כתב נושא: האם כדי לזכות בשידוך עדיף להיכנס לישיבה?  (נקרא 3437 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני גר בצפון בחיפה והרב שלי מציע לי להיכנס לישיבת חבד בחיפה למרות שאין שם בעלי תשובה וכולם חבדניקים מלידה וכולם בין גילאי17-20 ואני כבר בן 28
לעומת זאת רב אחר הציע לי את הישיבת חבד ברמת אביב,אבל מסתבר שכדי להיכנס לשם אז אני יהיה בין האלה שמשלמים שם כסף לעומת אלה שלא משלמים,אני יצטרך כנראה לשלם שם בסביבות 1000 ש' וכאן בדירה כל חודש אני משלם על שכירות+חשבונות הבית מים,חשמל גז 1200 ש' ,
מה לדעתכם יותר עדיף?
[gif[/img]

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האם כדי לזכות בשידוך עדיף להיכנס לישיבה?
« להגיב #1 ב- : מאי 25, 2008, 22:57:04 »
אני חושב שיותר ישתלם לך ללמוד בחיפה, גם יהיה קרוב לבית, גם לא תצטרך לשלם עבור הישיבה וגם תעבוד עם חבר'ה צעירים ^-^.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 26, 2008, 12:55:11 »
היי משה לוי...

קודם כל בוודאי שזה יואיל לך לזכות בשידוך טוב, וכך גם תבנה את הידע התורני שלך שעל ידו תזכה בעז"ה להקים בית נאמן בישראל על אדני התורה והמצוות...

תגיד למה אתה חושב בכיוון של חב"ד, הרי יש ישיבה נפלאה לבעלי תשובה (גם בגילאים שלך) של הרב שי פרי, באזור "עין הים" בשפרינצק...

מלבד זאת יש ישיבה גם של בעלי תשובה בנשר, "תורת חיים" גם בגילאים שלך...

כל טוב!!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 26, 2008, 22:17:19 »
לא יודע איך להגיד לכם את זה אבל קשה לי להסביר לכם מה זה בחור בן 28 שעדין לא זכה לשידוך ומחפש אחריו יום ולילה והוא עדין נראה מאוד רחוק מלהגיע
כי בכל זאת בגיל כזה זה כבר לא גיל 22 שאז אמרתי לעצמי אני עוד צעיר יש לי זמן" זה כבר לא,כבר מזמן הגעתי לפרקי וכבר אין לי כח לחכות לעוד יום שיבוא ויחלוף בלי כלום,כי כל יום שחולף ומגיע ערב ונגמר אני מרגיש שלא עשיתי מספיק היום כדי למצוא את השידוך שלי והיא כנראה אי שם מרחוק הלכה למישהו אחר שהקדימני.
זה מגיע למצבים שאני עצוב הרבה תוך כדי שאני שומע מוזיקה של פוליקר ובוכה
כמה שהתללתי עד היום לה' והתפללתי ואני מתפלל הרבה את שלוש התפילות ביום כי אני בתשובה כבר 3 שנים ועדין לא נושעתי
ועוד אני לא מצליח להבין איך אפשר אחרי זה עוד כמו שהרב שלי אומר להיות בשימחה למרות הכל ולבטוח בה'
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 27, 2008, 21:23:36 »
אני ממש לא מצליח להבין את זה כ"כ הרבה חרשתי את הטלפון עד היום,דיברתי עם כ"כ הרבה שדכניות ואף אחת לא מתקשרת אלי יום ולילה,תמיד רק אני נאלץ לחזור אליהם ולהזכיר להם מי אני
יש למישהו מושג למה זה בעצם קורה? כי אני ממש לא מצליח להבין את זה אני באמת שאני עושה מעל ומעבר אפילו נסעתי אני גר בחיפה נסעתי עד צפת להיפגש עם שדכנית ואין לה כלום מה להציע לי,מאוד קשה לי לשרות בשמחה ככה ואני לא יודע מה לעשות איך אפשר להמשיך למרות הכל

בס"ד מחכה לתגובות :smil037:
[gif[/img]

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #5 ב- : מאי 27, 2008, 23:25:52 »
בס"ד

קשה להיות לבד, אבל בינתיים כך הקב"ה החליט.  עדיף לחכות קצת ולהתחתן עם אשה ראויה מאשר למהר ו"להיתקע" עם האשה הלא נכונה.  "אשר רעה רקב עצמות".  28 זה לא סוף העולם, יש אנשים שמתחתנים לראשונה בגילאים 30-40.  הכי חשוב --- לא להתייאש, ולא להטיל ספק בחכמתו וצדקותו של הקב"ה --- "הצור תמים פעלו".  כפי שברור ממצבך, למרות כל מאמציך ויוזמתך, עדיין אין סיעתא דשמיא.  יש סיבה טובה לכך, אך היא נסתרת מאיתנו כרגע.  לא תמיד מובנים לנו חשבונותיו של הקב"ה, וחשוב להבין שאין יסורים ללא עוון.  אתה ניצב כרגע בניסיון, והדרך להצליח היא להיות שמח ובעל אמונה למרות הצער הפרטי.  בע"ה תזכה לפגוש בקרוב את בת הזוג הראויה שהקב"ה ייעד לך.

חזק ואמץ, צדיק.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 28, 2008, 00:36:22 »
מצא או מוצא? נקווה שתמצא!

מי שברך אבותינו הקדושים הוא יברך את השם הטוב משה לוי, ה' יזכה אותו לזיווגו בקרוב וישלח לו אשת חייל
ויזכה אותו לשוב בתשובה שלמה מלפניו. זכות מורנו ורבנו משה לוי זצ"ל תעמוד בעדו! אכי"ר.

:)
"אל תהיי ברכת הדיוט קלה בעינייך"
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2008, 00:37:08 על ידי נאור »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 15, 2008, 01:15:43 »
מצא או מוצא? נקווה שתמצא!

מי שברך אבותינו הקדושים הוא יברך את השם הטוב משה לוי, ה' יזכה אותו לזיווגו בקרוב וישלח לו אשת חייל
ויזכה אותו לשוב בתשובה שלמה מלפניו. זכות מורנו ורבנו משה לוי זצ"ל תעמוד בעדו! אכי"ר.

:)
"אל תהיי ברכת הדיוט קלה בעינייך"
אמן!!!!!