כתב נושא: מוסדות חינוך יהודים יציינו 50 שנה לאירועי כפר קאסם!!!  (נקרא 3202 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

תמיד שאני בטוח שהמדינה הזו ירדה לשיא השפל היא יורדת לשפל חדש,
זה ממש נושא שמרתיח את הדם - ואני ממליץ לחיים להקדיש את התוכנית הבאה שלו לנושא הנורא הזה!

שרת החינוך, יולי תמיר, הורתה למנהלי בתי הספר ברחבי הארץ ולמורים לציין 50 שנה לאירועי כפר קאסם.
כמו כן הנחתה תמיר את המורים לשוחח עם התלמידים על משמעותה של פסיקת
בית המשפט בעניין שקבעה מהי פקודה בלתי חוקית ש"דגל שחור מתנוסס מעליה".

מתוך מבזקי ערוץ 7
http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/164905#rss

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם ידברו איתנו על זה אני חייב טיעונים.... ואני חייב רקע...
הרב כהנא צדק!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פחחחחחחחחח
הדפוקה הזאת גם שוקלת ללמד אותנו על הנצרות.
נו ברור, אחרי שאנחנו כבר יודעים שצביקה פיק הלחין את ההמנון, אפשר להתחיל ללמוד על ישו!

ורק אתמול דיברו על ללמוד את מורשת גנדי, ובמקום להגיד את זה היא רוצה שנלמד על טבח.

תתקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא חושב שהערבים לומדים על הטבח בחברון.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
יולי תמיר היא אנטישמית נאצית ואוייבת ישראל.
היא מהווה סכנה חמורה לקיומה של מדינת ישראל.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
הי השתגעה על כל הסכל.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אם כבר לציין את "ארועי כפר קאסם", אז לפחות בגאווה, לומר לדור הבא של ישראלים, "כך צריך להתייחס אל הערבים המוסלמים הנאצים, זו השפה היחידה שבני העמלק הניאנדרתלים הרצחניים האלה מבינים."
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם כבר לציין את "ארועי כפר קאסם", אז לפחות בגאווה, לומר לדור הבא של ישראלים, "כך צריך להתייחס אל הערבים המוסלמים הנאצים, זו השפה היחידה שבני העמלק הניאנדרתלים הרצחניים האלה מבינים."

בע"ה בקרוב בארץ ישראל כ"ך זה יהיה (תרתי משמע)
הרב כהנא צדק!

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
מדובר במקרה בתקופת קום המדינה-מלחמת השחרור שבו חיילים יהודים שכבשו את הכפר הרגו בחוסר תשומת לב משפחות ערביות שלא שעו לאזהרות, (אולי לא היו ממש אזהרות) ולא התפנו. למרות שערבים לא צריכים להיות בישראל, לא מקובל להרוג משפחות שלמות. חשוב לציין כאן שגם בלי אזהרות החיילים, הערבים באזור כולם ידעו שהמלחמה קרבה ובאה לבתיהם ובכל זאת שמו נפשם בכפם ונשארו. היה באפשרותם לברוח משם כשם שעשו ערביי יפו וחיפה וירושלים בשכונות הקרובות לסן-סימון בוליבר, ועכו, וגם מפקד גדודי הערבים המאוחדים האיום והנורא: קאוקג'י ברח.

שאלו פעם רוסי ברחוב במוסקווה: מה היתה תרומתו של גורבצ'וב לרוסיה בימי כהונתו כנשיא? הרוסי חשב וחשב ובסוף ענה שגורבצ'וב החליף את צבע הפקק של בקבוקי הוודקה מלבן לירוק. מדובר ברדיפת כותרות של שרת חינוך חסרת משמעות. למזלנו, יוזמה במערכת החינוך לוקחת כשנה עד שהיא נכנסת לספרי הלימוד ולמערכת. ועוד מספר חדשים השרה המכובדת תסיים את תפקידה. אם היא לא תעזוב את תפקידה אז או שהיא תשכח את היוזמה ביום שהכותרת תישכח או שהיא לא תמצא את התקציב האדיר הדרוש למימוש היזמה. בטוח יוזמה בסדר גודל כזה עולה עשרות מיליונים. יש המון אנשים במשרד החינוך שמחכים כל פעם שהשר/ה הממונה יכניס שינוי במערך הלימוד כדי לגזור קופון שמן על השינוי ומתפרנסים ממנו היטב היטב. בע"ה היוזמה לא תגיע לתלמיד אחד.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בס"ד
מדובר במקרה בתקופת קום המדינה-מלחמת השחרור שבו חיילים יהודים שכבשו את הכפר הרגו בחוסר תשומת לב משפחות ערביות שלא שעו לאזהרות, (אולי לא היו ממש אזהרות) ולא התפנו. למרות שערבים לא צריכים להיות בישראל, לא מקובל להרוג משפחות שלמות. חשוב לציין כאן שגם בלי אזהרות החיילים, הערבים באזור כולם ידעו שהמלחמה קרבה ובאה לבתיהם ובכל זאת שמו נפשם בכפם ונשארו. היה באפשרותם לברוח משם כשם שעשו ערביי יפו וחיפה וירושלים בשכונות הקרובות לסן-סימון בוליבר, ועכו, וגם מפקד גדודי הערבים המאוחדים האיום והנורא: קאוקג'י ברח.

שאלו פעם רוסי ברחוב במוסקווה: מה היתה תרומתו של גורבצ'וב לרוסיה בימי כהונתו כנשיא? הרוסי חשב וחשב ובסוף ענה שגורבצ'וב החליף את צבע הפקק של בקבוקי הוודקה מלבן לירוק. מדובר ברדיפת כותרות של שרת חינוך חסרת משמעות. למזלנו, יוזמה במערכת החינוך לוקחת כשנה עד שהיא נכנסת לספרי הלימוד ולמערכת. ועוד מספר חדשים השרה המכובדת תסיים את תפקידה. אם היא לא תעזוב את תפקידה אז או שהיא תשכח את היוזמה ביום שהכותרת תישכח או שהיא לא תמצא את התקציב האדיר הדרוש למימוש היזמה. בטוח יוזמה בסדר גודל כזה עולה עשרות מיליונים. יש המון אנשים במשרד החינוך שמחכים כל פעם שהשר/ה הממונה יכניס שינוי במערך הלימוד כדי לגזור קופון שמן על השינוי ומתפרנסים ממנו היטב היטב. בע"ה היוזמה לא תגיע לתלמיד אחד.
GY

תשובה מצוינת, ואני מסכים עם הכל חוץ מאשר דבר אחד:

ציטוט
למרות שערבים לא צריכים להיות בישראל, לא מקובל להרוג משפחות שלמות.

כמו שאמרו חז"ל, "אל תהי צדיק יותר מבוראך", וכן "כשם שהם אינם מרחמים עליהם, כך אתם לא תרחמו עליהם", והחשוב מכל, המצוה למחות את זכר עמלק, ולפי פסק של החזון איש, שעליו לא מערער אף אחד מן הרבנים הראשיים בישראל, הישמעאלים של היום הם עמלק.  הריגת אשה ערביה  מונע הופעתם של דורות שלמים של צאצאיה---רשעים מחללי השם.  וכבר אמרו חכמינו ז"ל, "כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן".

(דרך אגב GY, אני יודע שאתה כבר מודע היטב לכל הדברים הללו, אבל אני חוזר עליהם לטובת גולשים אחרים.)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
דיברתי על מנהג, מה שמקובל. המעשה בכפר קאסם חרג מהרגיל. לעניות דעתי דייקתי.
GY