כתב נושא: ניסיון נוסף לרצח יהודים ע'י האויב הערבי הנאצי.  (נקרא 4677 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

ביום ה' האחרון בשעות הערב עמדו נערים יהודים לחלק עלוני-קמפיין לבחירות לראשויות המקומיות בשכונה בדרום העיר ירושלים רבתי , כאשר שני אוייבים ערבים נאצים יש''ו העובדים ברשת הידועה לשימצה שכבר ראינו שעשתה '' מבצעים לערבים בלבד '' היא רשת ''מגה '' שמעסיקה אוייבים ערבים נאצין ולכן יש להחרימה מכל וכול !! אותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו כאמור יצאו עם סכינים שלופים וניסו לדקור את אותם הנערים מחלקי העלונים שמיהרו להזעיק את המשטרה שעצרה את אותם אוייבים ערבים נאצים שככל הנראה עצורים במפלג המיעוטים , או בתחנה הדרומית של ירושלים רבתי ( אם לא הספיקו להעבירם לתאי המעצר במפלג המיעוטים שב''מגרש הרוסים'' במרכז העיר סמוך לבית המשפט '' השלו-ם '' !כנראה שישוחררו לאחר חקירתם ועוד יקבלו ימי חופשה בתשלום יש''ו , מכיוון שהם יש''ו בעלי '' תעודות זהות כחולות '' שהוענקו להם ע''י שלטון העוולה של הערב-רב שר''י בן-בריתם ! יש לחתוך להם את כל הוורידים בסכינים כדוגמת אלו שבהם רצו לרצוח יהודים עם יציאתם לחפשי ולנקז להם את הדם הטמא שלהם לביוב המקומי !! >:( >:(

הגולה בארץ :)
« עריכה אחרונה: נובמבר 29, 2008, 23:57:26 על ידי גור-אריה »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ניסיון נוסף לרצח יהודים ע'י האויב הערבי הנא&#
« להגיב #1 ב- : נובמבר 08, 2008, 19:51:36 »
ימח שמם! אסור להעסיק ערבים ויש להחרים כל עסק שמעסיק ערבים
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 08, 2008, 20:56:43 »
שישרפו >:(

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 08, 2008, 21:19:44 »
הגולה בארץ,לדעתי האישית יש לך משהו לא בסדר בראש,אני באמת מציע לך לקבל עזרה נפשית.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #4 ב- : נובמבר 08, 2008, 21:29:19 »
 :::D

או~י זה היה אחד המצחיקים... חזק הגולה

וDavid_27
אם אתה היית אחד הנערים המדוברים, מה היית רוצה לעשות עם מי שרוצה לרצוח אותך,
וכנראה גם מחפש אותך עכשיו בישביל נקמה...?
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #5 ב- : נובמבר 08, 2008, 23:02:16 »
הגולה בארץ,לדעתי האישית יש לך משהו לא בסדר בראש,אני באמת מציע לך לקבל עזרה נפשית.
אני מבקש להפסיק לתת עצות ללא הסבר.
הבעיה היא אצלך, שאינך מבין עד כמה חשוב המאבק הקדוש של התנועה,
כמה חשובה התורה, לומדיה ומקיימיה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 08, 2008, 23:46:32 »
בס''ד

אתה שטוף-מוח שמכיר באוייב הערבי הנאצי יש''ו כ ''אזרחים מן המניין '' ובגלל אנשים שכמותך שנלכדו בשטיפות-מוח במערכת הליכלוך (חינוך ) ובשיטות השקרים (סקרים) של מערכת התשקורת השבויים בידי שלטון העוולה והזימה , בצע השוחד והשלמונים , אתם למעשה הגורמים לאוייב הערבי הנאצי יש''ו לראות סימנים של שיגעון פנימי בתוך העם היהודי ( מכיוון שעדיין לא נפסק להוציא אתכם מכלל ישרא'ל , אלא שאתם למעשה יורדים בדרך לזה במערכת ההתבוללות והשמד של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שר''י ) ולכן מעיז האוייב הערבי הנאצי יש''ו פניו ככלב ורוצח ( בשבוע שעבר נרצח בדקירה גבר בן 86 מדקירת סכין בידי אוייב ערבי נאצי יש''ו שלא הכיר אותו כלל , אלא שברח משוטרת שניסתה לעכבו לשם בדיקת תעודות , וזה ברח , שלף סכין ודקר את היהודי הראשון שבו נתקל , אך ורק משום יהדותו , וכל זאת לא רחוק ממקום התקיפה שהזכרנו לעיל בדרומה של ירושלים רבתי ) , שודד ובוזז, חומס , נואף , גונב ומחבל ביהודים באשר הם , וכל זאת כאשר מחבליו יש''ו בקיאים בהקלות ה''חוק '' הבולשביקי ולכן משתמש האוייב הערבי הנאצי יש''ו לביצוע מעשי נבלה רצחניים אלו בילדים פחות מגיל 18 , שאז אין אפשרות להענישם אפילו במאסר ממושך לאחר תפיסתם , ואלו למעשה הם חוד-החנית של אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו כאשר הם מצויידים ב'' תעודות-זהות כחולות '' שנופקו להם על-ידי שלטון הרשע השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המשסה אותם באוכלוסי'ה היהודית כזאבים בתוך עדר כבשים ר''ל !! אתה וחבריך שאינכם רואים את המצב העגום הזה למעשה זקוקים ל''טיפול נפשי ''  >:(  >:( !! ולכן אין לנו כאן אלא לאמר לך שאין אנו שונאים אותך ח''ו , אלא שאנו שואפים לפקוח את עיניך הרוחניות שסומאו ע''י אותם בני עוולה שר''י כפי שהם עושים לכל מי שנופל ברשתותיהם ר''ל ורבים חללים הפילו ר''ל -ה' יצילם  !! ואין אנו כאן אלא למען חשוף את האמ-ת בכדי לרפא את תודעתך שהוטמעו בה ערכים שיקריים והסטורי'ה מסולפת ומזוייפת שעל פיה גיבשו לך יסודות רעועים שעליהם בנית את אורח המחשבה המעוות שאתה חושב שאתה בחרת אותו , אולם אנו מציעים לך לנסות ולבחון את הדברים בצורה אובייקטיבית , והנה אתר מצויין שיחשוף בפניך חלק קטן ממעשי העוולה והנבלה של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , וכן מסמך חשוב שצונזר על ידיהם המגואלות בדם אחינו הי''ד שמזה ארבעים שנה נאסר לפרסום :

http://www.f2h.co.il/878765

http://www.israblof.com/?l=he&a=11573

ואנו מאד מבקשים ממך להגיב אך ורק לאחר שקראת את מה שהובא לפניך בקישורים החשובים הנ''ל שהם חובה לכל יהודי לדעת את אשר הוסתר מאחינו שנפלו ברשתות שלטון העוולה והנבלה של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר'י.וקב''ה יצילך ואת חבריך ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

שבוע טוב ומבורך
                                                                        הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2008, 23:48:52 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 09, 2008, 14:13:41 »
אני מבקש להפסיק לתת עצות ללא הסבר.
הבעיה היא אצלך, שאינך מבין עד כמה חשוב המאבק הקדוש של התנועה,
כמה חשובה התורה, לומדיה ומקיימיה.

