כתב נושא: רציתי לשתף אותכם מה עובר על ימנים קיצוניים בבית הספר שלנו.  (נקרא 3756 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ביום ראשון 29.3.09 הייתה אסיפת הורים לכל התלמידים בשכבה שלי.
אותי הזמינו יום אחרי עם ההורים לפגישה עם הרכזת, המחנכת והיועצת.
בשיחה שהייתה לנו עלו הרבה נושאים בקשר ל"התנהגות הנורא נורא מדאיגה שלי."
הרכזת, היועצת והמחנכת שטפו את אמא שלי בתעמולה שמאלנית ומגעילה! הם אמרו לה שההתנהגות שלי ביחס שלי לערבים נורא מדאיגה אותם, שזה פוגע לי בלימודים, בציון בהתנהגות... ואני שואלת אותכם, אם לתלוש שלט שעליו מסגד, או שלט של כל דגלי ערב, זה מעשה של "התנהגות מדאיגה", או מעשה לגיטימי!
אני לא ראיתי צורך בשלטים האלה בכיתה, שפגעו בי. הם כמובן תירצו את זה בזה שזה "שייך למגמת ערבית.." לא כ"כ ברור לי מה מסגד קשור למגמת ערבית, אבל נניח.

מהעובדה שהמורה השמאלני שמלמד אותי אזרחות קרא לי "היטלר" ושאני "נאצית" ביחס שלי לערבים, הם התעלמו... יותר נכון ניסו לייפות את העניין ולהגיד שהוא "לא התכוון לזה."
וזה קצת אירוני, אבל ההורים שלו ניצולי שואה, הוא מכיר את העניין נורא נורא מקרוב, איך הוא יכול לעזאזל להשוות אותי להיטלר?!  :old_WTF_Aza:

עד מתי השמאלנים ישלטו לנו על המדינה.?! עד מתיי?!!!! עד מתי נסבול את היפי נפש האלה, שמחפשים את "השלום" עם האירגוני טרור האלה, ימח שמם!

שיגיע כבר המשיחחחח! שיגיעע!!
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
עזבי אותך מהשמאלנים, השמאלנים תמיד יהיו נגד הכהניסטים ושאר הימנים. תנצלי כמה שיותר זמן בשביל ללמד את השכבה שלך (ובכלל ילדים מהבית-ספר) את האמת...אני לא מפחד לעשות את זה וכבר הצלחתי להפוך יותר מ-5 שמאלנים לכהניסטים.
אגב אותו המצב אצלי...
« עריכה אחרונה: מרץ 30, 2009, 17:13:28 על ידי F-35 Lightning »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
משהו שהמורה השמאלני של חבר של אחי אמר לו
« להגיב #2 ב- : מרץ 30, 2009, 17:15:08 »
בס"ד

חבר של אחי הדביק על המנקה הערבי שלהם בבית-הספר מדבקה של "כהנא-צדק" אז המורה שלו לקח אותו למנהלת ואמר לחבר של אחי שהמדבקה של "כהנא-צדק" היא כמו הסמל של הנאצים.. :old_Angry2:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
ביום ראשון 29.3.09 הייתה אסיפת הורים לכל התלמידים בשכבה שלי.
אותי הזמינו יום אחרי עם ההורים לפגישה עם הרכזת, המחנכת והיועצת.
בשיחה שהייתה לנו עלו הרבה נושאים בקשר ל"התנהגות הנורא נורא מדאיגה שלי."
הרכזת, היועצת והמחנכת שטפו את אמא שלי בתעמולה שמאלנית ומגעילה! הם אמרו לה שההתנהגות שלי ביחס שלי לערבים נורא מדאיגה אותם, שזה פוגע לי בלימודים, בציון בהתנהגות... ואני שואלת אותכם, אם לתלוש שלט שעליו מסגד, או שלט של כל דגלי ערב, זה מעשה של "התנהגות מדאיגה", או מעשה לגיטימי!
אני לא ראיתי צורך בשלטים האלה בכיתה, שפגעו בי. הם כמובן תירצו את זה בזה שזה "שייך למגמת ערבית.." לא כ"כ ברור לי מה מסגד קשור למגמת ערבית, אבל נניח.

מהעובדה שהמורה השמאלני שמלמד אותי אזרחות קרא לי "היטלר" ושאני "נאצית" ביחס שלי לערבים, הם התעלמו... יותר נכון ניסו לייפות את העניין ולהגיד שהוא "לא התכוון לזה."
וזה קצת אירוני, אבל ההורים שלו ניצולי שואה, הוא מכיר את העניין נורא נורא מקרוב, איך הוא יכול לעזאזל להשוות אותי להיטלר?!  :old_WTF_Aza:

עד מתי השמאלנים ישלטו לנו על המדינה.?! עד מתיי?!!!! עד מתי נסבול את היפי נפש האלה, שמחפשים את "השלום" עם האירגוני טרור האלה, ימח שמם!

שיגיע כבר המשיחחחח! שיגיעע!!
בס''ד

יישר כוח על קידוש שם-שמי-ם ברבים שאת עושה !! המשיכו בהתנגדות נחרצת לשטיפת-המוח השמאלנית האנטי-יהודית במערכת הליכלוך(חינוך) שנעשית בצורה מתוחכמת ביותר על-ידי ''המחלקה הפדגוגית '' המשוקצת שנשלטת בידי גרעין השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !! עם הזמן וככל שתהפכי לבולטת יותר בע''ה וישועתו תהפכי לדמות נערצה בקרב בית-הספר כולו ,ומשם בע''ה וישועתו תצליחי להביא הרבה מאחינו ואחיותנו שנפלו בפח של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י לדרך האמ-ת של הימין היהודי האמוני האמיתי שנלחם למען לא יופקרו דם יהודי ואדמות ארץ-הקודש תובב''א  תמורת משחקי כבוד פוליטיים מושחתים ומתועבים , ולא ישימנו שלטון העוולה הנ''ל ללעג וקלס בצורה שבה מהתל בו האוייב הערבי הנאצי יש''ו בעזרת הגיס-החמישי שלו יש''ו הפועל בתוככי מערך השלטון , מהכנסת ועד למקומות העבודה הפשוטים ביותר ,ובכך ישנה השתלטות של האוייב הערבי הנאצי על ה''מדינה'' מבפנים !! הקב''ה יסייע בעדנו למען כבוד שמו יתברך ויזכנו במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
אמצי את הת'קייה תמשיכי לחשוב מה שאת חושבת ולהתנהג כמו שאת מתנהגת אבל תזהרי שזה לא יפגע לך בציונים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ברור, אני תמיד אשאר בדעתי.
הם גם לא יכולים לפגוע לי בציון, הם הרי כ"כ מתגאים בעובדה שהם דמוקרטיים- דמוקרטיה אומרת שאני יכולה לחוות את דעתי.

הבעיה שלהם, שהם חושבים שאני כמו כל שאר התלמידים, שאני לא יודעת דברים, שיהיה קל להסית אותי כמו שהם מסיתים אותם.
כשהם רואים שזה לא הולך, שהם לא משיגים את המטרה, הם מחפשים דרך לדכא את הדעות שלי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הם גם לא יכולים לפגוע לי בציון, הם הרי כ"כ מתגאים בעובדה שהם דמוקרטיים- דמוקרטיה אומרת שאני יכולה לחוות את דעתי.

הבעיה שלהם, שהם חושבים שאני כמו כל שאר התלמידים, שאני לא יודעת דברים, שיהיה קל להסית אותי כמו שהם מסיתים אותם.
כשהם רואים שזה לא הולך, שהם לא משיגים את המטרה, הם מחפשים דרך לדכא את הדעות שלי.
דמוקרטיה הא?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אמורה להיות.. בנתיים לא נותנים לי להביע את דעתי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אמורה להיות.. בנתיים לא נותנים לי להביע את דעתי.
ברוכה הבאה ל-
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אוווף.. שיגיע כבר היום הזה שהכל יתהפך ויבינו מי צדק!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
על דברים מסוג זה פשוט אסור לוותר,
אנחנו נראים כך משום שדורכים עלינו בלי ציוץ מצידינו.

אם מורה מרשה לעצמו להשתמש בכינויים נאצואיסטים
כדי לכפות את דעותיו הפוליטיות יש להתלונן מיד נגדו
ונגד ההנהלה במשרד החינוך ותוך כדי כך לפנות לפורום
המשפטי ולערוץ 7 כדי שהמקרים יזכו לפרסום.

משרד החינוך: 02-5602711
האגף לפניות ותלונות הציבור, משרד החינוך, רח' דבורה הנביאה 2,ירושלים 91911.

הפורום המשפטי למען א"י: 02-5022202

ערוץ 7: 02-9978217

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תודה על העזרה, אבל חשוב לי להתרכז בלימודים ולא במה שהוא אמר... אם אני אתן לזה לכ"כ הרבה חשיבות זה כאילו הוא השיג את המטרה שלו.
בסופו של דבר האדם היחיד שזה העיד על הרמה שלו זה הוא- הוא בתור בן לניצולי שואה אמור לדעת הרבה יותר ממני מה המשמעות של הדברים שהוא אומר, אם הוא לא יודע- זה מצביע על הידע שלו, על המוסר, על ההשקפות... בקיצור, אומר עליו הכל.

ב"ה שיגיע המשיח, כולם יבינו מי צדק באמת.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

בית ספר לתפארת 'הדמוקרטיה' בישראל...
בכל מקרה גם אני "זכיתי" לכינויים כאלה, ואחרים זכו למכות, אני לא בא לעודד לאלימות.
אני פשוט יודע מה אני הייתי עושה במצב כזה...
דרך אגב, את בחורה באמת אמיצה! ישר כוח, אני לא מכיר הרבה בנות בדעות שלך ושמתעמתות עם מורים.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תודה D:

אבל צריך לראות את זה בתור חובה, אסור לתת להם להשפיע, אנחנו הקול השפוי היחיד במדינה.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שלום נופר ברוכה הבאה לפורום  ;D

הרב כהנא צדק !

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא יכולה לענות לך בהודעות פרטיות, נדמה לי בגלל שאין לי 50 הודעות שכתבתי בפורום.

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא יכולה לענות לך בהודעות פרטיות, נדמה לי בגלל שאין לי 50 הודעות שכתבתי בפורום.

הא אוקיי אבל את רואה תהודעות שלי הפרטיות ?

הרב כהנא צדק !

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« עריכה אחרונה: מרץ 31, 2009, 19:57:19 על ידי nofar16 »

מנותק the child of gd

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« עריכה אחרונה: מרץ 31, 2009, 20:04:12 על ידי bar »

הרב כהנא צדק !

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
25 הודעות יספיקו =]

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

מנותק DBA

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יישר כוח על זה שאת הולכת בדעתך ולא נכנעת ללחצים.
אצלי בבית ספר יש רוב ימני, כך שאין לי בעיות ומעטים שהיו צריכים לעבור שכנוע כבר עברו.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בית ספר לתפארת 'הדמוקרטיה' בישראל...
בכל מקרה גם אני "זכיתי" לכינויים כאלה, ואחרים זכו למכות, אני לא בא לעודד לאלימות.
אני פשוט יודע מה אני הייתי עושה במצב כזה...
דרך אגב, את בחורה באמת אמיצה! ישר כוח, אני לא מכיר הרבה בנות בדעות שלך ושמתעמתות עם מורים.
יחיאל מישהו קרא לך בכינויים? אני מניח שלא המורים :old_grin:.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יחיאל מישהו קרא לך בכינויים? אני מניח שלא המורים :old_grin:.
דווקא לא המורים, יותר אנשים מהשיכבה...
ורבתי המון בגלל זה, אתה זוכר איך השתגעתי אז בטיול השנתי שהיה לנו תויכוח חח...