כתב נושא: שאלות בנוגע לצבאות של איראן, מצרים וסוריה.  (נקרא 6237 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
1. האם צבא מצרים מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?
2. האם צבא סוריה מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?
3. האם צבא איראן מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?

אגב אני מצאתי אתר שמשווה צבאות של אומות העולם:
http://www.globalfirepower.com/

אולי זה יוכל לעניין אותך.

תודה מראש.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלות בנוגע לצבאות של איראן, מצרים וסוריה.
« להגיב #1 ב- : יולי 19, 2008, 22:44:11 »
החיזבאללה שהוא ארגון עלוב של כמה מאות אנשים הוא היה איום על ישראל
וגרם לכך ש2 מליון איש מתחבאים במקלטים כמו עכברים או בורחים לדרום/מרכז הארץ.
זה לא היה איום רציני כי אי אפשר להכריע מדינה עם גרילה אלא רק לעשות חיים קשים יותר...
מה שאני בא להגיד שאם המדינה לא הצליחה לטפל בדבר העלוב הזה שנקרא חיזבאללה ולא מצאה
לנכון לעלות באש את כל היערות בדרום לבנון כדי להוציא מהמחילות את המחבלים ביחד עם המשגרים שלהם
ולא מצאה לנכון להציב לפני ערים כמו בינת ג'בל וכל המקומות האלה את חיל התותחנים וליישר את המקום בעזרת ירי
ארטילרי מסיבי ללא הפסקה עד כדי כך שכל חיילי החי"ר יצעדו בתוך הערים האלה והדבר הכי קשה שהם יצטרכו לעשות
זה וידוי הריגה לכל בן אדם שנמצא שמה בין ההריסות.
וברגע שהממשלה לא מצאה לנכון לעשות שימוש אמיתי בחיל האויר ובמקום לשלוח פליירים שהולכים להפגיז אזור X
אז לתת איזה פצצה של 5 טון לאמצע עיר...
אני אישית לא יודע מה יקרה אם נצטרך להתמודד מול צבא...
למרות שזה אכן שונה מלחמה של גרילה מול מלחמה של צבא מאורגן (יחסית) אבל לא לשכוח שברגע שנכנסים בסוריה/אירן
אז החיזבאללה נכנסת לתמונה ואז נכנסים לאותו סיפור של הבוץ הלבנוני.
ובקשר למצרים אני אישית לא מאמין שתיהיה מלחמה...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : יולי 19, 2008, 22:49:29 »
1. האם צבא מצרים מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?
2. האם צבא סוריה מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?
3. האם צבא איראן מהווה איום ממשי על ישראל במצבה הנוכחי? אם כן, מדוע?
אגב אני מצאתי אתר שמשווה צבאות של אומות העולם:
http://www.globalfirepower.com/
אולי זה יוכל לעניין אותך.
תודה מראש.
1.) צבא מצרים הוא הסיפור המרכזי, הצבא ה-13 בגודלו בעולם לא כולל מילואים ומיליציות, מעל חצי מליון חיילים סדיר בלבד.
הצבא המצרי מורכב ממיטב מערכות הנשק האמריקניות, מטנקי האברהמ'ס M1A1 ששני שליש מהמערכת מיוצרת על אדמת מצרים במפעלים מצריים (המדינה היחידה בעלת רשות ויכולת ייצור של הטנק מחוץ לארה"ב גופא) השליש האחרון מגיע בקיטים (אריזות טכניות) מיוחדים מארה"ב דרך הים.
עבור בשיפור של האברהמ'ס 2 ה-M2A2, שני הטנקים מהמובילים בעולם.
טנקים מג"ח פטון M60A משופרים עם מיטב המערכות האמריקניות.
נגמ"שים בראדלי ו-M-113 וכן כלי לוחמת חי"ר משוריינים (IFV) בשיתוף פעולה אמריקנו-מצרי שמיוצרים במצרים.
מסוקי אפאצ'י, קומנצ'י ובלק-הוק חמושים במערכת טילי הלפייר 2.
מערכת טק"ק סבירה שיכולה לפגוע ברוב שטחה של מדינת ישראל.
9 צוללות תקיפה והפצצה מדגם KILO תוצרת סין עם שיפורים אמריקניים וטילי ים-ים מסוג "הארפון".
פריגטות אמריקניות (גדולות יותר וחמושות הרבה יותר מ-הסטי"ל הישראלי מדגם "סער 5").
מהמיטב שיש ללוקהיד-מרטין ובואינג להציע בדמות מטוסי F-15 ו-F-16 על דגמיהם השונים.
אימונים אינטנסיביים תחת הדרכה אמריקנית, הכשרת קצינים ייעודיים בארה"ב במגוון תחומים, תמרונים שנתיים נרחביים עם הצבא והצי האמריקנים (תמרון "באדר").
ואם לצטט בעניין את מתן וילנאי כשהיה סגן הרמטכ"ל לפני 8 שנים, אמר את הדברים מנקודת מבט ניתוחית מקצועית- "האיום הגדול ביותר על ישראל היום זה צבא מצרים".
אני בטוח שאם תחפש טוב באינטרנט תראה מגוון מאמרים מעמיקים עם נתונים מפורטים יותר על צבא מצרים.

2.) צבא סוריה הוא צבא ישן ולא מתוחזק, מה שכן הם משקיעים בעיקר בסגנון לוחמה ואימונים נוסח חיזבאללה לאור המסקנות מהמלחמה משנת 2006,
לדוקטרינה זו יש שם: "הקרב הקרוב" שמטרתו העיקרית היא לגרום לצה"ל לבזבז את יתרונו בדמות חימוש מונחה מדוייק על מטרות דמה ומטרות פחותות ערך ואז לגרור אותו למלחמת התשה.
מעבר לזה נכנס מימד טילי קרקע קרקע לטווחים השונים, הקטנים יותר לכיסוי של הגולן והגליל והגדולים לפגיעה בכל המדינה עם אופציה לשימוש בנשק כימי ו/או ביולוגי מוטס ו/או בדרך טילים (בעיקר בגזרה הכימית).
אופציית ירי טילים בליסטיים קונבנציונליים על מטרות איכותיות בישראל בכדי לגרום להשמדתם או לפחות לשיתוקם לטווח זמן ארוך.
הצבא הסורי הוא מהווה יותר מטרד רציני מאשר איום אסטרטגי, אבל בשילוב עם עוד מדינה (כמיטב המסורת הסורית) הם מהווים בעיה רצינית.

3.) הצבא האירני כשלעצמו כנראה לא יהווה בעיה והוא לא עלול להופיע בשערי המדינה כרעם ביום בהיר, האיום הוא בעיקר חיל הים האיראני, והטילים הבליסטיים שלהם, הלוחמה הבלתי-קונבנציונלית ולבסוף כל הגרורות שלהם באיזור (חיזבאללה, חמאס, הג'יהאד האיסלמי ושות').

זה היה תשובה על רגל אחת, להרחבה ראה:
http://www.nativ.cc/cgi/main.cgi
חפש שם.
מעבר לזה אני ממליץ בחום לעשות מנוי לזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : יולי 19, 2008, 22:50:19 »
ובקשר למצרים אני אישית לא מאמין שתיהיה מלחמה...
הרשה לי לפקפק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #4 ב- : יולי 19, 2008, 23:01:27 »
אני מסכים אם נץ.
תרשה לי גם להוסיף משהוא על האתר הזה-הרעיון נחמד הביצוע שלו מטופש.
הרי "מטוס" יש מטוס מיג 17 ויש מטוס F22.
יש טנק T-54 ויש טנק מרכבה סימן 4.
יש צבא של 20,000,000 איש (גרמניה) אבל היא יכולה לחמש דה פקטו לא יותר מ-300,000 איש.
הרעיון נחמד הבציוע לא משהוא.....
לבנון אחת מ-40 המדינות החזקות בעולם?
נו באמת..... ;D
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 19, 2008, 23:21:38 »
הרשה לי לפקפק.
מדוע?

ובקשר למה שרשמת, ידע מרשים ביותר...
רק למה ארה"ב עוזרת ככה למצרים??

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 19, 2008, 23:37:26 »
נץ לפי ויקיפדיה צבא מצרים הוא ה-11 בעולם, הסורי ה-16, האיראני ה-8 והישראלי ה-30.  הבדל עצום.

ציטוט
בגלל הסכם השלום עם ישראל.
« עריכה אחרונה: יולי 19, 2008, 23:38:29 על ידי למדיהו »
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 19, 2008, 23:44:43 »
בגלל הסכם השלום עם ישראל.
ישראל גם בשלום עם ירדן...
ארה"ב עוזרת ככה גם לירדן??

אני בטוח שיש אינטרס מאחורי כל התמיכה הצבאית הזאת למצרים, ארה"ב
לא סתם יזרקו כסף אם לא יצא להם משהו..
השאלה מהו האינטרס...?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : יולי 20, 2008, 00:06:20 »
מדוע?
ובקשר למה שרשמת, ידע מרשים ביותר...
לגבי מלחמה עם מצרים:
1.) הנשיא מובארכ זקן, ימיו ספורים, עדיין לא העמיד יורש רשמי (ישנן ספקולציות שזה יהיה בנו ג'מאל אבל אלו בגדר שמועות ללא שום מידע קונקרטי).
ישנם סיכויים גדלים והולכים שאחרי שהוא יפנה את הבמה, גם אם יעמיד יורש, יבוא אנרכיה או מצב לא יציב שיאפשר במהירות עליית תנועת "האחים המוסלמים" (האמא של חמאס והאבא של אל קעידא, די להזכיר שמספר 2 של בן לאדן זה איימן אל זאוואהירי שהוא ראש תנועת האחים המוסלמים), שכבר לאחר הבחירות האחרונות לפרלמנט המצרי, הם קיבלו 20% מהקולות ולכן גם מספר המושבים שלהם הוא חמישית מסך כל הבית (88 במספר), בתנאים דמוקרטיים לא אידאליים בעליל, הס מלהזכיר מה היה קורה לולא קיבלו את מלוא מרחב התמרון שלדמוקרטיה אמיתית יש להציע, הם היו תופסים את השלטון, מבלי למצמץ.
ברגע שהם יעלו לשלטון יהיה שישו ושמחו, מלחמה בטוחה, ההסכם יבוטל רשמית.

2.) במצרים ישנה מערכת ממוסדת של שטיפת מוח אנטישמית ארסית הכוללת:
קריקטורות ומאמרים שטניים אנטישמיים מובהקים בעיתונים וכתבי-עת שונים, ספרים רבי-מכר בעלי נופך אנטישמי ואנטי-ישראלי מובהק (מהפרוטוקולים של זקני ציון עבור במיין קאמפף, ועוד כמה חיבורים מקומיים), ירידי ספרים נוטפים נופך אנטישמי, סדרות טלוויזיה וסרטים פופולריים על בסיס עלילות דם והפרוטוקולים של זקני ציון, החינוך בבתי הספר מלא בספרי לימוד בעלי חומר אנטי-ישראלי ואנטישמי, ריבוי מסגדים בעלי אוריינטציה ווהאבית ובשליטת "האחים המוסלמים" שאין צורך כלל לציין מה הם מטיפים.

3.) בתמרון הצבאי "באדר" השנתי המצרי, פקודת היום-מטרת העל שמוגדרת לחילות השונים היא "חיסול היישות הציונית" אז תגיד לי אתה...

לגבי ארה"ב, מאז ומתמיד, ועיקר לאחר מלחמת העולם ה-2, השיטה האמריקנית למשול באיזור והאינטרס מספר 1 שלהם הוא נשק, מכירתו והפצתו לכל הגורמים, החוגים והסיעות, בבחינת: "חמש ומשול" (על בסיס העקרון הרומי של: "הפרד ומשול").
ארה"ב היא הספקית מספר 1 ומייצרת מספר 1 של נשק ושידרוגים ופלטפורמות לנשק בעולם כולו הרחק מעבר לכל מדינה אחרת פני האדמה.
האינטרסים האמריקנים למצרים היו גם פועל יוצא של המלחמה הקרה, מה שדחף את ארה"ב היה בעיקר רצונו של נשיא מצרים דאז המרגל הנאצי אנואר א סאדאת, לצאת מבין חיבוק הדוב של בריה"מ וגרורותיהם בעולם הסובייטי, ולעבור למחנה האמריקאי, עקרון העל הזה שהחל עוד לפני מלחמת יוה"כ בעצם זריקת כל ה"יועצים" הסובייטיים ממצרים ובני משפחותיהם עמם ע"י סאדאת, וכן בעצם זה שארה"ב כפתה על ישראל שלא למנוע מן המצרים לקרב את מערך טילי הנ"מ הצפוף שלהם לתעלת סואץ (מה שאפשר את ההלם של פתיחת מלחמת יוה"כ), המהלך הסתיים כאשר מנחם בגין חתם על הסכם הכניעה לסאדאת בשנת 1979 על מדשאת הבית הלבן בפיקוחו של השטן האנטישמי-ג'ימי קארטר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : יולי 20, 2008, 00:07:52 »
נץ לפי ויקיפדיה צבא מצרים הוא ה-11 בעולם, הסורי ה-16, האיראני ה-8 והישראלי ה-30.  הבדל עצום.

ויקיפדיה טועים, אני אומר זאת על סמך מידע צבאי שהייתי חשוף אליו ויותר מזה לא ארחיב בשל מגבלות בטחון שדה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 20, 2008, 13:51:36 »
לגבי מלחמה עם מצרים:
1.) הנשיא מובארכ זקן, ימיו ספורים, עדיין לא העמיד יורש רשמי (ישנן ספקולציות שזה יהיה בנו ג'מאל אבל אלו בגדר שמועות ללא שום מידע קונקרטי).
ישנם סיכויים גדלים והולכים שאחרי שהוא יפנה את הבמה, גם אם יעמיד יורש, יבוא אנרכיה או מצב לא יציב שיאפשר במהירות עליית תנועת "האחים המוסלמים" (האמא של חמאס והאבא של אל קעידא, די להזכיר שמספר 2 של בן לאדן זה איימן אל זאוואהירי שהוא ראש תנועת האחים המוסלמים), שכבר לאחר הבחירות האחרונות לפרלמנט המצרי, הם קיבלו 20% מהקולות ולכן גם מספר המושבים שלהם הוא חמישית מסך כל הבית (88 במספר), בתנאים דמוקרטיים לא אידאליים בעליל, הס מלהזכיר מה היה קורה לולא קיבלו את מלוא מרחב התמרון שלדמוקרטיה אמיתית יש להציע, הם היו תופסים את השלטון, מבלי למצמץ.
ברגע שהם יעלו לשלטון יהיה שישו ושמחו, מלחמה בטוחה, ההסכם יבוטל רשמית.

2.) במצרים ישנה מערכת ממוסדת של שטיפת מוח אנטישמית ארסית הכוללת:
קריקטורות ומאמרים שטניים אנטישמיים מובהקים בעיתונים וכתבי-עת שונים, ספרים רבי-מכר בעלי נופך אנטישמי ואנטי-ישראלי מובהק (מהפרוטוקולים של זקני ציון עבור במיין קאמפף, ועוד כמה חיבורים מקומיים), ירידי ספרים נוטפים נופך אנטישמי, סדרות טלוויזיה וסרטים פופולריים על בסיס עלילות דם והפרוטוקולים של זקני ציון, החינוך בבתי הספר מלא בספרי לימוד בעלי חומר אנטי-ישראלי ואנטישמי, ריבוי מסגדים בעלי אוריינטציה ווהאבית ובשליטת "האחים המוסלמים" שאין צורך כלל לציין מה הם מטיפים.

3.) בתמרון הצבאי "באדר" השנתי המצרי, פקודת היום-מטרת העל שמוגדרת לחילות השונים היא "חיסול היישות הציונית" אז תגיד לי אתה...

לגבי ארה"ב, מאז ומתמיד, ועיקר לאחר מלחמת העולם ה-2, השיטה האמריקנית למשול באיזור והאינטרס מספר 1 שלהם הוא נשק, מכירתו והפצתו לכל הגורמים, החוגים והסיעות, בבחינת: "חמש ומשול" (על בסיס העקרון הרומי של: "הפרד ומשול").
ארה"ב היא הספקית מספר 1 ומייצרת מספר 1 של נשק ושידרוגים ופלטפורמות לנשק בעולם כולו הרחק מעבר לכל מדינה אחרת פני האדמה.
האינטרסים האמריקנים למצרים היו גם פועל יוצא של המלחמה הקרה, מה שדחף את ארה"ב היה בעיקר רצונו של נשיא מצרים דאז המרגל הנאצי אנואר א סאדאת, לצאת מבין חיבוק הדוב של בריה"מ וגרורותיהם בעולם הסובייטי, ולעבור למחנה האמריקאי, עקרון העל הזה שהחל עוד לפני מלחמת יוה"כ בעצם זריקת כל ה"יועצים" הסובייטיים ממצרים ובני משפחותיהם עמם ע"י סאדאת, וכן בעצם זה שארה"ב כפתה על ישראל שלא למנוע מן המצרים לקרב את מערך טילי הנ"מ הצפוף שלהם לתעלת סואץ (מה שאפשר את ההלם של פתיחת מלחמת יוה"כ), המהלך הסתיים כאשר מנחם בגין חתם על הסכם הכניעה לסאדאת בשנת 1979 על מדשאת הבית הלבן בפיקוחו של השטן האנטישמי-ג'ימי קארטר.

תשובה מספקת מאוד!

ומה קורה עם ירדן?? האם יש סיכוי שגם שמה תיהיה הפיכה בשלטון???

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #11 ב- : יולי 20, 2008, 19:54:28 »
ארה"ב רוצה מדינות מוסלמיות עם אוריינטציה מערבית.כי האלטרנטיבה היא אירן,סוריה ואיום על הנפט בסעודיה.אם מצרים תהיה סניף של אלקעידה אוי ואבוי.
תיתכן הפיכה בירדן.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #12 ב- : יולי 20, 2008, 20:41:59 »
ארה"ב רוצה מדינות מוסלמיות עם אוריינטציה מערבית.כי האלטרנטיבה היא אירן,סוריה ואיום על הנפט בסעודיה.אם מצרים תהיה סניף של אלקעידה אוי ואבוי.
תיתכן הפיכה בירדן.
ארה"ב במשך כל הזמן הזה מנסה לכפות על מדינות מסויימות מערביות והם עושים זאת ע"י טכנולוגיה ו"קידמה" אבל מה שארה"ב לא מבינים שאותם מדינות לא מעוניינות במערביות וגם הם חכמות וארה"ב טיפשה כי לבינתיים הם מנצלים את הטכנולוגיה של ארה"ב ושמים פס על המערביות כגון מצרים ועוד מדינות כאלו ואחרות.
ארה"ב כפתה על עיראק דמוקרטיה וקיבלת את אירן ועיראק כבנות ברית פשוט יישר כח לארה"ב.
שום דבר לא הולך בדרך כפיה וכח ומי שהולך עם כח תמיד יהיה כח נגדי.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #13 ב- : יולי 20, 2008, 21:34:19 »
דיברנו על מצרים שמקבלת מליארדי דולרים.זאת לא כפייה אלא שוחד.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #14 ב- : יולי 21, 2008, 15:09:53 »
דיברנו על מצרים שמקבלת מליארדי דולרים.זאת לא כפייה אלא שוחד.
כפייה לא חייבת להיות בצורה כוחנית אפשר גם לעשות כפייה בדרך המונית ויפה כגון שוחד.
ארה"ב רוצה את כל העולם כאוריינטציה מערבית רק חבל שלאט לאט היא הופכה לרפובליקת בננות והמדינות שלהן היא נותנת שוחד הופכות להיות מעצמות אזוריות.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : יולי 21, 2008, 17:18:39 »
תשובה מספקת מאוד!

ומה קורה עם ירדן?? האם יש סיכוי שגם שמה תיהיה הפיכה בשלטון???
היה כבר נסיון בעבר, אין שום מניעה שזה לא יקרה בעתיד, המלך עבדאללה הוא בובה על חוטים של ה-CIA, פעם שעברה זה הספיק ב-1970, בפעם הבאה אינני בטוח שזה יעזור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #16 ב- : יולי 21, 2008, 21:10:28 »
גם השאה האירני היה בובה של הסי איי איי והופל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : יולי 22, 2008, 00:08:20 »
גם השאה האירני היה בובה של הסי איי איי והופל.
בינגו, זה בדיוק התקדים ההסטורי.
חזרה על כך היא בהחלט סצנריו אפשרי, האמריקאים אף פעם לא לומדים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק מוות_לבוגדים!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 09, 2008, 21:47:29 »
לדעתי....
אי אפשר להשוות צבאות ובעיקר את ישראל אי אפשר להשוות לכל צבא בעולם (אני לא אומר שישראל הכי טובה) כי על רוב הציוד והיחידות של צה"ל בקושי מדברים
ולדעתי האתר הזה שהבאת סתם אתר אדיוטי.....

דבר נוסף
לדעתי צה"ל יכול להיות הצבא הכי חזק במזרח התיכון.....
אבל כשמישהו פחדן(אני לא אומר שמאלני כי זה עניין של פחד מ"מה העולם יגיד")כמו שמאלמרט בשלטון הצבא הזה ימשיך להשאר מספר שתיים.....
« עריכה אחרונה: אוגוסט 09, 2008, 21:57:20 על ידי מוות_לבוגדים! »

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 09, 2008, 22:04:52 »
לדעתי....
אי אפשר להשוות צבאות ובעיקר את ישראל אי אפשר להשוות לכל צבא בעולם (אני לא אומר שישראל הכי טובה) כי על רוב הציוד והיחידות של צה"ל בקושי מדברים
ולדעתי האתר הזה שהבאת סתם אתר אדיוטי.....

דבר נוסף
לדעתי צה"ל יכול להיות הצבא הכי חזק במזרח התיכון.....
אבל כשמישהו פחדן(אני לא אומר שמאלני כי זה עניין של פחד מ"מה העולם יגיד")כמו שמאלמרט בשלטון הצבא הזה ימשיך להשאר מספר שתיים.....
אחי, ברוך  הבא  לפורום  שלנו.
וצה"ל  הוא  באמת  הכי  חזק  במיזרח  התיכון, אבל כמובן  אנחנו  צריכים  את  עזרתו של הקב"ה  וכמובן  אי אפשר  להגיד  ש"כחי  ועוצם  ידי עשה  לי  את החייל  הזה", רק  שיש  לנו  כמה  *******  ימ"ש [!!!!!!!] שטוענים  שצריך  לנסות  לעשות  'שלום'  עם  האויב...

מנותק מוות_לבוגדים!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 10, 2008, 01:41:46 »
תודה רבא אחי..
אבל אני לא בדיוק אני לא הכי פעיל אבל לא כל כך חדש היה לי משתמש בשם "פאשיסט_גאה" אבל משום מה נמחק....

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 11, 2008, 14:09:11 »
הרבה משתמשים נממחקו לנו כשהייתה נפילה של האתר.
כך שכל מי שנרשם פחות משבועיים מאז הנפילה נמחק. גם הרבה הודעות חדשות נמחקו לנו.

אבל ברוך ה' עברנו לשרת חדש,ובעז"ה זה לא יקרה שוב.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.