כתב נושא: ירושלים והאיסלם  (נקרא 5283 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק d1810

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ירושלים והאיסלם
« ב- : יוני 19, 2008, 01:47:02 »
מאמר מצויין של ד"ר מרדכי קידר על קדושת ירושלים באיסלם

http://www.datili.co.il/index.php?id=6717

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
ירושלים והאיסלם
« להגיב #1 ב- : יוני 25, 2008, 21:12:18 »
כן,מורדכי קידר הוא אדם מאוד חכם-תצפו בסרטון איך הוא משפיל קריין אל-ג'זירה בשידור חיי כשהוא נשאל על ירושלים.
הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ירושלים והאיסלם
« להגיב #2 ב- : יוני 25, 2008, 22:24:37 »
הסיבה היחידה שירושללים קדושה למוסלמים זה כי מוחמד חלם ואני חוזר חלם!!!!!!!!!!! שהוא הולך בעיר ירושלים עם המלאך גבריאל וזאת הייתה בעצם ההיתגלות שלו....על חלום!חלום!!! הם דורשים זכות על העיר אין להם בושה...
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
ירושלים והאיסלם
« להגיב #3 ב- : יולי 07, 2008, 22:54:57 »
מעצבן אותי שכל דבר שאנחנו עושים המוסלמים גורמים שיהיה קשור אליהם, יימח שמם של הגנבים המסריחים הללו!  :tickedoff: :tickedoff:

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
ירושלים והאיסלם
« להגיב #4 ב- : יולי 07, 2008, 23:08:04 »
הסיבה היחידה שירושללים קדושה למוסלמים זה כי מוחמד חלם ואני חוזר חלם!!!!!!!!!!! שהוא הולך בעיר ירושלים עם המלאך גבריאל וזאת הייתה בעצם ההיתגלות שלו....על חלום!חלום!!! הם דורשים זכות על העיר אין להם בושה...
רגע!!

תן לי לתקן אותך...הוא בכלל אפילו לא חלם שהוא מטייל בירושלים... הוא בסך הכל חלם שהוא מטייל באיזה מקום...לא כתוב בכלל איפה...
המילה ירושלים לא מוזכרת בקוראן אפילו חצי פעם.... רק הוא חלם שהוא מטייל איפשהו(ואולי מדובר בהוואי?!) והמוסלמים לאחר שגזלו את ירושלים
החליטו שה"מקום" הזה זה ירושלים כדי שלא להיקרא גנבים אלא משחררי מקומות קדושים :2funny: עכשיו אתם מבינים איך בנוי האיסלם?\

אגב גם הר הבית שהם כל כך צועקים עליו לא קדוש ולא נעלים,ועד לפני 1929 חוץ ממסגד יפה לא היה בו כלום מבחינתם.
רק ב1929 כהשייחים בירושלים רצו למצוא סיבה לרצוח ביהודים,אז הם טענו שהם "חיללו" את המקום הקדוש. ושהשייחים נשאלו מדוע מקום זה כל כך קדוש
אז הם הסבירו שאחד מהחמורים ששימשו את מוחמד(בטח בתור אשה...) הגיע למקום זה ו...הטיל את צואתו. נו,אם צואה של חמור זה דבר
כל כך קדוש למוסלמים מי אנחנו שנתווכח....
« עריכה אחרונה: יולי 07, 2008, 23:12:21 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ירושלים והאיסלם
« להגיב #5 ב- : יולי 07, 2008, 23:56:37 »
הסיבה היחידה שהאיסלאם נוצר הוא כי מוחמד יש"ו לקה בהתקף פסיכוטי.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ירושלים והאיסלם
« להגיב #6 ב- : יולי 08, 2008, 08:39:21 »
רגע!!

תן לי לתקן אותך...הוא בכלל אפילו לא חלם שהוא מטייל בירושלים... הוא בסך הכל חלם שהוא מטייל באיזה מקום...לא כתוב בכלל איפה...
המילה ירושלים לא מוזכרת בקוראן אפילו חצי פעם.... רק הוא חלם שהוא מטייל איפשהו(ואולי מדובר בהוואי?!) והמוסלמים לאחר שגזלו את ירושלים
החליטו שה"מקום" הזה זה ירושלים כדי שלא להיקרא גנבים אלא משחררי מקומות קדושים :2funny: עכשיו אתם מבינים איך בנוי האיסלם?\

אגב גם הר הבית שהם כל כך צועקים עליו לא קדוש ולא נעלים,ועד לפני 1929 חוץ ממסגד יפה לא היה בו כלום מבחינתם.
רק ב1929 כהשייחים בירושלים רצו למצוא סיבה לרצוח ביהודים,אז הם טענו שהם "חיללו" את המקום הקדוש. ושהשייחים נשאלו מדוע מקום זה כל כך קדוש
אז הם הסבירו שאחד מהחמורים ששימשו את מוחמד(בטח בתור אשה...) הגיע למקום זה ו...הטיל את צואתו. נו,אם צואה של חמור זה דבר
כל כך קדוש למוסלמים מי אנחנו שנתווכח....

פחיייייייייייייייייייייייייייייייייייייי.. !! איזה קליבר! הרגת אותי. :smil046:  ענק - ענק ..

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ירושלים והאיסלם
« להגיב #7 ב- : יולי 08, 2008, 08:41:50 »
מאמר מצויין של ד"ר מרדכי קידר על קדושת ירושלים באיסלם

http://www.datili.co.il/index.php?id=6717

אחי, ברוך הבא. כאן כבר היית? :)
« עריכה אחרונה: יולי 08, 2008, 08:43:46 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »