כתב נושא: עוד בעיה קטנה לענות לערביה  (נקרא 2184 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
עוד בעיה קטנה לענות לערביה
« ב- : מאי 05, 2008, 22:43:25 »
שלום חברה,
אני מתווכח עם איזה ערביה ישראלית בyoutube,אז הגענו לאיזה קטע שהיא ביקשה שאני אביא לה ציטוטים מהקוראן לגבי האלימות של המוסלמים נגד הלא מוסלמים.
אז העתקתי כמה ציתותים טובים מהאתר של JTF וזה מה שהיא ענתה לי:

כמו שהבנתי אתה שמת ליד כל " לא מאמין "= " לא מוסלמי" וזה לא נכון !
היהודים והנוצרים נקראים באיסלאם ובקוראן "אהל אלקיתאב" ז"א בעם של הספר ... הספרים הם התורה של היהודים והתנ"ך של הנוצרים !
הלא מאמינים הם הקופאר ... האנשים שלא מאמינים שיש אלוהים ... ואלו לא צריך להרוג אותם בלי סיבה ..
מהציטוט שלך :
When you meet the unbelievers in jihad [holy war],
גהאד זאת מלחמה להגנה על הדת !! ז"א שרק במלחמה צריך להרוג אותם ... במילים אחרות זה הגנה עצמית ליגטימית בכל המקומות שבעולם !!

When we decide to destroy a population, we send a definite order to them who have the good things in life and yet sin. So that Allah's word is proven true against them, then we destroy them utterly." (Koran, 17:16-17)

לא הבנתי ... לזה אין קשר עם אלימות ... ולא עם מלחמה ולא עם בני אדם ... זה מה שעושה אלוהים לבדו !!

"How many were the populations we utterly destroyed because of their sins, setting up in their place other peoples." (Koran, 21:11)

גם כן זה מה שעושה אלוהים בלי קשר עם בני אדם ... כשהוא משמיד עם טועה ... כמו העם של הנביא לוט שהיו הומויים !!

האיסלאם מלחם בכם לא מאמין ( לא שווה ללא-מוסלמי ) שהלא מאמין הזה לחם באיסלאם כודם !

אין לי בעיה עם זה ... הבעייה היא בתורה שמבקשת להרוג כל גוי ... וגוי זה לא-יהודי נכון ?? gentile ???

**אין לי מושג מה לענות לה : :-\,אני לא הכי מבין בקוראן,אז בבקשה תעזרו**
והיא גם הביאה לי סירטון על התלמוד שרשום שם דברים כמו:שאם גוי מכה יהודי,על הגוי למות וכל מיני דברים כאלה,מה אני יענה על זה ?
« עריכה אחרונה: מאי 05, 2008, 22:46:33 על ידי eliad91 »
הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : מאי 06, 2008, 00:57:03 »
תביא לה את שני האתרים הבאים ושתאכל את הלב:
זה: http://www.prophetofdoom.net/Islamic_Quotes.Islam

וזה: http://www.thereligionofpeace.com/Quran/quran.htm

נראה אותה עכשיו  :knuppel2:

ואפרופו התלמוד, אני הייתי שואל אותה אם יש לה בכלל מושג מה הכוונה "סנהדרין", ומעמד א"י.
« עריכה אחרונה: מאי 06, 2008, 00:58:44 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 06, 2008, 07:15:42 »
איך היא הגיעה למסקנה שהתורה מבקשת להרוג כל גוי?
עזוב לפי איך שהיא כותבת עדיף לא להכנס איתה לדיון
אין לה ידע בסיסי אפילו..

"הספרים הם התורה של היהודים והתנ"ך של הנוצרים !"

תצטט את זה, תצחק ותסיים את הדיון
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : מאי 06, 2008, 07:35:12 »
בס"ד

היזהר מהת'קיה של המוסלמים, שלא יעבדו עליך בעיניים ע"י ציטוט של פסוקים לא רלוונטיים מהקור'אן שבוטלו והוחלפו ע"י פסוקים מאוחרים יותר, על-פי עיקרון שנקרא בערבית נסח'.  הפרקים של הקור'אן אינם מסודרים בסדר כרונולוגי, וסדר כרונולוגי זה חיוני להבנה של הכתוב.  כשיש סתירה בין שני פסוקים בקור'אן, הפסוק שמופיע בסורה שהמשוגע יש"ו קיבל ב"התגלות" כביכול מאוחרת יותר הוא שקובע.  הסדר הכרונולוגי של פרקי הקור'אן נקבע על-פי החדית'.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן