סקר

סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום השנה של הריגת רבין?

להמשיך לציין את הריגת רבין, כי אסור שיהודי יהרוג יהודי.
3 (14.3%)
במקום לציין את הריגת רבין, לציין את רצח 19 גיבורי האלטלנה כי אסור לרצוח 19 ניצולי שואה כמו שרבין עשה בדם קר.
0 (0%)
במקום לציין את הריגת רבין, לציין את רצח מאות היהודים בגלל הסכמי אוסלו של רבין.
0 (0%)
גם 2 וגם 3.
18 (85.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום השנה של הריגת רבין?  (נקרא 8438 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
להמשיך לציין את הריגת רבין -
בשמחת יום טוב, זיקוקי דינור ומופעים.

כפי שחז"ל קבעו חג ביום בו מתו המלכים
הרשעים ינאי והורדוס.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
להמשיך לציין את הריגת רבין -
בשמחת יום טוב, זיקוקי דינור ומופעים.

כפי שחז"ל קבעו חג ביום בו מתו המלכים
הרשעים ינאי והורדוס.
:V: O0
2, ו-3, צריך לזכור מדוע הוא חטף...
כמו שצריך לזכור מדוע שרון חטף. :'(
« עריכה אחרונה: ספטמבר 14, 2008, 14:02:34 על ידי אחים באמת »

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
לציין הכל, פשוט לא לראות ברבין כגיבור גדול, צריך רק להסביר שבד"כ אסור שיהודי יהרוג יהודי אבל אם היהודי כמו רבין התחלק
על השכל ונעשה שמאלן קיצוני (שזה בעצם מה שקרה...) צריך להסביר שלא הייתה ליגאל אמיר שום ברירה אלא לעשות את מה שעשה..

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים הגיע הזמן שתהייה קצת פוליטקלי קורקט...
אפשר פשוט לבטל את היום הזה וזהו לא חייב לעשות צהלות.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
סקר: אם יום יבוא ונהיה בשלטון, מה לעשות ביום ה
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 14, 2008, 18:58:29 »
גם 2 וגם 3.
ולהוסיף יום חגיגה עם זיקוקים ובירות.
צריך לשמוח במותו של הנאצי הזה.
וחיים תשנה את הכותרת בהתחלה ל..."כשניהיה בשלטון...."
« עריכה אחרונה: ספטמבר 14, 2008, 18:59:33 על ידי אושרי »

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לציין את יום הרצח של הרב כהנא ז"ל

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חיים הגיע הזמן שתהייה קצת פוליטקלי קורקט...
אפשר פשוט לבטל את היום הזה וזהו לא חייב לעשות צהלות.
מה פירוש המילים פוליטיקלי קורקט?
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 15, 2008, 01:50:52 »
מה פירוש המילים פוליטיקלי קורקט?

"תקינות פוליטית" – גישה שלמעשה אומרת לך "לגלח" טיפה את העקרונות שלך בשביל להתיישר עם המיינסטרים של החברה (גם אם המיינסטרים הזה בעצם עקום..).

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לגנות את הפגיעה בדמוקרטיה.ולגנות רצח אדם.
יגאל עמיר לא גיבור.הוא סתם טיפש שיושב בכלא.
כל ההודעות המתלהמות שלכם,רק מורידות את הרמה של הפורום,ומרחיקות אנשים.

(דרך אגב אני מאוד ימני)

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לגנות את הפגיעה בדמוקרטיה.ולגנות רצח אדם.
יגאל עמיר לא גיבור.הוא סתם טיפש שיושב בכלא.
כל ההודעות המתלהמות שלכם,רק מורידות את הרמה של הפורום,ומרחיקות אנשים.

(דרך אגב אני מאוד ימני)

אתה ימני אבל יש לך עוד הרבה מה ללמוד. דמוקרטיה היא לא ערך עליון. יותר חשובים לנו חיי יהודים. אולם אפילו דיון על שמירת הדמוקרטיה אין לו שום ערך היות שמדינת ישראל איננה דמוקרטיה. אנחנו מגנים רצח יהודים, ולכן מגנים את רעבין שרצח 19 יהודים לוחמי אצ"ל ניצולי שואה על הספינה אלטלנה ב-1948. אבל זה רק על קצה-המזלג. כפי שאמרתי, אתה מוזמן לקרוא בפורום ולהשתתף בדיונים. אני מבטיחך שתצא נשכר.  אל תתבייש, שאל כל מה שעם ליבך.

