סקר

האם אתם תומכים בביטול המע"מ על ביצים?!

זה לא יעזור לביבי וברק
0 (0%)
אני אוהב ביצים,חביתה,שקשוקה
0 (0%)
אל תבלבל לנו בביצים
2 (33.3%)
יש לנו ביצים ואנחנו שונאים מיסים
2 (33.3%)
כל האפשרויות נכונות
2 (33.3%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: בעקבות ביטול העלאת המע"מ  (נקרא 1937 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« ב- : יולי 08, 2009, 10:22:51 »
על פירות וירקות,האם אתם תומכים בביטול המע"מ על ביצים כדי שביבי וברק חסרי הביצים יפציצו באירן?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« להגיב #1 ב- : יולי 08, 2009, 11:15:52 »
הם עושים עוול עם הגזירות שלהם לשכבות החלשות!
שיעשו יותר גזירות על המליארדרים והמיליונרים מהערב-רב יש"ו, שתופסים את המדינה בביצים!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« להגיב #2 ב- : יולי 08, 2009, 11:45:41 »
כל הסיפור הזה מוזר.

אני יודע שאילו הייתי עובד הייתי מעדיף העלאת המע"מ ושלא יבטלו את הורדת מס הכנסה כיוון שהייתי יוצא נשכר מזה.

כיוון שכרגע אני לא עובד, אז הביטול עדיף.

בכל אופן, גם אם זו הייתה החלטה נכונה (ולפי דעתי דווקא לא כיוון שצריך שעל הכל צריך מע"מ בראייתי), אין ספק שהדרך לביטול הייתה מבישה תוך כדי השפלת שטייניץ בין היתר.

מה שמרתק בכל הסיפור הזה, זה ההתנהלות של התשקורת הבולשביקית, שממש שונאת את נתניהו.
כשהוא לא רצה להוריד אז הוא היה קפיטליסט חזיר, חסר חמלה, שקרן (כי אמר שלא תהיה העלאת מיסים) וכו'
כשהוא החליט להוריד (כפי שהאופוזיציה רצתה) אז הוא התקפל, זגזג, הסתבך וכו'.  ממש המתינו לרגע הזה כדי לפתוח באורגיית ה"התקפלות" בצהובונים הללו שנקראים עיתונים.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« להגיב #3 ב- : יולי 08, 2009, 11:59:05 »
תלוי כמה אתה מרוויח,מי שמרוויח מעט לא מקבל הפחתת מס.הפעם התקשורת צודקת כי ביבי התקפל ולגטימי לבקר אותו.לצערנו רק צהוב נמכר כאן,כל הזמן בר רפאלי,מייקל ג'קסון ואובאמה.
אין לך חדשות אמיתיות.אובאמה הרג זבוב,אובאמה ברוסיה,אובאמה אמר,מישל אובאמה לבשה שימלה חדשה.אגב היא מכוערת וכותבים שהיא יפיפיה.
אם אנחנו היינו מוציאים עיתון הוא היה הרבה יותר מעניין,אפילו הדיונים כאן יותר מעניינים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« להגיב #4 ב- : יולי 08, 2009, 12:08:44 »
תלוי כמה אתה מרוויח,מי שמרוויח מעט לא מקבל הפחתת מס.הפעם התקשורת צודקת כי ביבי התקפל ולגטימי לבקר אותו.לצערנו רק צהוב נמכר כאן,כל הזמן בר רפאלי,מייקל ג'קסון ואובאמה.
אין לך חדשות אמיתיות.אובאמה הרג זבוב,אובאמה ברוסיה,אובאמה אמר,מישל אובאמה לבשה שימלה חדשה.אגב היא מכוערת וכותבים שהיא יפיפיה.
אם אנחנו היינו מוציאים עיתון הוא היה הרבה יותר מעניין,אפילו הדיונים כאן יותר מעניינים.
חחחח...היא ממש מכוערת!
 :::D :::D :::D :::D :::D

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בעקבות ביטול העלאת המע"מ
« להגיב #5 ב- : יולי 08, 2009, 15:52:40 »
על ביצים אפשר להטיל מע"מ כי זה לא מצרח חיוני חשוב וברי כמו פירות וירקות. אני מתנגד למע"מ על פירות וירקות בייחוד לפי המצב הנוכחי בו למעשה מדובר במס עניים. אם יארדנו מחדש את מערכת המס יהיה אפשר להטיל מע"מ אפילו גבוה יותר אבל עניים יקבלו החזרי מס או אפילו מס הכנסה שלילי דרך המעסיק שלהם.