סקר

סקר: איך להתיחס לערבים שרוצים להחליף את ישראל עם "פלסטין".

הערבים הם בני אדם עם משפחות כמונו. צריך לכבד אותם אפילו אם יש לנו חילוקי דעות. ואם הם עושים דברים אכזריים, אנו חייבים להיות יותר טובים מהם.
3 (8.8%)
היטלר והנאצים גם היו בני אדם עם משפחות כשהם רצחו 6 מיליון יהודים. אסור לרחם על אוייבינו האכזריים כי הם בטח לא מרחמים עלינו.
31 (91.2%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: איך להתיחס לערבים שרוצים להחליף את ישראל עם "פלסטין".  (נקרא 6042 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

אנא הסבירו את בחירתכם.

מנותק Danielj

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בחרתי 2
אסור לרחם עליהם, אנחנו כל הזמן מרגישים את ה"רחמנות" שלהם.
כ ה נ א    צ ד ק

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בחרתי 2

בס''ד

ברוך הבא לפורום שלנו.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
בחרתי 2

נכון, הערבושים אף פעם לא היו נחמדים אלינו, אצלם אף אחד לא תיעד במצלמות כאשר השלטונות רצחו יהודים..

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
חיים אני חושב שאלו סקרים שתשובתם די ברורה לא  ?
וחוץ מזה מי זה הנוכל שהצביע אחד?

מנותק אהרון.א.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בטח א.ק בחר ב-1  השמאלני הנוכל והטיפש הזה
בס"ד

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
היטלר והנאצים גם היו בני אדם עם משפחות כשהם רצחו 6 מיליון יהודים. אסור לרחם על אוייבינו האכזריים כי הם בטח לא מרחמים עלינו.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
האמת שלא; אני בעד להרוג את אלה שרוצים להרוג אותי, כמו שהסברתי כבר אינספור פעמים. הצבעתי 2.

בכל מקרה, יש מקום להבחנה בין אנשים שיש לי חילוקי דעות איתם (ואותם צריך לכבד, גם אם לא לאהוב) ובין אנשים שרוצים להרוג אותי (שאותם צריך לשנוא, ולהרוג. בלי ספק).
« עריכה אחרונה: ספטמבר 03, 2008, 20:08:00 על ידי א.ק »
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בכל מקרה, יש מקום להבחנה בין אנשים שיש לי חילוקי דעות איתם (ואותם צריך לכבד, גם אם לא לאהוב)
מי הם אותם אנשים?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ashdodidu

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • -=== טרנספר לערבים ומיד ===-
אני בחרתי את מס' 2.

אבל, (חיים) לא נתת מספיק אופציות לבחירה, זה או שחור או לבן.
למרות שהדעות שלי הם מאוד ימניות, לקחת מיליון וחצי ערבים ולרצוח אותם...אתה לא כל יכול, זה לא פרקטי!
לקחת את אותם מיליון וחצי ולגרש אותם, אפשרי אבל לא עם מנהיגים כמו שלנו!
בגדול, הייתי מציע לקחת את אום אל פאחם כמו שהיא ולספח אותה לרשות לשלול את כל הת.ז לכל הערבים, ובתמורה לקבל שטח בגודל של אום אל פאחם והמשולש.

העפת לך כמעט חצי מיליון ערבים שגוזלים לך עבודה של יהודים, קיצצת לך בביטוח לאומי וכל הקצבאות ימח שמם.
הרבה יותר טוב.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הצבעתי 2
לגרש אותם בכוח ואם זה לא ילך בכוח זה ילך בעוד יותר כוח!

מנותק ashdodidu

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • -=== טרנספר לערבים ומיד ===-
הצבעתי 2
לגרש אותם בכוח ואם זה לא ילך בכוח זה ילך בעוד יותר כוח!