היינו שמחים להכיר אותך. תוכל להיכנס לאשכול הבא ולהציג את עצמך:

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=7558.0

ברוך הבא. :)

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני ימני,ואני מתעב התרפסות בפני הערבים.אני מתנגד לכל מחנה השלום ההזוי.ואני מתנגד לכל ויתור הזוי.
זה עדיין לא אומר,שצריך לרצוח(יהודי זה יהודי),הרצח הזה גם לא השיג כלום,רק דחה קצת את המועד,עובדה שהיום כבר מדברים על "שלום" עם סוריה.
לדעתי דמוקרטיה(שחוק וסדר אמיתיים הם חלק ממנה) היא דבר מאוד חשוב (ואך ורק ליהודים כמובן).

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני ימני,ואני מתעב התרפסות בפני הערבים.אני מתנגד לכל מחנה השלום ההזוי.ואני מתנגד לכל ויתור הזוי.
זה עדיין לא אומר,שצריך לרצוח(יהודי זה יהודי),הרצח הזה גם לא השיג כלום,רק דחה קצת את המועד,עובדה שהיום כבר מדברים על "שלום" עם סוריה.
לדעתי דמוקרטיה(שחוק וסדר אמיתיים הם חלק ממנה) היא דבר מאוד חשוב (ואך ורק ליהודים כמובן).

בס''ד

ברוך הבא לפורום שלנו.

בתור אמריקאי, אני חושב שאני יודע קצת על דמוקרטיה מאחר ואני גר כל חיי בארה''ב שהיא דמוקרטיה אמיתית. ישראל היא בכלל לא דמוקרטיה. אי אפשר לפסול מפלגה כמו שעשו לרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד בדמוקרטיה אמיתית. אי אפסר לשים גיבורים כמו נעם פדרמן בכלא אך ורק בגלל דעותיו בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לחטוף 10,000 תינוקות יהודים מתימן מהוריהם בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לרצוח בדם קר 19 ניצולי שואה באלטלנה בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לגרש 10,000 יהודים מבתיהם ומאדמתם בגוש קטיף וצפון השומרון אבל לומר שאסור אפילו לדבר על גירוש דומה לערבים בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לומר שבג''צ, שלא נבחר על ידי העם יכול לפסול חקיקות של חברי הכנסת שהם כן נבחרים על ידי העם בדמוקרטיה אמיתית.

אתה כותב שאתה בעד "דמוקרטיה" רק ליהודים. ידידי, זו לא דמוקרטיה. אם אתה שולל את הערבים מהדמוקרטיה, זהו מעשה מאוד אנטידמוקרטי. וזו אחת הסיבות שאני לא דוגל ב"דמוקרטיה" מערבית, כי אנו לא מסוגלים לשרוד כאן עם כללים "דמוקרטיים" כשאנו מוקפים ב500 מיליון ערבים ואיראנים מוסלמים שרוצים להשמיד אותנו.

שוב ברוך הבא לפורום שלנו!
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2008, 03:15:15 על ידי חיים בן_פסח »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 17, 2008, 03:46:37 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום שלנו.

בתור אמריקאי, אני חושב שאני יודע קצת על דמוקרטיה מאחר ואני גר כל חיי בארה''ב שהיא דמוקרטיה אמיתית. ישראל היא בכלל לא דמוקרטיה. אי אפשר לפסול מפלגה כמו שעשו לרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד בדמוקרטיה אמיתית. אי אפסר לשים גיבורים כמו נעם פדרמן בכלא אך ורק בגלל דעותיו בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לחטוף 10,000 תינוקות יהודים מתימן מהוריהם בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לרצוח בדם קר 19 ניצולי שואה באלטלנה בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לגרש 10,000 יהודים מבתיהם ומאדמתם בגוש קטיף וצפון השומרון אבל לומר שאסור אפילו לדבר על גרוש דומה לערבים. אי אפשר לומר שבג''צ, שלא נבחר על ידי העם, יכול לפסול חקיקות של חברי הכנסת שהם כן נבחרים על ידי העם.

אתה כותב שאתה בעד "דמוקרטיה" רק ליהודים. ידידי, זו לא דמוקרטיה. אם אתה שולל את הערבים מהדמוקרטיה, זהו מעשה מאוד אנטידמוקרטי. וזו אחת הסיבות שאני לא דוגל ב"דמוקרטיה" מערבית, כי אנו לא מסוגלים לשרוד כאן עם כללים "דמוקרטיים" כשאנו מוקפים ב500 מיליון ערבים ואיראנים מוסלמים שרוצים להשמיד אותנו.

ובכן, רק רציתי לציין בנוגע לדברים המלומדים והקולעים הללו של חיים בן-פסח, שכל זה רק חלקיק קטנטנצ'יק ממלאי הנושאים והארגומנטים שהפורום הזה מציע ומתמודד איתם. אם ראית, חיים לא ענה לך על כל השאלות אלא התמקד באחת הנקודות המרכזיות שהעלית וענה לך עליה בהרחבה. להתייחס לכל הנקודות שלך בהרחבה היה לוקח דפים שלמים ופתיחת דיונים על נושאים נוספים. חיים בחר לענות לך תשובה מקיפה סביב נקודה ספציפית, מתוך הנחה שלגבי שאר הנקודות (החשובות) שהעלית תמצא כבר תשובות בהרחבה במהלך הדיונים השוטפים והמרתקים בפורום שלנו. אי-אפשר לדחוס את כל החומר כבר ביום הראשון...

בברכת המשך פעילות ענפה,
               וגלישה מחכימה ונעימה.  :)

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס''ד

ברוך הבא לפורום שלנו.

בתור אמריקאי, אני חושב שאני יודע קצת על דמוקרטיה מאחר ואני גר כל חיי בארה''ב שהיא דמוקרטיה אמיתית. ישראל היא בכלל לא דמוקרטיה. אי אפשר לפסול מפלגה כמו שעשו לרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד בדמוקרטיה אמיתית. אי אפסר לשים גיבורים כמו נעם פדרמן בכלא אך ורק בגלל דעותיו בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לחטוף 10,000 תינוקות יהודים מתימן מהוריהם בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לרצוח בדם קר 19 ניצולי שואה באלטלנה בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לגרש 10,000 יהודים מבתיהם ומאדמתם בגוש קטיף וצפון השומרון אבל לומר שאסור אפילו לדבר על גירוש דומה לערבים בדמוקרטיה אמיתית. אי אפשר לומר שבג''צ, שלא נבחר על ידי העם יכול לפסול חקיקות של חברי הכנסת שהם כן נבחרים על ידי העם בדמוקרטיה אמיתית.

דבר ראשון,אני שמח להצטרף.
דבר שני מעולם לא טענתי שישראל היא דמוקרטיה,מספיק זמן אני חי במדינה בשביל להבין שאנחנו לא חיים בדמוקרטיה אמיתית.
פירוש המילה דמוקרטיה,היא שילטון העם,במקרה הזה,העם היהודי.ומאחר וערבים אינם חלק מהעם היהודי,לדעתי האישית אי נתינת זכות בחירה לערבים,
אינו מעשה אנטי דמוקרטי,אם תרצה אפשר לתת משמעות חדשה למילה.מה שאני כן טוען זה,שמדינה שפוייה לא יכולה להתקיים על רצח ואלימות,היום אולי אתה מסכים עם הרוצח,מחר הרוצח אולי לא יסכים איתך.אם לפי דעתך ישנו אדם אשר אשם בפשעים חמורים,עליך לדאוג להביאו למשפט הוגן,שבסופו יוכרע אם הוא אשם או לא.
זו דעתי לפחות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 18, 2008, 02:09:32 »
דבר ראשון,אני שמח להצטרף.
דבר שני מעולם לא טענתי שישראל היא דמוקרטיה,מספיק זמן אני חי במדינה בשביל להבין שאנחנו לא חיים בדמוקרטיה אמיתית.
פירוש המילה דמוקרטיה,היא שילטון העם,במקרה הזה,העם היהודי.ומאחר וערבים אינם חלק מהעם היהודי,לדעתי האישית אי נתינת זכות בחירה לערבים,
אינו מעשה אנטי דמוקרטי,אם תרצה אפשר לתת משמעות חדשה למילה.מה שאני כן טוען זה,שמדינה שפוייה לא יכולה להתקיים על רצח ואלימות,היום אולי אתה מסכים עם הרוצח,מחר הרוצח אולי לא יסכים איתך.אם לפי דעתך ישנו אדם אשר אשם בפשעים חמורים,עליך לדאוג להביאו למשפט הוגן,שבסופו יוכרע אם הוא אשם או לא.
זו דעתי לפחות.

עד כמה שאני יודע, להגיד ש"הרוב קובע כל-עוד הוא יהודי" זה לא רק יצירת כפל-משמעות למילה "דמוקרטיה", כי אם סירוס טוטאלי של ביאור המונח מן השורש. מדינה "יהודית" ו"דמוקרטית" היא סתירה לוגית. אם אתה מודה בפה מלא שאנו לא דמוקרטיה, אל תנסה להמציא אותה מחדש כדי להרגיש עִם וללכת בלי!

לגבי יגאל עמיר, הנושא נדון כאן באינספור אשכולות. אתה מוזמן לפתוח אשכול נוסף משלך בעניין, כולנו נשמח להצטרף לדיון.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 18, 2008, 02:21:27 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
דמוקרטיה (ביוונית: Δημοκρατία "שלטון העם") היא שיטת ממשל שבה יש לאזרחים יכולת להשפיע על המדיניות הציבורית במדינתם, באמצעות הצבעה, השתתפות בדיונים לפני ההחלטות ובהחלטות עצמן או בדרכים ממוסדות אחרות. יכולת ההשפעה של האזרחים אמורה להיות בלתי-תלויה במוצא, מעמד חברתי, מין, גזע, דת וכיוצא באלה. בדמוקרטיה ישירה מתנהלת ההצבעה על ענייני הממשל עצמם.

לא סירסתי אותה מהשורש,בסה"כ השמטתי את המילה דת.זה עדיין אותו רעיון.רק יותר הגיוני.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא סירסתי אותה מהשורש,בסה"כ השמטתי את המילה דת.זה עדיין אותו רעיון.רק יותר הגיוני.

מילה מאד מרכזית בלב ההגדרה של המונח "דמוקרטיה". אתה מוציא מיעוט (שעשוי או עלול עד מהרה להפוך לרוב!) מן הכללים הדמוקרטיים ופוגע ברצון (שלטון) העם! (רובו, עם הזמן.)

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לא ממש מרכזית,תראה איך המילה נחה שם בצד בשקט...אני בטוח שגם אם נתעלם ממנה,עדיין זה יחשב דמוקרטיה,אבל אני מניח שזה עניין של דיעה כבר.
לילה טוב אמיגו :)

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
להזכיר את רצח רבין רק בשביל להראות שאף אחד לא יכול לקחת החלטות לבד ולרצוח ראש ממשלה בגלל שהוא לא מסכים בדעותיו. זה בדיוק כמו שאם חיים בן פסח יהיה ראש ממשלה יקום איזה שמאלני מטורף שלא מסכים עם עמדותיו של חיים וירצח אותו חס וחלילה. אבל לא להפוך את זה ליום של סיפורים ולספר כמה רבין היה אדם טוב וכו'. יום השנה לרצח גנדי הרבה יותר חשוב לדעתי.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
גם 2 וגם 3  :'(
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
אפשר לעשות את כל השלושה בעיניי.

גם אם "סכנה ברורה ומיידית" נשקפה לאלפי יהודים וכו' וכו', החוק הוא לא בידיים של אף אחד מלבד המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט. אמנם קבועים בחוק מקרים בהם מותר וזו אף חובה אזרחית לעצור אדם אחר בכל האמצעים העומדים לרשותך, אבל גם אם אכן נשקפה סכנה לאי-אלו אנשים, היא לא הייתה מיידית ולא עמדה בקריטריונים הנ"ל.

אין לאף אחד זכות לקחת את החוק לידיו. בלי קשר לקונספירציה או לא (לא), בלי קשר למי האשמים האמיתיים (מנהיגי הימין שלא קראו מיד להורדת הכרזות של "רבין בוגד" או "רבין נאצי"), אין לאף אחד סמכות לקחת את החוק לידיו. גם אם רבין ביצע פשעים, השופט והמעניש הוא בית-דין שמונה ע"י המדינה, לא איזה תמהוני מבר-אילן שהחליט שלהרוג אדם רק כי התוכנית הפוליטית שלו זו "בגידה" בעיניו זה בסדר.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תגידו סתם שאלה,בני כמה הייתם שרבין נהרג?
אני אז היתי בכיתה י' היתי בן 15 וחצי ואני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול,גם אני זוכר את כל התקופה והשנים שקדמו לרצח כאילו זה היה יום אתמול ממש
[gif[/img]