כתב נושא: מה דעתכם על הרפורמים והקונסרבטיבים?  (נקרא 4200 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה אתם חושבים עליהם? האם לדעתכם היהדות צריכה לקבל אותם? או שהם בעיניכם כמו שמאלנים וכופרים שלוחמים בתורת ישראל ורוצים לשנות אותה כמו הקראים והמינים?
אישית אני חושב שאין בעיה איתם הם יהודים טובים ותודה לאל שלא גויים או מוסלמים שזה הרבה יותר גרוע
[gif[/img]

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
דעתי
« להגיב #1 ב- : מאי 20, 2009, 11:49:13 »
בס"ד

נראה לי שהרפורמים הם מינים וכופרים שמסלפים את תורת-ה' האמיתית.
בקשר לקונסרבטיבים אני לא כל-כך מכיר אותם.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מה דעתכם על הרפורמים והקונסרבטיבים?
« להגיב #2 ב- : מאי 20, 2009, 12:45:55 »
הם הרבה יותר גרועים מגויים... אני מאד ממליץ לך להאזין לזה:

http://www.tora1.com/harav_noigeshel/reformim-conservativim-harav-noigershel.mp3

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לֹא-יָמוּשׁ סֵפֶר הַתּוֹרָה הַזֶּה מִפִּיךָ
    • אתר לקירוב יהודים לתורת ה'
« להגיב #3 ב- : מאי 20, 2009, 15:21:06 »
בס"ד

הרשעים האלה כופרים בתורה שבעל פה
יש לכוון עליהם בברכת שובר אויבים ומכניע זדים
אנחנו חייבים לקרב יהודים לה' תפיצו את הלינקים הבאים !
מרכ הישועות - http://rabanim.net/index-tfilot.asp
לכל שאלה תשובה ! - http://www.shofar.net/site/faq.htm
שמירת ברית קודש ! - http://emet.org.il/brit/index6.htm
הצופן התנכ"י - http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=890

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 20, 2009, 16:58:29 »
אלה תנועות שמעודדות התבוללות. הם מציגים את עצמם כפתרון להתבוללות, באופן שקרי לגמרי, משום שהם טולרנטים לנישואי תערובת ובתנועה הרפורמית כבר אין בעיה לערוך חתונה מוערבת עם רב וכומר בצותא. כמו כן הם מוחקים את הזהות הלאומית שלנו. התנועה הרפורמית התחילה בגרמניה והחסידים שלה הגדירו את עצמם כ"גרמנים בני דת משה". היום האמריקאים הרפורמים מגדירים את עצמם במקרה הטוב כ"אמריקאי יהודי" וגם בכך הכוונה היא בעיקר למוצא שלהם ולא לדת שבאה במקום אחרון.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 20, 2009, 22:44:53 »
בס"ד

הרשעים האלה כופרים בתורה שבעל פה
יש לכוון עליהם בברכת שובר אויבים ומכניע זדים
דרך אגב,גם הדתים לאומים לא ממלאים את כל המצוות מדרבנן שבתורה שבעל פה
[gif[/img]

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 20, 2009, 23:21:05 »
בס"ד

דרך אגב,גם הדתים לאומים לא ממלאים את כל המצוות מדרבנן שבתורה שבעל פה

קודם כל מדובר פה בכאלה שכופרים לגמרי בכל התורה שבעל פה שזה דבר אחרי לגמרי, המטרה שלהם היא להילחם בתורת ישראל
דבר נוסף לא שמעתי על כאלה שבתור שיטה לא מקיימים מצוות דרבן, הרי נטילת ידיים זו מצווה דרבנן, מוקצה דרבנן, מודה אני זה דרבנן
יש דברים מסויימים שיש אנשים כאלה ואחרים שלא מקימים אותם בין אם זה שיטתי, חוסר רצון , וכו' זה לא מתחלק לקבוצות אלה לאדם עצמו מה הוא עושה לא משנה איך הוא קורה לעצמו

וכל מי שלא מקיים כל מצווה מהתורה או מדברי חכמים יתן על זה את הדין ! ועל אחת כמה וכמה רשעים שכופרים בתורה שבעל פה

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
למשה לוי
« להגיב #7 ב- : מאי 20, 2009, 23:27:42 »
בס"ד

לא כולם,יש דתיים-לאומיים תורניים שהם תלמידי-חכמים עצומים כמו תלמידי ישיבת מרכז-הרב.
וכמובן גם ישיבת הרעיון-היהודי שהקים גדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד,ולראייה כך לדוגמא את ידידינו נועם פדרמן,ברוך מרזל,מיכאל בן-ארי,איתמר בן-גביר.

