הגרעינית של איראן, ארץ ישראל השלמה וכו'. אבל צריכים הרבה יותר חשיפה, ולא רק חשיפה של כמה דקות בסרטון אלא חשיפה קבועה כל הזמן. תאמינו לי אם הייתה לנו חשיפה המונית וקבועה, הייתה לנו תנועה המונית תוך שנה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : יולי 27, 2009, 14:10:11 »
בס''ד

א. יוטיוב מוחק גם סרטונים "מתונים" - הביטויים שלי לא ענייניים שם. המנהלים ביוטיוב הם מוסלמים, ויש גם יהודון שהוא יותר גרוע מכולם. ובטח הלבוש שלי לא ענייני לגבי מחיקות.

ב. הערבים הם כן נאצים. הם מושבעים לבצע שואה נגד עם ישראל. לקרוא להם נאצים זה כן מועיל וזה כן הכרחי. אני לא מוכן לטייח את האמת על אוייבינו כמו שכל היהודים האחרים עושים. העקרונות שלנו יותר חשובים מכל דבר אחר. ואני לא מאמין שיהודים בארץ ישראל נרתעים מהשימוש במילה "נאצים" כדי לתאר את הנאצים של דורנו, הערבים. אם יש אנשים שלא רוצים לשמוע שהערבים הנאצים הם נאצים, האנשים האלה לא יצטרפו אלינו בכל מקרה.

ג. לדעתי הבעיה העיקרית שלנו היא לא הביטויים שלי, ולא הלבוש שלי (ניסיתי ללבוש חליפה ועניבה בעבר, זה לא הביא לנו תומכים חדשים). לע''ד הבעיה העיקרית שלנו היא שצריך הרבה יותר חשיפה לתנועה, כי יש לא מעט יהודים בארץ ישראל שרוצים הגירה ערבית, חינוך יהודי עם ערכים יהודיים, השמדת התוכנית הגרעינית של איראן, ארץ ישראל השלמה וכו'. אבל צריכים הרבה יותר חשיפה, ולא רק חשיפה של כמה דקות בסרטון אלא חשיפה קבועה כל הזמן. תאמינו לי אם הייתה לנו חשיפה המונית וקבועה, הייתה לנו תנועה המונית תוך שנה.
בס"ד
נכון חיים אתה צודק
אני ראיתי עד לפני כמה חודשים סרטון ביטיוב שמשניא את רבין ויוטיוב מחקו אותו יש סרטונים בפליקס שמשניאים וסרטונים של הימין האמיתי ולא מוחקים אותם אני העלתי סרטון ביוטיוב מחקו אותו רק בגלל שהצדקתי שם את הימנים

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #24 ב- : יולי 27, 2009, 14:10:53 »
בס"ד

מה עם פירסום בערוץ7 ובעיתן "בשבע"? וגם "מקור-ראשון"?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!