סקר

המלחמה עם הערבים

מלחמת דת\תרבות
20 (69%)
מלחמה על שטחים
6 (20.7%)
אחר
3 (10.3%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: המלחמה עם הערבים  (נקרא 8012 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
המלחמה עם הערבים
« ב- : ספטמבר 10, 2008, 05:57:26 »
הסבירו את בחירתכם
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
המלחמה עם הערבים
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 10, 2008, 06:54:55 »
הצבעתי אחר.
המלחמה היא על שטחי ארץ ישראל, בנות ישראל שנחטפות לבתיהם של המוסלמים הנאצים הללו, וכנגד דת האסלאם - המחלה הסופנית של העולם.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 10, 2008, 13:11:20 »
אני רואה את זה כרגע כמלחמה על שטחים.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
המלחמה עם הערבים
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 10, 2008, 13:32:49 »
למרות שבאופן כללי אני מסכים עם ראייה ציבילזציונית, אני חושב שהמלחמה על ארץ ישראל היא מלחמה על שטחים.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

Aaron

• אורח
המלחמה עם הערבים
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 10, 2008, 14:07:09 »
בטח שמלחמת דת. למה הערבים פוצצו את בינייני התאומים? כי ניו יורק זה שטח כבוש שלהם? ועוד מיליון דוגמאות...
הערבים רוצים לרצוח יהודים, נוצרים ובני דתות אחרות בלי קשר לשטחים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2008, 14:08:11 על ידי אהרֹן »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
המלחמה עם הערבים
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 10, 2008, 15:15:30 »
מובן שמלחמת מצווה (ג'יהאד בפי המוסלמים והקוראן).

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 10, 2008, 16:20:10 »
אחר
גם מלחמת דת וגם מלחמה על שטחים
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
המלחמה עם הערבים
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 10, 2008, 17:48:11 »
בס''ד

כידוע רובו ככולו של האויב הערבי הנאצי יש''ו מאמין בדת דדמים המתועבת היא דת האיסלאם -יכריתה הקב''ה במהרה מהעולם וימחה שמה וזכרה אכי''ר !! אותה דת מתועבת מחוייבת לכופף את כל הדתות למצב של המרת דתותיהם לאותה דת מתועבת ,רצחנית,ומגואלת בדם חפים-מפשע !! ולמטרה זו הם יש''ו מכשירים את כל האמצעים , ולו השפלים ביותר !!, לזאת הם קוראים ''תכי'ה '' כלומר להטות, לכופף ולהשעין על משהו אחר =בלשון טומאתם !! וזאת הם עושים כ''מצווה דתית '' במסגרת דת הדמים של אותו חזיר משוקץ המתקרא מוחמד יש''ו שר''י  :pig1: ! ולא זו בלבד אלא שהם יש''ו '' מצווים '' להשפיל את כלל הדתות בכדי לגרום ל''עליונות'' של דתם המשוקצת בעולם כולו , ולכמות של מסכנים שרודפים כבוד שימירו את דתם לאותה דת משוקצת ומתועבת בזימה ומואלת בדם שנשפך בידי מרצחים יש''ו שהם מנהיגיה  !!
אכן האויב הערבי הנאצי יש''ו מגדיר את המלחמה על  שטחי ארץ-הקודש תובב''א , אולם אין הדבר כך !! מכיוון שהמלחמה האמיתית היא על כפיית דת הדמים המשוקצת של אותו חזיר המתקרא מוחמד יש''ו שר''י היא דת האיסלאם המשוקצת כדלעיל ...! וכפייתה על העולם כולו ח''ו ר''ל !!אולם ה '' הגדרות'' של האויב הערבי הנאצי יש''ו  באות בצורת '' תכנית השלבים '' שייסד , תחילה הוא יש''ו מגדיר יעד , ואם הוא מצלליח חלילה לכבוש את אותו יעד , אך ורק אז הוא יש''ו מגדיר את היעד הבא !!--וזהו כלל חשוב ביותר בכדי להכיר את האויב הערבי הנאצי יש''ו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
המלחמה עם הערבים
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 10, 2008, 17:53:40 »
מלחמה על דת ולאום מאז עלייתו של חאג' אמין אל חוסייני הבן ****,הוא הסית את הערבים לג'יהאד נגד הכופרים במקרה הזה אנחנו.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
המלחמה עם הערבים
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 10, 2008, 17:57:03 »
המלחמה היא במיוחד על שטחים..אבל אם לערבושים יש הזדמנות להרוג יהודים לא תהיה להם בעיה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 10, 2008, 20:19:52 »
אם תחליפו את הערבים בטיבטים אני לא חושב שהיום היינו נלחמים בהם.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
המלחמה עם הערבים
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 10, 2008, 20:27:54 »
בס''ד

כידוע רובו ככולו של האויב הערבי הנאצי יש''ו מאמין בדת דדמים המתועבת היא דת האיסלאם -יכריתה הקב''ה במהרה מהעולם וימחה שמה וזכרה אכי''ר !! אותה דת מתועבת מחוייבת לכופף את כל הדתות למצב של המרת דתותיהם לאותה דת מתועבת ,רצחנית,ומגואלת בדם חפים-מפשע !! ולמטרה זו הם יש''ו מכשירים את כל האמצעים , ולו השפלים ביותר !!, לזאת הם קוראים ''תכי'ה '' כלומר להטות, לכופף ולהשעין על משהו אחר =בלשון טומאתם !! וזאת הם עושים כ''מצווה דתית '' במסגרת דת הדמים של אותו חזיר משוקץ המתקרא מוחמד יש''ו שר''י  :pig1: ! ולא זו בלבד אלא שהם יש''ו '' מצווים '' להשפיל את כלל הדתות בכדי לגרום ל''עליונות'' של דתם המשוקצת בעולם כולו , ולכמות של מסכנים שרודפים כבוד שימירו את דתם לאותה דת משוקצת ומתועבת בזימה ומואלת בדם שנשפך בידי מרצחים יש''ו שהם מנהיגיה  !!
אכן האויב הערבי הנאצי יש''ו מגדיר את המלחמה על  שטחי ארץ-הקודש תובב''א , אולם אין הדבר כך !! מכיוון שהמלחמה האמיתית היא על כפיית דת הדמים המשוקצת של אותו חזיר המתקרא מוחמד יש''ו שר''י היא דת האיסלאם המשוקצת כדלעיל ...! וכפייתה על העולם כולו ח''ו ר''ל !!אולם ה '' הגדרות'' של האויב הערבי הנאצי יש''ו  באות בצורת '' תכנית השלבים '' שייסד , תחילה הוא יש''ו מגדיר יעד , ואם הוא מצלליח חלילה לכבוש את אותו יעד , אך ורק אז הוא יש''ו מגדיר את היעד הבא !!--וזהו כלל חשוב ביותר בכדי להכיר את האויב הערבי הנאצי יש''ו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד

קיראו היטב ובעיון את המאמר הנ''ל שחושף בפניכם את האמ-ת !!, אנו כבר עברנו את השלב של לחיות תחת שלטון אויב ערבי נאצי יש''ו !!, ואם אתם רוצים להציל את נפשותיכןם ואת נפשות יקיריכם , ולהלחם למען הכרת אותו צורר אויב ערבי נאצי יש''ו מאדמת הקודש כפי צו תורתנו הקדושה שמצווה עלינו להכרית ולהרוג כל צורר-ישרא'ל היושב על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !,אל אם כן לא יטען שום טענה הנוגדת את התורה הקדושה ( כגון ''זכותו'' על אדמות ארץ-הקודש , שזה נוגד את התורה הקדושה מכל וכל ) , ולא יזיק שום יהודי , ויקבל עליו שלא לעבור על שבע מצוות בני נוח !! והאויב הערבי הנאצי יש''ו איננו עונה על הקטגורי'ה הזו בכלל !! ולכן מצווה תורתנו הקדושה להלחם בו ולגרשו מארץ-הקודש תובב''א !! וכן להרוג כל אויב וצורר היהודים על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! זהו צו התורה הקדושה כפי שנמסרה למרע''ה זיע''א מפי הגבורה !! ואותו ציטט כמוהר''ר מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד , והבהיר את הסילופים שעשו משתפי-הפעולה עם שלטון הערב-רב , וכל זאת בספרו '' לסיכים בעיניכם '' שחובה על כל יהודי לקרוא את דברי קדשו שעליהם מסר את נפשו ונרצח ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו כאשר מזמיני הרצח ומתירי דמו הם מנהיגי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , הקב''ה יפרע מהם במהרה ויסיר שלטון הערב-רב מעל אדמת קדשו , וישלח גואל-צדק ויכונן שלטון בית-דוד בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037:

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 10, 2008, 23:10:56 »
גם וגם!!!

