כתב נושא: פגם הברית- יפגע בזיווג?  (נקרא 1913 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פגם הברית- יפגע בזיווג?
« ב- : מאי 28, 2008, 00:40:18 »
לא יודע למה, זבזמן האחרון המוח שלי מוצף במחשבות שלי שכל המחשבות הזדוניות והטיפות ששפכתי לבטלה והפגמים הרבים שפגמתי בברית יעמדו מנגדי וימנעו ממני למצוא זיווג הגון ולהביא ילדים לעולם. חלום חיי זה להקים משפחה בישראל כדת משה רבנו, האם יכול לההיות שהטעויות שעשיתי וחטאותיי הרבים בפגם הארור הזה יימענו ממני לקיים את המצווה היקרה הזאת...?

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פגם הברית- יפגע בזיווג?
« להגיב #1 ב- : מאי 30, 2008, 00:12:31 »
לא יודע למה, זבזמן האחרון המוח שלי מוצף במחשבות שלי שכל המחשבות הזדוניות והטיפות ששפכתי לבטלה והפגמים הרבים שפגמתי בברית יעמדו מנגדי וימנעו ממני למצוא זיווג הגון ולהביא ילדים לעולם. חלום חיי זה להקים משפחה בישראל כדת משה רבנו, האם יכול לההיות שהטעויות שעשיתי וחטאותיי הרבים בפגם הארור הזה יימענו ממני לקיים את המצווה היקרה הזאת...?

אכן כתוב בספרים הקדושים בפגם הברית עלול לפגוע בזיווג ה' ירחם...
הרב אליהו לופיאן זצ"ל שהיה אחד מענקי הרוח בדור הקודם ומשגיח ישיבת "כנסת חזקיהו" אמר פעם על דברי חז"ל המפורסמים: "אין משדכים לו לאדם אלא ע"פ מעשיו", שדברי חז"ל האלו מכוונים דווקא על תקופת השידוכין ולא על הדברים שעשית לפני כן, ולכן אדם שנמצא בתקופת השידוכין שלו צריך לנקוט משנה זהירות, כיוון שאם חס ושלום מעשיך אינם מתוקנים כך גם מעשיה של הזיווג שלך, ואם מעשיך מתוקנים אזי גם מעשיה של הזווג שלך, וללא קשר למה שעשית בעבר, בתנאי שעשית תשובה מלאה על העבר כמובן...

כל טוב!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פגם הברית- יפגע בזיווג?
« להגיב #2 ב- : מאי 30, 2008, 06:58:12 »
תודה רבה. עזרת לי.

שבת שלום.
« עריכה אחרונה: מאי 30, 2008, 07:00:10 על ידי נאור »