כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 43496 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ראש פתוח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך, ואידך זיל גמור.
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #225 ב- : ספטמבר 06, 2009, 00:07:04 »
שבוע טוב חיים,

השאלה שלי היא מדוע פרשת מ"הליגה להגנה יהודית" והקמת את הJTF?
למה לא רצית לעשות שינוי דווקא מהליגה?

בברכה,
ראש פתוח.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #226 ב- : ספטמבר 07, 2009, 17:18:34 »
שלום לידידי היקר חיים הי"ו.

תודה על התשובה משבוע שעבר ועכשיו השאלה שלי היא כזאת:"מה דעתך על זה שמלמדים ערבית בבתי-הספר?האם אתה מסכים עם זה או מתנגד לזה?כי לדעתי מצד אחד זה טוב כדי לדעת מה האוייב אומר עלינו אבל מצד שני זו היא שפת אוייב ולידעתך חזבאללה לומד עברית

תודה רבה
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2009, 23:24:57 על ידי ארץ ישראל השלמה »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #227 ב- : ספטמבר 08, 2009, 13:36:25 »
חיים שלום, באתי להתקיל אותך שוב בעוד שאלה ;D

הפעם משהו קל, קראתי בפורום מספר פעמים ושמעתי בסרטון שלך שהגיהנום ביהדות הוא לא הגיהנום שקיים בנצרות, אלא תחנה זמנית.

הדבר לא מסתדר לי, איך אדם כמו היטלר. ואדם כמו הרב כהנא יגמרו בסופו של דבר באותו מקום? איך מחבל יגיע בסופו של דבר לגן עדן?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #228 ב- : ספטמבר 09, 2009, 14:40:40 »
בס"ד
חיים שלום רב ושבוע טוב ומבורך.
חיים,הפעם יש שאלה קצת לא במקום...תמיד כשאני מתווכח עם אנשים על פוליטיקה,אז תמיד נפלט מהפה יש"ו,שר"י...מה לעשות זה בא לי בטבעיות,אני רגיל להגיד על הבוגדים ועל האוייבים ימח שמם וזכרם,שם רשעים ירקב....אותם האנשים לא מבינים זאת,הם קוראים לי "ימני קיצוני"..רק בגלל צמד הקללות הללו,הם אומרים שככה לא מדברים אנשים מתורבתים,ונאורים...צריך להיות עם נימוסים,ואז הם נעלבים ולא מוכנים להמשיך לדבר...והם אפילו אומרים לי שאני פאנט קיצוני ושהרב כהנא  זצוק"ל הי"ד היה גם כזה,וזאת למרות היותם ימניים שנשבו בימין המזוייף,כלל לא מדובר באנשים שמאלניים,אם הם היו שמאלניים אז היתי מבין אותם.
הם גם כל הזמן לועגים לי ואומרים לי שהדרך שלנו,הדרך של הימין האמית ותנועת כך היא לא נכונה,היא לא תורנית,אנו מדברים בסיסמאות ובחצאי אמת,ולדעתם רוב הרבנים בישראל לא מסכימים איתנו ואומרים לנו שאנו לא הולכים לפי היהדות והתורה,אלא שאנו הולכים רק על פי שנאה לבוגדים ולאוייב ולבסוף הם אומרים לי ציטוט מהתורה כדי להצדיק את הטענות שלהם:"ואהבת לרעך כמוך"..ואומרים גם שהרב כהנא זצוק"ל הי"ד,גם הוא השתמש בציטוט זה....אני יודע שהם אלו שמדברים בחצאי אמת ובסיסמאות ושחסר להם המימד התורני בראש....ולסיכום הם מסיקים את הדברים שלהם רק בגלל צמד הקללות ימח שמם וזכרם ושם רשעים ירקב..אם אומרים זאת בדיון אז ישר זה מקשר אותנו לפאנטיות דתית.
כיצד יש לענות להם,כיצד יש להוכיח להם שהם אלו שמדברים בסיסמאות ולא אנחנו?
בכבוד רב והערכה רבה.
דניס.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #229 ב- : ספטמבר 09, 2009, 19:36:38 »
בס"ד

לחיים בן-פסח ידידי היקר שוב שלום רב מה שלומך הפעם?
הפעם אני רוצה לשאול אותך מה דעתך בנוגע לזה שיש יהודים שמוכרים/משכירים את בתיהם לערבים בארץ-ישראל,אני שואל אותך את זה כי מכיוון שבשבוע שעבר התקיים כנס בנושא של רבנים חשובים כמו הרב שמואל אליהו שליט"א הרב יעקב יוסף שליט"א וחבר-הכנסת הרב מיכאל בן-ארי וגם ברוך מרזל ממש סמוך לביתי בשכונת פסגת-זאב שבירושלים
ובכנס הוחלט לנדות את מי שמוכר/משכיר דירות לערבים וגם לפרסם את שמו ברבים בכדי שכולם ידעו שהוא מכר/השכיר את ביתו לערבים אך ורק בגלל תאות הממון.

כמו כן בכנס סופר על מתוך-דירות חרדי שנוהג להשכיר דירות לערבים אז ברוך מרזל שגם נכח בכנס דרש לדעת היכן אותו מתווך מתגורר על מנת לטפל בו ולבייש ולהכלים אותו.

אז רציתי לדעת חיים מה דעתך בנושא? ואיך אתה היית מטפל בנושא הזה? האם היית מקדם חקיקה בכנסת בנושא? ואם כן איזו חקיקה?

לידיעתך חיים מיכאל בן-ארי סיפר בכנס שהערבים מקבלים מימון ממדינות ערביות עשירות על מנת לפתות יהודים בכסף רב למכור להם את בתיהם.

בתודה רן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #230 ב- : ספטמבר 10, 2009, 09:54:33 »
לחיים היקר שלום.
יש מן סטיגמה כזאת שאם מישהו גר בצפון ת"א אשכנזי משכיל אז הוא שמאלני, וכביכול עדות המזרח הם ימניים.
אז בוא אני אספר לך משהו על עצמי: אני אשכנזי, אני סטודנט שנה שלישית לכלכלה, ואני גר במרכז, ויש עלי את כל הסטיגמות של שמאלני, אבל אני כמו שאתה יודע ימני מובהק, ואני יכול להגיד לך שרוב הסטודנטים במכללה שאני לומד, שזאת מכללה שנחשבת לאחת הטובות בארץ, לא סובלים את הערבים ובעלי השקפות ימניות.
האם יתכן שכל הסטיגמות האלה שייכות לעבר והעם בתהליך של התפכחות?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #231 ב- : ספטמבר 10, 2009, 19:33:44 »
שלום רב חיים ושנה טובה,

האם אתה חש מרירות או תסכול בגלל מה שעברת בחיים ובגלל כל המכשולים שעדיין מפריעים לך ? האם לדעתך רצון לנקמה ברמה אישית או ברמה לאומית מניעים אותך והאם יהוו גורם בקבלת החלטות שלך אם תכהן בתפקיד שלטוני ?

