כתב נושא: עזרה במציאת משרה מלאה לבחור בן 28  (נקרא 1177 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עזרה במציאת משרה מלאה לבחור בן 28
« ב- : אוגוסט 18, 2008, 11:40:12 »
אז תראו ככה,אני ב4 5 חודשים האחרונים עובד בשוק בחיפה בחנות למכירת מיצים טבעיים,האבסורד בעבודה הזאת היא שבקושי נכנסים קלינטים לחנות כך שאנו נאלצים לצאת לשלושה סיבובים בחום הנוראי הזה
עכשיו ברור לי שאני לא ישאר בעבודה הזאת לנצח כי העבודה הזאת היא עוד תחנה חולפת,אני חייב למצוא את עצמי בחיים האלה בעבודה יותר טובה ובמשרה מלאה כי קשה ורע לי מאוד לעבוד בשוק,אני חושב שבנאדם כמוני מסוגל ויכול להרבה יותר,ועד היום עבדתי רק עבודות מזדמנות אם זה בחלוקת פלירים וכאלה,
הממסד שעוזר לי בביטוח לאומי לפני שנה בעזרת העובדת סוציאלית שלי רציתי ללמוד קורס משרדאות ומזכירות כדי להתקבל לזה קרה דבר אבסורד לגמרי שלחו אותי ל"אבחון" באיזשהו שיקום בקריות שהיתי נאלץ כל יום בעזרת אוטובוסים מקרוב לאוניברסיטת חיפה עד לקריות,להתיצב שם כל בוקר בשבע וחצי,וכל היום להכניס שקיות קטנות של מרק לתוך קופסאות קטנות ככה במשך חודש,בסופו של דבר לא התמדתי בזה כי לא הצלחתי להבין את הקשר בין זה לבין הלימודים במשרד שרציתי ולבסוף לא התקבלתי
ד"א בעבודה הנוכחית שלי כיום אני עובד רק 3 שעות ככה שיוצא לי שיש לי הרבה שעות מתות ושמשעמם לי
אודה בכך אם מישהו יוכל לעזור,
כמו כן אני אדם דתי שמחפש בת זוג לחיים ועם דרך העבודה שלי כך לא אוכל לפרנס אותה ככה
אני מאוד מבקש את עזרתכם ואת עזרת חיים עד כמה שהוא יכול
[gif[/img]

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 18, 2008, 12:56:20 »
תנסה לחפש בעיתונים באתרים מקום עבודה...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 18, 2008, 14:35:49 »
אם אתה אומר שיש לך הרבה "שעות מתות " ושמשעמם לך אז למה שלא תתחיל ללמוד נהיגה?
יהיה לך הרבה יותר קל אם יהיה לך רשיון ויש הרבה מקומות עבודה במרכז ובדרום שאם שווה להם
להעסיק אותך הם יביאו לך גם רכב צמוד וככה זה יפתח לך את האפשרויות לעבוד בעוד מקומות בארץ ולא
רק במקומות פה באזור שזה חיפה והקריות...
מה אתה אומר??