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
המלחמה עם הערבים
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 11, 2008, 16:08:20 »
הצבעתי מלחמה על שטחים כי זאת המלחמה לדעתי, אין בעייה שיהיו מוסלמים וכמו שאמרתי קודם יש זרמים באיסלא שהם הדת המושלמת לאומות העולם.
לעומת זאת מבחינת החמאס זאת מלחמת דת לכל דבר...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המלחמה עם הערבים
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:15:06 »
אני רואה את זה כרגע כמלחמה על שטחים.
תספר את הבדיחה הזו לבן לאד
ן
למרות שבאופן כללי אני מסכים עם ראייה ציבילזציונית, אני חושב שהמלחמה על ארץ ישראל היא מלחמה על שטחים.
מה זה "ארץ ישראל"?
מלחמה על שטחים? הספקת לשכוח איזה יום היום?
ה-11 בספטמבר, תחשוב שוב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שונא ערבים123

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני יהודי ימני גאה
המלחמה עם הערבים
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:32:07 »
אנחנו נגדם בהכול
השלימו את ארץ ישראל לשלמותה!!!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 11, 2008, 17:46:27 »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 11, 2008, 18:10:05 »
תספר את הבדיחה הזו לבן לאדן

יש לך את המספר שלו?

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
המלחמה עם הערבים
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 11, 2008, 18:36:07 »
מי שיודע מה מהות האיסלם אז הוא ידע שהערבים פה על מלחמת דת שכוללת בתוכה גם שטחים ותרבות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המלחמה עם הערבים
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 11, 2008, 18:40:11 »
יש לך את המספר שלו?
911-NEW-YORK רשמת?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 11, 2008, 18:41:49 »
911-NEW-YORK רשמת?
חחחח אהבתי, אם לא יענו לי אני יבקש מ-א.ק בטוח יש לו  ;D
סתםםם...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המלחמה עם הערבים
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 11, 2008, 19:01:00 »
חחחח אהבתי, אם לא יענו לי אני יבקש מ-א.ק בטוח יש לו  ;D
סתםםם...
זה בעיה, סתם, ל-א.ק בטח יש את הקוד לקופסת קוטג' שמחוברת בחוט למערה של בן לאדן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המלחמה עם הערבים
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 11, 2008, 19:56:30 »
זה בעיה, סתם, ל-א.ק בטח יש את הקוד לקופסת קוטג' שמחוברת בחוט למערה של בן לאדן.
:2funny: :2funny:

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
המלחמה עם הערבים
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 11, 2008, 23:33:32 »
לדעתי יש לכם טיפה בעיה לנהל נושא רציני בלי להיכנס בא.ק.
כשמדברים איתי על המלחמה בערבים אני מבין שמדובר על הפלסטינאים...

אם תגיד לי המלחמה בטרור אני יגיד שמדובר על מלחמת דתות, ואיראנים למשל (לפחות השלטון) הם לא ערבים...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
המלחמה עם הערבים
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 11, 2008, 23:42:54 »
לדעתי יש לכם טיפה בעיה לנהל נושא רציני בלי להיכנס בא.ק.
כשמדברים איתי על המלחמה בערבים אני מבין שמדובר על הפלסטינאים...

אם תגיד לי המלחמה בטרור אני יגיד שמדובר על מלחמת דתות, ואיראנים למשל (לפחות השלטון) הם לא ערבים...

זה רק מלחמת דתות, זה לא עניין לאומי ואין דבר כזה "פלסטינאים" שאפילו לא מסוגלים לבטא את "שמם" כמו שצריך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל