סקר

מה דעתכם על האולימפידה ואיזה ענף הכי אהבתם?

אולימפידה מעולה! הסינים האלה יודעים איך לעשות אולימפידה.
1 (20%)
לא היה משהו, בכל זאת כמעט ולא זכינו בכלום.
2 (40%)
השיאים האולימפים פשוט מדהימים, נהנתי מכל רגע.
2 (40%)
אחר.
0 (0%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: האולימפיאדה: כישלון חרוץ ומוחץ למשלחת הישראלית  (נקרא 3012 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
עם טקס נעילת האולימפיאדה ה-29 בבייג'ינג מתפוגג הערפל מסביב למשלחת הישראלית ומתבררות פרקי ימיה בתחרות זו - פרקים של כישלונות צורבים; ישראל עוזבת את האולימפיאדה עם מדליה אחת, שעשויה כולה ארד, ובענף ספורט שבלאו הכי לא נחשב כהישג אתלטי מרשים ונועז, מתוך 43 נציגים רק 1 השיג מדליה! זוהי בעיה חמורה מאוד ומדוע? כי אנו אור לגויים, אצלנו אין שלישי, אין שני(לא שתמיד יש) אלא רק מקום אחד שמור לנו וזהו המקום הראשון, בכל תחומי החיים על עם ישראל לשאוף קדימה, הישר למקום הראשון, אבל אל לנו להאשים רק את הספורטאים, שנכון נחלו כישלונות אך לאו דווקא באשמתם אלא כי באשמת מדינת ישראל, אם הממשלה לא הייתה עסוקה בגניבת שלמנים ועושק אזרחיה היו תקציבים מרשימים לכל משרדי הממשלה, כולל משרד המדע, התרבות והספורט, אולם דבר זה לא קורה כי הסיכוי ש"נבחרנו" לא יגנבו הוא נמוך מאוד, ולכן אין כסף להקצות לאותם אתלטים.
נכון שהספורט הוא לא התכלית, להפך הרמב"ם מדרג את הספורט כאחת השלמויות הנמוכות שיש לאדם, כי לפיו אדם לעולם לא ישתווה לכוחו של אריה או של פיל, אך הוא גם מוסיף ואומר שאם לאדם יש כסף אזי ישתמש בו לשלוש מטרות: לצדקה, לפרנסה ולחושי גופו ומה זה חושי גופו? שריריו, כוחו של האדם.

בתקווה שלמה עלינו לקוות שמלבד שננחיל תבוסה לאויבנו אלא שגם נזכה במקומות ראשונים בתחרויות בינלאומיות ראשיות, שהגויים יתפלאו ויאמרו:"יגדיל ה' לעשות עם אלה ועמנו - לא!", להיות אור לגויים זכרו!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
האולימפיאדה: כישלון חרוץ ומוחץ למשלחת הישראלית
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 24, 2008, 16:51:03 »
צודק במה שאתה אומר. אני אוסיף לדבריך שממשלת ישראל אשמה בכך שהיא לא מעיפה את הערבים קיבינימט. הסכומים שמושקעים בביטחון-פנים בגלל כל הערבים אלה סכומים עצומים, ואם לא הייתה הבעיה הזאת אז היה אפשר להשקיע בתחומים אחרים...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2008, 18:01:14 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 24, 2008, 18:01:37 »
נכון מאד.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 24, 2008, 20:22:30 »
הפכת את זה למשהו שעלול להרוס לנו את העם.
קח את זה בקלות, זה רק ספורט
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 24, 2008, 20:28:53 »
מזל ששחר צוברי השיג מדליה אחרת זה כבר היה מביך..

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 24, 2008, 20:45:40 »
מזל ששחר צוברי השיג מדליה אחרת זה כבר היה מביך..
חחח עזוב אותך סתם חפרו על זה! את מי מעניין הספורט הזה?!
בכנות אתה ידעת עד היום מי זה שחר צוברי? אתה ידעת שיש את הספורט הזה באולימפיאדה??  ;D ;D
זה מצחיק כמה שזה עצוב....
אני אפילו לא יודע מה החוקים, אני מנייאק אם מישהו בכלל עקב אחרי התחרות שלו חוץ מאמא שלו ואחותו...
פשוט כולם גילו על זה כי לא הפסיקו לדבר על זה וכל התקשורת ניסתה לנחם את האנשים בזה שהשגנו משהו,
חחח בחייך פדיחות!! המשלחת הכי גדולה שיצאה מישראל וכולה מדלית ארד...
אל תראה אותי שאני מזלזל ככה אני שמחתי שהוא קיבל אבל הרעש שהתקשורת עשו מזה התחרפנתי!!!!

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 25, 2008, 10:21:58 »
אני לא חושב שתחרות ספורט עם הגויים נקראת אור לעמים.
אני חושב שגם הרמב"ם אף על פי שיכול להיות שהיה בעד ספורט, בוודאי לא היה בעד ספורט תחרותי, ועוד כנגד הגויים?מה יש להוכיח פה? שנתנו לבת ישראל לשחות בריכה חצי עירומה ולזכות במדליית זהב? שהבחורים שנשלחים לשם יראו את הגויות האתלטיות החצי עירומות?

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 25, 2008, 15:51:25 »
אני לא חושב שתחרות ספורט עם הגויים נקראת אור לעמים.
אני חושב שגם הרמב"ם אף על פי שיכול להיות שהיה בעד ספורט, בוודאי לא היה בעד ספורט תחרותי, ועוד כנגד הגויים?מה יש להוכיח פה? שנתנו לבת ישראל לשחות בריכה חצי עירומה ולזכות במדליית זהב? שהבחורים שנשלחים לשם יראו את הגויות האתלטיות החצי עירומות?

צודק,באולימפיאדה הבאה לא נשתתף...וגם נבטל כל סוג של פעילות ספורטיבית בארץ(הרי בכל תחרות יש מנצח ומפסיד,אז אי אפשר להתחרות בכלום)

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 25, 2008, 17:40:49 »
צודק,באולימפיאדה הבאה לא נשתתף...וגם נבטל כל סוג של פעילות ספורטיבית בארץ(הרי בכל תחרות יש מנצח ומפסיד,אז אי אפשר להתחרות בכלום)
הסברתי את עצמי בצורה לא טובה.
לא התכוונתי שאני חושב שהרמב"ם היה נגד ספורט תחרותי אלא נגד תחרויות עצמן.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:07:49 »
למרות שאני לא מבין הרבה בדת אני מנחש שרמב"ם יצא נגד תחרויות כי היא גורמת לך לשנוא את היריב שלך ולא להיות ישר בנצחון שלך נכון?

אבל ספורטי אמיתי גם מפסיד בכבוד ומי שהכי טוב הוא זה שמנצח אני לא רואה פה שום דבר פסול

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 25, 2008, 23:33:12 »
לא נראה לי שאפשר להאשים את הנציגים שלנו,סה"כ אנחנו לא כזו מדינה במה עולמית...סין התכוננה במשך שנים רבות לזה וכך גם ארה"ב שתמיד מגיע לשלישיה...לכל המדינות האלה יש תקציב ענק שמושקע לאולימפיאדה,לאימונים יום יומיים...אני בספק שיש תקציב כזה בישראל.
הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 26, 2008, 03:47:37 »
לא נראה לי שאפשר להאשים את הנציגים שלנו,סה"כ אנחנו לא כזו מדינה במה עולמית...סין התכוננה במשך שנים רבות לזה וכך גם ארה"ב שתמיד מגיע לשלישיה...לכל המדינות האלה יש תקציב ענק שמושקע לאולימפיאדה,לאימונים יום יומיים...אני בספק שיש תקציב כזה בישראל.

"אני בספק שיש תקציב כזה בישראל."
הסר ספק ידידי היקר, אין
חחחחחח...

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 26, 2008, 10:42:07 »
אני חושב שהסינים האלה יודעים להשקיע (וזה היה קל , כי הי5א מפוצצת בכסף בגלל שהיא קומוניסטית {בעעע})
אירוע הפתיחה היה קטלני וגם הנעילה היה קטלני.

וזה פשוט מדהים אותי למה שהגוף האנושי מסוגל לעשות.
כשמייקל פלפס זכה במדלית הזהב השמינית שלו ושבר שיאי עולם זה הדהים אותי.

וכשאוסיין בולט רץ ב9 שניות וקצת 100 מטר הייתי המום וגם בריצת הגמר של ה-200 מטר (19 שניות ונראה 20 או 30 מאיות השנייה) הוא פשוט פגז אנושי.

ולא נורא בנוגע למשלחת הישראלית, יש את אולמפידת לונדון ב-2012 ואני בטוח שנביא מדליה מוזהבת. ולפחות שחר צוברי זכה במדליה בשבילנו, הצבע לא חשוב העיקר שיש לנו כבוד בבייג'ינג.
ואהבתי שתי ענפים באולמפידה ,הענף הראשון זה ההתעמלות כי כל העיניין של הסלטות וגוף האנושי מרתק אותי, והענף השני ה היה הכדור עף ( בין אם זה היה חופים ובין אם זה היה אולמות) כי אני פשוט אוהב לשחק בזה ואני בכלל לא רע בזה, ההגשות שלי תמיד מביאות נקודות :D

אז מה אתם אהבתם באולימפידה ומה אתם חושבים עליה באופן כללי???
« עריכה אחרונה: אוגוסט 26, 2008, 10:46:16 על ידי אושרי »