כתב נושא: עוד מאמר של גדעון ספירו הבוגד-כנסו  (נקרא 1943 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
עוד מאמר של גדעון ספירו הבוגד-כנסו
« ב- : אפריל 02, 2008, 16:38:50 »
בס"ד

איך תענו לבוגד הזה?

http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=26003
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : אפריל 04, 2008, 00:47:06 »
גדעון ספירו הוא עוד אחד מהמיליה הבוגדנית הפסוודו-אינטלקטואלית שבוחרת במדוע להתעלם מההסטוריה המוסלמית, מחקר המזרחנות, מהכיבוש המוסלמי ומה שהם עשו לכל העמים והדתות במרחב, בבחינת: "אל תבלבלו אותי עם עובדות" והכי מצחיק זה גם כשהוא משתשמש בהסטוריה (והיא תמיד מתחילה באורח פלא ממלחמת ששת הימים כאילו כל מה שבא לפניו הוא לא חלק מההסטוריה האנושית) למען טיעוניו הנבובים, הוא מעקר את ההסטוריה מכל תוכן וממציא הסטוריה אלטרנטיבית שבדה ממוחו הקודח והכל למען טיעוניו "המלומדים", במיוחד ההבל הזה שהוא כותב במאמר הזה על מלחמת יום כיפור, זה כאילו הבנאדם הגיע מיקום מקביל בא התרחשה היסטוריה אחרת לגמרי מזו על פני כדור הארץ, השכתוב ההסטורי למען האידאולוגיה איננו קונץ חדש, כי אם מהמיטב של ברית המועצות שטרחה לעדכן כל שנה מחדש את האינציקלופדיה הסובייטית ואת הוראת ההסטוריה כדי שתתאים לאידאולוגיה השלטת.
ספירו גדל בחיק הבולשביזם והוא בסך הכל נותן קול לדיסטרציה המוחית הזו.
« עריכה אחרונה: אפריל 04, 2008, 01:37:01 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #2 ב- : אפריל 04, 2008, 01:07:29 »
גדעון ספירו הוא עוד אחד מהמיליה הבוגדנית הפסוודו-אינטלקטואלית שבוחרת במדוע להתעלם מההסטוריה המוסלמית, מחקר המזרחנות, מהכיבוש המוסלמי ומה שהם עשו לכל העמים והדתות במרחב, בבחינת: "אל תבלבלו אותי עם עובדות" והכי מצחיק זה גם כשהוא משתשמש בהסטוריה (והיא תמיד מתחילה באורח פלא ממלחמת ששת הימים כאילו על מה שבא לפניו הוא לא חלק מההסטוריה האנושית) למען טיעוניו הנבובים, הוא מעקר את ההסטוריה מכל תוכן וממציא הסטוריה אלטרנטיבית שבדה ממוחו הקודח והכל למען טיעוניו "המלומדים", במיוחד ההבל הזה שהוא כותב במאמר הזה על מלחמת יום כיפור, זה כאילו הבנאדם הגיע מיקום מקביל בא התרחשה היסטוריה אחרת לגמרי מזו על פני כדור הארץ, השכתוב ההסטורי למען האידאולוגיה איננו קונץ חדש, כי אם מהמיטב של ברית המועצות שטרחה לעדכן כל שנה מחדש את האינציקלופדיה הסובייטית ואת הוראת ההסטוריה כדי שתתאים לאידאולוגיה השלטת.
ספירו גדל בחיק הבולשביזם והוא בסך הכל נותן קול לדיסטרציה המוחית הזו.
אני מסכים איתך נץ! :announcer:
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!