כתב נושא: שאלה לשמע ישראל ולערבהייטר  (נקרא 5019 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
שאלה לשמע ישראל ולערבהייטר
« ב- : יוני 24, 2009, 22:06:00 »
אלוקים נתן לנו את החיים ואנו כאן לשרת אותו ולעשות את רצונו.אנו חרדים לדבר השם אם זה נכון אז למה יש צורך לאיים עלינו בגיהנום ובגוג ומגוג,נניח שאני אעבוד את אלוקים ואלך ישר לגיהנום האם החיים בעולם הזה אינם סיבה מספקת להיות אסיר תודה לאלוקים?
נניח וחלילה לא היה שכר ועונש,האם הבחירה החופשית שלי בעולם הזה היא לחיות ללא אמונה,ללא אל ולחיות בפחד נצחי מפני מוות,מחלות,כף הקלע,אובאמה,אירן,גוג מגוג ושאר מרעין בישין?
הרי אתם קמים בבוקר ונושמים בזכות אלוקים אז אתם צריכים את כבוד הרב אמנון יצחק שיחזיר אתכם בתשובה בסרטון?למה השמש לא צולה אתכם?איך אתם מסוגלים לנשום ולא להחנק אלמלא אלוקים?
אז למה הטכניקה הפסולה והילדותית הזאת?הצפת הפורום בצורה טרולית על גוג ומגוג והשד יודע מה על מה שהוא מובן מאליו לאדם חושב ורציונלי ולא רק למאמין שאמונתו יכולה להתערער נניח עקב אסון משפחתי או קושי.
וזאת הטעות של משה לוי,רן הכהניסט אם אלוקים לא מוצא לנו שידוך הוא לא קיים חלילה ואנחנו ברוגז איתו ולא רוצים אותו.
ורן הולך הפוך במקום קודם ישיבה ולימוד הוא מפחד ללכת ברחוב פן יראה אישה לא צנועה.
תחשבו על חיים בן פסח שהיה בכלא אמריקני 5 וחצי שנים בלי אוכל כשר והודיעו לו שרבו נרצח ומעולם לא שמעתי מחיים בן פסח מילה רעה או ביקורת על הקב"ה!זאת אמונה,זאת דוגמא אישית.מעולם לא שמעתי את חיים אומר שאם לא נעשה מה שהוא אומר או מה שהרב כהנא אמר נלך לגיהנום,נשרף בכף הקלע.הרב כהנא זצ"ל לא אמר זאת וקראתי את ספריו.
חזרה בתשובה איננה תהליך של סחיטה באיומים,איננה תהליך שבסופו פרס בחורה בתולה כמו 72 הבתולות בגן עדן של המוסלמים.
זה רק חומר למחשבה.אפילו שכוונתיכם רצויה הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #1 ב- : יוני 24, 2009, 22:11:52 »
יפה אמרת.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #2 ב- : יוני 24, 2009, 23:05:17 »
אני מקווה שאזכה לתשובה כי מטרתי דיון ואני באמת לא רוצה לפגוע או לריב.הבנתי ששמע ישראל רוצה במטרה רצויה החזרה בתשובה אבל אני טוען שאמצעי ההפחדה פסול.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 30, 2009, 12:51:06 »
אלוקים נתן לנו את החיים ואנו כאן לשרת אותו ולעשות את רצונו.אנו חרדים לדבר השם אם זה נכון אז למה יש צורך לאיים עלינו בגיהנום ובגוג ומגוג,נניח שאני אעבוד את אלוקים ואלך ישר לגיהנום האם החיים בעולם הזה אינם סיבה מספקת להיות אסיר תודה לאלוקים?
נניח וחלילה לא היה שכר ועונש,האם הבחירה החופשית שלי בעולם הזה היא לחיות ללא אמונה,ללא אל ולחיות בפחד נצחי מפני מוות,מחלות,כף הקלע,אובאמה,אירן,גוג מגוג ושאר מרעין בישין?
הרי אתם קמים בבוקר ונושמים בזכות אלוקים אז אתם צריכים את כבוד הרב אמנון יצחק שיחזיר אתכם בתשובה בסרטון?למה השמש לא צולה אתכם?איך אתם מסוגלים לנשום ולא להחנק אלמלא אלוקים?
אז למה הטכניקה הפסולה והילדותית הזאת?הצפת הפורום בצורה טרולית על גוג ומגוג והשד יודע מה על מה שהוא מובן מאליו לאדם חושב ורציונלי ולא רק למאמין שאמונתו יכולה להתערער נניח עקב אסון משפחתי או קושי.
וזאת הטעות של משה לוי,רן הכהניסט אם אלוקים לא מוצא לנו שידוך הוא לא קיים חלילה ואנחנו ברוגז איתו ולא רוצים אותו.
ורן הולך הפוך במקום קודם ישיבה ולימוד הוא מפחד ללכת ברחוב פן יראה אישה לא צנועה.
תחשבו על חיים בן פסח שהיה בכלא אמריקני 5 וחצי שנים בלי אוכל כשר והודיעו לו שרבו נרצח ומעולם לא שמעתי מחיים בן פסח מילה רעה או ביקורת על הקב"ה!זאת אמונה,זאת דוגמא אישית.מעולם לא שמעתי את חיים אומר שאם לא נעשה מה שהוא אומר או מה שהרב כהנא אמר נלך לגיהנום,נשרף בכף הקלע.הרב כהנא זצ"ל לא אמר זאת וקראתי את ספריו.
חזרה בתשובה איננה תהליך של סחיטה באיומים,איננה תהליך שבסופו פרס בחורה בתולה כמו 72 הבתולות בגן עדן של המוסלמים.
זה רק חומר למחשבה.אפילו שכוונתיכם רצויה הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.
בס"ד
נכון  תמיד צריך להיות אסיר תודה לאלוקים ואפילו הגיהנום הוא לטובתו דוד המלך עליו השלום אומר שעל כל נשימה שלו הוא הודה לקב"ה כי באמת יש דברים אנחנו מסתכלים עליהם כטבע
הקב"ה טבע באדם להאמין במשהו כשהוא נולד כך שצריך לבחור את האמונה האמיתית והוא התגלה אלינו כבר ואמר לנו את רצונו
כך שבעולם יש בחירה ואם לא הייתה בחירה אז מה זה שווה הכל?!?!?ככה הכל היה כבר מושלם והניסיון אם אתה חכם או טיפש וחוכמה זה משהו שהקב"ה נותן לנו
הבחירה שלנו היא בין טוב לרע
בקשר לרב אמנון יצחק אנחנו צריכים חיזוקים וחיזוקים באים מרבנים מחברים שמחזק אותך ........
אמרת יפה שמלבד זה אדם צריך לבד להתעורר וצאת מהטבע ולמצוא את מי שמנהיג את הטבע מי שחוקק את החוקים ולראות את החוכמה
אבל בנוסף לזה  אתה חי גם בין בני אדם אנחנו עם ישראל כולנו עם אחד לא כל אחד בשביל עצמו והקב"ה רוצה שיהיו לנו מנהיגים אנשים שידריכו אותנו
אני לא רק שומע הרצאות של הרב אמנון יצחק אלא של עוד רבנים הרב דניאל זר הרב אליהו גודלבסקיי  ועוד...וכל אחד מה שהוא מדבר זה דברי תורה דברי אלוקיים חיים
לכל אחד יש את הרופא שלו.
ובקשר לגוג ומגוג אנחנו קרובים מאוד אז ראוי שכל אחד יהיה מעודכן ברור שלא לעבוד את הקב"ה בגלל גוג ומגוג זה בכלל לא בסיס לאמונה אבל זה נותן חיזוקים ואתה מבין שעוד מעט משיח
אנחנו לא צריכים לחכות לגוג ומגוג לא לצפות דווקא לזה אלא לגאולה למשיח לצאת מהגלות זאת הנקודה גוג ומגוג זה רק תהליך לפני זה
ותהליך חשוב מאוד
הקב"ה ינקום בגויים !
כמו שגם שאר הגלויות בהיסטוריה של עם ישראל הכל זה הכנה לתהליך הגאולה

היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #4 ב- : יוני 30, 2009, 16:14:07 »
יוסי אני מסכים איתך %100 ואף דוחה את הגישה של  "תחזור בתשובה או גיהנום פתוחה לפניך"  הרב אמנון יצחק כבר מזמן הבין שאין דרך זו מועילה ופסק מלהשתמש בה, מה שהיה היה.
ולגבי העניין של גוג ומגוג, זה יהיה בכל מחיר אנחנו לא יודעים מתי ומלחמה זו נועדה בשביל לשלם לאוייבינו הערבים שר"י ולכל הגויים אשר רוצים להשמיד אותנו אם ניספה או לא ניספה
זה אך ורק תלוי בנו "מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך" על זה אין לנו מה להתווכח, הקב"ה אמר לנו: "ובחרת בחיים" אין כל ספק שחובה על כל יהודי לעבוד את בוראו משמחה ולא מפחד שמא יקרה לו אסון
כי זאת לא עבודת השם בשלמותה התורה לימדה אותנו "זכור כל יום את יום המיתה"  מדוע? מפני שבזכירת יום המיתה אנו שבים בתשובה ומהרהרים אחר תשובה וזוכרים יום יום את ניסי הניסים שהקב"ה גומל לנו.
 גהנום כף הקלע ושאר מרעין בישין ר"ל מיוחסים לעולם הבא ששם כל אחד יתן את הדין על פעילותו בעולם הזה .
ויש לנו לזכור כי קירוב יהודים בהפחדה לא מתקבל,  אלא בנועם ובסבר פנים יפות וזאת המצווה הגדולה בשלמותה.

כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #5 ב- : יוני 30, 2009, 23:02:53 »
שוב זאת שיטה נוצרית ועבודה זרה:איומים וגוג ומגוג.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 01, 2009, 10:51:44 »
לק"י
נכון..אבל עדיין אי אפשר להסתיר דברים צריך להגיד לבן אדם את המציאות!
שיש שכר ועונש על כל דבר ודבר שלא יחשוב שבעולם הזה כל אדם יעשה כרצונו לא יצתרך לשלם על כך!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #7 ב- : יולי 01, 2009, 11:06:32 »
האל הזה שמדברים עליו כאל נקמות עושים לו עוול כי האל רחום וחנון.ברגע שנענש על כל הדבר נאבד זכות בחירה.צריך לעבוד את השם מאהבה ולא מפחד.
זה כמו אמא שאומרת לילד תגמור את הדייסה או שנקרא לשוטר ובסוף הילד ישנא את הדייסה,אמא ואת השוטר...
למה אתה לא מתמקד בנפלאות הבורא אלא עושה לו רצח אופי כאל בעל גחמות וקריזות שמתרגז ומעניש,אתה עושה לו פרסוניפקציה,האנשה כאילו הוא בשר ודם בעוד שאינך מסוגל להבין את אלוהים כי אינך אלוהים.
אם מי שמחלל שבת מות יומת אז אין בחירה לחטוא וכולם היו דתיים.
אין שכר ועונש על כל דבר למשל חרדים צדיקים מתו בשואה כולל רבנים גדולים ותלמידי חכמים.
רק הקב"ה מבין שכר ועונש והוא יודע את מי הוא מעניש ולמה?!
אתה לא יכול לתפוס את אלוקים בשכלך ואינך רואה אותו או חושב כמוהו או מבין את שיקוליו,מעשיו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 01, 2009, 11:09:50 »
אבל לפעמים לא מבינים בדרך אחת..אז מה עדיף שהבן אדם בסוף יחלל הכל ויגיע למעלה וישלם על זה?!
ברור  שעדיף שהכל יעבוד בילעדי הפחדות וכל מיני איומים אבל זאת המציאות!
זה כמו שתגיד לבן שלך למשל שאם תלך עם קצר בחורף תהיה חולה..אז מה לא להגיד לא להפחיד את הילד?!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #9 ב- : יולי 01, 2009, 12:19:21 »
כי זה שקר.אין מצווה הבאה בעברה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #10 ב- : יולי 01, 2009, 12:45:59 »
תקרא את הרמח"ל מתן. O0
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #11 ב- : יולי 01, 2009, 17:35:26 »
כי זה שקר.אין מצווה הבאה בעברה.
זו לא עברה להפחיד
ראה - תוכחות הקב"ה לבני ישראל - עם כל המחלות והייסורים
אומרים בראש השנה - היום הרת עולם... אם כבנים או כעבדים
בנים הם אהובים ואוהבים, לעומת זאת עבדים הם הרבה פחות מכך
לפי הדירוג הזה יש להתייחס לעבודת ה'
לעבדים - יראה ופחד
לבנים - יותר אהבה
ומי בדור שלנו יכול לומר שהוא אוהב ה'?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #12 ב- : יולי 02, 2009, 06:01:47 »
^ צודק.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : יולי 02, 2009, 10:11:04 »
לק"י
יוסי כל יום אתה אומר בשמע ישראל:
וְהָיָה אִם-שָׁמֹעַ תִּשְׁמְעוּ אֶל-מִצְוֹתַי אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוֶה אֶתְכֶם הַיוֹם, לְאַהֲבָה אֶת-ה' אֱלֹהֵיכֶם וּלְעָבְדוֹ בְּכָל-לְבָבְכֶם וּבְכָל-נַפְשְׁכֶם: וְנָתַתִּי מְטַר-אַרְצְכֶם בְּעִתּוֹ יוֹרֶה וּמַלְקוֹשׁ, וְאָסַפְתָּ דְּגָנֶךָ וְתִירֹשְׁךָ וְיִצְהָרֶךָ: וְנָתַתִּי עֵשֶׂב בְּשָׂדְךָ לִבְהֶמְתֶּךָ, וְאָכַלְתָּ וְשָׂבַעְתָּ: הִשָׁמְרוּ לָכֶם פֶּן-יִפְתֶּה לְבַבְכֶם, וְסַרְתֶּם וַעֲבַדְתֶּם אֱלֹקִים אֲחֵרִים וְהִשְׁתַּחֲוִיתֶם לָהֶם: וְחָרָה אַף-ה' בָּכֶם וְעָצַר אֶת-הַשָּׁמַיִם וֽלֹא-יִהְיֶה מָטָר וְהָאֲדָמָה לֹא תִתֵּן אֶת-יְבוּלָה, וַאֲבַדְתֶּם מְהֵרָה מֵעַל הָאָרֶץ הַטֹּבָה אֲשֶׁר ה' נֹתֶן לָכֶם
הרי זה הפחדה לא??. :old_huh:

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יולי 05, 2009, 21:50:06 »
בס"ד
זה לא להפחיד אני לא מנסה להפחיד אני מזהיר ממה שעוד מעט יהיה לפי התהליכים העולמיים  ומה צריך לעשות בשביל כולם כדי להנצל בעיקרון
צריך גם אהבה וגם יראה אלו הם שני דברים המשלימים זה את זה
« עריכה אחרונה: יולי 05, 2009, 21:51:26 על ידי arabhater »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 06, 2009, 03:44:06 »
כתוב "וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד, לְנַפְשֹׁתֵיכֶם".

גם ז'בוטינסקי (להבדיל אלף אלפי...) כשהזהיר מפני סכנת שואה קרובה לעם היהודי באירופה -- התייחסו אליו כאל "מפחידן קיצוני".
« עריכה אחרונה: יולי 06, 2009, 03:44:58 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #16 ב- : יולי 06, 2009, 11:04:43 »
צריך לאהוב את הקב"ה ולא לחזור בתשובה מפחד.תבדילו בין אהבה לאונס.עם כל הכבוד הקב"ה או נביא יכולים להוכיח ולהפחיד אבל לא הרב אמנון יצחק.
הרב אמנון יצחק איננו אלוקים או נביא כמו ירמיהו,ישעיהו ואסור לו לדבר בשם הקב"ה,לחשב קיצים,לנבא את העתיד.
זאת טכניקה נוצרית לאיים בגיהנום ובגוג ומגוג על מי שלא מאמין.
יש רק אלוקים אחד והוא לא הרב עובדיה יוסף,הרב אמנון יצחק ואין יותר נביאים בימינו.
תעבדו את אלוקים ולא את הרב אמנון יצחק.תתפללו לאלוקים ואנו לא צריכים אפיפיור או מתווך יהודי.
יש יהודים ואלוקים ואין משהו באמצע.אנחנו לא קתולים,אין לנו ישו ואין לנו כלום מבלבד אלוקים,אין אלוהים אחרים.
הבא להורגך השכם להורגו

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 06, 2009, 12:02:48 »
צריך לאהוב את הקב"ה ולא לחזור בתשובה מפחד.תבדילו בין אהבה לאונס.עם כל הכבוד הקב"ה או נביא יכולים להוכיח ולהפחיד אבל לא הרב אמנון יצחק.
הרב אמנון יצחק איננו אלוקים או נביא כמו ירמיהו,ישעיהו ואסור לו לדבר בשם הקב"ה,לחשב קיצים,לנבא את העתיד.
יש רק אלוקים אחד והוא לא הרב עובדיה יוסף,הרב אמנון יצחק ואין יותר נביאים בימינו.
תעבדו את אלוקים ולא את הרב אמנון יצחק.תתפללו לאלוקים ואנו לא צריכים אפיפיור או מתווך יהודי.
יש יהודים ואלוקים ואין משהו באמצע.אנחנו לא קתולים,אין לנו ישו ואין לנו כלום מבלבד אלוקים,אין אלוהים אחרים.
בס"ד
אני מסכים איתך צריך מאהבה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 06, 2009, 15:47:14 »

חו"ח, הרב אמנון לא מדבר בשם עצמו אלא עפ"י כתובים (כמו כל רב הפוסק הלכות לפי הידע שלו בתורה ולא עפ"י דעת עצמו גרידא, וכמו כל דיין בבית-רבני לצורך העניין וכן על זה הדרך..). בעולם החילוני זה אותו דבר, רק שהם מסתמכים על "כתובים" אחרים -- חוקי משפט אנגלי או מוסר מערבי אוניברסלי וכו', וגם להם שוטרים, מוציאים-לפועל, יסמניקי"ם והיררכיה שלמה בעצם של בעלי-שררה ורשויות ממלכתיות סמכותיות מפחידנים שמפחידים אותך השכם והערב מפני אי ציות לחוק הישראלי. בקיצור אם אתה נגד הפחדה כאמצעי וכמנגנון-בטיחות לגיטימי, תהייה לך בעיה עם כמעט כל צד שתסתכל עליו בחיים.
« עריכה אחרונה: יולי 06, 2009, 15:53:24 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #19 ב- : יולי 06, 2009, 23:40:21 »
הרב אמנון יצחק חזה שמלחמת המפרץ ה1 תוביל למלחמת גוג ומגוג ואחרי שטעה לא התנצל אלא חזר על התחזית הזאת שוב ושוב טעה.זהו שקר כי רואים שזה לא מתגשם ואז הוא עונה שמטרתו טובה.
הבא להורגך השכם להורגו

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 07, 2009, 00:48:10 »
הרב אמנון יצחק חזה שמלחמת המפרץ ה1 תוביל למלחמת גוג ומגוג ואחרי שטעה לא התנצל אלא חזר על התחזית הזאת שוב ושוב טעה.זהו שקר כי רואים שזה לא מתגשם ואז הוא עונה שמטרתו טובה.

מה קשר הרב אמנון יצחק שליט"א לנקודה? "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" זה לא כלל שהרב אמנון יצחק המציא, זה כלל מהתורה.

לא ראיתי שהרב אמנון יצחק "חזה", הוא אמר שעלולה להתפתח מזה מלחמת גוג ומגוג, כמו שהוא אומר גם עכשיו על המלחמה הקרובה בצפון. תראה לי קישור למדיה שבה הוא "מבטיח" שמלחמת המפרץ תוביל למלחמת גוג ומגוג.
« עריכה אחרונה: יולי 07, 2009, 00:48:48 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #21 ב- : יולי 07, 2009, 10:05:58 »
לי חילקו קלטת שמע(קסטה)בשנת 91 ואז אמר הרב שנחזור בתשובה כי מלחמת גוג ומגוג בפתח ושחילונים יהיו רק במוזיאון ונשמותיהם יטוגנו בשמן עמוק בכף הקלע.אני מצטט מהזכרון.
אני גם לא רוצה שיבינו שאני יש משהו נגד כבוד הרב שזכה להחזיר 30 אלף איש בתשובה והוא מצחיק,ידען,מעניין ומרתק אבל בכל זאת אנחנו חברים ומדברים כאן בפורום.
הבעיה בקלטות שהטייפ אכל לי את הקלטות והסרט נתפס לי בטייפ.איכות הקלטת לא היתה משהו.
אני לא יודע אם הנוער של היום בכלל יודע מה זה טייפ.
הבא להורגך השכם להורגו

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 09, 2009, 07:54:54 »
לי חילקו קלטת שמע(קסטה)בשנת 91 ואז אמר הרב שנחזור בתשובה כי מלחמת גוג ומגוג בפתח ושחילונים יהיו רק במוזיאון ונשמותיהם יטוגנו בשמן עמוק בכף הקלע.אני מצטט מהזכרון.
אני גם לא רוצה שיבינו שאני יש משהו נגד כבוד הרב שזכה להחזיר 30 אלף איש בתשובה והוא מצחיק,ידען,מעניין ומרתק אבל בכל זאת אנחנו חברים ומדברים כאן בפורום.
הבעיה בקלטות שהטייפ אכל לי את הקלטות והסרט נתפס לי בטייפ.איכות הקלטת לא היתה משהו.
אני לא יודע אם הנוער של היום בכלל יודע מה זה טייפ.

יפה. בכל מה שאמרת שהרב אמנון יצחק שליט"א "חזה" עד כאן לא ראיתי שום חידוש. הוא לא חוזה כלום, זה הכל מהתורה. כן, ויש לו הומור שחור לפעמים. :old_cool: חייך! :old_evil: אתה תתגבר.
« עריכה אחרונה: יולי 09, 2009, 07:56:07 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »