כתב נושא: טומי לפיד הלך לעולמו!  (נקרא 7715 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *

Aaron

• אורח
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #1 ב- : יוני 01, 2008, 10:48:33 »
הוא ממש שנא את הדתיים בצורה אנטישמית והיה שמאלני בדיעותיו.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #2 ב- : יוני 01, 2008, 10:51:54 »
מה נגיד? נקווה שלפחות הבן שלו יעשה תשובה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #3 ב- : יוני 01, 2008, 12:01:53 »
אנסה לזכור אותו כאדם שפעל להצנחת השואה אפילו שזה יהיה מאוד קשה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #4 ב- : יוני 01, 2008, 12:03:11 »

ובו בזמן פעל לשואה נוספת בעם היהודי עם דיעותיו השמאלניות-בוגדניות.

מנותק ShalomRan

• חבר(ה) V.I.P
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • בסיעתא דשמיא
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #5 ב- : יוני 01, 2008, 12:35:45 »
שנאתי אותו תמיד...
היה שמאלני מאוד ושונא דתיים..ואף מזרחיים...
ישקף אלוקים ממעון קודשו
ויך כל שונאי עמו כהרף עין
הנה ה' קם וניצב על אנך
ישקם לכוס רעל, אבל לא יין

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #6 ב- : יוני 01, 2008, 12:53:58 »

גם אני!
בסך הכל הבן אדם היה גזען כלפי יהודים והוא היה נגד הכפייה הדתית אך מה שבטוח
שזה לא עשה אותי למאושר בגלל שהוא נפטר....

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #7 ב- : יוני 01, 2008, 13:13:11 »
באבוד רשעים רינה.  :sign001: :yippee: :smil04:

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #8 ב- : יוני 01, 2008, 14:06:01 »
אם אתה מאושר שיהודי מת סימן שיש סיבה טובה..
אני תאמת לא ממש יודע הרבה על טומי לפיד חוץ מזה שהוא הלך נגד הדת בצורה קיצונית ביותר..
אני ישמח אם תעשיר את הידע שלי<אני לא אומר בציניות> ותאמר לי מה הוא עשה שגורם להרבה אנשים לשמוח במותו?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #9 ב- : יוני 01, 2008, 14:26:10 »
לפחות עכשיו הוא מבין שהוא לא צדק  :)

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #10 ב- : יוני 01, 2008, 14:45:49 »
יש לך טעות קשה - האלקשי! לפי מה שלמדתי נאמר על יהודי שנפטר שביום מיתתו אין דנים אותו בעולם הזה על חטאיו אלא דנים אותו בבית דין של מעלה (כמובן את נשמתו שהיא עצמותו ומהותו של כל אדם ובמיוחד יהודי - והוא היה יהודי לפי כל הדיעות, למרות היותו שמאלני קיצוני). לכן, אין לך זכות לשפוט אותו ביום מיתתו כי חלק מכפרתו הינה ביום מיתתו (כפי שאמרו חז"ל - 'יום מיתתו של אדם מכפר על חטאיו' - לצערי לא ידוע לי בדיוק באיזה מסכת בתלמוד - תקן אותי אם אני טועה בכך). כמו כן ראה את הקישור הרצ"ב:
http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13857.msg93581#new
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #11 ב- : יוני 01, 2008, 14:47:44 »
יש לך טעות קשה - האלקשי! לפי מה שלמדתי נאמר על יהודי שנפטר שביום מיתתו אין דנים אותו בעולם הזה על חטאיו אלא דנים אותו בבית דין של מעלה (כמובן את נשמתו שהיא עצמותו ומהותו של כל אדם ובמיוחד יהודי - והוא היה יהודי לפי כל הדיעות, למרות היותו שמאלני קיצוני). לכן, אין לך זכות לשפוט אותו ביום מיתתו כי חלק מכפרתו הינה ביום מיתתו (כפי שאמרו חז"ל - 'יום מיתתו של אדם מכפר על חטאיו' - לצערי לא ידוע לי בדיוק באיזה מסכת בתלמוד - תקן אותי אם אני טועה בכך). כמו כן ראה את הקישור הרצ"ב:
http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13857.msg93581#new
ישר כוח רובי
אני מסכים איתך!! =]

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #12 ב- : יוני 01, 2008, 14:49:13 »
רציתי לשאול כאן באותה הזדמנות את חברי הפורום: על מי נאמר בדיוק הפסוק: 'באבוד רשעים רינה' והאם לדעתכם צריך לשייך ולייחס זאת גם ליוסף (טומי) לפיד המנוח????!!!!!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #13 ב- : יוני 01, 2008, 14:50:18 »
ישר כוח רובי
אני מסכים איתך!! =]
:V: :smil037:

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #14 ב- : יוני 01, 2008, 15:26:56 »
האלקשי צודק לגמרי. באבוד רשעים צריך לשמוח.

נגדיל ונאמר בשם רבנו יונה הקדוש : כל מי שלא שמח כשמתים רשעים, כאילו עובר על התהילים שנאמר "באבוד רשעים רנה" , "אוהבי ה' שנאו רע".

אם היה בן אדם שתמיד היה דורך על אבא שלכם המון - כשהוא היה נפטר הייתם מזילים דמעה? לא, ולכן בן-אדם שכל הזמן הלך נגד תורתנו הקדושה, ונגד אבינו ואחינו היקרים - אני לא מרגיש אליו סימפטיה ואפילו לא הכי קטנה - נהפוך-הוא.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #15 ב- : יוני 01, 2008, 15:31:23 »

נגדיל ונאמר בשם רבנו יונה הקדוש : כל מי שלא שמח כשמתים רשעים, כאילו עובר על התהילים שנאמר "באבוד רשעים רנה" , "אוהבי ה' שנאו רע".

אם היה בן אדם שתמיד היה דורך על אבא שלכם המון - כשהוא היה נפטר הייתם מזילים דמעה? לא, ולכן בן-אדם שכל הזמן הלך נגד תורתנו הקדושה, ונגד אבינו ואחינו היקרים - אני לא מרגיש אליו סימפטיה ואפילו לא הכי קטנה - נהפוך-הוא.

יש מחלוקת בין הפוסקים וגם בגמרא בקשר ליום מיתתו של יהודי (ואדם בכלל). לצערי, אין לי המקורות!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #16 ב- : יוני 01, 2008, 15:31:40 »
יה ודי אין שופטים ביום מיתתו, בן-אדם שכפר בתורה ובכלל ישראל, היה מין ואפיקורס כל ימיו וכפר באלוהותו יתברך הוציא את עצמו במזיד מתוך כלל ישראל - לכן הדין שנתן רובי הוא כלל לא רלוונטי. מתי אין שופטים יהודי? כשהוא היה עדיין יהודי והיה לו קשה לקיים את התורה והוא נפל המון. אבל בן-אדם שרק דרך על התורה ועל הדת, ולא רק גם זה גם עשה זאת בראש חוצות - חייב לשפוט אותו!!! רשע גדול!!!

עוד דבר. נאמר על חזקיה המלך ע"ה זצ"ל, שהוא עשה 3 דברים והודו לו ו3 דברים ולא הודו לו . אחד מהדברים שהוא עשה והודו לו זה שהוא גרר את אביו על מטה של חבלים. מרב שאביו היה רשע הוא ביזה אותו כשהוא מת וגרר אותו עם חבלים לעיני כל העיר כדי להראות מה סופו של אדם הכופר בה' יתברך והודו לו על כך!

מכאן נקח קל וחומר :
בן אדם חייב בכבוד אביו יותר מכבוד חבירו, וחייב בכבוד אביו במיתתו יותר מבחייו! ---> אם חזקיה המלך עשה זאת לאביו כשהוא נפר והודו לו - מה הדין לגבינו?!
אומנם לא נגרור אותו על מטה של חבלים, אבל נשמח ונצהל כמאמר הפסוק - באבוד רשעים רנה! יום מדהים לכם אחיי ואחיותי ונקווה שכל אוייבי ה' ייכלו מן הארץ!

Aaron

• אורח
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #17 ב- : יוני 01, 2008, 15:32:18 »

:V: נראה לי הכי הגיוני ונכון, גם בלי המקורות. פשוט לפי השכל הישר.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #18 ב- : יוני 01, 2008, 15:33:47 »
יה ודי אין שופטים ביום מיתתו, בן-אדם שכפר בתורה ובכלל ישראל, היה מין ואפיקורס כל ימיו וכפר באלוהותו יתברך הוציא את עצמו במזיד מתוך כלל ישראל - לכן הדין שנתן רובי הוא כלל לא רלוונטי. מתי אין שופטים יהודי? כשהוא היה עדיין יהודי והיה לו קשה לקיים את התורה והוא נפל המון. אבל בן-אדם שרק דרך על התורה ועל הדת, ולא רק גם זה גם עשה זאת בראש חוצות - חייב לשפוט אותו!!! רשע גדול!!!

עוד דבר. נאמר על חזקיה המלך ע"ה זצ"ל, שהוא עשה 3 דברים והודו לו ו3 דברים ולא הודו לו . אחד מהדברים שהוא עשה והודו לו זה שהוא גרר את אביו על מטה של חבלים. מרב שאביו היה רשע הוא ביזה אותו כשהוא מת וגרר אותו עם חבלים לעיני כל העיר כדי להראות מה סופו של אדם הכופר בה' יתברך והודו לו על כך!

מכאן נקח קל וחומר :
בן אדם חייב בכבוד אביו יותר מכבוד חבירו, וחייב בכבוד אביו במיתתו יותר מבחייו! ---> אם חזקיה המלך עשה זאת לאביו כשהוא נפר והודו לו - מה הדין לגבינו?!
אומנם לא נגרור אותו על מטה של חבלים, אבל נשמח ונצהל כמאמר הפסוק - באבוד רשעים רנה! יום מדהים לכם אחיי ואחיותי ונקווה שכל אוייבי ה' ייכלו מן הארץ!
אין לי מה להתווכח איתך - כנראה אתה שולט במקורותינו (היהודיים התורניים)  :V: :smil037:

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #19 ב- : יוני 01, 2008, 16:11:37 »
טוב שנפטר עכשיו מאשר שהיה נפטר עם 10 שנה.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2008, 16:14:53 על ידי oferst »

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #20 ב- : יוני 01, 2008, 16:20:16 »
כשרשעים הולכים מהעולם זה דבר טוב.
 "אין אני והוא יכולין לדור בעולם".
אני לא שמח על זה שהוא נפטר וגם לא עצוב אני פשוט שמח שהעולם עכשיו יראה קצת יותר טוב שרשע אחד הלך לעולמו.
אין טעם לקחת את זה לשמחה אישית לפי דעתי אלא לשמחה לאומית שרשע אחד  מעם ישראל הלך לעולמו.
« עריכה אחרונה: יוני 01, 2008, 16:22:04 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #21 ב- : יוני 01, 2008, 16:21:14 »
למרות שהיה אדם עשיר מאוד הוא חי לא כול כך הרבה זמן.
כניראה שבשר חזיר זה לא טוב בסוף :|

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #22 ב- : יוני 01, 2008, 16:23:09 »
מעניין אם נזכה למאמר טיפשי נוטף רעל מבנו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #23 ב- : יוני 01, 2008, 16:45:32 »
רציתי לשאול כאן באותה הזדמנות את חברי הפורום: על מי נאמר בדיוק הפסוק: 'באבוד רשעים רינה' והאם לדעתכם צריך לשייך ולייחס זאת גם ליוסף (טומי) לפיד המנוח????!!!!!

באבוד רשעים רינה. זכורים לי שני מדרשים, אחד מייחס את הפסוק לקרח ועדתו, והשני לאחאב הרשע.
חז"ל קבוע ימי חג ביום בו מתו המלכים ינאי והורדוס שהצרו לחכמים, וההלכה היא שביום בו רשע מת
קרובים מתעטפים בבגד לבן ויושבים ושמחים ושותים שאבד שונאו של מקום.

בקיצור - היום יום חג אמיתי לכל אוהבי ישראל. רשע כמו טומי לפיד לא זכינו לקבור מאז רבין ימ"ש.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
טומי לפיד הלך לעולמו!
« להגיב #24 ב- : יוני 01, 2008, 16:58:57 »
צריך לשמוח גם בשבילו - אילו היה ממשיך לחיות היה ממשיך לעשות עבירות, וסבלו בעו"הב היה יותר גדול.