כתב נושא: השמאלן הנאו-נאצי זאב שטרנהייל נפצע הלילה ממטען חבלה בביתו  (נקרא 9207 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פרופסור זאב שטרנהל נפצע קל ממטען צינור שהתפוצץ בביתו

מטען צינור קטן התפוצץ על דלת ביתו של חתן פרס ישראל לחקר מדע המדינה ופצע אותו ברגליו. המשטרה סבורה כי הרקע לניסיון הפיגוע הוא אידיאולוגי, כאשר על פי החשד גורמי ימין קיצוני ניסו לפגוע בחוקר הידוע בדעותיו השמאלניות

חתן פרס ישראל לחקר מדע המדינה לשנת 2008, פרופסור זאב שטרנהל בן ה-73, נפצע הלילה (ה') קל ברגליו לאחר שמטען צינור התפוצץ על הדלת הכפולה של ביתו ברחוב עגנון בירושלים. היחידה המרכזית של מחוז ירושלים פתחה בחקירה, כאשר החשד הוא כי מדובר בניסיון פיגוע של הימין הקיצוני.

הפיצוץ אירע כאשר שטרנהל ניסה לנעול את דלת ביתו. הוא פונה לקבלת טיפול רופאי בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

ההודעה בחודש פברואר על זכייתו של שטרנהל בפרס ישראל לא עברה בשקט בקרב חוגי הימין שעתרו נגדה בבג"ץ. בחודש אפריל דחה בית הדין הגבוה לצדק את עתירתם של הפורום המשפטי למען ארץ ישראל ושל חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי נגד מתן פרס ישראל לשטרנהל.
"ועדת הפרס הייתה ערה לעמדותיו השנויות במחלוקת"

השופטים דחו את טענתם של העותרים כי פרס ישראל מבטא את הקונצנזוס הישראלי וכי "מי שמתיר דמם של אזרחים ישראלים אינו ראוי לו", תוך שהם מתבססים על מאמר שפרסם שטרנהל בעיתון הארץ ובו טען כי המאבק הפלסטיני לגיטימי וכי נבון יותר למקדו במתנחלים.

השופטים: עדנה ארבל, אליקים רובינשטיין וחנן מלצר החליטו שלא לקבל את טענת העותרים שלפיה פרופ'
שטרנהל אינו ראוי לפרס ישראל על יסוד המאמר שעליו התבססה העתירה, ובו העניק הכותב הצדקה למאבק הפלשתיני בהתנחלויות, תוך התנגדות לשפיכות דמים.

השופטת ארבל קבעה כי ועדת הפרס הייתה ערה לעמדותיו השנויות במחלוקת של פרופ' שטרנהל, אולם סברה כי לעמדות אלה יש מקום בשיח הציבורי וכי הן נאמרות מתוך זיקה ומחויבות למדינה ולחברה הישראלית.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/792/321.html

;D :dance:

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
למי שלא זוכר - מדובר בחולה נפש שהציע לערבים
לשים מטענים נגד יהודים שגרים מחוץ לקו הירוק.

נקוה שנגרמה לו נכות קבועה, כזאת שתגרום לו לסבול
מכאבי תופת עד סוף חייו האומללים.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
פרופסור זאב שטרנהל נפצע קל ממטען צינור שהתפוצץ בביתו

מטען צינור קטן התפוצץ על דלת ביתו של חתן פרס ישראל לחקר מדע המדינה ופצע אותו ברגליו. המשטרה סבורה כי הרקע לניסיון הפיגוע הוא אידיאולוגי, כאשר על פי החשד גורמי ימין קיצוני ניסו לפגוע בחוקר הידוע בדעותיו השמאלניות

חתן פרס ישראל לחקר מדע המדינה לשנת 2008, פרופסור זאב שטרנהל בן ה-73, נפצע הלילה (ה') קל ברגליו לאחר שמטען צינור התפוצץ על הדלת הכפולה של ביתו ברחוב עגנון בירושלים. היחידה המרכזית של מחוז ירושלים פתחה בחקירה, כאשר החשד הוא כי מדובר בניסיון פיגוע של הימין הקיצוני.

הפיצוץ אירע כאשר שטרנהל ניסה לנעול את דלת ביתו. הוא פונה לקבלת טיפול רופאי בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

ההודעה בחודש פברואר על זכייתו של שטרנהל בפרס ישראל לא עברה בשקט בקרב חוגי הימין שעתרו נגדה בבג"ץ. בחודש אפריל דחה בית הדין הגבוה לצדק את עתירתם של הפורום המשפטי למען ארץ ישראל ושל חוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי נגד מתן פרס ישראל לשטרנהל.
"ועדת הפרס הייתה ערה לעמדותיו השנויות במחלוקת"

השופטים דחו את טענתם של העותרים כי פרס ישראל מבטא את הקונצנזוס הישראלי וכי "מי שמתיר דמם של אזרחים ישראלים אינו ראוי לו", תוך שהם מתבססים על מאמר שפרסם שטרנהל בעיתון הארץ ובו טען כי המאבק הפלסטיני לגיטימי וכי נבון יותר למקדו במתנחלים.

השופטים: עדנה ארבל, אליקים רובינשטיין וחנן מלצר החליטו שלא לקבל את טענת העותרים שלפיה פרופ'
שטרנהל אינו ראוי לפרס ישראל על יסוד המאמר שעליו התבססה העתירה, ובו העניק הכותב הצדקה למאבק הפלשתיני בהתנחלויות, תוך התנגדות לשפיכות דמים.

השופטת ארבל קבעה כי ועדת הפרס הייתה ערה לעמדותיו השנויות במחלוקת של פרופ' שטרנהל, אולם סברה כי לעמדות אלה יש מקום בשיח הציבורי וכי הן נאמרות מתוך זיקה ומחויבות למדינה ולחברה הישראלית.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/792/321.html

;D :dance:
תודה רבה האלקשי! יישר כח!!! O0
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני מקווה שישברו לו שתי הרגליים הידיים ושהוא יהיה אילם
שמאלני חמור

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק עיט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הפציעה של זאב שטרנהל יש"ו מעודדת טיפה מהמצב הבלתי נסבל של עליתה של ה"יושנת בעמידה" ציפורה-שפיצר לשלטון חבל שהוא רק נפצע קל ולא הלך לבית עולמו.
יריב אופנהימר יש"ו אמר הבוקר שהימין הקיצוני מתכנן לבצע רצח פוליטי יריב אופנהימר,ומתעה את הציבור כי הכלב הזה הוא משתיך לאליטות המפגרות שמבצעות מיליון רציחות פוליטיות בש"בכ השמאלני ובמוסד השמאלני אז שלא יבלבל את המוח.
ונגד מי הם מבצעים את מעשי רצח? נגד השמאל???בטוח לא רק נגד הימין.
ראו ותלמדו מנסיוני שלי:
אני עבדתי אצל אדון דורון שוסטר שם רשעים ירקב,זה שהיה הפודל של שרון יש"ו.הוא זה ששיחד את שרון,בין פרשיות השוחד עלתה לאויר פרשת אתר פסולת שריג בעזרתו של חברו שיה השר לאיכות הסביבה צחי הנגבי
שרק ה' יודע איזה פסולת מסוכנת הוא מטמין בה וכך הוא מעמיד את תושבי אזור הדרום בסכנת שואה אקולוגית.
הוא נתן לי שכר רעב והשהה אותי מהעבודה ושכח מקיומי.בהתחלת העבודה איך שבאתי למשרדים שלו באתר שריג היו שני תמונות של ציפורה-שפיצר ושאול מופח על הקיר וטפסים של מתפקדי קדימה שהוא מחתים כל מה שזז שם.
הסיפור שלי מהניסיון האישי שלי מקרין על המצב כיום בארץ ציפורה שפיצר ימח שמה נתמכת בכספים של מיליונרים מפוקפקים שהונם לא בא בדרך הישרה הונם בא מגניבת חולות והטמנת פסולת הונם בא משלמונים קזינו ובתי בושת.היא תיתן הכל לערבים בחינם כי זה מה שיזרים לה עוד שלמונים מאילי הון ערבים.
למה שאני בתור ישראלי שפוי(אני לא מדבר על מוכי "כלבת השלום המדומה" מהשמאל)ירצה שלום עם הרשות הפלסטינית ועם סוריה כשרוב הסיכויים שאם אני ילך משם אני יחזור בחלקים למנוחת עולם בארץ?ומה ההיגיון לתת את הגולן שהוא חלק ריבוני וגם אם הוא לא היה כזה זה לא שלום זאת פיקציה.שטחי יהודה ושומרון חוץ מכך שהם שטחים אסטרטגים הם שטחים בעלי חשיבות היסטורית ודתית למשל-שילה ובית אל ושכם ויריחו אבל את השמאל מוכה "כלבת השלום" ומקבל "שכר עידוד הפינויים" לא מענין כלום הם מגדלים את הכרס שלהם ורודפים אחרי הכיסא והעם בכיס הקטן שלהם.
מה אני יגיד לכם חברים אני מקווה שיהיו עוד התנקשויות בשמאלנים קיצונים כי אין דמוקרטיה בארץ זאת הכל
אחיזת עיניים והשמאל הוא מתנקש יותר גדול רק ברישיון.
אין מלך בישראל וכל שמאלני עושה הישר בעיניו במצב כזה מותר לימני לא לשבת בשקט כי גם ככה אין חוק.

מנותק בני יהודה לנצח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • מוחמד ? תעשה קפה 2 סוכר !
" שונאים ערבים ושמאלנים בדם "

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
למי שלא זוכר - מדובר בחולה נפש שהציע לערבים
לשים מטענים נגד יהודים שגרים מחוץ לקו הירוק.

נקוה שנגרמה לו נכות קבועה, כזאת שתגרום לו לסבול
מכאבי תופת עד סוף חייו האומללים.
אמן! למרות שאני חושב שזו פרובקציה שמנסים לגרום לשנאה כלפי הציבור הלאומי.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח

מנותק תומר2008

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני חושב שאם היו רוצים לחסל אותו - היו מחסלים - לדעתי זאת תקופת בחירות והזדמנות להשחיר את הימין הלאומי המאוחד,
פרובוקציה שמאלנית !!!

בכל מקרה האיש הזה פרופסור זובי אדם מגעיל דוחה ומעודד רצח יהודים.

פושעי אוסלו משתיקים אותנו - ישראל השלמה לנצח !!!!

:israel: :-X

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
איזה כיף להתחיל ככה את החגים  :fireworks:
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אני מקווה שישברו לו שתי הרגליים הידיים ושהוא יהיה אילם
שמאלני חמור

הוא עדיין יוכל להקליד :laugh: :::D, צריך את האצבעות להשמיד... >:(

הפציעה של זאב שטרנהל יש"ו מעודדת טיפה מהמצב הבלתי נסבל של עליתה של ה"יושנת בעמידה" ציפורה-שפיצר לשלטון חבל שהוא רק נפצע קל ולא הלך לבית עולמו.
יריב אופנהימר יש"ו אמר הבוקר שהימין הקיצוני מתכנן לבצע רצח פוליטי יריב אופנהימר,ומתעה את הציבור כי הכלב הזה הוא משתיך לאליטות המפגרות שמבצעות מיליון רציחות פוליטיות בש"בכ השמאלני ובמוסד השמאלני אז שלא יבלבל את המוח.
ראו ותלמדו מנסיוני שלי:
אני עבדתי אצל אדון דורון שוסטר שם רשעים ירקב,זה שהיה הפודל של שרון יש"ו.הוא זה ששיחד את שרון,בין פרשיות השוחד עלתה לאויר פרשת אתר פסולת שריג בעזרתו של חברו שיה השר לאיכות הסביבה צחי הנגבי
שרק ה' יודע איזה פסולת מסוכנת הוא מטמין בה וכך הוא מעמיד את תושבי אזור הדרום בסכנת שואה אקולוגית.
הוא נתן לי שכר רעב והשהה אותי מהעבודה ושכח מקיומי.בהתחלת העבודה איך שבאתי למשרדים שלו באתר שריג היו שני תמונות של ציפורה-שפיצר ושאול מופח על הקיר וטפסים של מתפקדי קדימה שהוא מחתים כל מה שזז שם.
הסיפור שלי מהניסיון האישי שלי מקרין על המצב כיום בארץ ציפורה שפיצר ימח שמה נתמכת בכספים של מיליונרים מפוקפקים שהונם לא בא בדרך הישרה הונם בא מגניבת חולות והטמנת פסולת הונם בא משלמונים קזינו ובתי בושת.היא תיתן הכל לערבים בחינם כי זה מה שיזרים לה עוד שלמונים מאילי הון ערבים.
למה שאני בתור ישראלי שפוי(אני לא מדבר על מוכי "כלבת השלום המדומה" מהשמאל)ירצה שלום עם הרשות הפלסטינית ועם סוריה כשרוב הסיכויים שאם אני ילך משם אני יחזור בחלקים למנוחת עולם בארץ?ומה ההיגיון לתת את הגולן שהוא חלק ריבוני וגם אם הוא לא היה כזה זה לא שלום זאת פיקציה.שטחי יהודה ושומרון חוץ מכך שהם שטחים אסטרטגים הם שטחים בעלי חשיבות היסטורית ודתית למשל-שילה ובית אל ושכם ויריחו אבל את השמאל מוכה "כלבת השלום" ומקבל "שכר עידוד הפינויים" לא מענין כלום הם מגדלים את הכרס שלהם ורודפים אחרי הכיסא והעם בכיס הקטן שלהם.
מה אני יגיד לכם חברים אני מקווה שיהיו עוד התנקשויות בשמאלנים קיצונים כי אין דמוקרטיה בארץ זאת הכל
אין מלך בישראל וכל שמאלני עושה הישר בעיניו במצב כזה מותר לימני לא לשבת בשקט כי גם ככה אין חוק.

:dance:
 O0

ברוכים הבאים אחינו: העיט ובני יהודה לנצח... O0
מקווה לשמוע מכם הרבה בשורות טובות, רעיונות והגיגים...
ה' יברך אתכם! :dance: :)

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
אני חושב שאם היו רוצים לחסל אותו - היו מחסלים - לדעתי זאת תקופת בחירות והזדמנות להשחיר את הימין הלאומי המאוחד,
פרובוקציה שמאלנית !!!

בכל מקרה האיש הזה פרופסור זובי אדם מגעיל דוחה ומעודד רצח יהודים.

פושעי אוסלו משתיקים אותנו - ישראל השלמה לנצח !!!!

:israel: :-X
ברוך הבא לפורום!!!  O0 :dance: ;D
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מפחיד כמה שטופי מוח יש במדינה שלנו. יש אנשים שממש מאמינים כי הפברוק הגרוע הזה הוא אמיתי. תזכרו מה אני אומר לכם, מדובר באנרכיסטים מטורללים.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
השמאלן הנאו-נאצי זאב שטרנהייל נפצע הלילה מ
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 26, 2008, 08:23:33 »
ענק  ענק  ענק !!  --  אין מילים !

אחח.. איך אני נהנה בפורום הזה. האלקשי- פשוט אשכול פנאן!
כולכם גמרתם אותי פה עם ההודעות שלכם..

עיט, בני יהודה לנצח, תומר2008 –
בואו איתי:

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=7558.0
הקול השפוי, גם אתה.. O0
« עריכה אחרונה: ספטמבר 26, 2008, 08:30:39 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ראו ותלמדו מנסיוני שלי:

בס"ד
ברוך הבא לפורום תשתף אותנו בעוד עובדות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
ברוך הבא לפורום תשתף אותנו בעוד עובדות

טוב שנזכרת זה מלפני 3 שנים

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טוב שנזכרת זה מלפני 3 שנים
בס"ד
חחחחחחחחחחחחח....... O0
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Brain

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הפשיזם עולה במדינת ישראל !

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מה רע בפאשיזם?
כמו שכתבתי בשרשור אחר לא מזמן, ההגדרה של פאשיזם היא שהערך הראשון במעלה היא טובת המדינה והלאום. ערך כזה שומר על שלום המדינה.
בשונה מהאידאולוגיה שלך שבה הערך הראשון במעלה הוא טובת אויבי המדינה ורוצחי בני הלאום...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה רע בפאשיזם?
כמו שכתבתי בשרשור אחר לא מזמן, ההגדרה של פאשיזם היא שהערך הראשון במעלה היא טובת המדינה והלאום. ערך כזה שומר על שלום המדינה.
בשונה מהאידאולוגיה שלך שבה הערך הראשון במעלה הוא טובת אויבי המדינה ורוצחי בני הלאום...
מדינה זה לא דבר קדוש וגם לאום לא. אלא בכלל לא ערכים וזו לא מצווה להגן עליהם בכל מחיר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לאום ומדינה זה ערך חשוב מאוד. אנחנו כיהודים אמונים על הערך העליון של הלאום. "כלל ישראל"... "עם ישראל"... כל ישראל ערבים זה לזה וכו'.
יש סוגיה כבדת משקל על עיר שצרו עליה נכרים ואמרו להם תנו לנו אחד משלכם ואם לאו נהרוג את כולכם...

וגם המדינה, כמוסד שאחראי על גורלם ובטחונם של היהודים היושבים בארץ ישראל. המוסד המאגד את הלאום בארץ, יש לו ערך.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה רע בפאשיזם?

מסכים איתך 100%

סתם עשו מהפאשיזם מפלצת

לידע כללי: במלחמת העולם השניה הקומוניסטים הבולשביקים רצחו הרבה הרבה יותר יהודים מהאיטלקים הפשיסטים ,
שבתקופת שליטת מוסוליני לא נרצח אפילו יהודי אחד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המפלצת שעשו מהפאשיזם זה בגלל דברים שנעשו במשטרים כמו של מוסוליני באיטליה ופרנקו בספרד.
הבעיה הייתה שבשם הפאשיזם ניהלו משטר של רודנות והתעללות באזרחים. כמובן שזה סילוף של הפאשיזם המקורי. אבל רוב הרעיונות הטובים נשחתים בידי מנהיגים אנוכיים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
צריך לפתוח אשכול מיוחד שבו נדון נושא הפאשיזם ושיהודים טועים כמוכם יבינו עד כמה הם טועים.