יפה...גם אני מעדיף לגרש אותם בכוח מאשר לספח שטחים, ואם לא יהיה בכוח אז בעוד יותר כוח!
אבל זה לא ריאלי...ממשלה חלשה מדי.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

יפה...גם אני מעדיף לגרש אותם בכוח מאשר לספח שטחים, ואם לא יהיה בכוח אז בעוד יותר כוח!
אבל זה לא ריאלי...ממשלה חלשה מדי.
יום יבוא חביבי, קצת אמונה  O0

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
הצבעתי 2.
אבל תפסיקו להשוות את הערבים לנאצים.
במיקרה של היום אנחנו החזקים והם החלשים, זה לא אומר שאנחנו צריכים לרחם אליהם.
זכרו, בתור שליחי הקב''ה אנחנו אמורים לפעול בדרכיו, כלומר עולמנו הוא עולם של דין אך גם של חסד.
הדת המוסלמית היא הדת הכי קרובה לדת שבה הקב''ה רצה שבה ילכו אומות העולם.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
מי הם אותם אנשים?

אתה הוא אחד מהם, דרך אגב. אני מכבד אותך מאוד ומעריך את היכולת שלך לעמוד מאחורי המילים שלך ולהסביר אותן, לעומת... המון המון אנשים בפורום הזה שכל מילה שנייה שלהם אליי זו התקפה אישית נגדי ("שמאלני בולשביקי יהיר נאצי אוהב ערבים כופר!" וכן הלאה).

בשורה התחתונה - כל אדם שאינו רוצה להרוג אותי מקבל ממני כבוד בסיסי, אנשים שבאמת מחפשים דיון ולא להוכיח את צדקתם מקבלים עוד יותר כבוד.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק spekkk

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
צריך לכבד אותם.
זה כמו שאתם רוצים ישראל והם רוצים פלאטין אז תחשבו ששתי הצדדים היו חושבים שצריך להילחם נגד זה יוצר עוד ועוד שינאה.

אתם בתור פלסטיני הייתם רוצים שזה ישאר ישראל?

יש חילוקי דעות
וצריך להיתמודד עם זה בדרך חכמה ולא להרוג חפים מפשע.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
צריך לכבד אותם.
זה כמו שאתם רוצים ישראל והם רוצים פלאטין אז תחשבו ששתי הצדדים היו חושבים שצריך להילחם נגד זה יוצר עוד ועוד שינאה.

יש חילוקי דעות
אין דבר כזה עם "פלסטיני" זה מיתוס!
יש להם מספיק מדינות שיקלטו אותם, אנחנו רק צריכים לגרש.

Aaron

• אורח
צריך לכבד אותם.

יש חילוקי דעות
spekkk אתה באמת נשמע כמו אחד מה- KKK. אתה אומר שצריך לכבד את הנאצים האלה שרצחו אלפי יהודים וכרתו ברית עם הגמרנים הנאצים בשואה? ושעושים הכל כדי להשמיד את העם היהודי? אתה בכלל לא מכיר את ההסטוריה ולא יודע שלא קים עם "פלסטיני". אתה עיוור לגמרי.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
הצבעתי 2.
אבל תפסיקו להשוות את הערבים לנאצים.
במיקרה של היום אנחנו החזקים והם החלשים, זה לא אומר שאנחנו צריכים לרחם אליהם.
זכרו, בתור שליחי הקב''ה אנחנו אמורים לפעול בדרכיו, כלומר עולמנו הוא עולם של דין אך גם של חסד.
הדת המוסלמית היא הדת הכי קרובה לדת שבה הקב''ה רצה שבה ילכו אומות העולם.

חסד תעשה עם אחים שלך, שתנקה להם את הראש מהלכלוך של מערכת השלטון המשומדת של המדינה.
ועוד חסד עם האחים שלנו זה לגרש במיידי את כל השונאים, ובתחילה את הקומץ המשומד המושחת והמתועב - הלא הוא הערב-רב הנלוז ימ"ש שר"י.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
חסד תעשה עם אחים שלך, שתנקה להם את הראש מהלכלוך של מערכת השלטון המשומדת של המדינה.

אתה יכול להסביר בבקשה?

ציטוט
spekkk אתה באמת נשמע כמו אחד מה- KKK. אתה אומר שצריך לכבד את הנאצים האלה שרצחו אלפי יהודים וכרתו ברית עם הגמרנים הנאצים בשואה? ושעושים הכל כדי להשמיד את העם היהודי? אתה בכלל לא מכיר את ההסטוריה ולא יודע שלא קים עם "פלסטיני". אתה עיוור לגמרי.

אתה מדבר שטויות, אתה יודע מי היו הKKK?
אתה יודע מה היו האידיאולוגיות שלהם? כניראה שלא אם אתה רושם תגובה כזאת, חוץ מזה שגם הלח''י ניסה לכרות ברית עם הנאצים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 08, 2008, 01:11:08 על ידי יפרח »

Aaron

• אורח
אתה מדבר שטויות, אתה יודע מי היו הKKK?
אתה יודע מה היו האידיאולוגיות שלהם? כניראה שלא אם אתה רושם תגובה כזאת, חוץ מזה שגם הלח''י ניסה לכרות ברית עם הנאצים.
1. אם אתה טוען שאני מדבר שטויות, תצדיק את הטענה שלך.

2. כן אני יודע מי אלה ה- KKK ומה האידיאולוגיה שלהם. הם בעד השמדת העם היהודי - בדיוק במה שתומכים הערבים המוסלמים ש SPEKKK אומר שצריך לכבד אותם.

3. מה הקשר שלי ללח"י? אני מתנגד לכל מי ששיתף או ניסה לשתף פעולה עם הנאצים.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
1. אם אתה טוען שאני מדבר שטויות, תצדיק את הטענה שלך.

2. כן אני יודע מי אלה ה- KKK ומה האידיאולוגיה שלהם. הם בעד השמדת העם היהודי - בדיוק במה שתומכים הערבים המוסלמים ש SPEKKK אומר שצריך לכבד אותם.

3. מה הקשר שלי ללח"י? אני מתנגד לכל מי ששיתף או ניסה לשתף פעולה עם הנאצים.

הלח''י זה בערך האב הרוחני הראשון לכל מחתרת ימנית שעשויה להיות במדינת ישראל, אולי חוץ מהמחתרות בימי בר כוכבא...

והKKK לידיעתך לא רוצו להשמיד רק יהודים, למעשה הם רצו להשמיד כל מי שאיננו נוצרי לבן, הם התמחו בעיקר בהשמדת אפרו-אמריקיים, שחלקם גם מוסלמים.
לעומת הנאצים לKKK היתה בעייה גם עם ערבים, אם בכלל היו כאלה באמריקה באותם ימים...

Aaron

• אורח
הלח''י זה בערך האב הרוחני הראשון לכל מחתרת ימנית שעשויה להיות במדינת ישראל, אולי חוץ מהמחתרות בימי בר כוכבא...

והKKK לידיעתך לא רוצו להשמיד רק יהודים, למעשה הם רצו להשמיד כל מי שאיננו נוצרי לבן, הם התמחו בעיקר בהשמדת אפרו-אמריקיים, שחלקם גם מוסלמים.
לעומת הנאצים לKKK היתה בעייה גם עם ערבים, אם בכלל היו כאלה באמריקה באותם ימים...
לא מחדש לי כלום. לא באמת התכוונתי שהוא מה- KKK נו באמת :idiot2: התכוונתי שיש לו עקרונות משותפים - הוא חושב שצריך לכבד את הערבים הנאצים שרוצים לבצע בנו שואה.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
לא מחדש לי כלום. לא באמת התכוונתי שהוא מה- KKK נו באמת :idiot2: התכוונתי שיש לו עקרונות משותפים - הוא חושב שצריך לכבד את הערבים הנאצים שרוצים לבצע בנו שואה.

ומה אתה חושב על הלח''י?

Aaron

• אורח
ומה אתה חושב על הלח''י?
אני לא מספיק מכיר את הסיפור הזה. יכול להיות שזה עוד סילוף של השמאל כדי לגרום לאנשים לשנוא את הימנים. אני יודע שהפלמ"ח, ההגנה וכל השמאלנים האלה שיתפו פעולה עם הערבים בעלי בריתם של הנאצים.