שונות > מה שבראש

חדש פה

<< < (3/7) > >>

liorso:

--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 19, 2007, 16:31:49 ---
--- ציטוט של: liorso על פברואר 19, 2007, 16:30:55 ---
--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 19, 2007, 16:29:40 ---אל תתייחס אליו סתם שמלאני מפגר.

--- סוף ציטוט ---

גם אתה אל תרוץ למסקנות בוא נראה מה הוא יגיד עוד שבוע...

--- סוף ציטוט ---
בס"ד
הוא סתם בא לעשות פה נזק ללא הצלחה מכירים את כל הנבלות הללו.

--- סוף ציטוט ---

אבל הוא חלק מהעם ואנחנו צרכים גם אותו. הוא לא בגד (אני מקווה) ועדיין לא עשה כלום אולי הוא יעשה תשובה בעזרתנו.

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: liorso על פברואר 19, 2007, 16:35:41 ---
--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 19, 2007, 16:31:49 ---
--- ציטוט של: liorso על פברואר 19, 2007, 16:30:55 ---
--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 19, 2007, 16:29:40 ---אל תתייחס אליו סתם שמלאני מפגר.

--- סוף ציטוט ---

גם אתה אל תרוץ למסקנות בוא נראה מה הוא יגיד עוד שבוע...

--- סוף ציטוט ---
בס"ד
הוא סתם בא לעשות פה נזק ללא הצלחה מכירים את כל הנבלות הללו.

--- סוף ציטוט ---

אבל הוא חלק מהעם ואנחנו צרכים גם אותו. הוא לא בגד (אני מקווה) ועדיין לא עשה כלום אולי הוא יעשה תשובה בעזרתנו.

--- סוף ציטוט ---
אתה רואה איזה מוח סתום יש לא לא נכנס ולא יוצא אנחנו לא מבזבזים זמן על ג'וקים כאלו יש מספיק יהודים קדושים שצריכים את העזרה שלנו.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: פופאי על פברואר 19, 2007, 12:07:29 ---גם אני חדש אם כי לא להרבה זמן לדעתי אנשי הימין הסהרורי ידועים בנטייתם לסתום פיות ולנהוג בפאשיסטיות כלפי כל אחד עם דיעה שונה משלהם אבל בנתיים עד שיחסמו אותי אני כאן  :o

--- סוף ציטוט ---
לא נסתום את הפה שלך---שיראו כולם איזה מין קוקסינלים לפלפים משיינקין כל השמאלנים.  ואתה עוד קורא לנו סהרוריים...  ::)  אידיוטים כמוך, עד שלא משספים את גרונם הערבושים, לא לומדים לקח.

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: דוקא_כך על פברואר 19, 2007, 21:35:06 ---
--- ציטוט של: פופאי על פברואר 19, 2007, 12:07:29 ---גם אני חדש אם כי לא להרבה זמן לדעתי אנשי הימין הסהרורי ידועים בנטייתם לסתום פיות ולנהוג בפאשיסטיות כלפי כל אחד עם דיעה שונה משלהם אבל בנתיים עד שיחסמו אותי אני כאן  :o

--- סוף ציטוט ---
לא נסתום את הפה שלך---שיראו כולם איזה מין קוקסינלים לפלפים משיינקין כל השמאלנים.  ואתה עוד קורא לנו סהרוריים...  ::)  אידיוטים כמוך, עד שלא משספים את גרונם הערבושים, לא לומדים לקח.

--- סוף ציטוט ---
עזוב אותו מה אתה מתייחס הטיפשות יוצאת לו מהאוזניים כבר.

פופאי:

--- ציטוט של: כהנא צדק! על פברואר 19, 2007, 21:55:00 ---
--- ציטוט של: דוקא_כך על פברואר 19, 2007, 21:35:06 ---

--- סוף ציטוט ---

--- סוף ציטוט ---
עזוב אותו מה אתה מתייחס הטיפשות יוצאת לו מהאוזניים כבר.

--- סוף ציטוט ---

שמתי לב שאתה מקלל בכל פעם שאין לך משהו חכם להגיד שאני מתאר לעצמי שזה קורה אצלך הרבה לקלל כל ילד יודע נראה אותך מתעמת איתי כמו גבר! אתה לא מסוגל.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה