כתב נושא: אלוהים מאוד מאכזב אותי קשה  (נקרא 9117 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אלוהים מאוד מאכזב אותי קשה
« ב- : דצמבר 27, 2008, 23:29:59 »
לא יודע איך להסביר את זה אבל לפעמים יש לי מחשבות אולי על לעזוב את הדת כי אני רואה שאלוהים ממשיך לדפוק ולשים עלי סליחה על הביטוי פס אחד גדול,היתי אולי יכול להשתמש במילים יותר קשות אבל בגלל שזה פורום אני מכבד את זה,
זה פשוט לא מובן,משנת 2004 שחזרתי בתשובה ועד היום נסעתי ואני לא מגזים איזה 30 פעם לירושלים אולי יותר,ואני שומר מצוות והכל,ולדוגמא הזיווג שלי לא מגיע ואני כבר בן 28 וחצי! זה כבר דבר מופלג להיות רוק בגיל כזה,ואני לא מבין איפה ה' כמה שאני מתפלל כל הזמן,בוקר צהרים,ערב,מצוות,תפילין,ציצית,ק"ש בבוקר ובערב ועל המיטה ומה לא ואלוהים משאיר אותי עדין בודד! למה זה ככה? למישהו יש הסבר? אולי יכול להיות שהוא קילל אותי לפני שבאתי לעולם ובגלל זה לא הלך לי עד היום? קשה לי מאוד להיות באמונה כשקורה לי כל מה שקורה,הרי איפה נשמע דבר כזה שבחור דתי בגילי יהיה לבד ועוד כתוב בתורה "לא טוב היות האדם לבדו",
או שזה אולי קשור בזה שהשדכניות רואות את הססטסיקה הדי עגומה שלי בקורות חיים שאני שולח או איך שאני מציג את עצמי אז בגלל זה אין להם מה להציע,כי תכל'ס זה מה יש על מה אני יכול להצהיר בקורות חיים? בישיבה מסודרת לא למדתי לאורך זמן,עד היום לא למדתי בחיים כל מיני דברים או מקצועות רק השנה התחלתי ללמוד טבחות סוג 1,וגם בצבא לא היתי,לגבי ישיבות היתי בתוך חודשיים באיזה 5-6 ישיבות,כל אחת כמה ימים ולא לאורך זמן.האם אני יכול לשקר בקורות חיים שלי ולכתוב את הישיבות שהיתי בהם ולכתוב סתם שהיתי בהם לאורך זמן נגיד כל אחת תקופה של שלוש חודשים,האם זה הדבר הנכון לעשות?
כל הזמן אומרים לי תדבר לה',תפנה אליו אבל הנה אני עושה הכל וזה לא מצליח שומר שבת כהלכתה והכל,אבל איך אפשר להרגיש אהבה לקב"ה כשהוא הביא לי עד היום את כל היסורים שהביא לי?
למשל עוד דוגמא ששרים כולם בקול רם "הקב"ה אנחנו אוהבים אותך" אני אגיד לכם את האמת קשה לי מאוד מאוד לשיר את זה,איך אפשר,איך אני מסוגל,
והענין בלי שידוך הוא מאוד קשה במשך שנים אני כל הזמן מתארח או אצל משפחות או חברים בשכונה או בישיבות,אני כבר מת לעשות בעצמי את השבת עם האישה שלי,ולצערי אני לא רואה ישועה בענין הזה באופק,לא בפסח הקרוב ולא בראש השנה שיבוא עלינו לטובה וגם לא אחרי זה בסוכות או בשמחת תורה,כמו שהמצב היום ,לצערי זה לא ישתנה
ולמה הוא עושה את זה אם הוא נקרא רחום וחנון?
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2008, 23:42:24 על ידי משה לוי »
[gif[/img]

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : דצמבר 28, 2008, 00:26:56 »
התפילות שלך לא שוות כלום כל עוד אתה לא מבין את העיקרון הכי חשוב!!!
אלוהים רוצה שתאמין בעצמך ותפעל למען השגת מטרותיך
אתה הרי מבין שזה שתפלל כל יום לא יגרום לכך שתבוא אליך הביתה אישה ותגיד לך "משה אני רוצה אותך!"
אתה צריך לעשות משהו בשביל זה חוץ מלבק מה',ה' יעזור לך רק בתנאי שאתה תתחיל לעשות משהו בשביך עצמך

זוכר אני הסברתי לך את כל זה פעם....והצעתי לך לקנות את הספר "כוחו של התת מודע"
אני רואה שעדיין לא קנית אותו

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 28, 2008, 01:36:36 »
למה אתה מאשים את אלוהים הוא לא אחרי על מעשיך ועל מה שקורה לך יש לך חופש בחירה אתה דרך המעשים שלך בונה לעצמך את החיים אם אתה לא מצליח עם נשים כנראה שאתה עושה משהוא לא נכון או שפשוט לא הולך לך לא הכול תלוי באלוהים

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 28, 2008, 05:07:14 »
אתה באמת חושב שאם תשקר בקורות חיים זה מה שיסדר אותך?
בחורה שתאהב אותך היא תאהב אותך כפי שאתה ולא משנה במה אתה עסקת או במה אתה עוסק...
משה, אתה לא באמת מתייחס למה שאנחנו רושמים לך נכון?
אתה שופך את הלב והכל עשרות פעמים ואנחנו מדברים איתך אבל בסך הכל אתה לא מתייחס למה שאנחנו אומרים.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 28, 2008, 16:59:41 »
למה אתה מאשים את אלוהים הוא לא אחרי על מעשיך ועל מה שקורה לך יש לך חופש בחירה אתה דרך המעשים שלך בונה לעצמך את החיים אם אתה לא מצליח עם נשים כנראה שאתה עושה משהוא לא נכון או שפשוט לא הולך לך לא הכול תלוי באלוהים
זה גם מה שאני שואל את עצמי מה המשהו הלא נכון שאני עושה ולמה גם פשוט לא הולך לי כי זה באמת נכון אף פעם לא הולך לי עם נשים
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 28, 2008, 17:02:25 »
אתה באמת חושב שאם תשקר בקורות חיים זה מה שיסדר אותך?
בחורה שתאהב אותך היא תאהב אותך כפי שאתה ולא משנה במה אתה עסקת או במה אתה עוסק...
משה, אתה לא באמת מתייחס למה שאנחנו רושמים לך נכון?
אתה שופך את הלב והכל עשרות פעמים ואנחנו מדברים איתך אבל בסך הכל אתה לא מתייחס למה שאנחנו אומרים.
קראתי את מה שכתבתם לי ואני לא זוכר את הכל,אני זוכר רק משהו שהמלצתם לי ללכת ללמוד לנגן על כלי נגינה וחוץ מזה אני לא זוכר את השאר,אשמח אם תביאו לי ותראו לי את מה שכתבתם עד היום,אני אשמח לראות,כמו כן רציתי לשאול האם אתם מכירים פורומים שמתאימים לדברים שאני מעליה,ואם יש לעוד מישהו מה להגיב כאן בפורום הזה,אני מחכה לשמוע
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 28, 2008, 22:25:43 »
^
אולי תפתח פייסבוק...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #7 ב- : דצמבר 28, 2008, 22:36:22 »
לך לא מתאים להיות דתי.אתה חייב למצוא עבודה בכדי שתוכל לפרנס משפחה.תנסה להכיר בחורה לא בשידוך דתי אלא באתרי היכרויות אחרי שתמצא עבודה.
אף בחורה לא תתחתן עם בטלן.חז"ל אמרו הכל צפוי והרשות נתונה.
לא אלוהים אשם ולא אבא שלך.אתה מזכיר לי את הבדיחה על הפרסי שהתלונן שאלוהים לא נותן לו לזכות בלוטו.ענה אלוהים איך אני יכול לתת לו לזכות בלוטו:הקמצן לא קנה אף פעם טופס.
מה הקשר לקורות חיים?מה אתה בראיון עבודה?מה זה בחורה זאת מכונית?
תקרא את הספר האושר.אם תחשוב שיהיה טוב יהיה טוב כך אמר רבנו נחמן מברסלב.אתה יכול לתקן את שקילקלת.
או שאתה מסתלבט עלינו וסתם כותב שטויות לראות איך נגיב?
כל הקטע עם נערות ליווי ועם אוננות,סרטי פורנו לא מתאים לפורום כהניסטי.
יתכן שאתה צריך טיפול נפשי ופסיכולוגי שיסביר לך איך מתחילים עם אישה.וסרוגייט לא למין אלא להכרת האישה,לדיבור עימה,איך מתייחסים לאישה.
אבל לתפרן כמוך אין גרוש על התחת והדברים האלה יקרים.
לפני שאתה דתי תהיה מסורתי תשמור קצת מצוות.לאט לאט.
ועוד משהו רבים מהפרטים האישיים מתאימים למסרים אישיים ולא לפורום פתוח,יש כאן ילדים ואסור לקלקל אותם בדיבורים על פורנו,נערות ליווי,אוננות,עריות וכו'.
שוב הבעיה הראשונה שלך שאתה לא עצמאי כלכלית,לא עובד,לא מתפרנס ועסוק עם אבא שלך,הרוסיה שלו,השערות שלך.
קבל את עצמך כמות שאתה לא כולנו חרדים שומרי מצוות!
כבד את אבא שלך!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 29, 2008, 03:40:00 »
לך לא מתאים להיות דתי.אתה חייב למצוא עבודה בכדי שתוכל לפרנס משפחה.תנסה להכיר בחורה לא בשידוך דתי אלא באתרי היכרויות אחרי שתמצא עבודה.
אף בחורה לא תתחתן עם בטלן.חז"ל אמרו הכל צפוי והרשות נתונה.
לא אלוהים אשם ולא אבא שלך.אתה מזכיר לי את הבדיחה על הפרסי שהתלונן שאלוהים לא נותן לו לזכות בלוטו.ענה אלוהים איך אני יכול לתת לו לזכות בלוטו:הקמצן לא קנה אף פעם טופס.
מה הקשר לקורות חיים?מה אתה בראיון עבודה?מה זה בחורה זאת מכונית?
תקרא את הספר האושר.אם תחשוב שיהיה טוב יהיה טוב כך אמר רבנו נחמן מברסלב.אתה יכול לתקן את שקילקלת.
או שאתה מסתלבט עלינו וסתם כותב שטויות לראות איך נגיב?
כל הקטע עם נערות ליווי ועם אוננות,סרטי פורנו לא מתאים לפורום כהניסטי.
יתכן שאתה צריך טיפול נפשי ופסיכולוגי שיסביר לך איך מתחילים עם אישה.וסרוגייט לא למין אלא להכרת האישה,לדיבור עימה,איך מתייחסים לאישה.
אבל לתפרן כמוך אין גרוש על התחת והדברים האלה יקרים.
לפני שאתה דתי תהיה מסורתי תשמור קצת מצוות.לאט לאט.
ועוד משהו רבים מהפרטים האישיים מתאימים למסרים אישיים ולא לפורום פתוח,יש כאן ילדים ואסור לקלקל אותם בדיבורים על פורנו,נערות ליווי,אוננות,עריות וכו'.
שוב הבעיה הראשונה שלך שאתה לא עצמאי כלכלית,לא עובד,לא מתפרנס ועסוק עם אבא שלך,הרוסיה שלו,השערות שלך.
קבל את עצמך כמות שאתה לא כולנו חרדים שומרי מצוות!
כבד את אבא שלך!
זה היה חריף...
בכל מקרה משה אני לא יכול שלא להסכים עם יוסי.
אבל יוסי מה שבטוח לא עודדת את משה ובטח שלא עזרת או הועלת במשהו למצבו, חח לפי מה שאני מבין אתה לא מנסה במיוחד...
קצת עוקצני הייתי אומר אבל בסך הכל נכון!
משה, תנסה לקחת את מה שהוא אמר ולהכניס את זה לראש ולא לקחת את זה ללב ולהיפגע מהדברים של יוסי בסך הכל אתה בחור חכם בשביל להבין שמה שאתה רושם על הפורנו ועל הנערות ליווי שלך זה לא המקום בכלל לפורום דתי ובמיוחד שאתה רושם שאלוהים מאכזב אותך, כאילו הוא חבר שלך שחייב לך משהו שעשית לו טובה בזה שהנחת תפילין.
תמצא עבודה מסודרת אפילו אם זה לא  הדבר שאתה הכי אוהב אתה חייב להתפרנס ולא יעזור שום דבר אתה לא יכול לעבוד בשוק 3 שעות ולהחזיק בית, אפילו כלב בחצר לא תוכל לגדל אם ניקח בחשבון את כל הטיפולים בכלב שזה אוכל וחיסונים ומלונה וכל הדברים מסביב...
ואם בכסף עסקינן, הנערות ליווי זה נשמע כמו עסק יקר- לא חרם על הכסף?!
 אני לא רוצה להיכנס לך לכיס זה לא ענייני אבל אם אתה כ"כ רוצה ללמוד נהיגה וכ"כ רוצה לממן לימודים אז תעשה לך סדר בחיים ותמצא על מה "לבזבז" את כספך...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #9 ב- : דצמבר 29, 2008, 06:14:11 »
.
« עריכה אחרונה: דצמבר 29, 2008, 08:03:06 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 29, 2008, 07:14:06 »
יש לי שאלה אליך בוא נגיד אם חלילה תעזוב את הדת אז האם המצב שלך כבר ישתפר?
לא!!!!!
הוא ישאר זהה.
המטרה של העולם הזה זה עולם הבא אתה רוצה להיות בגן עדן או בגיהנום?!?!?!?!?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 29, 2008, 09:35:26 »
מה נראה לך, שבגלל שאתה מתפלל ושומר מצוות אלוהים יפיל עלייך בחורה מהשמים? זה לא עובד ככה אחי
אם אתה כל כך מפקפק באלוהים ובאמונה שלך אתה צריך לעזוב את הדת. לפי ההודעות שלך אני חושב שאתה נתפס בדת כדבר האחרון שיכול להציל אותך, אתה לא מבין שלפני הדת אתה צריך להיות בן אדם עם מוסר עבודה, עם השכלה. אף בחורה לא תרצה אותך רק בגלל שאתה דתי.
תסתכל על הצד השני. איך בחורה תרצה להיות עם בן אדם בלי הכנסה קבועה? אולי אתה רוצה למצוא אישה שתעבוד בשבילך ותפרנס אותך?
ברגע שתמצא עבודה טובה ותתחיל ללמוד אתה לא תצטרך את הדת בשביל להכיר בחורות. ברגע שתבוא לשדכנית ותגיד שיש לך עבודה מסודרת והשכלה, היא תוכל להתאים לך בחורה בקלות. יכול להיות שאתה בן אדם טוב וחכם אבל לאף בחורה לא תהיה הזדמנות אפילו לבדוק את זה כי ברגע שהיא מסתכלת על הקורות חיים שלך ורואה שאתה בלי עבודה ובלי השכלה היא תעדיף לנסות להכיר מישהו אחר.

בקיצור כבר המלצתי לך פעם על טיפול פסיכולוגי, שם יש אנשים מקצועיים שיוכלו לכוון אותך ולתת לך דרך.
בהצלחה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #12 ב- : דצמבר 29, 2008, 10:13:33 »
חוסך שבטו שונא בנו.מה זה עוקצני?יש כללים בחיים והם אכזרים.משה לא מבין רמז מתוחכם וצריך לדבר עימו ברורות.אם לא הייתי רוצה לעזור לא הייתי טורח.אני עוד נחשב בפורום כעדין נפש לעומת הגולשים הקשוחים הכהניסטים.הרי אני לפלף,היורם של הפורום...
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 29, 2008, 12:32:39 »
זה היה חריף...
בכל מקרה משה אני לא יכול שלא להסכים עם יוסי.
אבל יוסי מה שבטוח לא עודדת את משה ובטח שלא עזרת או הועלת במשהו למצבו, חח לפי מה שאני מבין אתה לא מנסה במיוחד...
קצת עוקצני הייתי אומר אבל בסך הכל נכון!
משה, תנסה לקחת את מה שהוא אמר ולהכניס את זה לראש ולא לקחת את זה ללב ולהיפגע מהדברים של יוסי בסך הכל אתה בחור חכם בשביל להבין שמה שאתה רושם על הפורנו ועל הנערות ליווי שלך זה לא המקום בכלל לפורום דתי ובמיוחד שאתה רושם שאלוהים מאכזב אותך, כאילו הוא חבר שלך שחייב לך משהו שעשית לו טובה בזה שהנחת תפילין.
תמצא עבודה מסודרת אפילו אם זה לא  הדבר שאתה הכי אוהב אתה חייב להתפרנס ולא יעזור שום דבר אתה לא יכול לעבוד בשוק 3 שעות ולהחזיק בית, אפילו כלב בחצר לא תוכל לגדל אם ניקח בחשבון את כל הטיפולים בכלב שזה אוכל וחיסונים ומלונה וכל הדברים מסביב...
ואם בכסף עסקינן, הנערות ליווי זה נשמע כמו עסק יקר- לא חרם על הכסף?!
 אני לא רוצה להיכנס לך לכיס זה לא ענייני אבל אם אתה כ"כ רוצה ללמוד נהיגה וכ"כ רוצה לממן לימודים אז תעשה לך סדר בחיים ותמצא על מה "לבזבז" את כספך...

קודם כל,אני כבר לא עובד 3 שעות בשוק אני התחלתי לפני חודשיים ללמוד טבחות סוג 1 ודבר שני מה ז"א כאילו שאלוהים חייב לי משהו בגלל שאני עושה מצוות,אז אם הוא לא חייב לי כלום אז למה מתפללים אליו?
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 29, 2008, 12:36:35 »
חוסך שבטו שונא בנו.מה זה עוקצני?יש כללים בחיים והם אכזרים.משה לא מבין רמז מתוחכם וצריך לדבר עימו ברורות.אם לא הייתי רוצה לעזור לא הייתי טורח.אני עוד נחשב בפורום כעדין נפש לעומת הגולשים הקשוחים הכהניסטים.הרי אני לפלף,היורם של הפורום...
חחחח אתה לא לפלף
 אמרתי שאתה צודק בדברים שרשמת אני לא יכול לבוא נגדך בשום דבר אמרת את האמת בפנים.
פשוט יש 2 סוגים של אנשים: אלה שיקחו את הדברים שאמרת ויכניסו אותם לראש ואלה שיקחו אותם ללב ויפגעו ויעזבו.
נקווה שמשה הוא האפשרות הראשונה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 29, 2008, 12:37:37 »
קודם כל,אני כבר לא עובד 3 שעות בשוק אני התחלתי לפני חודשיים ללמוד טבחות סוג 1 ודבר שני מה ז"א כאילו שאלוהים חייב לי משהו בגלל שאני עושה מצוות,אז אם הוא לא חייב לי כלום אז למה מתפללים אליו?
אתה מתפלל בין היתר בשביל לזכות את עצמך לעולם הבא, בעולם האמת.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 29, 2008, 12:40:46 »
אתה מתפלל בין היתר בשביל לזכות את עצמך לעולם הבא, בעולם האמת.
ורק בשביל זה מתפללים? :old_shocked:
[gif[/img]

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 29, 2008, 12:49:06 »
תקשיב חבר יקר ה' לא חייב לנו שום דבר אם אדם מתפלל זה לא אומר שה' ישר יענה!חוץ מזה ה' רוצה את ההשתדלות של האדם תפילה בלי שום עזרה מהצד של האדם עצמו התפילה לא תעזור!
אני מבין אותך אחי זה קשה ה' הפיל עליך נסיונות קשים אבל התפקיד שלך זה לנסות לא ליפול אני לא אומר שזה קל אבל אני מאמין שאם למרות הנסיונות אתה תמשיך להיות עובד ה' אמיתי ולא בשביל איזו מטרה בע"ה בסוף הכל יסתדר!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 29, 2008, 13:06:10 »
רשמתי "בין היתר" -דבר ראשון, ודבר שני זאת לא תשובה שציפיתי לה אבל שיהיה...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #19 ב- : דצמבר 29, 2008, 13:09:21 »
משה תראה שבסוף הקב"ה יעזור לך.אגב גם אם תסיים את הלימודים תצטרך לעבוד כטבח ובסוף תמצא אישה ותבשל לה מרק ותזמין בס"ד את כולנו לחתונה.
השם לא עוזר לך כי אתה צופה בפורנו,הולך לנערות ליווי ומלכלך עליו.עליך להיות ירא שמים ולהתייחס לקב"ה בכבוד ולא לומר עליו דברים רעים ואז הוא יעזור לך.
עובדה שהשם עוזר לי כל הזמן כי אני אוהב אותו בלב.
משה הדרך לאישה עוברת דרך הקיבה שלה!קצת אמונה בשם לא תזיק לך.
תלמד מיחיאל הוא נשמה טובה.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : דצמבר 29, 2008, 17:27:45 »
משה תראה שבסוף הקב"ה יעזור לך.אגב גם אם תסיים את הלימודים תצטרך לעבוד כטבח ובסוף תמצא אישה ותבשל לה מרק ותזמין בס"ד את כולנו לחתונה.
השם לא עוזר לך כי אתה צופה בפורנו,הולך לנערות ליווי ומלכלך עליו.עליך להיות ירא שמים ולהתייחס לקב"ה בכבוד ולא לומר עליו דברים רעים ואז הוא יעזור לך.
תודה אחי, אבל נראה לי שמשה יכול ללמוד יותר ממך!  :old_smiley:
אני מאוד מתרשם לטובה מהאהבה ומהאמונה שלך לקב"ה זה מאוד מחזק אותי לראות ולשמוע דברים כאלה!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : דצמבר 29, 2008, 19:31:20 »
עוברת דרך הקיבה שלה? מה ז"א? ד"א איך עושים את זה שבכלל לא נצפה בפורנו,אתה יודע שהרבה פעמים עולים לי הרהורים גם כשאני עומד בתפילת שמונה עשרה
[gif[/img]

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #22 ב- : דצמבר 29, 2008, 21:02:43 »
עוברת דרך הקיבה שלה? מה ז"א? ד"א איך עושים את זה שבכלל לא נצפה בפורנו,אתה יודע שהרבה פעמים עולים לי הרהורים גם כשאני עומד בתפילת שמונה עשרה

משה, די להיות ילד קטן! תתבגר כבר!
אתה שואל אותנו איך עושים?! אתה גדול מאיתנו (ממני לפחות) ב6 שנים לפחות, נסיון בחיים יש לך יותר מאשר לנו.
את התשובה איך אפשר להפסיק רק לך יש, אתה צריך להחליט שזהו!

כמה שנגיד מה לעשות זה לא יהיה שווה אם אתה לא תעשה את הצעדים, את התשובות כבר יש לך,
אז מספיק דיבורים (והתכתבויות) אם אתה באמת רוצה לצאת מהמצב שלך אז פשוט תצא ממנו!

ובבקשה אל תבקש לי עכשיו סיכומים של כל העצות שניתנו לך.
זה נראה שאתה רק מנסה למשוך זמן, כאילו אתה עושה את זה (את להיות דתי) בשבילנו
אז הנה חדשה אתה עושה את זה רק בשביל עצמך!

אז משה, התשובה כבר נמצאת בתוכך (חחח, איזו יציאה של רפיקי)
קדימה!
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #23 ב- : דצמבר 29, 2008, 21:25:49 »
משה חוצפה מצידך לבוא בטענות לקב"ה שנתן לך חיים ולך אין זמן להתפלל?תתבייש לך.אתה מכור לפורנו.כל פעם שתבוא לך מחשבה של עריות אז תלמד תורה במקום.
למה המחשב שלך לא חסום לאתרי פורנו כמו בתורה נט?
ואתה יודע מה בוא נניח שאתה צופה בפורנו מדוע לפתוח כאן דיון על כך?במקום לבזבז זמן תחפש עבודה במסעדה כטבח מתלמד!
לך בחיפה למסעדות ותשאל אותם אם הם צריכים עובדים.
אני בזמנו עסקתי במלונאות ועבדתי באולם אירועים כטבח בחינם בשביל הסטאז',למדתי ועבדתי ולא היה לי זמן לפורנו ושטויות.
ברגע שאישה תשמע שאתה לומד היא תתייחס אליך בכבוד.ועשה טובה אל תספר לאישה שאתה הולך לנערות ליווי או גולש באתרי פורנו!
ואם האישה דתיה אז אל תדבר נגד אלוהים.
יבוא יום ונהייה בחתונה שלך או שתבשל לנו ארוחה כשרה.
בפעם הראשונה בחיים שלי שאני שומע שחושבים על פורנו בתפילה.כשאני התפללתי חשבתי על אלוהים ועל קודש.
ושתדע שגם אם תהיה לך אישה הפורנו ונערות הליווי זה דבר שצריך להפסיק.
אתה רוצה סיכום:חפש ומצא עבודה!זאת התחלה אחר כך תרשם לאתר היכרויות,אחר כך תחסום את המחשב לפורנו.אתה רוצה נערת ליווי תקח את הכסף שאתה רוצה להוציא ותחסוך אותו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : דצמבר 29, 2008, 22:35:57 »

אז משה, התשובה כבר נמצאת בתוכך (חחח, איזו יציאה של רפיקי)
קדימה!
:::D :::D :::D
ואייי אחי איזה נוסטלגיה חחח מלך האריות- אחד הסרטים  ;D