כתב נושא: כרזה נגד האויב הערב הנאצי יש"ו-שר"י:אל תתנו להם פרנסה  (נקרא 22124 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

אני קונה רק מיהודים!!!
אויבים לא מפרנסים!!!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לק"י
חבל שניזכרו בזה רק לאחר שהערבים המושתנים האלה ימח שמם השתמשו בעבודה שניתנה להם על ידי היהודים בשביל לרצוח אותנו! :old_Angry2:
עכשיו מה יהיה התירוץ של היפי נפש למיניהם הנוולות האלה??.נתנו להם עבודה למה להם לפגוע בנו?!

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתם תהיו מוכנים ללכת לתדלק בתחנת דלק שעובדים בה ערבים ישראלים?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

הונלוהוהו אויבים לא מפרנסים!!!
אני משתדל לקנות מוצרים שמיוצרים ביהודה-שומרון ורמת-הגולן וגם כאשר אני צריך לנסוע במונית אני עולה רק עם נהגי-מוניות יהודים בלבד.

אסור לפרנס את הערבים כי בכך גורמים להם להישאר בארץ-ישראל המטרה שלנו היא שהם יעזבו ולכן חייבים לפגוע להם בכיס.
וגם יש איסור "לא-תחנם" אסור לתת מתנות-חינם לגוי וכל-וחומר אסור לפרנס אותם אם הם רוצחים אותנו ורוצים להשמידנו.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אהבתי כל הכבד אחי!! :old_afro:

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
אני משתדל לקנות רק תוצרת ארץ ישראל, ואך ורק תוצרת יהודית! ולכל חובבי היין, אני ממליץ לכולם כאן על יינות ברקן המעולים, שמיוצרים בישוב ברקן שנמצא בצפון השומרון, בין כפר קאסם לאריאל. אחלה מקום!
עדן איסקוביץ

מנותק לירן

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כל הכבוד על כרזה באמת יפה ונכונה!!
פה כל התהליך צריך להתחיל, אסור לקנות מהם!!! לא אנחנו ולא חברינו צריכים להודד אנשים לקנות אך ורק מיהודים.
לי היה סיפור עם הרבה אנשים שניסיתי לשכנע שלא יקנו מערבים.. באחד הימים שעבדתי דיברתי על הנושא הזה עם בנאדם שאני לא מכיר אבל בהחלט איש חכם.
הוא קבלן, הפועלים שלו ערבים הוא אמר לי שהדעה הפוליטית שלו היא ימנית (מתון אך ימני) אחרי שהשמעתי לו את טיעוניי שאסור לקנות מערבים הוא אמר לי ככה..
אחרי בדיקה שהוא עשה הוא חוסך 1500 שקל בגלל שהוא מעסיק פועלים ערבים במקום יהודים, בתור בעל עסק אי אפשר להאשים אותו, הוא מחפש את הרווח הגדול ביותר.
למרות שניסיתי בסוף הסכמתי איתו. מה שכן הצלחתי לשכנע אותו זה שאת החומרים שלו איתם הוא עובד הוא יקנה בחנויות של יהודים.
למרות שזה יצא לו יותר יקר אבל לפחות הוא לא קונה אצל ערבים.
שיכנעתי אותו שבמקום לקנות פעם בשבוע חומרים לעבודות בזול אצל ערבים הוא יקנה אצל היהודי פעם בחודש את החומרים והוא יעשה לו מחיר זול יותר בגלל שהוא קונה כמות גדולה.
אחרי בדיקה באמת הערבי עדיין יצא יותר זול אבל בהפרש קטן יותר.
מה שאני אומר כאן זה שרק בשיחה שניהלתי עם בנאדם במשך שעה לקחתי לאותו משפחה ערבית אלפי שקלים של הכנסה מאותו בנאדם.
כמו שאני עשיתי את זה כל אחד יכול זה לא קשה ויותר מזה אני יגיד זה מאוד מספק!!  O0

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תעשו לי טובה תפרסמו רשימה של רשתות וחברות של ערבים שנדע להיזהר ולא לקנות מהם.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תעשו לי טובה תפרסמו רשימה של רשתות וחברות של ערבים שנדע להיזהר ולא לקנות מהם.
טבק וגחלים! :P

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טבק וגחלים! :P
חחחחחח וואי אני שונא מנגלים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חחחחחח וואי אני שונא מנגלים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חח אתה מדבר רציני???.הכוונה הייתה לגביי הנרגילה שאתה מעשן כל ערב בבית ים מאיפה נירא לך הגחלים???

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חח אתה מדבר רציני???.הכוונה הייתה לגביי הנרגילה שאתה מעשן כל ערב בבית ים מאיפה נירא לך הגחלים???
אני גם שונא נרגילות! עדיף סיגרים קובנים!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני גם שונא נרגילות! עדיף סיגרים קובנים!
בחור ממשפחת אצולה אתה..

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בחור ממשפחת אצולה אתה..
תודה.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תודה.
בכיף בבקשה אחי..תמיד פה או יותר מדוייק רק פה בשביל לפרגן לך! :::D

מנותק בת ימי 1

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בכיף בבקשה אחי..תמיד פה או יותר מדוייק רק פה בשביל לפרגן לך! :::D
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תתנו להם כדור בראש

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כרזה נגד האויב הערב הנאצי יש"ו-שר"י:אל תתנו להם פרנסה
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 11, 2010, 19:44:40 »
אם לא יתנו להם פרנסה לא יהיה מי שיבנה לנו את המדינה,
בדיוק הייתה תוכנית מעולה עם חיים הכט על הישראלים המפונקים,שאפילו בחקלאות לא מסוגלים לעבוד יותר מ20 דקות,אף על פי שהציאו להם הכפלת השכר,רק שיבואו אלוהים אדירים,אז נאלצים להביא עובדים זרים מתיאלנד,או למכור את השטח החקלאי לערבים,ככה הם אוכלים מאיתנו חלקה אחרי חלקה בשקט,ביגלל שהישראלים נהיו מפונקים ועם אגו נפוחחח,רוצים מחשבים רוצים עריכת דין רוצים לעבוד בחו"ל רוצים לקבל הכל בקלות.
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה : לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 11, 2010, 23:34:29 »
אם לא יתנו להם פרנסה לא יהיה מי שיבנה לנו את המדינה,
בדיוק הייתה תוכנית מעולה עם חיים הכט על הישראלים המפונקים,שאפילו בחקלאות לא מסוגלים לעבוד יותר מ20 דקות,אף על פי שהציאו להם הכפלת השכר,רק שיבואו אלוהים אדירים,אז נאלצים להביא עובדים זרים מתיאלנד,או למכור את השטח החקלאי לערבים,ככה הם אוכלים מאיתנו חלקה אחרי חלקה בשקט,ביגלל שהישראלים נהיו מפונקים ועם אגו נפוחחח,רוצים מחשבים רוצים עריכת דין רוצים לעבוד בחו"ל רוצים לקבל הכל בקלות.
ובאותה תכנית הביאו נתונים שיש בארץ כ-450,000 זרים (חוקיים ולא חוקיים), לא כולל הערבים.
אתה קולט את המספר הזה? כמעט חצי מיליון זרים!!!!!
והממשלה המטומטמת הזאת עושה דיונים אם "לגרש" 400 משפחות או לא (משפחות ולא ילדים משום שההורים והאחים שלהם גם נשארים, ולכן זה משפחות).
והשמאל עוד טוען שהצביון היהודי של המדינה לא בסכנה (הרי זה מה שהשמאלנים רוצים: לחסל את הצביון היהודי, וכל האמצעים כשרים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 12, 2010, 05:49:47 »
חיים הכט אוהב להראות כמה אצלנו חרא ואצל האחרים טוב. וזה לא משנה כמה הוא צודק או כמה הוא טועה, כי העניין הוא האג'נדה - לגרום לנו להרגיש מושפלים בתור יהודים ובתור ישראלים. כשבפועל אין לנו על מה להתבייש ויש לנו רק במה להתגאות. הם מציגים למשל משהו שגוי שהכנסת או הממשלה עשתה, ואז אומרים "תראו איך אנחנו נראים". שים לב, תראו. איך. אנחנו. נראים. כלומר הטריק פה, הוא לגרום לאזרח לחשוב שישראלים אחרים (חוץ ממנו) הם האשמים. הטריק גם נחל הצלחה: שמעתי הרבה ישראלים אומרים על ישראלי שסרח "נו טוב... זה אופי ישראלי."

גם אם זה היה נכון, זה באמת "אופי ישראלי", צריך לשאול למה. למה זה נהיה ככה? הרי בשנות ה- 50, האופי הישראלי היה משהו אחר לגמרי.

אבל התקשורת לא שואלת למה זה המצב. התקשורת אוהבת חצאי אמיתויות. - היא אומרת "נו.. תראו מה קורה ברחוב" ואז אתה נאלץ להסכים איתה. (למרות שהיום, אני כבר לא בטוח שהרחוב הישראלי כל כך קשה כמו שהוא היה בשיא פריחת הפוליטיקלי קורקט: שנות ה- 90. - הנה, כשהפוליטיקלי קורקט נחלש, הציבור הישראלי מבריא וחוזר לשפיות. מה תגיד על זה? האם מישהו בתקשורת יגיד לך עובדה כזאת? לא הא? הממ...)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 12, 2010, 13:26:54 »
חביבי אבל זה נכון אין מה לעשות הפכנו לחארות מפונקים שבאים עושים טובה שהם עובדים ביכלל,וזה מגעיל.
זה עניין של חינוך של ערכים,של ציונות,אנשים לא גודלים על זה היום,מאכילים אותנו מילדות בסוג אחר של מטרנה.
אנחנו מאבדים את המדינה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #21 ב- : אוקטובר 14, 2010, 06:37:25 »
חביבי אבל זה נכון אין מה לעשות הפכנו לחארות מפונקים שבאים עושים טובה שהם עובדים ביכלל,וזה מגעיל.
זה עניין של חינוך של ערכים,של ציונות,אנשים לא גודלים על זה היום,מאכילים אותנו מילדות בסוג אחר של מטרנה.
אנחנו מאבדים את המדינה.

אומר לך משהו, כשהייתי ילד רציתי להיות נגר. אהבתי לעבוד בנגריה שמתחת לבית. אבל אבא הכריח אותי ללמוד. אני חושב שלגברים יש באופן טבעי רצון בעבודת-כפיים, לפחות לחלק מהם. יש בזה משהו שנותן סיפוק לנשמה. אנשים נועדו ליצור דברים - לברוא דברים. חוץ מזה, הייתי בבית ספר, ויש ילדים שלא נועדו לשבת 8 שעות וללמוד. פעם היו בתי ספר מקצועיים, שבהם ילדים שלא מתאימים ללמוד, אבל מאד מתאימים לעבוד, היו מוציאים תעודה, ויוצאים לעבוד. ולהיות צבע או טייח לא הייתה בעיה. הטובים לטייח (קרדיט לגשש החיוור).

אני חושב שיהודים לא עובדים בבניין כי הערבים שולטים על הבנייה בארץ. ולא כי היהודים מפונקים. ראיתי פעם בטלויזיה תוכנית שבה מראים איזה עשיר שמנסה ליצור בנייה עברית בארץ, וגם ראו את הפועלים שלו מדברים. יש אנשים שנועדו לשמור ולבנות מבנים. וכבודם במקומם מונח, יותר מאשר כבודם של החכמים. כי מי בנה את בית המקדש,  ומי בנה את הפירמידות, זה ידוע מי. זו לא הייתה עבודה ערבית, חס וחלילה. ושומר ישראל יותר חשוב מחכמי ישראל, חוכמה תמיד תהיה ליהודים, אבל הם נרצחו בהסטוריה בכמויות מחרידות, לכן אם יהודי לא חכם שומר על החכמים, הוא עושה קידוש השם, והלוואי שיהיה לו טוב בחיים ושתהיה לו משפחה טובה ומאושרת. (ומצידי שהוא ואישתו לא ילמדו בבית הספר יום אחד, ולא יודעים אפילו קרוא וכתוב.)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 14, 2010, 10:40:37 »
כן זה היה פעם,לפני המון שנים היהודים לא היו מפונקים כמו היום,זאת פשוט בושה מה שקורה במדינה הזאת.
מה עוד נשאר מלבד החקלאות שהיא היא מהות המדינה ואדמה והבנייה,הכל לוקחים מאיתנו כי אנחנו פשוט לא מוכנים לעבוד בזה.
אם אתה שואל אותי,עכשיו אבל עכשיו הייתי קם והולך לעבוד בחקלאות ובחממות עכשיו,חבל שאני גר במרכז.
פשוט כואב הלב.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
כן זה היה פעם,לפני המון שנים היהודים לא היו מפונקים כמו היום,זאת פשוט בושה מה שקורה במדינה הזאת.
מה עוד נשאר מלבד החקלאות שהיא היא מהות המדינה ואדמה והבנייה,הכל לוקחים מאיתנו כי אנחנו פשוט לא מוכנים לעבוד בזה.
אם אתה שואל אותי,עכשיו אבל עכשיו הייתי קם והולך לעבוד בחקלאות ובחממות עכשיו,חבל שאני גר במרכז.
פשוט כואב הלב.

זו טעות לומר "היהודים מפונקים", תבין, כתבתי שכשהייתי ילד רציתי להיות נגר. ההורים שלי מגיל 4 דחפו לי ספר, ואז הגננות כאשר קצת התפרענו (לא הלכנו מכות, סתם רצנו קצת, הרמנו ידיים, ועשינו "אההההה" - Aeeeeeeee), כי זה טבעי לילדים זכרים לרצות לרוץ ולהתרוצץ, זה היה גן דתי, והגננת הדתייה אמרה "מה זה?! אתם מתנהגים כמו ערבים!", אז ישבנו בשקט. ואח"כ 12 שנים שבהם בכל יום אתה יושב במשך 8 שעות, ואח"כ אתה מתגייס, במקום שסופסוף יתנו לי את מה שרציתי - גולני, נתנו לי חרא בלבן: ג'ובניק, כשהעבודה היא לשבת ולחכות שאיזה גנרטור יתקלקל (למדתי במגמת אלקטרוניקה בתיכון, אז שמו אותי בצבא כטכנאי, תודה רבה לכם באמת, תודה. עד שסופסוף הייתה לי הזדמנות להזיז את הגוף, ולא בשביל מטרה מטומטמת כמו ריצה). ואז לא רק שהעבודה בצבא זה לשבת, אלא שאני גם צריך עכשיו לקרוא ספר בן אלף עמודים. ואחר כך מכללה / אוניברסיטה. יש כאן סירוס-נפשי מכוון של הגבר היהודי בארץ. להרגיל אותו אך ורק לעבוד בעבודה שבה יושבים וחושבים. זה מאד מאד לא בריא. ויקח שנים לתקן את זה. השמאל יודע שמי ששולט בפועל במדינה הם אלו שעובדים בעבודות הפשוטות, כי ברגע שהם שובתים, אין מבנים חדשים, האשפה מצטברת ברחובות, ונשפך אפילו ביוב ברחובות מרוב חוסר-אחזקה, וברגע שחשמל מתקלקל אין מי שיתקן. איזה כוח באמת יש למנהל? הוא הרי לא יודע כלום. ידע זה כוח, במיוחד ידע מעשי, הטיעון "כסף זה כוח" הוא אשליה. ידע הוא ידע, כוח הוא כוח, וכסף הוא אמצעי ותו לא. יש אנשים שאפשר לקנות אותם בכסף. ויש אנשים שאי אפשר לקנות אותם בכסף. תלוי איזו הערכה יש לך כלפיי כסף. פעם אנשים פשוט החליפו סחורות, בלי כסף, מישהו יודע על זה בכלל? לא נראה לי.

מרגילים אותנו לשבת. או לרוץ. מה עם לעמוד? לא. או לשבת או לרוץ. לעמוד גם מתחרז עם לעבוד.

מנותק G

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כרזה יפה,
לצערי המציאות היום מוכיחה את ההפך הגמור וספק עם מישהו יתעורר בכדי לשנות אותה.

אנשים עדיין קונים מערבים
אוכלים במסעדות ערביות
מתקנים רכבים אצל ערבים
קונים בזול מערבים
ערבים עובדים כמעט בכל מתחם קניות ענק בישראל,זה דבר "לגיטימי".

למי שיוצא להסתובב בבאר שבע,הרצליה,רעננה,כפר סבא,חיפה הכל פרוץ הכל חופשי.