כתב נושא: איך אפשר למנוע התבוללות בנישואין  (נקרא 1300 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך אפשר למנוע התבוללות בנישואין
« ב- : אפריל 02, 2009, 11:26:59 »
המצב הלא קל שהועלה הרבה פה בפורום גרם לי לחשוב ולשאול,לגבי גויים שמתחתנים עם דתות אחרות,כידוע לכם הבעיה עם הערבים המוסלמים במדינתנו זה שאפילו אם יש סיפורים ואומרים שהמוסלמים לא אוהבים את הנוצרים ויש מלחמות ביניהם בכפרים ושהדרוזים(אלא שלא גרים ברמת הגולן) חלקם הולך לצבא והוא בן ברית ונאמן למדינה ומשרת ביחידות הקרביות,הבעיה היא שגם הדרוזים וגם הנוצרים מתחתנים עם מוסלמים וגורמים לכך שהילודה של התערובת גויים הזאת מתערבבת,וזה לא משנה מה הילד ולמי הוא שייך אם הוא מוסלמי נוצרי או דרוזי,בקצב הזה בעוד אולי 10 או 15 שנה יכול להיות שרחמנא ליצלן לא יהיה פה רוב יהודי במדינה
לכן לדעתי חיבים פשוט לסלק מכאן את גויים ובטח שאת הערבים שרק רוצים בהשמדתנו וטובחים בנו מאות שנים

עוד פרטים יבואו בהמשך...
[gif[/img]

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איך אפשר למנוע התבוללות בנישואין
« להגיב #1 ב- : אפריל 02, 2009, 12:44:07 »
אני לא חושב שנישואי תערובת זה מנהג רווח בקרב הדרוזים. מתי בכלל שמעת על תופעה כזאת ?

מה שיותר מעניין הוא תופעת נישואי תערובת והתבוללות של יהודים. אני חושב שנישואים של יהודי\יה לערבי הם תופעה קטנת מימדים יחסית (אני חושב שאפילו לא עשירית מכלל נישואי התערובת) לנישואי תערובת של יהודים לאזרחים זרים נוצרים וחסרי דת. איני מתכוון לעולים שנישאו לגויים טרם עלייתם. יש אלפי ישראלים שמתחתנים עם גויים כל שנה. כמובן שחלק גדול מהישראלים האלה עוזבים את הארץ בעקבות כך.