כתב נושא: צעדה מ777 לבת שלוש  (נקרא 2654 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
צעדה מ777 לבת שלוש
« ב- : אפריל 14, 2008, 12:21:50 »
בס"ד
אתמול עשינו צעדה מגבעה 777 לבת שלוש (הי'ה  מזה חםםםם) ואז רצינו להמשיך את הצעדה מבת שלוש לצומת תפוח  אבל המשטרע לא נתנה לנו( הם הכריזו בקולי קולות:"שטח צבאי סגור, אין כניסה לישראלים ולזרים" והם נתנו לערבים לעבור אז שאלנו אותם למה הערבים עוברים והשוטר בלי להתבי'יש אומר "לפלשתינים מותר". אז רצנו לאיזה כזה עם צמחים גבוהים כאלה(לוזוכרת איך קוראים לזה....) והתכופפנו והשוטרעים רדפו אחרינו והכניסו בנות לספארי ואז החלטנו לעשות כניסה ליוסף הצדיק אבל לא נתנו לנו קיצר לכל מקום שניסינו ללכת לא נתנו לנו( והבנים עשו צעדה בחווארה..וגם קצת בנות שברחו להרים....) ואז הם אמרו שאם נשאר בצומת בעוד 10 דקות הם יעצרו אותנו(חחחחחחחחח..... איזה פחד.... :idiot2: ) עבר איזה שעתי'ים בערך והם עדי'ין לא עצרו אותנו ואת כל הבנות שעצרו בחווארה שיחררו חוץ מאחת שהם אומרים שהיא זרקה אבן(אבל היא לא זרקה אלא מישהי אחרת זרקה..)והשאירו בן אחד בגלל שהוא בן המארגנים(נראה לי ששמרו לו מקום מההתחלה..חח..)..... ואז עשינו הפגנה באריאל והיום נראה לי יש להם משפט....ואז הלכתי לישון אצל חברה באיתמר.... ואתמול זה הי'ה הפעם הראשונה שלי באיתמר....    ובחול המועד פסח בעז"ה מקימים ישובים חדשים(רכסים)!!!!!!!!! אז תבואו!!!!!!!!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
צעדה מ777 לבת שלוש
« להגיב #1 ב- : אפריל 14, 2008, 12:29:38 »
כל הכבוד לך, את בחורה אמיצה מאוד! O0
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
צעדה מ777 לבת שלוש
« להגיב #2 ב- : אפריל 14, 2008, 21:08:17 »
בס"ד

כל-הכבוד לך אוריין O0 :V: O0 :V:
זה לא מעייף-אותך?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
צעדה מ777 לבת שלוש
« להגיב #3 ב- : אפריל 15, 2008, 23:42:10 »
בס"ד
אתמול עשינו צעדה מגבעה 777 לבת שלוש (הי'ה  מזה חםםםם) ואז רצינו להמשיך את הצעדה מבת שלוש לצומת תפוח  אבל המשטרע לא נתנה לנו( הם הכריזו בקולי קולות:"שטח צבאי סגור, אין כניסה לישראלים ולזרים" והם נתנו לערבים לעבור אז שאלנו אותם למה הערבים עוברים והשוטר בלי להתבי'יש אומר "לפלשתינים מותר". אז רצנו לאיזה כזה עם צמחים גבוהים כאלה(לוזוכרת איך קוראים לזה....) והתכופפנו והשוטרעים רדפו אחרינו והכניסו בנות לספארי ואז החלטנו לעשות כניסה ליוסף הצדיק אבל לא נתנו לנו קיצר לכל מקום שניסינו ללכת לא נתנו לנו( והבנים עשו צעדה בחווארה..וגם קצת בנות שברחו להרים....) ואז הם אמרו שאם נשאר בצומת בעוד 10 דקות הם יעצרו אותנו(חחחחחחחחח..... איזה פחד.... :idiot2: ) עבר איזה שעתי'ים בערך והם עדי'ין לא עצרו אותנו ואת כל הבנות שעצרו בחווארה שיחררו חוץ מאחת שהם אומרים שהיא זרקה אבן(אבל היא לא זרקה אלא מישהי אחרת זרקה..)והשאירו בן אחד בגלל שהוא בן המארגנים(נראה לי ששמרו לו מקום מההתחלה..חח..)..... ואז עשינו הפגנה באריאל והיום נראה לי יש להם משפט....ואז הלכתי לישון אצל חברה באיתמר.... ואתמול זה הי'ה הפעם הראשונה שלי באיתמר....    ובחול המועד פסח בעז"ה מקימים ישובים חדשים(רכסים)!!!!!!!!! אז תבואו!!!!!!!!
הייתי שם... הבנות הודיעו לנו שחוסמים בחווארה אז עקפנו אותם ונכנסנו לחווארה אחרי המחסום אני הייתי ביין האחרונים אז עצר ג'יפ ורצה לקחת אותנו חזרה לבה"ד 3 אז אמרנו לו שנתפוס טרמפים... אז הגעתי לבה"ד 3 ואז ראיתי שעוצרים שתי בנות... אחרי זה לקחתי טרמפ לצומת תפוח ובאמצע ראיתי שהצבא מחזיר את הקבוצה הגדולה לבה"ד 3 אז נסעתי לשבות עמי ועכשיו חזרתי הבייתה. וכל הכבוד לך...
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
צעדה מ777 לבת שלוש
« להגיב #4 ב- : אפריל 16, 2008, 00:04:28 »
וואלה הייתי שמח לבנות מאחז  אבל אני לא יוכל לבוא אחי  אבל תמשיכו ככה אחים שלי אוהב אותכם ותומך בכם...

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
צעדה מ777 לבת שלוש
« להגיב #5 ב- : אפריל 23, 2008, 13:22:09 »
בס"ד
הייתי שם... הבנות הודיעו לנו שחוסמים בחווארה אז עקפנו אותם ונכנסנו לחווארה אחרי המחסום אני הייתי ביין האחרונים אז עצר ג'יפ ורצה לקחת אותנו חזרה לבה"ד 3 אז אמרנו לו שנתפוס טרמפים... אז הגעתי לבה"ד 3 ואז ראיתי שעוצרים שתי בנות... אחרי זה לקחתי טרמפ לצומת תפוח ובאמצע ראיתי שהצבא מחזיר את הקבוצה הגדולה לבה"ד 3 אז נסעתי לשבות עמי ועכשיו חזרתי הבייתה. וכל הכבוד לך...
אשריך! O0
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!