וגם למשל אפי איתם שהוא בעל-תשובה והוא דתי-לאומי-תורני וגם הרב הצבאי אביחי רונצקי שהוא תלמיד-חכם עצום.
ויש גם להפך חרדים שאומנם לומדים-תורה ואין להם דרך-ארץ וכל לימודם מסתכם בפרו-ורבו ולימוד-תורה שלא על מנת לקיים את חלק מהמצוות.

לעומת-זאת למשל תלמידי ישיבת מרכז-הרב נוהגים בדיוק כמו החרדים ורק שהם גם מקיימים את מצוות יישוב ארץ-ישראל והגנה עליה שזה אומר התגייסות לצה"ל.
כך שלפי-דעתי הם אף עולים על החרדים כי הם לומדים על מנת-לקיים את כל המצוות הנוהגות בימינו ולא מתעלמים ממצוות מסוימות כגון(יישוב ארץ-ישראל) איזה מין דבר זה שנגרע אחת מהמצוות שה' ציווה אותנו? הרי רשום "לא תוסיף ולא תגרע" לא?

יהדות זה לא רק "פרו-ורבו" ולימוד על מנת לא-לעשות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 21, 2009, 04:23:56 »
בס"ד

לא כולם,יש דתיים-לאומיים תורניים שהם תלמידי-חכמים עצומים כמו תלמידי ישיבת מרכז-הרב.
וכמובן גם ישיבת הרעיון-היהודי שהקים גדול-דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל-הי"ד,ולראייה כך לדוגמא את ידידינו נועם פדרמן,ברוך מרזל,מיכאל בן-ארי,איתמר בן-גביר.

וגם למשל אפי איתם שהוא בעל-תשובה והוא דתי-לאומי-תורני וגם הרב הצבאי אביחי רונצקי שהוא תלמיד-חכם עצום.
ויש גם להפך חרדים שאומנם לומדים-תורה ואין להם דרך-ארץ וכל לימודם מסתכם בפרו-ורבו ולימוד-תורה שלא על מנת לקיים את חלק מהמצוות.

לעומת-זאת למשל תלמידי ישיבת מרכז-הרב נוהגים בדיוק כמו החרדים ורק שהם גם מקיימים את מצוות יישוב ארץ-ישראל והגנה עליה שזה אומר התגייסות לצה"ל.
כך שלפי-דעתי הם אף עולים על החרדים כי הם לומדים על מנת-לקיים את כל המצוות הנוהגות בימינו ולא מתעלמים ממצוות מסוימות כגון(יישוב ארץ-ישראל) איזה מין דבר זה שנגרע אחת מהמצוות שה' ציווה אותנו? הרי רשום "לא תוסיף ולא תגרע" לא?

יהדות זה לא רק "פרו-ורבו" ולימוד על מנת לא-לעשות.

ראשית-כל, מי שמקיים את מצוות התורה והולך על-פי ה"שולחן ערוך" הוא יהודי דתי אמיתי ושלם ללא תלות בזהות מחנאית כזאת או אחרת. עכשיו, לגבי הציבור הדתי-לאומי -- חס מלהשוותם אל הרפורמים. האחרונים אלו כופרים בדת משה באופן גלוי ומוצהר ומעוניינים להעביר את עם ישראל על דתו, אמונתו ותורתו. שואה רוחנית פר סה רח"ל. יותר גרוע מהגויים, לצערי הרבה יותר מוצלח מהם.

