כתב נושא: מאמר של שמאלן בעד לתת לסוריה את רמת-הגולן  (נקרא 4921 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

איך טענו לערב-רב הזה?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/740/082.html
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מאמר של שמאלן בעד לתת לסוריה את רמת-הגולן
« להגיב #1 ב- : מאי 29, 2008, 19:02:34 »
אחד לאחד
1.) הסורים רוצים את רמת הגולן כמו שהנאצים רצו את חבל הסודטים, זה קרש מקפצה אסטרטגי/טופוגרפי/ארטילרי על כל צפון מדינת ישראל.
כן הדבר נובע מהרצון לשלוט על מקורות המים של הירדן ולגרום להטייתו בדיוק כמו לפני מלחמת ששת הימים.
הסורים מעוניינים באמריקאים מסיבה אחת, הם רואים את המהפך שחל על צבא מצרים עם כל הטכנולוגיה, האימונים וצורת הלחימה האמריקאית ורוצים גם, כדי לקזז דרמטית את הפער ביניהם לבנינו, מעבר לעובדה שכל תקיפה הבאה מכאן תבוא ממורדות הגולן ולא ממזרח לגולן.
האיראנים יישבו בגולן בין כה וכה, אין שום בסיס לטיעון המגוחך כשלעצמו שהסכם כזה או אחר ינתק ביניהם לבין איראן, איזה קישקוש, לא יאמן איך הוא אוכל את השקרים של המוסלמים.

2.) הערבים משתינים על בעיית המים של ישראל, הסיבה היחידה שירדן מכבדת את הסכם המים רק בגלל ששבט האשמים השולט הוא מריונטה של הCIA ולא בגלל שום סיבה אחרת, ירדן כשלעצמה היא יישות בלתי חוקית, ובלוף גאו-פוליטי קולוניאליסטי בריטי.
הסורים פשוט ישתלטו על מקורות המים וישראל תשאר עם בעיה עוד יותר גדולה מזו שהיא נמצאת בה היום.

3.) אין שום קשר, בין שלום במלוא משמעות המילה ובין ההסכמים בין היישויות המוסלמיות הירדנית (הבלתי רלוונטית, ההסכם הוא עם מחלקת המדינה האמריקאית והCIA) והמצרית (שאחרי מובארכ, שכבר לא צעיר, יגיעו האחים המוסלמים) עם מצרים, מספיק לפתוח עיתון מצרי רשמי (של המפלגה השלטת) ולראות למה אין שלום.
כך גם עם כל יישות מוסלמית אחרת, כתוב על קרח ושווה לכלום בריבוע, שלא להזכיר איך הם מתייחסים להסכמים בכלל לאור ההסטוריה המוסלמית ומוחמד בפרט.

4.) גם אצל היטלר, הכל דיבורים...ומעבר לזה אני לא צריך להזכיר מאיפה בדיוק ועל בסיס איזה מקורות צמחה מפלגת הבעת'.

5.) אין שום רלוונטיות לזהות המוקיון המאכלס איזה משרד שקרוי בטעות: "משרד ראש הממשלה".

6.) איזה לבה, החזית הכי שקטה שיש, ידידי זה שלום, זה הרתעה, זה עובד וזה מוכח, ההתרגלות שלנו היא איכלוס ופיתוח השטח, שלהם זה הכנות למתקפה הבאה שתבוא במצב הרבה יותר נוח מכל הבחינות, תסתכלו איזה אוויל, מי חותם הסכם שלום כשהצד השני מאיים במלחמה, איזה טמטום גמור...
זה לא יהיה הסכם שלום, זה יהיה בדיוק כמו עם מצרים, הסכם כניעה.

7.) לא אכפת לו מנורמליזציה, זאת אומרת הכותב מודה שלא יהיה שום שינוי מצד הסורים כלפינו, רק שהגולן יעבור אליהם, שלום ללא נורמליזציה, זה חדש
הבוגדים משמאל ממציאים לנו הגדרות אורווליאניות חדשות, איזה יופי... :2funny:

8.) השלטון הקרקעי בגולן חשוב גם מהבחינה הבטחונית מעין כמוהו, וזה לא רק עניין התצפית על הגליל, מעבר לכך, חיזבאללה הוכיח בין השנים 00' ל-06' עד כמה עליונות תצפיתית חשובה מעין כמוה.
מעבר לזה, הכותב טוען שיהיה שלום, רגע, אולי אני מטומטם, אבל בסעיף הקודם הכותב הודה שלא יהיה נורמליזציה? אז איך זה מסתדר?

9.) הוא משווה את החבירה המצרית למסוקבה לטירוף האיסלמי :2funny: :2funny: :2funny:, מה נסגר עם הבנאדם? Is this guy for real
אגב, זה גם מראה בדיוק עד כמה הכותב הנ"ל מבין בהסטוריה.

10.) מסכים עם הכותב, צריך לדון עם פחות שירה ורגש (שיר לשלום, ילדי חורף 73' וכו' וכו'), אז אני בהחלט מציע לכותב לפתוח ראש ולדון עם שכל, דבר שאגב, הכותב עדיין לא החל לעשות.
« עריכה אחרונה: מאי 29, 2008, 19:52:04 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #2 ב- : מאי 29, 2008, 19:32:16 »
אני בעד לתת אותו לסוריה, ואולי בע"ה ייתלו אותו שם...

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #3 ב- : יוני 01, 2008, 12:48:17 »
נץ,וראש הממשלה כאן לא מריונטה של הסי איי איי?מה ההבדל בין עבדאללה לאולמרט?
בוש לא רוצה שהגולן יהיה סורי כי הוא רואה בסוריה חלק מציר רשע.
אובאמה יפעל הפוך.זאת סיבה נוספת שמק'יין עדיף.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני גאה במדינה בלי קשר לכלום!!!!!!!!11
« להגיב #4 ב- : יולי 14, 2008, 12:27:28 »
אם מביאים את הגולן לסוריה ישר 400000 סורים הולכים לגור בו (כי לטענתם הם ברחו משם) המשטר של אסד יפול (המוסלמים הקיצוניים) ומה קיבלנו? איראן ברמת הגולן מקורות המים מתים ואז השמאלני החביב נראה מה הוא יגיד אז בלי שטויות..
תן חיוך הכל לטובה! :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : יולי 17, 2008, 14:08:45 »
נץ,וראש הממשלה כאן לא מריונטה של הסי איי איי?מה ההבדל בין עבדאללה לאולמרט?
בוש לא רוצה שהגולן יהיה סורי כי הוא רואה בסוריה חלק מציר רשע.
אובאמה יפעל הפוך.זאת סיבה נוספת שמק'יין עדיף.
גבאי ועד הקהילה שעתה שמו: אהוד אולמרט הוא מריונטה של כמה גורמים ולא רק של הסטייט-דיפרטמנט (שה-CIA מסונף אליו), הוא מריונטה של הציר שעובר בין הסטייט-דיפרטמנט והפנטגון, ומאידך מבית הוא מריונטה של חבורת הפנטגון הקוגניטבי (ע"ע http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13158.0)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק B.J SHAHAF

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 24, 2008, 01:25:45 »
אני גם בעד נסיגה מרמת הגולן.
אבל רק בהצבת תנאים מאוד נוקשים כלפי סוריה.
כמו למשל הפסקת התמיכה בארגוני הטרור והפסקת חימוש חיזבאללה.
נתיקת יחסי החוץ הבינלאומיים עם אירן.
וכמובן שזה יהפוך להסכם שלום וסוריה תעבור ישר מציר הרשע לצד שלנו.
אבל!.....
הסיכויים של מימוש החיזיון שלי מאוד אפסיים.
לכן, אני חושב שבמצב של היום אסור לסגת מהגולן.
רק עם סוריה באמת תתחייב על התנאים הללו.... אני יהיה בעד נסיגת הגולן.
מה דעתכם על העמדה שלי בנושא?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #7 ב- : יולי 24, 2008, 01:42:47 »
העמדה שלך היא תוצאה של צפייה מרובה מדי בטלויזיה..אני לא כועס עליך חלילה אבל אתה לא מכיר את הערבים מקרוב.
לידיעתך ערפת בהסכמי אוסלו הבטיח שהוא ילחם בטרור,ולמעשה מה שהוא עשה זה היה לפקד על הטרור ולרצוח אלפי יהודים.
מאז שנת 1909  נחתמו עשרות הסכמים עם הערבים באף הסכם הם לא עמדו!!,כל ההסכמים הופרו!

האם אתה היית מוכן להכנס להסקאות עם אדם שרימה אותך עשרות פעמים?? סוריה יכולה להבטיח מהיום עד מחר אבל לאחר שהיא תקבל את רמת הגולן,
היא תופנה נגדנו אבל אז כל השטחים השולטים יהיו בידם. ואם תכניס לזה גם את יהודה ושומרון(כי הלא גם הרשות הפלסטינאצית תדבר גבוהה גבוהה) והפכת את מדינת ישראל
למטווח ברווזים.

בקיצור: בסרט הזה כבר היינו....

יתרה מכך,רמת הגולן זוהי ארץ ישראל ארץ אבותינו וכך גם יהודה ושומרון! זאת הארץ ממנה גורשנו ע"י עמים רבים ביניהם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ימ"ש וזכרו.
לכאן שבנו כדי לקחת את ארצינו בחזרה! לאף אומה ולשון אין זכות לדרוש ממנו לוותר על הבית ממנו גורשנו!

אני יודע שבבתי הספר מלמדים אותך שטויות על כך שהערבים חיו פה מאות שנים,והיהודים הם רק מהגרים וכדו' אבל מי שלומד היסטוריה בעיון יודע שמדובר בשקרים חסרי בסיס!
הערבים הם הכובשים כאן והם המהגרים! זה שהמדינה לא קמה עד לפני60 שנה זה בגלל שלא היה מספיק אומץ עד אז. וגם לא סיוע בינלאומי. אבל זכוינו על ארץ ישראל היא
מאת הקדוש ברוך הוא ולא מידי אומות העולם. זה בקצרה את השאר תוכל ללמוד מקריאה בפורום שלנו. יש פה מאמרים נפלאים בפורומים השונים במיוחד בשלושת הפורומים הבאים:
1."איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית"
2."המאבק על ארץ ישראל"
3."האמת על דת האיסלם"
אני מציע לך לקרוא כמה שיותר בפורומים האלה כאן באתר,אתה תלמד הרבה דברים ותדע דברים שלא ידעת עד כה. שווה מאד לקרוא וללמוד! ואני משוכנע שאם אתה בחור חכם שרוצה
לדעת את האמת,ואוהב את עם ישראל(ואתה נשמע לי אחד כזה),אז אין ספק שדעותיך ישתנו מהקצה אל הקצה.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק B.J SHAHAF

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 24, 2008, 02:01:11 »
העמדה שלך היא תוצאה של צפייה מרובה מדי בטלויזיה..אני לא כועס עליך חלילה אבל אתה לא מכיר את הערבים מקרוב.
לידיעתך ערפת בהסכמי אוסלו הבטיח שהוא ילחם בטרור,ולמעשה מה שהוא עשה זה היה לפקד על הטרור ולרצוח אלפי יהודים.
מאז שנת 1909  נחתמו עשרות הסכמים עם הערבים באף הסכם הם לא עמדו!!,כל ההסכמים הופרו!

האם אתה היית מוכן להכנס להסקאות עם אדם שרימה אותך עשרות פעמים?? סוריה יכולה להבטיח מהיום עד מחר אבל לאחר שהיא תקבל את רמת הגולן,
היא תופנה נגדנו אבל אז כל השטחים השולטים יהיו בידם. ואם תכניס לזה גם את יהודה ושומרון(כי הלא גם הרשות הפלסטינאצית תדבר גבוהה גבוהה) והפכת את מדינת ישראל
למטווח ברווזים.

בקיצור: בסרט הזה כבר היינו....

יתרה מכך,רמת הגולן זוהי ארץ ישראל ארץ אבותינו וכך גם יהודה ושומרון! זאת הארץ ממנה גורשנו ע"י עמים רבים ביניהם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי ימ"ש וזכרו.
לכאן שבנו כדי לקחת את ארצינו בחזרה! לאף אומה ולשון אין זכות לדרוש ממנו לוותר על הבית ממנו גורשנו!

אני יודע שבבתי הספר מלמדים אותך שטויות על כך שהערבים חיו פה מאות שנים,והיהודים הם רק מהגרים וכדו' אבל מי שלומד היסטוריה בעיון יודע שמדובר בשקרים חסרי בסיס!
הערבים הם הכובשים כאן והם המהגרים! זה שהמדינה לא קמה עד לפני60 שנה זה בגלל שלא היה מספיק אומץ עד אז. וגם לא סיוע בינלאומי. אבל זכוינו על ארץ ישראל היא
מאת הקדוש ברוך הוא ולא מידי אומות העולם. זה בקצרה את השאר תוכל ללמוד מקריאה בפורום שלנו. יש פה מאמרים נפלאים בפורומים השונים במיוחד בשלושת הפורומים הבאים:
1."איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית"
2."המאבק על ארץ ישראל"
3."האמת על דת האיסלם"
אני מציע לך לקרוא כמה שיותר בפורומים האלה כאן באתר,אתה תלמד הרבה דברים ותדע דברים שלא ידעת עד כה. שווה מאד לקרוא וללמוד! ואני משוכנע שאם אתה בחור חכם שרוצה
לדעת את האמת,ואוהב את עם ישראל(ואתה נשמע לי אחד כזה),אז אין ספק שדעותיך ישתנו מהקצה אל הקצה.
כל ההסכמים שהופרו לא הופרו ע"י יישות מדינית, אלא ע"י ארגון שאיתו הגיעו להסכמים.
אתה טוען שסוריה יכולה להבטיח אבל לא לעמוד בהסכמים.
אני לא חושב ככה.
הדוגמא הכי טובה היא מצרים.... איתה הגענו להסכם שלום והיא עומדת לצידנו.
אמנם יש הפרות קלות של ההסכמים כדוגמת הברחות נשק בציר פילדלפי...
אבל....
אין לי בכלל אמון בממשל הסורי כיום.
מה שאני מנסה להגיד זה שכיישות מדינית קשה מאוד להפר הסכמים באופן בוטה כי אחרי זה יבואו סנקציות כלכליות מצד העולם.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 24, 2008, 02:07:10 »
ההברחות מציר פילדלפי זה לא הפרה? אז במקום לרצוח אותנו הם שולחים שליחים.. נו אז נגיד שצבא סוריה לא ירה מהגולן אבל הוא יקים ארגון טרור שיעשה זאת
זה משנה לך? אכפת לך מאיזה טיל תמות? תאמין לי שבשבילי זה אותו הדבר אני רוצה לחיות!!

אתה קצת תמים...אבל זה לא נורא!

סוריה כן יכולה להפר הסכמים! כמו שמצרים מפרה,אגב בטלויזיה המצרית מדברים יום יום על הצורך להשמיד את מדינת ישראל,מזל שיש שלום...
אגב ידוע לך שצבא מצרים הכפיל את עוצמתו פי 44? בשביל מה? תנחש...

כנ"ל לגבי סוריה! מה גם שהיום סוריה לא שולטת בסוריה..אירן שולטת שם ביד רמה!

מנותק B.J SHAHAF

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 24, 2008, 02:18:24 »
ההברחות מציר פילדלפי זה לא הפרה? אז במקום לרצוח אותנו הם שולחים שליחים.. נו אז נגיד שצבא סוריה לא ירה מהגולן אבל הוא יקים ארגון טרור שיעשה זאת
זה משנה לך? אכפת לך מאיזה טיל תמות? תאמין לי שבשבילי זה אותו הדבר אני רוצה לחיות!!

אתה קצת תמים...אבל זה לא נורא!

סוריה כן יכולה להפר הסכמים! כמו שמצרים מפרה,אגב בטלויזיה המצרית מדברים יום יום על הצורך להשמיד את מדינת ישראל,מזל שיש שלום...
אגב ידוע לך שצבא מצרים הכפיל את עוצמתו פי 44? בשביל מה? תנחש...

כנ"ל לגבי סוריה! מה גם שהיום סוריה לא שולטת בסוריה..אירן שולטת שם ביד רמה!
טוב...
אני הבנתי את עמדותיך בסוגייה.
ואני מתחבר לחלק מהן...
אבל אני גם חולק על חלק מהן.
בכל מקרה אני זז לישון אז שיהיה לך לילה טוב!
« עריכה אחרונה: יולי 24, 2008, 02:18:52 על ידי B.J SHAHAF »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 24, 2008, 02:57:01 »
טוב...
ואני מתחבר לחלק מהן...
לילה נפלא שיהיה לך!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : יולי 25, 2008, 00:06:36 »
טוב...
ואני מתחבר לחלק מהן...
אשמח אם תבהיר על אילו מהעמדות אתה חולק ולמה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל