כתב נושא: שאלו את הימין האמיתי  (נקרא 42985 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #250 ב- : אוקטובר 09, 2009, 09:52:10 »
לחיים המאוד יקר שלום.
יש לי שאלה או יותר נכון הערה שהאמת קשורה יותר לארה"ב, ואם אתה רוצה אתה יכול לענות עליה גם בפורום האנגלי כי אני בטוח שהאמריקאים שם יאהבו את השאלה הזאת.
שמתי לב שהשמאלנים בארה"ב נקראים "ליברלים" (LIBERALS) ואני לא מבין למה הם נקראים ליברלים אם הם תומכים במוסלמים, בקומוניסטים, ובדיקטטורים הכי גדולים שאין קשר בכלל בינם לבין ליברליות? ודווקא האנשים הימניים כמו אלה שב"ימין האמיתי" וב"JTF" למשל שהם נגד האיסלאם ונגד הדיקטטורים ונגד הקומוניזם הם הליברלים האמיתיים, הלא כך?
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק ככככ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #251 ב- : אוקטובר 09, 2009, 13:03:55 »
שלום חיים מה שלומך?
רציתי לדעת למה את כל הזמן נגד ביבי והליכוד?
הרי גם הם ימניים,  מה ביבי עשה כל כך רע למדינת ישראל?
מקווה לתשובתך, בר קאמאלי :)
נ.ב היכן אני רואה את כל התוכניות החדשות שלך?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #252 ב- : אוקטובר 13, 2009, 19:55:15 »
בס"ד

חיים היקר מה שלומך? הפעם אני רוצה לשאול אותך בקשר לפוליטיקאי ההולנדי ומפיק הסרט "פיטנה" נגד הקוראן-הנאצי  הגיבור חירט וילדרס שהקב"ה ישמור עליו שהוא כידוע לך חסיד אומות-עולם וידיד אמת של מדינת-ישראל ושל העם-היהודי, אני רוצה לדעת האם הספקת לדבר איתו? כי לפני מספר חודשים שאלתי אותך שאלה דומה לגביו ואז זכור לי שאמרת שאין לך זמן מכיוון שאתה עסוק נורא, אז רציתי לשאול מדוע שלא תשקול למצוא זמן פנוי ולהיפגש איתו? הוא ישמח נורא לדעת שיש יהודים פטריוטים וכהניסטים שלא מתרפסים בפני האויב הערבי-הנאצי יש"ו-שר"י ושיודעים לזהות שהאיסלאם הוא סרטן המתפשט ברחבי-העולם כולו,וחיים תוכלו ליצור גם ביחד קואליציה בעלת השפעה יתרה לא כך? כי שניכם אנשים אם מטרה זהה בנוגע למוסלמים הנאצים אז מדוע שלא תשקול בכבוד ראש להיפגש איתו או לחלופין לדבר איתו בטלפון ולספר לו על הארגון שלנו של "תנועת הימין-האמיתי" ושל "JTF" ? ככה גם תוכל אולי לבקש ממנו לסייע לכם בגיוס-כספים למען המטרה הנעלה וחשובה הזאת אתה לא חושב ככה?.

אשמח לשמוע ממך תשובה מפורטת בעניין חיים כי שוב זה נושא נורא נורא חשוב.
בתודה רן.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק סאי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אל נקמות ה'
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #253 ב- : אוקטובר 13, 2009, 22:36:39 »
חיים שלום ידידי היקר.

רציתי לשאול 3 שאלות.

1. האם אפשר בבקשה שנוכל לפתוח אשכול חדש לתוכנית כל שבוע עם תאריך השידור בכותרת כמו שהיה פעם בארכיון של דיון כללי?
http://hayamin.org/forum/index.php/board,27.0.html

2. האם מותר או אסור לנו לעלות להר הבית?
הרבה רבנים כמו הרב אלישיב אומרים שזה איסור חמור לעלות להר הבית לפני הגאולה,
אבל אני מתאר לעצמי שאתה תאמר אחרת - אז האם זה אומר שהרבנים שאומרים את זה, לא יודעים על מה הם מדברים? זה מבלבל מאוד.

3. האם אתה בקשר עם אנשים גיבורים כמו חירט וילדרס? (תודה לרן הכהניסט על המידע)
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,23029.0.html
האם אתה יכול ליצור איתו קשר, או להפגש איתו, הוא מדבר כמוך ונראה לי ששיתוף פעולה בינכם יכול לעשות המון טוב וחשיפה מעולה ל JTF
אתה תמיד אומר שאם היה לנו יותר חשיפה אז אנשים היו מקשיבים לנו והמצב היה משתנה, אולי תנסה ליצור איתו קשר.

תודה מראש ומקווה שתענה בחיוב לשאלה מס' 1, זה יהיה הרבה יותר נוח לעקוב ככה

סאי.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #254 ב- : אוקטובר 14, 2009, 15:39:33 »
בס"ד
חיים שלום רב!
לאחרונה התשקורת שלנו פרסמה כתבה על הרב של הכותל בירושלים והאשימה אותו שהוא חלק מהזרם היהודי קיצוני ששולט על הכותל ומונע מיהודים רגילים ללכת משם.
הכל החל כשרב הכותל שלח מכתבלמשרדי העלייה וביקש מהם להפסיק להביא לו לכותל מבקרים שהם עולים חדשים שעלו לישראל.לדברו כשהעולים באים לביקור בכותל,אז אין הפרדה בין נשים וגברים וזה איסור חמור,ודבר זה מטמא את הכותל.
השמאל הקיצוני שמתבייש ביהדותו ישר התנפל על הפרשה כמו כריש ,לדוגמא ח"כ ניצן הורוביץ יש"ו שר"י ההומוסקסואל ממר"צ שטען "הכותל לא שייך רק ליהודים קיצונים"..וממנו כל הפרשה הפכה להסטה אנטי יהודית כמו כדור שלג מתגלגל.
חיים לדעתי,על משרד העלייה להסביר באמת לעולים שיש צורך לעשות הפרדה,אין מה לעשות ככה זה,כמו שחייבים להיכנס לבית-כנסת עם כיפה וגם לעשות שם הפרדה,זאת היהדות וההלכה.
ואני מעריך ואוהב מאוד את העולים היהודיים ומבין שהם עברו מסע קשה ועזבו הכל מאחור,הם לא אשמים,לדעתי צריך פשוט לתת הסברה ואז אף אחד לא יפגע.
אבל הבעיה ששרת הקליטה סופיה לנדוור יש"ו גם כן אכולת שנאה עצמית,בעבר היא גם היתה במר"צ ובהיותה תושבת אשדוד קראה וזעקה שאינה רוצה שאשדוד  תהפוך להיות חרדית כמו בני-ברק...אז כאשר אנשים כאלו יושבים במשרד הקליטה אין פלא שהבירוקרטיה הבולשיביקית מתחילה..ובסופו של דבר העולים המסכנים הם אלו שנפגעים.
הנה הקישור לכתבה:
http://news.walla.co.il/?w=/90/1587815
מה דעתך? אשמח לשמוע את תשובתך.
בכבוד והערכה!
דניס.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #255 ב- : אוקטובר 18, 2009, 12:56:00 »
בס"ד
גם אני רוסי אבל בעיקרון משה צודק בטענתו הטענה מוצדקת
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #256 ב- : אוקטובר 19, 2009, 04:37:39 »
חיים, יש לי שאלה , אבל אני חושש שהיא קצת לא קצרה מהסיבה שצריך לתת הקדמה קטנה למי מקוראי הפורום שאולי לא בקיאים בפרטים

הרב מאיר כהנא עליו השלום הי"ד לאחר שנפסל מלרוץ לכנסת, חשב על דרך מקורית איך לכפות על הממשלה את דעת הציבור ואיך להכניס את הצלת המדינה לשיח המדיני , וחשב על "משאל עם" שבעצם אומר לשאול את הציבור "תאכלס" מה מעדיפים, מדינה יהודית (גירוש הערבים כדי להציל את הרוב היהודי) , או מדינה דמוקרטית (שבה לערבים יש סיכוי להפוך לרוב ולבטל את המדינה היהודית בבחירות דמוקרטיות )

לאחר רצח הרב , התגלו חילוקי דעות במחנה אנשי כהנא ומאז כל אחד הלך לכיוון אחר , חלק אמרו "צריך להחרים את הכנסת ולהתנתק מהמדינה כי לא מהכנסת תבוא הגאולה אלא מאלטרנטיבה שתקום מחוצה לה "  כגון הרב בנימין זאב כהנא זצ"ל הי"ד נתנאל עוזרי זצ"ל הי"ד ורבים וטובים אחרים , חלק אמרו צריך לנסות ולהמשיך לפעול דרך המנגנון של המדינה ולנסות להכנס לכנסת שוב (הרב ברוך מרזל הרב מיכאל בן ארי ואחרים)  , לצד הגישה של "פסילת הכנסת כאלטרנטיבה" חלק המשיכו עם הרעיון של המשעל עם( בתוך כהנא חי )

עכשיו לשאלה :
מה לדעתך צריכה להיות הדרך (וכמובן אני מדבר במישור הפיזי) הנכונה שאנשי כהנא צריכים להשקיע בה את מרצם , ועל הדרך , איך לדעתך אפשר לאחד בין כל הפלגים שנוצרו במהלך השנים?
אני יודע שלפי דעתך חלק מאנשי כהנא שהולכים בכיוונים אחרים הם אולי טועים לדעתך , אבל זה ברור לכולנו ,וככל שהזמן חולף זה נהיה ברור עוד יותר, שאנחנו חייבים להשים מטענים משנים קודמות מאחורה ולהתחיל לפעול יחד, אפילו אם אנחנו לא מסכימים על הכל (ולפי דעתי זה צריכה להיות המטרה הראשית),  אם אתה שתומך עקרונית בגישה של הקמת מפלגה (לפי מה שאני מבין), ונעם פדרמן שחושב שצריך להחרים את הכנסת ,בכל זאת אתם מסתדרים ביחד בתוך אירגון אחד... אולי זה יצליח בכל מחנה אנשי כהנא , איך עלינו להתאחד והאם זה אפשרי לעמול עבור מטרות משותפות למרות שיש חילוקי דעות בדברים אחרים?

תודה מראש, באהבת ישראל .  HEBRAIC
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #257 ב- : אוקטובר 20, 2009, 04:06:44 »
חיים היקר, שלום רב, :old_smiley:

האם אתה מכיר או שמעת על איש-התקשורת, הבדרן, המפיק והזמר - דודו אלהרר?

דודו אלהרר הגיש תכנית בתחנת הרדיו גלי צה"ל, תכנית שנקראה "הפוגה", ובה הוא היה מביע את דיעותיו הפוליטיות הימניות באופן ישיר ונחרץ, בלי לפחד ובלי למצמץ. בשנה האחרונה הוא פוטר מגלי צה"ל עקב כך.

מאז הפיטורין ועד היום הוא מנהל מאבק עיקש נגד מנגנון ההשתקה הבולשביקי של תחנת גלי צה"ל. מאבקו תלוי ועומד בבג"צ, וב-30 בנובמבר אמור הבג"צ להכריע האם יש להשיב לדודו אלהרר את הזכות הדמוקרטית לשדר בתחנה הציבורית, או לאו.

האם אתה מגבה את מאבקו של דודו אלהרר ותומך בו?

האם אתה מאפיין את דמותו של דודו אלהרר באותם קווי-אופי שאיפיינת בהם את דמותו של יהורם גאון בזמנו? כ"בובת תקשורת" שאין לה שום כוונות קונקרטיות?

תודה רבה וחודש טוב!
גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד. :)
« עריכה אחרונה: אוקטובר 20, 2009, 04:16:34 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלו את הימין האמיתי
« להגיב #258 ב- : אוקטובר 21, 2009, 01:24:59 »
בס''ד

עברנו לאשכול שבועי שהוא יותר מסודר. אנו עושים זאת על פי הצעתו של חברנו היקר סאי הי''ו:

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,23140.0.html