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #232 ב- : ספטמבר 11, 2009, 02:38:50 »
שלום חיים מה שלומך,
זוכר שספרתי לך בפעם הקודמת על העובדת סוציאלית שלי שאמרה לי על החיבור שלי לעפרה חזה,אז המנוולת הבוגדנית שוב פעם קבעה את ה"תורה החדשה" שלה
ובכן דיברתי איתה בטלפ' וסיפרתי לה על כך והיתי רוצה לשתף אותך ואת המאזינים אם אפשר בסיפור אישי שלי,אם מותר לציין זאת פה,אני בתשובה כבר 4 וחצי שנים ואני לא מצליח רחמנא ליצלן להתגבר על עוון פגם הברית רחמנא ליצלן,וזה הגיע למצב שלפעמים אני מספר את זה בטלפון לער"ן(עזרה ראשונה נפשית),והמנוולת הזאת אמרה לי שזה דבר מאוד טבעי ומאוד נורמלי ושכל הרוקים בגילי עושים את זה,ואמרה לי שגם הדתיים לכאורה לטענתה חוטאים בזה,ושאף אחד לא יכעס עלי אם אני עושה את זה "גם אם אני דתי וגם אלוהים לא יכעס עלי" ציטוט שלה עד כאן.חיים אתה יודע מה אני מצטער שלא עניתי לה? חבל שלא אמרתי לה "האלוהים שלך זה האלוהים שאת לא מאמינה בו והתורה שלך היא מה שאת לא מאמינה ומה שלימדו אותך בבי"הס חילוני שהתורה היא שקר" וד"א פעם שניסיתי כביכול להתקרב אליה והיא נשואה רק אז פתאום היא אמרה לי "שתדע לך שלפי הדת זה אסור שאני חומד בה כאשת איש" אויי אתה רואה מה זה פתאום פה בקטע הזה יש לה כביכול אלוהים פתאום,אבל לפגום בברית וללכת לנשים טמאות,זה בשבילה טבעי ובזה אין אלוהים. דרך אגב חיים,הבחורה הזאת סבתה והדודים שלה הם נוצרים שגרים בגרמניה ואמא שלה היתה נוצריה שהתגירה בגיל 19.האם לדעתך הגיור של האמא מקובל כי אם לא מסתבר שגם הבחורה הזאת היא גויה.ודרך אגב המנוולת הזאת גם אמרה לי פעם שאצלה בפוליטיקה זה "רק רבין" לטענתה,ימח שמו וזכרו שם רשעים ירקב.מה שמבהיר לי האשה הזאת היא עוד אחת מהאליטות השמאלניות שיש לנו במדינה.בתודה,אשמח אם תענה על מכתבי בתכנית
[gif[/img]

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #233 ב- : ספטמבר 17, 2009, 05:03:29 »
שלום לידידי היקר חיים.

הפעם שאלתי היא כזאת:

מה דעתך על "הליגה נגד השמצה"? האם אתה תומך בארגון הזה?האם זה כמו הליגה להגנה יהודית או משהו בסגנון הזה? ו זה נחשב לארגון מאוד קיצוני

תודה רבה.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2009, 05:16:05 על ידי ארץ ישראל השלמה »

מנותק משה בן אליעזר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #234 ב- : ספטמבר 21, 2009, 02:33:56 »
חיים היקר,

מישהו בפורום האנגלית המליץ להצטרף לליכוד כדי לבחור את משה פייגלין בבחירות מקדימות. הוא כתב שמי שהצטרף לליכוד כדי לבחור בבחירות מקדימות לא חייב לבחור את הליכוד בבחירות כלליות. לא הסכמתי עם ההמלצה שלו כי אני חושב שימנים מזויפים וחילוניים תמיד יהיו המנהיגים של הליכוד. אנחנו צריכים לעזור למפלגה אחרת שב"ה תעקף את הליכוד בעתיד. מה אתה חושב?

מנותק Eran levi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #235 ב- : ספטמבר 21, 2009, 12:50:56 »
למה אתה לא תובע את השמאלנים עוכרי ישראל האלה שאומרים שאתה חיים בן פסח נאשמת בפדופיליה ריבונו של עולם אח יקר שלי זה הוצאת דיבה לשמה

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #236 ב- : ספטמבר 21, 2009, 13:42:26 »
בס''ד

ליהודי היקר הגיבור חיים בן-פסח הי''ו ולכל אחינו בית-ישרא'ל שנה טובה ומבורכת שמת גאולה וישועה במהרה אכי''ר.

לאור תכניות מבורכות רבות של היהודי היקר עורך-הדין הידוע מר יורם שפטל הי''ו וידריכהו בדרך האמ-ת ויחזירהו ביחד איתנו כל בית-ישרא'ל בתשובה שלמה לפניו ברחמי-ם במהרה אכי''ר , אנו תוהים מדוע איננו מזכיר את העובדה שהמייסד של הפרעות הרצחניות באחינו היהודים היקרים שנרצחו בעיר-האבות חברון תובב''א הי''ד בשנת 1927 הידועות כ ''מאורעות תרפ''ט '' , וכן בן-בריתו המושבע של הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו שר''י , והמקים של גדודי האס-אס הערביים ימח-שמם וזכרם לדיראון עולם ! אותם גדודי אס-אס שנועדו לשלוח יהודים מארצות בהן שלט האוייב הערבי הנאצי יש''ו בתקופת מלחמת-העולם השני'ה למחנות הרצח התעשייתי הנאצי , וכן התחיל במלאכת הרצח המתועבת הזו ביהודי תוניס, מרוקו הי''ד ועוד אזורים הקרובים למערב , כאשר התכנית הרצחנית הזו כללה את כל הקהילות היהודיות במזרח , אלא שישועת ה' גרמה שמפלתו של הצורר הנאצי יש''ו שר''י קדמה לכך !! וכנראה שכולכם כבר מבינים שמדובר בצורר האוייב הערבי המוסלמי הנאצי חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י הוא ראש בית אבי הרוצחים האוייבים הערבים המוסלמים הנאצים שגידל את ראש התנין יאסר ערפאת אלקודווא אלחוסייני הידוע בקיצור כ ''יאסר ערפאת'' או בכינויו ''אבו עמאר'' ימח שמו וזכרו לדיראון-עולם !! ושלטון העוולה יכול לבחור מבין אותם אוייבים ערבים מוסלמים נאצים , מיהו מייסד הישות ה''פלסטינית'' שבדה מליבו הערל שלטון העוולה השמאלני  האנטי-יהודי הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י  !! מדוע עו''ד יורם שפטל הנ''ל איננו מעז לאמר את האמ-ת אודות שיתוף-הפעולה המלא של אותה ישות בדוי'ה (אם לשיטתם היא קיימת) עם הצורר הנאצי יש''ו שר''י ,ולהכריז על כל המתקרא ''פלסטיני'' כפושע מלחמה אוייב ערבי מוסלמי נאצי יש''ו שר''י עליו אמר הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו שר''י   ''הצורר של אוייבי הוא אחי !!  ''  ?? מדוע מוסתרת העובדה שגרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י צידד בעמדתו של הצורר הגרמני הנאצי יש''ו שר''י כפי שכיום הוא כשלטון עוולה מצדד בעמדתו של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י ,וכל זאת כנגד הציביון היהודי האמוני הימני האמיתי !??
וי'הי רצון מלפני בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו שיקום במהרה דם עבדיו השפוך ,ויחדש עלינו את השנה הזו לטובה ולברכה , ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #237 ב- : ספטמבר 21, 2009, 17:48:10 »
שלום רב חיים,

בהמשך לשאלתי משבוע שעבר, אני רוצה להתכנס לנושאים יותר מסוימים. אני זוכר שאמרת בהרבה הזדמנויות שונות דברים כמו ש"נשתמש באותם כלים שהבולשביקים השתמשו כנגדנו" "נשתלט על התקשורת ועל בתי המשפט"... דברים ברוח זו. איך זה מתיישב עם העקרונות שאתה מאמין בהם. האם אתה בעד שליטה ממשלתית בתקשורת ונגד תקשורת פרטית וחופש ביטוי ? האם אתה מתנגד לעקרון של הפרדת רשויות (מחוקקת, מבצעת, שופטת) ? האם העובדה שהשלטון בישראל, שהוא "שלטון העוולה הבולשביקי" וגו', הפר את העקרונות הללו שלכאורה הוא דוגל בהם מצדיקה שגם אתה תפר אותם  אותם אם תהיה לך הזדמנות ?

לדעתי התשובה לכך היא לא. צריך לשאוף לשלטון מתוקן ונאמן לעקרונות של צדק ושוויון כמו שהוא נאמן לערכים יהודיים (גם צדק זה ערך יהודי ואפשר לומר שגם שוויון). אני לא מאמין בתיקון עוולות ואפליה על ידי יצירת עוולות ואפליה בכיוון הנגדי. ברגע שזה יקרה באם זה יקרה, אתה תאבד את ההובלה המוסרית שלך, תשניא את עצמך על ציבור רחב, ותיצור שכבה חדשה של אליטה מושחטת שנהנית מאפליה וריכוז משאבים שתחליף או תצטרף למושחתים שרודים בנו כעת.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #238 ב- : ספטמבר 22, 2009, 01:53:52 »
בס"ד
חיים שלום רב!
שבוע טוב ומבורך!
ברצוני לשאול אותך הפעם על ריצ'רד גולדסטון יש"ו,השופט הזה מהאו"ם שהביע דברים חריפים נגד ישראל וטען שאנו אשמים בפשעי מלחמה במבצע עופרת יצוקה ועל כך יש לשפוט את האחראים על כך.
והמנוול הזה קורא לעצמו עוד ידיד ישראל ואחד מתומכיה הגדולים והנלהבים. הוא טען גם בראיון טלוויזיוני לתשקורת בחדשות ערוץ 2 שרוב העם בישראל באמת רוצה לדעת את האמת על מבצע עופרת יצוקה ורוצה שהאחראים לאסון הנורא ישפטו לפי ממצאיו הבוגדניים לכאורה של גולדסטון ימח שמו וזכרו,שזה שקר גמור ומוחלט! רוב העם בישראל (מלבד הבוגדים ונשות ווטש בראשם) חושב שהמבצע היה מצויין וטוב שכך היה,במיוחד תושבי הדרום המסכנים שסבלו כמה שנים טובות מירי קאסאמים על בתיהם בידי ארגון חמאסי ערבי נאצי.
חיים הוא הרי יהודי,אז איך הוא הגיע למצב כזה של בגידה בעם ישראל,עם דבריו הנוראיים והקשים? אשמח מאוד גם אם תפרט על הגולדסטון הזה יש"ו,מיהו בכלל? אני אף פעם לא שמעתי עליו,רק עכשיו אני יודע מי זה בעקבות הדו"ח השיקרי והבוגדני שלו.
בכבוד והערכה.
דניס.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #239 ב- : ספטמבר 22, 2009, 23:18:56 »
בס"ד

חיים היקר שלום מה שלומך? הפעם אני רוצה לשאול אותך שאלה חשובה ביותר ואני מקווה מאוד שתענה לי עליה בהרחבה, אז ככה רציתי לדעת מי הם בדיוק האנשים ששולטים במדינת-ישראל ונותנים פה את הטון? אני יודע שאלו האליטות השמאלניות שמחזיקות במוקדי-הכח במדינת-ישראל כגון:הבג"ץ,התקשורת,המשטרה,מערכת-החינוך,הפרקליטות,האקדמיה וכו... אבל רציתי לדעת בשמות מי אלו האנשים הספציפיים הרשעים שבגללם אנחנו סובלים ושהם מכתיבים לנו מה לעשות ואיך לנהוג ואיך לחשוב ומה לשמוע בקיצור רציתי לדעת מי ראשי הפירמידה בשמות פרטיים מי הם אנשי הצללים שהורסים את חיינו ואת מדינתו האהובה חיים?

התשובה שלך חשובה לי ולהרבה יהודים מאוד חיים.
בתודה רן.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #240 ב- : ספטמבר 24, 2009, 14:48:19 »
לחיים היקר שלום, חג שמח, וגמר חתימה טובה.
רציתי לשמוע את דעתך על "נתורי קרתא", האם לפי דעתך הם יותר גרועים מהערבים ומהשמאלנים של שלום עכשיו?.
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #241 ב- : ספטמבר 29, 2009, 01:58:03 »
שאלה לחיים.

חיים, מה דעתך על מנחם בגין?
האם הוא היה ימני באמת או שהוא היה ימני רק יחסית לכל שאר ראשי הממשלה?

ואותו דבר לגבי בני בגין.
הוא היה ברשימת המומלצים של משה פייגלין. אבל האם הוא באמת ימני?

אם כבר התייחסת לנושא הזה בעבר אז תתעלם מהשאלה שלי.

תודה

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #242 ב- : ספטמבר 30, 2009, 11:41:05 »
חיים היקר שלום רב

רציתי לשמוע את דעתך בנושא גיוס חרדים לצבא. אני יודע שהצבא במתכונתו הנוכחית הוא חממה לחוזרים בשאלה. רובם המכריע של מקרי החזרה בשאלה אצל יהודים מאמינים מתרחשים
בצבא בגלל המתכונת הלא יהודית מספיק שבה מתנהל הצבא, לדוגמא: קרבה לנשים, חוסר זמן ללימוד תורה ותפילות, קירבה לכופרים וכו' - כל הדברים האלו מחזירים בשאלה.
ולכן השאלה שלי היא האם לדעתך יש מקום לגיוס חרדים לצבא במתכונתו הנוכחית או עדיף שישארו לחזק את עם ישראל בלימוד התורה.

כמו כן רציתי לדעת האם יהיה גיוס של חרדים לצבא היהודי האמיתי שיקום שאנחנו נהיה בשלטון ואתה תהיה ראש הממשלה  בע"ה יהיה מקום לגיוס חרדים ?
האם יהיה יותר זמן מובנה לחיילים להתפלל וללמוד תורה ? האם הצבא יכלול נשים ? מה יהיה דינו של בן תורה שלמרות שהצבא יהיה יהודי לחלוטין יעדיף עדיין
לשבת וללמוד תורה כל היום, שזה דבר מבורך כשלעצמו, האם זה יתאפשר לו, או שנחייב גם כל בן תורה אמיתי להתגייס לצבא ? 

תודה על תשובתך.

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #243 ב- : אוקטובר 03, 2009, 18:36:38 »
שלום חיים!

כידוע לך י הרבה יהודונים שעוברים לאסלאם ומגנים את ישראל ממש ככה שאפילו הערבים בגלוי לאמ גנים ככה וממש שונאים את ישראל.

אז שאלתי היא מה גורם להם לעשות את זה? לבגוד ככה בעם שלהם ולהיות טמבלים ולתמוך באוייביהם?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #244 ב- : אוקטובר 03, 2009, 19:47:58 »
בס"ד

שלום לחיים בן-פסח ידידי היקר מה שלומך?, הפעם רציתי לשאול אותך האם אתה מכיר את צוררת היהודים נעמי קליין יש"ו-שר"י הבנתי שהיא מנהיגת "ארגון זכויות-אדם" כביכול בקנדה והיא קומוניסטית מוצהרת ושהיא יותר קיצונית מנועם חומסקי יש"ו-שר"י .

רציתי שתספר לנו בבקשה על הבוגדת האנטישמית הזאת יש"ו-שר"י ועל פועלה  ושתגיד לנו איך יוצאים מעם-ישראל קאפו כאלו שהם יותר גרועים מהאויב הערבי הנאצי יש"ו-שר"י ומה מניע אותם בעיקר.
אני שואל אותך את זה מכיוון שבערב חג-הסוכות הייתה כתבה על הנאצית הזאת יש"ו-שר"י בעיתון מקור-ראשון.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #245 ב- : אוקטובר 04, 2009, 19:11:22 »
שלום חיים אח שלי,
רציתי לדבר ולשאול אותך כמה ענינים אך קודם עלי לשתף אותך בעוד סיפור אישי שלי,רציתי לשאול אותך מה אתה חושב על העליה הרוסית,שהגיעה לכאן,לפי דעתי הבעיה הכי גדולה איתם הם שהם העדה היחידה פה בארץ שלא רוצים להשתלב לדוגמא בכל מקום שתלך אם זה באוטובוס או במקומות העבודה,אז הם ידברו אך ורק רוסית וגם עם הילדים הקטנים שלהם הם יעשו זאת,לפי דעתי הם עושים זאת רק כדי להרגיז וליצור שנאה,בגלל שאין בארץ לא תימנים ולא מרוקאים שמדברים עוד בשפה שלהם,האם לא הגיע הזמן לבוא אליהם יפה ולהסביר להם "תקשיבו פה זה ישראל,פה זה עברית,לא רוסית",והנה הסיפור האישי שלי בקשר לזה,חיים,אמי הלכה לעולמה לפני שמונה שנים מהמחלה.אני היתי בן 21 אז,רק היום אני מתחיל ממש לעכל את זה שהיא לא איתנו,וגרוע מכך אבא שלי כל השנים חי עם אישה ממוצא רוסי והוא הכניס אותה אלינו הביתה והיא פשוט מתנהגת שם כמו ערב רב",היא שמה טלויזיה ברוסית ושמה בסלון תמונות שלה עם אבא שלי בכל הסלון ועל המקרר,פשוט זה האופי של הרוסים,השתלטנות,ואתה רואה את זה בכל מקום במיוחד זה בא לידי ביטוי בחיפה פה איפה שאני גר,יש להם חנויות משלהם ספריות וכד',.חיים מה תעשה במקרה הזה כאשר אתה בעז"ה תהיה בשלטון
[gif[/img]

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #246 ב- : אוקטובר 04, 2009, 19:14:38 »
בס"ד

מה זה החרא הזה שאתה כותב על "רוסים" משה? רק אתה יהודי ואנחנו לא?

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #247 ב- : אוקטובר 04, 2009, 19:26:28 »
בס"ד
משה לא כל הרוסים כאלו,הרוב לא כאלו,תאמין לי...מה שאתה מתאר אופייני לגויים שעלו לכאן בשנות ה-90 המאוחרות ובעשור שאנו חיים בו עכשיו,הם באמת פותחים חנויות לא כשרות ומטמאים ומכשילים את רוב היהודים הטובים מהמוצא הרוסי. זה משרד הפנים הטרוצקיסטי שלנו אשם בכל שמאפשר לכל זה.
לצערינו יש פה המון גויים מחבר העמים שלא רואים עצמם שייכים לישראל אלא באו לכן לשגשג ולפרוח בגלל בצע כסף ותנאי מחייה נוחים שאין להם יד בהם בארצות מוצאם.
הם אוהבים להתפאר במוצא הסלבי "הלבן" שלהם...ולרסס בגוש דן כתובות פאשיסטיות כמו "סלבנסקי סיוז"...ימח שמם וזכרם...
משה,אם אפשר לשאול,האם החברה של האבא יהודיה?

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #248 ב- : אוקטובר 04, 2009, 19:47:58 »
בס"ד
משה לא כל הרוסים כאלו,הרוב לא כאלו,תאמין לי...מה שאתה מתאר אופייני לגויים שעלו לכאן בשנות ה-90 המאוחרות ובעשור שאנו חיים בו עכשיו,הם באמת פותחים חנויות לא כשרות ומטמאים ומכשילים את רוב היהודים הטובים מהמוצא הרוסי. זה משרד הפנים הטרוצקיסטי שלנו אשם בכל שמאפשר לכל זה.
לצערינו יש פה המון גויים מחבר העמים שלא רואים עצמם שייכים לישראל אלא באו לכן לשגשג ולפרוח בגלל בצע כסף ותנאי מחייה נוחים שאין להם יד בהם בארצות מוצאם.
הם אוהבים להתפאר במוצא הסלבי "הלבן" שלהם...ולרסס בגוש דן כתובות פאשיסטיות כמו "סלבנסקי סיוז"...ימח שמם וזכרם...
משה,אם אפשר לשאול,האם החברה של האבא יהודיה?
על זה הוא מדבר!

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #249 ב- : אוקטובר 08, 2009, 17:11:09 »
שאלה לחיים

השאלה שלי הפעם לא קשורה לפוליטיקה
יש בארץ בעיה קשה של הדיור. מחירי הדירות, גם לקניה וגם לשכירות, עולות כל הזמן
במרכז הארץ, ששם רוב מקומות העבודה, המחירים פשוט לא ראליים. דירות חדר מגיעות ל2500 שקל בחודש (וזה לא בתל-אגיב עצמה).

אנשים צעירים נאלצים לגור עם ההורים כי אין להם אפשרות לשכור דירה
ומי שקונה דירה הופך לעבד של משכנטא לעשרות שנים.

ואפילו באזורים כמו באר-שבע מחירי הדירות עולים.

מה, לדעתך, ניתן לעשות כדי לשפר את המצב?

תודה