הציבור הדתי-לאומי לעומת זאת כן דבק בשורשים יהודיים תורניים ברוח ישראל סבא, אלא שהוא ציבור מאד מגוון, פלורליסטי ו"פתוח" (אין זה משנה אם זה "כשיטה" או לא, זאת המציאות גופא נקודה), וסיבותיו עימו. הללו החליטו לחבר את הציונות הממלכתית החילונית ההרצלייאנית עם הציונות של התורה, ונחלו כישלון חרוץ, משום שאלו שני הפכים גמורים ומנוגדים. הציונות החילונית חרתה על דיגלה מהיווסדה מרידה באלוקי ישראל והסטת התורה מלב העם, וזה מה לעשות, לא מסתדר עם השקפת הציונות על-פי התורה. הם החליטו להתפשר ולוותר על חוליות בעמוד-השדרה התורני האותנטי שלהם כדי למצוא-חן ולהוכיח את נאמנותם בעיני הממסד החילוני, בתקווה ובאמתלה של סחיפת כל החילוניים אליהם בסוף הדרך (כך הם חשבו).

כאמור, הם נחלו כישלון חרוץ. מי שמחניף לרשע, סופו שנופל בידיו. וזה בדיוק מה שקרה להם. כיום, הם במשבר אידיאולוגי ודתי עמוק. נכון, שהם באופן עקרוני אנשים מאמינים בעלי אוריינטציה דתית רוחנית אמונית, כך שלמרות כל מה שעברו עדיין מנשבת ברובם רוח של הקרבה וחיות פנימית מושרשת. אבל כציבור בחתך-רוחב, הם משוסעים, מפוררים, רגישים ופגיעים מאד, פיתחו תלות, לא יציבים.

אתה אומר שיש חרדים שלומדים תורה ואין להם דרך-ארץ. הדבר נכון לגבי כל ציבור שהוא ובוודאי אינו מאפיין את הציבור החרדי באופן מיוחד על-פני שאר המגזרים. אתה אומר שהחרדים מתעלמים ממצוות יישוב ארץ ישראל והגנה עליה שזה התגייסות לצה"ל. טעות! החרדים מקיימים מצוות יישוב ארץ ישראל -- עובדה, הם מתגוררים בה ומיישבים אותה לכל אורכה ורוחבה. גם בשטחים שמעבר לקו הירוק, אם אתה לא יודע, ישנם מתיישבים חרדים חובשי כיפה שחורה מבד. העובדה שרובם אינם דרים מעבר לקו הירוק נובעת מטעמי "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" והאיסור להתגרות בגויים -- מצוות שעל-פי התורה חלות על עם ישראל עד סוף תקופת הגלות (ואנחנו עדיין בגלות, אגב).

לגבי שירות חרדים בצה"ל, דיברו על הנושא וטחנו אותו כל-כך הרבה, שנראה לי די מיותר לחזור שוב על אותן סיבות. בקצרה:

1. יש חרדים משרתים בצה"ל -- נח"ל חרדי.
2. יש הרבה יותר סרבני גיוס "חילוניים" בלי אפילו צידוק של "תורתם אמנותם" -- איפה השיוויון? או שיש שווים יותר ויש שווים פחות?
3. דיני כשרות לא מוקפדים כהלכה בצה"ל.
4. דיני עריות ופריצות כנ"ל.
5. גם בימי יהושע בן-נון היו 50% לומדי תורה ו-50% לוחמי חרב. קדימה, אני רוצה לראות שיוויון -- 50% מהישראלים ילמדו בישיבות!!! (המגזר החרדי מהווה רק 15% מן האוכלוסיה בישראל.)

ועוד תוספת קטנה: אני אישית לא מבין איך הדתיים-לאומיים בכלל משרתים בצה"ל אחרי הגירוש מגוש קטיף ומצפון-השומרון ואחרי שהוכו שוק על ירך (תרתי משמע) דווקא על-ידי הגוף שהם הכי ממושמעים ונאמנים אליו -- צה"ל. הם הראשונים שהיו צריכים להדיר רגליהם כליל מן הגוף הזה באופן מופגן ומחאתי -- לשיטתם!

מנותק שמע ישראל

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למשה לוי
« להגיב #9 ב- : יוני 01, 2009, 21:58:52 »
בס"ד

בס"ד
כך שלפי-דעתי הם אף עולים על החרדים כי הם לומדים על מנת-לקיים את כל המצוות הנוהגות בימינו ולא מתעלמים ממצוות מסוימות כגון(יישוב ארץ-ישראל)

ארץ ישראל זה בני ברק, גבעתיים, חיפה, באשר שבע, ראשון, וכו'
הכל זה ארץ ישראל, ה' ישמור לומר שמי שגר בבני ברק או בחולון הוא מתעלם ממצות ישוב ארץ ישראל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

איפה החרדים היו במאבק נגד הגירוש בגוש-קטיף?
יש דתיים-לאומיים-תורניים(כהניסטים) למשל בישיבת הר-יתיר שבשומרון או למשל מישיבת מרכז-הרב שהםממיתים עצמם באוהלה של תורה בדיוק כמו החרדים ובנוסף מקיימים עוד מצוות כגון:יישוב ארץ-ישראל,התגייסות לנח"ל-החרדי או לשאר היחידות -הקרביות במטרה לקיים את מצוות ההגנה על עם-ישראל וארץ-ישראל מפני האויב הערבי-הנאצי יש"ו-שר"י.

כך שלפי דעתי הם יותר מהווים דוגמא למופת מאשר החרדים שמעדיפים להסתגר בתוך הקהילות שלהם ולא לפעול למען ארץ-ישראל בפועל.
כמובן שהלימוד-תורה הוא העיקר אבל להזכירך דו-המלך עליו-השלום גם המית עצמו באוהלה של תורה(בדיוק כמו החרדים) וגם נילחם בשונאי-ישראל בפועל זוכר?

כך לדוגמא את הרב מיכאל בן-ארי הי"ו הוא גם תלמיד-חכם עצום וגם לוחם גיבור שמקדש שם-שמיים!!!
אני מעדיף  להיות גם תלמיד-חכם וגם לוחם,בדיוק כמו דוד-המלך עליו-השלום.

והיום מי שמייצג זאת בפועל הוא הכהניסטים.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

איפה החרדים היו במאבק נגד הגירוש בגוש-קטיף?
יש דתיים-לאומיים-תורניים(כהניסטים) למשל בישיבת הר-יתיר שבשומרון או למשל מישיבת מרכז-הרב שהםממיתים עצמם באוהלה של תורה בדיוק כמו החרדים ובנוסף מקיימים עוד מצוות כגון:יישוב ארץ-ישראל,התגייסות לנח"ל-החרדי או לשאר היחידות -הקרביות במטרה לקיים את מצוות ההגנה על עם-ישראל וארץ-ישראל מפני האויב הערבי-הנאצי יש"ו-שר"י.

כך שלפי דעתי הם יותר מהווים דוגמא למופת מאשר החרדים שמעדיפים להסתגר בתוך הקהילות שלהם ולא לפעול למען ארץ-ישראל בפועל.
כמובן שהלימוד-תורה הוא העיקר אבל להזכירך דו-המלך עליו-השלום גם המית עצמו באוהלה של תורה(בדיוק כמו החרדים) וגם נילחם בשונאי-ישראל בפועל זוכר?

כך לדוגמא את הרב מיכאל בן-ארי הי"ו הוא גם תלמיד-חכם עצום וגם לוחם גיבור שמקדש שם-שמיים!!!
אני מעדיף  להיות גם תלמיד-חכם וגם לוחם,בדיוק כמו דוד-המלך עליו-השלום.

והיום מי שמייצג זאת בפועל הוא הכהניסטים.

עוד פעם-
גם הראי"ה קוק אמר שההגנה על עם ישראל בלימוד-תורה חשובה יותר מזו שבלוחמה בצבא. ועוד עם כל הבעיות שיש היום בצה"ל לקיום אורח-חיים יהודי תקני, החל מ-כשרות, צניעות, מגע עם עקרונות שסותרים את היהדות והולכים נגדה רח"ל והסכנות שבזה ליהודי הדתי הלוחם וכו' + הכמות הקטנה של שומרי תורה ומצוות בארץ ישראל + המצב העגום של ישראל בשמיים עקב כך -- בקיצור כל בחור ישיבה חשוב! בחורים שהולכים לצבא חילונים שאינם שומרי תורה ומצוות יש הרבה!
הלחימה בחמ"ל התורה היום היא נכס בהול!

לידיעתך דוד המלך קיבל צו אלוקים להילחם בעמי הגויים, ולא עשה זאת על דעת עצמו. כמו-כן, כל צבא הלוחמים של דוד המלך היו תלמידי-חכמים, ואילו היום יש בקושי תלמידי-חכמים בישראל כולה! אז הדוגמה שלך רק ממחישה למה חבל על כל תלמיד-ישיבה שיתקלקל בצבא או אפילו רק יחסיר שעות לימוד תורה בצבא, במצבנו דהיום.

בימי יהושע בן-נון אגב, חצי (50%) מהלוחמים היו אוחזי חרב וחצי (50%) בצבא ה' (לומדי תורה בישיבות). אז כשיהיו חצי מעם ישראל היושב בציון מתגייסים לישיבות התורה, אפשר יהיה לדבר על גיוס שווה לכל (וכמובן יש להכשיר את המערך הממסדי של צה"ל כולו להיות צבא יהודי לפי השקפת התורה). עד אז, זה המעט המועט שנותר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 01, 2009, 23:16:51 »
חחח שניה מי אתה בדיוק עזרו של ה'??.מאיפה כל הנתונים האלה??.הכללות מגעילות!!!
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2009, 23:17:30 על ידי MATAN »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : יוני 01, 2009, 23:42:18 »

הסתמכתי על דוגמאות מהתורה והתבססתי על ראיות ידועות. מה הבעיה?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 01, 2009, 23:59:40 »
הסתמכתי על דוגמאות מהתורה והתבססתי על ראיות ידועות. מה הבעיה?
אחי לא דברתי אליך אי הבנה..התכוונתי למשה!

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 02, 2009, 00:02:11 »
אחי לא דברתי אליך אי הבנה..התכוונתי למשה!

אה.. סליחה. :old_smiley:

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : יוני 05, 2009, 15:57:29 »
אני לא עוזרו של ה' ,אבל תסביר לי למה יש דתיים מבני עקיבא שהולכים עם בנות ורוקדים עם בנות? למה לא כל הדתים לאומים לא מתפללים את שלושת התפילות אולי כן,אבל לא בבית כנסת,למה לא כולם אומרים ק"ש על המיטה,למה כולם לא הולכים עם טלית קטן? למה כולם לא עושים את כל הצומות בשנה?
[gif[/img]

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 05, 2009, 16:44:20 »
אני לא עוזרו של ה' ,אבל תסביר לי למה יש דתיים מבני עקיבא שהולכים עם בנות ורוקדים עם בנות? למה לא כל הדתים לאומים לא מתפללים את שלושת התפילות אולי כן,אבל לא בבית כנסת,למה לא כולם אומרים ק"ש על המיטה,למה כולם לא הולכים עם טלית קטן? למה כולם לא עושים את כל הצומות בשנה?
למה בחיים לא ראיתה שבבניקים??.לא כל אחד ששם כיפה סרוגה הוא דתי לאומי!קודם תלמד מזה דתי לאומי ותבין את המושג הזה ואחרי זה אתה יכול לדבר הכיפה של הבנאדם לא אומרת לאיזה זרם הוא שייך!
אתה לא עובר על שום דבר?!?!
שבת שלום צדיק! :)

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 07, 2009, 12:39:39 »

גם אני לא עוזרו של הקב"ה, אבל אין לי הסבר למה אותם חוגי בני עקיבא ודומיהם - מעורבים (בנים-בנות). וכנ"ל שמחות, שאצלם לפעמים השמירה בהלכות עריות סובל מהפקרות, וכנ"ל שמירת נגיעה ועוד ועוד ועוד. ניתן היה עוד לומר שפה-ושם יש "שבבניקים" בכמה נקודות בהלכה (וכאן ציינתי רק חלק זעיר מהן), אבל הצרה האמיתית היא שכאן מדובר בשיטה. זה לא "שבבניקים פה-ושם", זה לא פלח חריג, זה לא "סדק" מקומי, זה לא "טעות-עראי של יחידים" וזה לא ב"הלכות מינוריות חסרות-חשיבות". זהו חתך עמוק, ובגידה טוטאלית, בערכי-היסוד של היהדות במצב מתקדם וחמור ביותר.

הכתובת הייתה על הקיר מזמן. ציבור מבולבל שהולך-ומאבד את זהותו העצמית באלף-אלפי הגשרים הווירטואליים שהוא ניסה לבנות החוצה אל העולם החילוני-החיצון כדי למצוא-חן, להתקבל, לרַצות ולהאכיל את התנין החילוני עד כדי שיגעון ממש, פשרניזם רוחני, איבוד הדרך, בילבול, כניעה, פחיתות-קומה, התרפסות ושפלות-רוח, עד למיאוס עצמי. 45% מהציבור הזה "נעלם" לו בתוך הגשרים ההזויים האלה של "פנים אל פנים", "חייל/שוטר (הבא להכות אותי)- אני אוהב אותך", ו"יש לנו אהבה והיא תנצח", וכד'.

קלונם וחוסר-יכולתם להודות בטעותם הברורה מוסיפים להורידם אל איבי-תחתיות. הם מאבדים גם את זהותם האידיאולוגית וגם את כבודם העצמי. עד שהם לא יתעוררו ויפסיקו את החרפה, הם ימשיכו ליפול ולנשק את הכיפה.

המגזר מפורק מן הראש ועד למטה. כמו שבכל ימני-"אתאיסט" ישנו שמאלן טבעי מובהק, כך בכל דתי-"לאומי" יש יונתן בשיא פנימי.
« עריכה אחרונה: יוני 07, 2009, 12:49:06 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #19 ב- : יוני 08, 2009, 02:58:24 »
בס"ד

הרפורמים והקונסרבטיבים ("שמרנים") הם פורקי עול מלכות שמים, מטמאים את הטהור, ומטהרים את הטמא, טובלים ושרץ בידם, בוראים את הקב"ה בצלמם, בדמותם, ובדעותיהם הנפסדות.  אלו הם אחינו היהודים שמבולבלים ומתבוללים בהשפעת הגלות.  לדעתי אין צורך לתעב אותם, אך יש צורך וחובה להוכיח אותם בתקיפות ("עד מתי אתם פוסחים על שתי הסעפים") ולא להתפשר על האמת של התורה וההלכה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : יוני 08, 2009, 03:12:29 »
^ O0

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : יוני 08, 2009, 10:42:58 »
גם אני לא עוזרו של הקב"ה, אבל אין לי הסבר למה אותם חוגי בני עקיבא ודומיהם - מעורבים (בנים-בנות). וכנ"ל שמחות, שאצלם לפעמים השמירה בהלכות עריות סובל מהפקרות, וכנ"ל שמירת נגיעה ועוד ועוד ועוד. ניתן היה עוד לומר שפה-ושם יש "שבבניקים" בכמה נקודות בהלכה (וכאן ציינתי רק חלק זעיר מהן), אבל הצרה האמיתית היא שכאן מדובר בשיטה. זה לא "שבבניקים פה-ושם", זה לא פלח חריג, זה לא "סדק" מקומי, זה לא "טעות-עראי של יחידים" וזה לא ב"הלכות מינוריות חסרות-חשיבות". זהו חתך עמוק, ובגידה טוטאלית, בערכי-היסוד של היהדות במצב מתקדם וחמור ביותר.

הכתובת הייתה על הקיר מזמן. ציבור מבולבל שהולך-ומאבד את זהותו העצמית באלף-אלפי הגשרים הווירטואליים שהוא ניסה לבנות החוצה אל העולם החילוני-החיצון כדי למצוא-חן, להתקבל, לרַצות ולהאכיל את התנין החילוני עד כדי שיגעון ממש, פשרניזם רוחני, איבוד הדרך, בילבול, כניעה, פחיתות-קומה, התרפסות ושפלות-רוח, עד למיאוס עצמי. 45% מהציבור הזה "נעלם" לו בתוך הגשרים ההזויים האלה של "פנים אל פנים", "חייל/שוטר (הבא להכות אותי)- אני אוהב אותך", ו"יש לנו אהבה והיא תנצח", וכד'.

קלונם וחוסר-יכולתם להודות בטעותם הברורה מוסיפים להורידם אל איבי-תחתיות. הם מאבדים גם את זהותם האידיאולוגית וגם את כבודם העצמי. עד שהם לא יתעוררו ויפסיקו את החרפה, הם ימשיכו ליפול ולנשק את הכיפה.

המגזר מפורק מן הראש ועד למטה. כמו שבכל ימני-"אתאיסט" ישנו שמאלן טבעי מובהק, כך בכל דתי-"לאומי" יש יונתן בשיא פנימי.
סליחה על הבורות,לא הבנתי,מה זה "יונתן"?
[gif[/img]