אחוייה,לא דיברתי על הדיעה הכללית שלו,דיברתי על איך שהוא כתב את זה.ואני מוכן להתערב שאני לא היחיד שחושב ככה.
זה אולי משעשע את הנערים בפורום,אבל אותי זה לא מצחיק בכלל.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 09, 2008, 14:23:04 »
מחכים בקוצר רוח למלך המשיח כי רק הוא יגאל אותנו!!!!!!!!!!
אני רוצה את מלכות הקב"ה!!!!!!!!!!!!!
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 09, 2008, 14:23:30 »
בס''ד

אתה שטוף-מוח שמכיר באוייב הערבי הנאצי יש''ו כ ''אזרחים מן המניין '' ובגלל אנשים שכמותך שנלכדו בשטיפות-מוח במערכת הליכלוך (חינוך ) ובשיטות השקרים (סקרים) של מערכת התשקורת השבויים בידי שלטון העוולה והזימה , בצע השוחד והשלמונים , אתם למעשה הגורמים לאוייב הערבי הנאצי יש''ו לראות סימנים של שיגעון פנימי בתוך העם היהודי ( מכיוון שעדיין לא נפסק להוציא אתכם מכלל ישרא'ל , אלא שאתם למעשה יורדים בדרך לזה במערכת ההתבוללות והשמד של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שר''י ) ולכן מעיז האוייב הערבי הנאצי יש''ו פניו ככלב ורוצח ( בשבוע שעבר נרצח בדקירה גבר בן 86 מדקירת סכין בידי אוייב ערבי נאצי יש''ו שלא הכיר אותו כלל , אלא שברח משוטרת שניסתה לעכבו לשם בדיקת תעודות , וזה ברח , שלף סכין ודקר את היהודי הראשון שבו נתקל , אך ורק משום יהדותו , וכל זאת לא רחוק ממקום התקיפה שהזכרנו לעיל בדרומה של ירושלים רבתי ) , שודד ובוזז, חומס , נואף , גונב ומחבל ביהודים באשר הם , וכל זאת כאשר מחבליו יש''ו בקיאים בהקלות ה''חוק '' הבולשביקי ולכן משתמש האוייב הערבי הנאצי יש''ו לביצוע מעשי נבלה רצחניים אלו בילדים פחות מגיל 18 , שאז אין אפשרות להענישם אפילו במאסר ממושך לאחר תפיסתם , ואלו למעשה הם חוד-החנית של אותו אוייב ערבי נאצי יש''ו כאשר הם מצויידים ב'' תעודות-זהות כחולות '' שנופקו להם על-ידי שלטון הרשע השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המשסה אותם באוכלוסי'ה היהודית כזאבים בתוך עדר כבשים ר''ל !! אתה וחבריך שאינכם רואים את המצב העגום הזה למעשה זקוקים ל''טיפול נפשי ''  >:(  >:( !! ולכן אין לנו כאן אלא לאמר לך שאין אנו שונאים אותך ח''ו , אלא שאנו שואפים לפקוח את עיניך הרוחניות שסומאו ע''י אותם בני עוולה שר''י כפי שהם עושים לכל מי שנופל ברשתותיהם ר''ל ורבים חללים הפילו ר''ל -ה' יצילם  !! ואין אנו כאן אלא למען חשוף את האמ-ת בכדי לרפא את תודעתך שהוטמעו בה ערכים שיקריים והסטורי'ה מסולפת ומזוייפת שעל פיה גיבשו לך יסודות רעועים שעליהם בנית את אורח המחשבה המעוות שאתה חושב שאתה בחרת אותו , אולם אנו מציעים לך לנסות ולבחון את הדברים בצורה אובייקטיבית , והנה אתר מצויין שיחשוף בפניך חלק קטן ממעשי העוולה והנבלה של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , וכן מסמך חשוב שצונזר על ידיהם המגואלות בדם אחינו הי''ד שמזה ארבעים שנה נאסר לפרסום :

http://www.f2h.co.il/878765

http://www.israblof.com/?l=he&a=11573

ואנו מאד מבקשים ממך להגיב אך ורק לאחר שקראת את מה שהובא לפניך בקישורים החשובים הנ''ל שהם חובה לכל יהודי לדעת את אשר הוסתר מאחינו שנפלו ברשתות שלטון העוולה והנבלה של השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר'י.וקב''ה יצילך ואת חבריך ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

שבוע טוב ומבורך

הגולה בארץ  :)

בוא נתחיל מזה,שאם היית קורא רק חצי מההודעות שלי,היית מבין שאני ימני אמיתי.דבר שני,בגלל אנשים כמוך,שלא יודעים לעשות שום דבר חוץ מהעתק הדבק,ולצרוח דברים כמו לרצוח,ולהרוג, מצב הימין האמיתי נמצא בקאנטים.תצפה קצת בסרטים של הרב כהנא ז"ל,תלמד קצת מה זה אמינות,ומה זה צורת התבטאות.אני לא טוען שאני יותר חכם,או מתבטא יותר טוב,אבל אם אין משהו שפוי/נורמלי לומר,עדיף לפעמים לשתוק.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 11, 2008, 01:39:09 »
בוא נתחיל מזה,שאם היית קורא רק חצי מההודעות שלי,היית מבין שאני ימני אמיתי.דבר שני,בגלל אנשים כמוך,שלא יודעים לעשות שום דבר חוץ מהעתק הדבק,ולצרוח דברים כמו לרצוח,ולהרוג, מצב הימין האמיתי נמצא בקאנטים.תצפה קצת בסרטים של הרב כהנא ז"ל,תלמד קצת מה זה אמינות,ומה זה צורת התבטאות.אני לא טוען שאני יותר חכם,או מתבטא יותר טוב,אבל אם אין משהו שפוי/נורמלי לומר,עדיף לפעמים לשתוק.

בס''ד

אנו קוראים כאן כמעט הכל !! ואת הדעות שלך המזדהות עם הימין-המזוייף , קרי מועצת פש''ע וחבריהם, האיחוד-הלאומי שפשט-רגל והצטרף למפד''ל בעקבות מעשי הבגידה שלהם בעם-היהודי כולו כששיתפו פעולה עם ממשלת הגירוש של יהודים מבתיהם ומנחלתם בראשות מאפיית שרון שר''י !! וכן עם כפוי-הטובה המשת''פ והסוכן של שלטון העוולה בדמות ''ימין '' הוא הימין-המזוייף של '' דא ליברמן '' והמבין-יבין !! ( אותו בוגד שעלה לארץ-הקודש תובב''א במסירות-הנפש של אחינו וריענו היהודי היקר חיים בן-פסח הי''ו , לא זו בלבד שלא עשה מאומה למען עלייתו הנכספת לארץ-הקודש תובב''א לא שאף השתתף בממשלת הגירוש המתועבת של שלטון הכפי'ה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י )!!ולאור ( או שמא לחשכת ) האמור לעיל אנו לא מתייחסים לשטויות שאתה מנסה להאכיל כאן את אחינו היהודים היקרים , כאשר מספר פעמים ניסית להטיף כנגד היהודי היקר הגיבור ר' ברוך מרזל הי''ו כאשר לאור מה שהוא עושה ויוזם כנגד שלטון העוולה והנבלה של הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י שכופה את מלכות הרשעה שלו על העם-היהודי היושב בארץ-הקודש תובב''א ונדמה לעדר כבשים שהרועים שלהם משסים בם זאבים ( בני-הברית המתועבת של שלטון הערב-רב שר''י הם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו )על-מנת לטרפם ר''ל!!
מכאן אנו אומרים לך שאינך ראוי אפילו להתפלש באבק רגליו של אותו יהודי יקר וגיבור שעושה ימים כלילות למען קדושתה ושלמותה וציביונה היהודי האמוני הימני האמיתי של ארץ-הקודש תובב''א !! והגירת האוייב הערבי הנאצי יש''ו ממנה לצמיתות , ועד שיבוצע בע''ה וישועתו הנ''ל , יש להכות באוייב הערבי עד חרמה על כל פגיעה ביהודים !!!
ואם הינך רוצה לקרוא על פעלו היום-יומי של ר' ברוך מרזל הי''ו ,שאותה מצנזרת התשקורת השבוי'ה בידי אותו שלטון רשע מתועב , הרי לך כתובת האתר של '' חזית יהודית לאומית '' שמצטט גם את תגובות העיתונים המתועבים שסרים למשמעתו של שלטון הרשע השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י על תחפושותיו השונות , סוכניו אנשי הימין המזוייף ( כדוגמתך) וכמובן בני-בריתכם איתם באתם בברית דמים הם בני האוייב הערבי הנאצי יש''ו !!
http://www.hazit.co.il/

והאמ-ת והשלו-ם אהבו !!!!!!!!!ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                                                                  הגולה בארץ  :)
בס''ד

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 29, 2008, 22:37:21 »
מתבצע כאן חילול הקב"ה נוראי.......זה אבדסורד שיושבי ארץ שאמורים לחיות על פי ככלים של גר תושב מעיזים לעשות דברים כאלו ימח שמם שישרפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 29, 2008, 23:10:36 »
מתבצע כאן חילול הקב"ה נוראי.......זה אבדסורד שיושבי ארץ שאמורים לחיות על פי ככלים של גר תושב מעיזים לעשות דברים כאלו ימח שמם שישרפו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בס''ד

חס ושלו-ם !! זוהי הטעי'ה שמאלנית נוספת ר''ל !!אין לאוייב הערבי הנאצי יש''ו  דין של '' גר תושב '' מהסיבות הבאות :

1) האוייב הערבי הנאצי יש''ו מהול ללא פריעה , והדין הוא עפ'יי רבותנו ע''ה זיע''א '' מל ולא פרע כאילו לא מל '' ולכן הם יש''ו ערלים לכל דבר ועניין מה שלא שייך כן בגר-תושב שנימול ע''י ישרא'ל מילה שלמה עם פריעה !!
2) '' גר תושב '' אמור לקבל על עצמו את מרותו של העם היהודי , ואם יבגוד בכל צורה שהיא הוא מתחייב מיתה !! מה שמחייב את מי שנותן לאוייב הערבי הנאצי יש''ו מעמד של  ''גר-תושב'' , להרוג כל אוייב ערבי נאצי יש''ו הנקרא בדרכו !!, מכיוו שאין אוייב ערבי נאצי יש''ו שאיננו דוגל בהשמדת העם היהודי והשתלטות על ארץ-הקודש תובב''א ח''ו !!
3) האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו מעורב ומואשם ברצח יהודים , ומצווה לכך עפ''י דת-הדמים שלו , מה שמגדיר אותו כ ''צורר ישרא'ל '' שחייב מיתה עפ''י גזירת הכתוב '' והורשתם את יושב הארץ '' וכן אם טוען אותו צורר לבעלות לצמיתות על קרקעות בארץ-הקודש תובב''א אין שום מקום לראות בו '' גר תושב '' מכיוון ש '' גר תושב '' לא יכול לקבל שום חלק ונחלה על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ואם הוא טוען ל ''חלק ונחלה '' הרי הוא בגדר '' צורר '' ויש להרגו !!
4) בושה וחרפה לעוות כך את ההלכה , זהו חילול השם !!
5) וכאן לשאלה הצינית שתוכיח לכם מעל לכל ספק שאין מצב לראות באוייב הערבי הנאצי '' גר תושב '' , מדוע לא קבל דוד מלכנו ע''ה זיע''א את הפלישתים במעמד של '' גר תושב '' ?? הלא הוא התגייס אליהם לצבא במהלך חייו ( עיין בספר שמואל ) ??
6) ולסיכום אין מצב לראות בצוררי העם היהודי שמתאווים לרצוח אותנו ולהשתלט על ארץ-הקודש תובב''א '' גר-תושב '' ח''ו !! זוהי בדיחה לא מוצלחת של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!! :::D  , וכן נכתב בפירוש '' לא תכרות ברית את יושב הארץ '' ואותם מנוולים שרוצים לשנות את ההלכה ח''ו , עוברים על איסור חמור זה בכל רגע ורגע , ואחראים לשפיכת דם אחינו בכל מקום , בכך שהם מעודדים את האוייב הערבי הנאצי יש''ו לפגוע ביהודים בכל מקום בעולם !! ולא צריך לאמר שיש '' להצילם בנפשותם '' ב ''דין רודף '' כפי שכל מי מיכם שלמד אי-פעם הלכות מלכים לרמב''ם ע''ה זיע''א , או בגמרא במסכת '' סנהדרין '' יכול להבין זאת בנקל !!  O0 !!

והאמ-ת והשלו-ם אהבו !!!ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר
                                                                                שבוע טוב ומבורך
בס''ד

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 29, 2008, 23:29:31 »
בס''ד

ביום ה' האחרון בשעות הערב עמדו נערים יהודים לחלק עלוני-קמפיין לבחירות לראשויות המקומיות בשכונה בדרום העיר ירושלים רבתי , כאשר שני אוייבים ערבים נאצים יש''ו העובדים ברשת הידועה לשימצה שכבר ראינו שעשתה '' מבצעים לערבים בלבד '' היא רשת ''מגה '' שמעסיקה אוייבים ערבים נאצין ולכן יש להחרימה מכל וכול !! אותם אוייבים ערבים נאצים יש''ו כאמור יצאו עם סכינים שלופים וניסו לדקור את אותם הנערים מחלקי העלונים שמיהרו להזעיק את המשטרה שעצרה את אותם אוייבים ערבים נאצים שככל הנראה עצורים במפלג המיעוטים , או בתחנה הדרומית של ירושלים רבתי ( אם לא הספיקו להעבירם לתאי המעצר במפלג המיעוטים שב''מגרש הרוסים'' במרכז העיר סמוך לבית המשפט '' השלו-ם '' !כנראה שישוחררו לאחר חקירתם ועוד יקבלו ימי חופשה בתשלום יש''ו , מכיוון שהם יש''ו בעלי '' תעודות זהות כחולות '' שהוענקו להם ע''י שלטון העוולה של הערב-רב שר''י בן-בריתם ! יש לחתוך להם את כל הוורידים בסכינים כדוגמת אלו שבהם רצו לרצוח יהודים עם יציאתם לחפשי ולנקז להם את הדם הטמא שלהם לביוב המקומי !! >:( >:(

הגולה בארץ :)
יש לחתוך להם את כל הוורידים בסכינים כדוגמת אלו שבהם רצו לרצוח יהודים עם יציאתם לחפשי ולנקז להם את הדם הטמא שלהם לביוב המקומי !!
אני בכלל לא מסכים איתך שאנחנו צריכים לזהם את הביוב המקומי, אני הייתי ממליץ לנקז את כל הדם שלהם בבריכה ולזרוק לשמה את התינוקות של הערבים...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2008, 01:57:42 »
יש לחתוך להם את כל הוורידים בסכינים כדוגמת אלו שבהם רצו לרצוח יהודים עם יציאתם לחפשי ולנקז להם את הדם הטמא שלהם לביוב המקומי !!
אני בכלל לא מסכים איתך שאנחנו צריכים לזהם את הביוב המקומי, אני הייתי ממליץ לנקז את כל הדם שלהם בבריכה ולזרוק לשמה את התינוקות של הערבים...
בס''ד

יישר כוח על הצעת הייעול !! אנו מצפים בע''ה וישועתו  להביא הצעות חשובות אלה לעולם המעשה !!

בס''ד

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ניסיון נוסף לרצח יהודים ע'י האויב הערבי הנאצי.
« להגיב #15 ב- : נובמבר 30, 2008, 10:51:11 »
^
בעזרת השם :)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
ניסיון נוסף לרצח יהודים ע'י האויב הערבי הנאצי.
« להגיב #16 ב- : נובמבר 30, 2008, 11:18:43 »
רבותי,אינני הדובר של חיים אך אני חושב שהוא יסכים איתי בנקודה הזו,

בואו לא נאבד את הצפון! מי כמוני מבין את הכעס הזעם והכאב על רצח אחינו ע"י האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ימ"ש אך אני חושב
שמה שהציע הרב כהנא זצ"ל הוא מספיק בהחלט! יש להוציא להורג בתליה את כל המחבלים ולגרש את כל משפחותיהם(זה כולל את כל ערביי
הארץ כי למי שלא יודע "משפחה" אצלם זה משהו שבין 20 ל30 אלף...)

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 30, 2008, 12:50:00 »
בס''ד

חס ושלו-ם !! זוהי הטעי'ה שמאלנית נוספת ר''ל !!אין לאוייב הערבי הנאצי יש''ו  דין של '' גר תושב '' מהסיבות הבאות :

1) האוייב הערבי הנאצי יש''ו מהול ללא פריעה , והדין הוא עפ'יי רבותנו ע''ה זיע''א '' מל ולא פרע כאילו לא מל '' ולכן הם יש''ו ערלים לכל דבר ועניין מה שלא שייך כן בגר-תושב שנימול ע''י ישרא'ל מילה שלמה עם פריעה !!
2) '' גר תושב '' אמור לקבל על עצמו את מרותו של העם היהודי , ואם יבגוד בכל צורה שהיא הוא מתחייב מיתה !! מה שמחייב את מי שנותן לאוייב הערבי הנאצי יש''ו מעמד של  ''גר-תושב'' , להרוג כל אוייב ערבי נאצי יש''ו הנקרא בדרכו !!, מכיוו שאין אוייב ערבי נאצי יש''ו שאיננו דוגל בהשמדת העם היהודי והשתלטות על ארץ-הקודש תובב''א ח''ו !!
3) האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו מעורב ומואשם ברצח יהודים , ומצווה לכך עפ''י דת-הדמים שלו , מה שמגדיר אותו כ ''צורר ישרא'ל '' שחייב מיתה עפ''י גזירת הכתוב '' והורשתם את יושב הארץ '' וכן אם טוען אותו צורר לבעלות לצמיתות על קרקעות בארץ-הקודש תובב''א אין שום מקום לראות בו '' גר תושב '' מכיוון ש '' גר תושב '' לא יכול לקבל שום חלק ונחלה על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ואם הוא טוען ל ''חלק ונחלה '' הרי הוא בגדר '' צורר '' ויש להרגו !!
4) בושה וחרפה לעוות כך את ההלכה , זהו חילול השם !!
5) וכאן לשאלה הצינית שתוכיח לכם מעל לכל ספק שאין מצב לראות באוייב הערבי הנאצי '' גר תושב '' , מדוע לא קבל דוד מלכנו ע''ה זיע''א את הפלישתים במעמד של '' גר תושב '' ?? הלא הוא התגייס אליהם לצבא במהלך חייו ( עיין בספר שמואל ) ??
6) ולסיכום אין מצב לראות בצוררי העם היהודי שמתאווים לרצוח אותנו ולהשתלט על ארץ-הקודש תובב''א '' גר-תושב '' ח''ו !! זוהי בדיחה לא מוצלחת של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!! :::D  , וכן נכתב בפירוש '' לא תכרות ברית את יושב הארץ '' ואותם מנוולים שרוצים לשנות את ההלכה ח''ו , עוברים על איסור חמור זה בכל רגע ורגע , ואחראים לשפיכת דם אחינו בכל מקום , בכך שהם מעודדים את האוייב הערבי הנאצי יש''ו לפגוע ביהודים בכל מקום בעולם !! ולא צריך לאמר שיש '' להצילם בנפשותם '' ב ''דין רודף '' כפי שכל מי מיכם שלמד אי-פעם הלכות מלכים לרמב''ם ע''ה זיע''א , או בגמרא במסכת '' סנהדרין '' יכול להבין זאת בנקל !!  O0 !!

והאמ-ת והשלו-ם אהבו !!!ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר
                                                                                שבוע טוב ומבורך
בקיצור אני לא יודע כל כך את ההלכה אבל בכל זאת צריך להעיף את הערבים מפה!
צודק בדבריך!