סקר

סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום השנה של הריגת רבין?

להמשיך לציין את הריגת רבין, כי אסור שיהודי יהרוג יהודי.
3 (14.3%)
במקום לציין את הריגת רבין, לציין את רצח 19 גיבורי האלטלנה כי אסור לרצוח 19 ניצולי שואה כמו שרבין עשה בדם קר.
0 (0%)
במקום לציין את הריגת רבין, לציין את רצח מאות היהודים בגלל הסכמי אוסלו של רבין.
0 (0%)
גם 2 וגם 3.
18 (85.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום השנה של הריגת רבין?  (נקרא 8421 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
יש תשובה ברורה, נטייח לאט לאט את יום הזיכרון של רבין ע''י הילולת רחל אימנו עד שהוא ימחק מהתודעה...

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לדעתי זה צריך להיות סתם יום רגיל. את יום אלטלנה אפשר לציין בתאריך ששבו פוצצו את האלטלנה ואת הסכם אוסלו אנחנו צריכים להשכיח לגמרי.

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
איך אתה משווה? רבין מכר את הארץ והיה רוצח בעצמו. זה היה מקרה חירום להציל את הארץ מהרוצח חולה הנפש הבוגדני הזה.
זאת דעתך
יש אנשים שלא חושבים כמוך במדינה הזאת, תתפלא
עובדה שרבין נבחר...

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

יש אנשים שאומרים שאסור לקחת את ה"חוק" בידיים. אבל מה לעשות אם הפושעים שלוקחים את החוק בידיים הם דוקא מנהיגי המדינה?
האם זה היה חוקי לרצוח 19 גיבורי האצ''ל באלטלנה?
האם זה היה חוקי לחטוף 10,000 תינוקות יהודים מתימן מהוריהם?
האם זה היה חוקי לשקר להורים מזרחיים כשהבולשביקים אמרו להם שילדיהם ילכו לבתי ספר דתיים כשבמציאות הילדים הלכו לבתי ספר אנטידתיים?
האם זה היה חוקי לשמעון פרסקי (פרס) ויוסי ביילין להפגש עם מחבלי אש''ף/פת''ח בסודיות כדי להכין את הסכמי אוסלו?
האם זה היה חוקי כשהמשטרע הרביצה בברוטליות פשיסטית לגיבורות של "נשים בירוק" כשהן רק רצו להפגין באופן לא אלים נגד רעבין?
האם זה היה חוקי כשהמשטרע הרביצה בברוטליות פשיסטית לאנשי "זו ארצנו" (בראשותו של משה פייגלין) כשהם גם רק ביקשו להפגין באופן לא אלים נגד רעבין והסכמי אוסלו?
מה לעשות כשהפושעים שמפרים את כל החוקים משתלטים על הפוליטיקה, על בג''ץ ויתר בתי המשפט, על צה''ל והמשטרע ומשמר הגבול, על מערכת החינוך, על התשקורת, ועל כל החברות הגדולות?
מה לעשות כשלא נותנים לאזרחים שומרי חוק למחות באופן חוקי ולא אלים?

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך לבטל את היום הזה ולהחליף אותו ביום זיכרון לרב כהנא זצ"ל

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

יש אנשים שאומרים שאסור לקחת את ה"חוק" בידיים. אבל מה לעשות אם הפושעים שלוקחים את החוק בידיים הם דוקא מנהיגי המדינה?
האם זה היה חוקי לשקר להורים מזרחיים כשהבולשביקים אמרו להם שילדיהם ילכו לבתי ספר דתיים כשבמציאות הילדים הלכו לבתי ספר אנטידתיים?
האם זה היה חוקי לשמעון פרסקי (פרס) ויוסי ביילין להפגש עם מחבלי אש''ף/פת''ח בסודיות כדי להכין את הסכמי אוסלו?
האם זה היה חוקי כשהמשטרע הרביצה בברוטליות פשיסטית לגיבורות של "נשים בירוק" כשהן רק רצו להפגין באופן לא אלים נגד רעבין?
האם זה היה חוקי כשהמשטרע הרביצה בברוטליות פשיסטית לאנשי "זו ארצנו" (בראשותו של משה פייגלין) כשהם גם רק ביקשו להפגין באופן לא אלים נגד רעבין והסכמי אוסלו?
מה לעשות כשהפושעים שמפרים את כל החוקים משתלטים על הפוליטיקה, על בג''ץ ויתר בתי המשפט, על צה''ל והמשטרע ומשמר הגבול, על מערכת החינוך, על התשקורת, ועל כל החברות הגדולות?
חיים, כל הדברים שציינת כאן קרו הרבה לפני שרבין נבחר לכהן כראש ממשלה. הצעד החכם היה להפגין נגד רבין לפני הבחירות ולציין את כל הדברים האלה.
אחרי שהוא נבחר ע"י רוב, אין לך שום ברירה אלא לקבל את זה. תחשוב מה היה קורה אם אתה היית נבחר ע"י העם לכהן כראש ממשלה ושמאלני היה מחפש סיבות לרצוח אותך- הוא היה מוצא בשניה. ככה שזה שיש מישהו שהוא קיצוני לצד אחד והשני קיצוני לצד שני. הוא היה טוען שאתה משתיק את השמאלנים ולא נותן להם להפגין ושאתה רוצח ערבים כמו שאתה טוען שרבין השתיק את הימין ורצח יהודים.

ד"א, לא ברור לי מה הקשר של רבין לחטיפת יהודי תימן.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כן גם אני לא מבין מה הקשר בין רעבין לחטיפת 10000 ילדי תימן
[gif[/img]

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בס''ד

להיפגש עם אש"ף למען הסכמי אוסלו היה מוטעה, אבל חוקי לגמרי. בפרשת אלטלנה, הפעולות של האצ"ל היו לא-חוקיות, והאלטלנה הגיעה שלושה שבועות אחרי שהאצ"ל הסכים להתפרק מנשקו ולהשתלב בכוחות צה"ל. אני חושב שנעשו טעויות והיו מחדלים, אבל "רצח" מפורש לא היה.
המשטרה עושה שטויות, כרגיל, והפתרון הפשוט הוא להקליט כל פעולה וכל הפגנה כדי שיהיה ניתן לבדוק את החוקיות שלה לאחר מכן. בכל מקרה, איפה יש הצדקה למעשים של יגאל עמיר אם אתה אומר במפורש שאסור לאף אחד לקחת את החוק לידיו?
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
להיפגש עם אש"ף למען הסכמי אוסלו היה מוטעה, אבל חוקי לגמרי. בפרשת אלטלנה, הפעולות של האצ"ל היו לא-חוקיות, והאלטלנה הגיעה שלושה שבועות אחרי שהאצ"ל הסכים להתפרק מנשקו ולהשתלב בכוחות צה"ל. אני חושב שנעשו טעויות והיו מחדלים, אבל "רצח" מפורש לא היה.
המשטרה עושה שטויות, כרגיל, והפתרון הפשוט הוא להקליט כל פעולה וכל הפגנה כדי שיהיה ניתן לבדוק את החוקיות שלה לאחר מכן. בכל מקרה, איפה יש הצדקה למעשים של יגאל עמיר אם אתה אומר במפורש שאסור לאף אחד לקחת את החוק לידיו?
אני חושב שאתה צריך ללמוד מחדש מה היה באלטלנה.
המפגשים המוקדמים עם אש"ף היו לפני תיקון ה"חוק" המהולל שלך אז בא ותחסוך לי את זה.
ויגאל לא רצח אף אחד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
הוא ניסה לרצוח, גם הקונספירציה הטיפשית שלך לא מכחישה את זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הוא ניסה לרצוח, גם הקונספירציה הטיפשית שלך לא מכחישה את זה.
ניסית פעם לרצוח מישהו עם כדורי סרק?
אני בטוח שראית את המוח שלו נשפך על האדמה  :::D :::D :::D
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
ניסית פעם לרצוח מישהו עם כדורי סרק?
אני בטוח שראית את המוח שלו נשפך על האדמה  :::D :::D :::D

רגע, הקונספירציה טוענת שיגאל עמיר לא רצה לרצוח מישהו אחר? הוא בהחלט ניסה לרצוח, אם הוא רצח או לא זה כבר ויכוח אחר, אבל אתה משחק בקקה במקום להתעסק בנושא העיקרי: עקרון שלטון החוק.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום ה
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 21, 2008, 02:46:20 »
כן גם אני לא מבין מה הקשר בין רעבין לחטיפת 10000 ילדי תימן

בס"ד

הקשר הוא שאינכם מגדירים את הישות האנטי-יהודית שהשתלטה על השלטון על אדמת ארץ-הקודש תובב"א בחסות המנד"ט הבריטי יש"ו שר"י, וזאת מכיוון שהם הלשינו למנד"ט על הניסיון להכפיל את כוח ההתנגדות היהודי האמוני הימני האמיתי על אדמת ארץ-הקודש תובב"א (ואחת הדוגמאות לכך היא סיפור הספינה אלטלנה), ואם הינך מכיר את סיפורם של דוד רזיאל הי"ד  ועוד יהודים ימנים אמיתיים שהועלו לגרדום בעטיין של הלשנות מצד אותה ישות בוגדנית שכרתה ברית גם עם הצורר הנאצי יש"ו (וראי'ה לכך שהצורר הנאצי יש"ו איפשר להם לברור את חבריהם הבוגדים ולהעלותם לארץ-הקודש, בעוד שאר היהודים שהיו הרוב הי"ד נרצחו במחנות ההשמדה ובתאי-הגאזים ונשרפו בכבשנים !!) כפי שתוכל לדעת במסמך הבא ש"צונזר" על-ידי שלטון הרשע השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י מזה 40 שנים:

http://www.f2h.co.il/878765

ואשר לשטיפת-המוח שמלמדים בתוך מערכת הליכלוך (חינוך) היא זו שמעוותת את ההיסטורי'ה ומטהרת את הטמאים ומטהרת את הטהורים, זאת תוכל לראות בסרט שמפרט את האמ-ת ששלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י, וסוכניו שהן מפלגות הימין-המזוייף שאת תפקידן הגדרנו במאמרים שלמים וסרטונים רבים ולא נאריך כאן בזאת, מכיוון שהסרט הבא שנעשה בליוון חוקר שאיננו מייצג את הימין האמיתי, כי אם מפרט את ההסטורי'ה כפי שהייתה באמ-ת ומאפשר לכושר השיפוט שלך להגיב בצורה אמיתית, ולא למידע מסולף ומזוייף שקבלת במסגרת מערכת הליכלוך (חינוך) והתשקורת השבויות בידי אותו שלטון נלוז ונתעב הדודף את הציביון היהודי בכדי לכסות על מעשי הנבלה והבגידה האין-סופיים שלו ובכלל זה כריתת הברית הנסתרת והחסוי'ה שלו עם האויב הערבי הנאצי יש"ו עוד בימי מלחמת-העולם השני'ה, כאשר הבטיח לצורר האויב הערבי הנאצי יש"ו חאג' אמין אלחוסייני (ראה ערך זה ב-GOOGLE) שהשתתף באופן פעיל ברציחת אחינו באירופה ע"י הצורר הנאצי יש"ו, כאשר פיקד על גדוד אס-אס מזרחי שהוביל יהודים הי"ד לרצח בתאי-הגאזים ולהשרף במשרפות, וקבל את הערצתו של הצורר אדוף היטלר יש"ו שר"י שאמר עליו "הצורר של אוייבי הוא אחי !!" !!--ועם צאצאיו של אותו צורר יש"ו שאחד מהם שהי'ה תלמידו המובהק ובן משפחתו הוא יאסר ערפאת אלקודווא אלחוסייני יש"ו שאת ידו המגואלת בדם אחינו לחצו אותם רשעים בוגדים כאשר העלו את הברית שכרתו עימו על הכתב בפעם המי יודע כמה !!!! ושמו את העולם כולו ללעג-וקלס כשזכו ב"פרס נובל לשלו-ם" !! את הרקע למהותו של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר"י תוכל לראות בסרט הבא שהוא מרתק כשלעצמו וחובה לכל יהודי באשר הוא !!

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=529&category=3

ואשר לרציחת כלל מתנגדי שלטון הערב-רב הנלוז, מומלץ שתצפה בסרטו שערכנו כאן !!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754  

ועכשיו אנו מקווים שאתה מבין באיזה "אקוואריום" אתה חי !! וכיצד עוברים כל שוכניו שטיפת-מוח שיטתית משחר ילדותם ועד יומם האחרון ר"ל !! אנו כאן מייצגים את אותם אחים יהודים אמונים ימניים אמיתיים שנרצחו על-ידם ועל-ידי בני-בריתם !! אנו ההמשך לאבותנו ע"ה ששרדו בעולם יותר מ-3000 שנים, ואותם אנשי ערב-רב ימחקו מהעם-היהודי במהרה מכיוון שהם מובילים את הדרך לשמד ולהתבוללות בגוים, ואנו רוצים להציל משיניהם החדות את אחינו שנפלו לשטיפות-המוח המתוחכמות הללו ר"ל !! ובראש מעייננו להפסיק את המצב של הפקרת הדם היהודי תחת סיסמאות "דמוקראטיות שונות" מכיוון שגם הצלת יהודים משיני הצורר הנאצי יש"ו הייתה "בניגוד לחוק" בשעתו !, אולם אפילו הגוים הבינו שה"חוק" הזה הוא "חוק שטני ורצחני" !! וכן אנו נלחמים על הצלת הציביון היהודי הימני האמוני האמיתי על ארץ-הקודש השלמה, ועידוד הגירתם של כלל אוייבינו מארץ-הקודש תובב"א ובראש האוייבים הללו הם בני האויב הערבי הנאצי יש"ו !!

שבוע-טוב !
                                                                               הגולה בארץ  :)

« עריכה אחרונה: ספטמבר 21, 2008, 06:31:17 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
רגע, הקונספירציה טוענת שיגאל עמיר לא רצה לרצוח מישהו אחר? הוא בהחלט ניסה לרצוח, אם הוא רצח או לא זה כבר ויכוח אחר, אבל אתה משחק בקקה במקום להתעסק בנושא העיקרי: עקרון שלטון החוק.
אני לא יודע מה ה"קונספירציה" מנסה לטעון או מה שהיא טוענת, אינני מחסידיו של ברי חמיש המטורלל.
אני טוען שיגאל עמיר היה לכל היותר חלק מההצגה, הוא לא ניסה לרצוח אף אחד.
אני מתעסק בהרבה דברים, צואה זה לא אחד מהם.
ו"שלטון החוק" או איך שאני אוהב לקרוא לזה: "נירנברגיזם" איננו מעניין אותי כהוא זה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל