סקר

איזה גזר דין מוות צריכה לקבל טלי פחימה ימח שמה וזכרה?

תליה
כיסא חשמלי
זריקת רעל
כיתת יורים
סקילה באבנים
מכות רצח
שריפה
הטבעה

כתב נושא: איזה גזר דין מוות צריכה לקבל טלי פחימה ימח שמה וזכרה?  (נקרא 9153 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

צריך לסקול את הפרוצה-הזאת ש####### עם מחבלים >:( :tickedoff: >:( :tickedoff:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אני בחרתי תליה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הבחירה שלי (כמובן, זה חייב להיות באישור הסנהדרין, שיקום בב"א):  אשפוז במוסד מיוחד לבוגדים שמאלנים (היינו חולי נפש) שיפתח מיד עם עליית הכהניסטים לשלטון, שם ינסו טובי הפסיכיאטרים והרבנים לרפא חולי נפש אלו.  הם יצאו משם כהניסטים למופת, או שהם לא יצאו משם לעולם.  אני מתון, לכן אני נרתע מלגזור עונש מוות ללא צורך, אבל מצד שני, גירוש מהמדינה ושלילת אזרחות אינו פתרון טוב, מכיוון שאנשים אלו יכולים לגרום לחילול השם נורא מאין כמוהו בגלות ע"י היותם שוטים שימושיים והתחברות לאנטישמים ונטילת חלק בתעמולה נגד יהדות ונגד מדינת ישראל, כפי שעושה היהודון נורמן פינקלשטיין יש"ו.  עם עליית הכהניסטים לשלטון, יהודונים גלותיים אלו יחטפו מהגלות ויובאו לארץ לאשפוז במוסד שהזכרתי למעלה, ואם אין אפשרות לעשות זאת, אז הם יחוסלו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
תליה!

אומרים פחימה נאצית!
שרמוטה מסריחה בוגדנית!

הווווו פחימה עולה באש פחימה עולה באש פחימה עולה באש עולה עולה באש!

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
סקליה- הרבה יותר מהנה וזה גם אחלה פעילות חברתית ממש מגבש ;D
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
סקליה- הרבה יותר מהנה וזה גם אחלה פעילות חברתית ממש מגבש ;D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ;D :D
וואלה שאני חושב על זה עכשיו גם אני בוחר סקילה למרות שבחרתי בתליה.

סקילה זה לא משהו מהתנ''ך שעושים לבוגדים?

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ;D :D
וואלה שאני חושב על זה עכשיו גם אני בוחר סקילה למרות שבחרתי בתליה.

סקילה זה לא משהו מהתנ''ך שעושים לבוגדים?

אני לא ממש יודע למי עושים את זה אבל אני יודע שזה הגזר דין השני הכי קשה הראשון זה שריפה..
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא ממש יודע למי עושים את זה אבל אני יודע שזה הגזר דין השני הכי קשה הראשון זה שריפה..
טוב מה זה משנה
העיקר שתמות הכלבה הבוגדת הזונה הזאת!

אפשר לסקול אותה ואז לשרוף את הגופה שלה, איזה שילוב :D

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
סקילה באבנים.
או את 4 הגזרות של בית הדין כמו שהיטלר קיבל.
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2008, 01:50:56 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הייתי עושה הכל שלב אחרי שלב.
אבל בכלל שאפשר לבחור רק אחד בחרתי בשריפה. נכבה את השריפה עליה ואז נשרוף אותה עוד פעם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מאוד מאוכזב מהתגובות כאן.  בני ישראל אינם בני ישמעאל יש"ו --- אנו לא אכזריים וברברים.  מה שחשוב זה להפסיק את חילול השם שטלי פחימה גורמת, ולא הדרך שבה היהודיה התועה הזו תחוסל.  במיוחד התגובה למעלה,

ציטוט
נכבה את השריפה עליה ואז נשרוף אותה עוד פעם.

מזכירה לי את פסוק 56 בפרק 4 (סורה אנ'ניסה) בקור'אן:

"... אלו שאינם מאמינים במסרים שלנו [ההתגלויות כביכול של אללה למוחמד יש"ו], אנו נחשוף אותם לאש, ובאותה תכיפות שבה עורם ישרף כליל אנו נחליפו בעור חדש כדי שהם ימשיכו לסבול מהעינוי..."

זאת האכזריות שאתה רוצה לחקות?  חומר למחשבה.
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2008, 21:37:09 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מאוד מאוכזב מהתגובות כאן.  בני ישראל אינם בני ישמעאל יש"ו --- אנו לא אכזריים וברברים.  מה שחשוב זה להפסיק את חילול השם שטלי פחימה גורמת, ולא הדרך שבה היהודיה התועה הזו תחוסל.  במיוחד התגובה למעלה,

"... אלו שאינם מאמינים במסרים שלנו [ההתגלויות כביכול של אללה למוחמד יש"ו], אנו נחשוף אותם לאש, ובאותה תכיפות שבה עורם ישרף כליל אנו נחליפו בעור חדש כדי שהם ימשיכו לסבול מהעינוי..."

מסכים איתך.
לפעמים עונש מוות הוא העונש הנכון.
אבל אין סיבה להפוך את זה למסיבה ולתת לפנטיות להשתולל.
אין שום דבר שמח בכך.
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2008, 21:37:29 על ידי דוקא_כך »

מנותק אלגרייה מהמרכז

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
חברים אני מתלבטת , כי אני רוצה שהיא תסבול שהמוות שלה יהיה ברכה ( חס ושלום ) ,אז נעשה ככה נזריק לנ רעל ( עדיף ציאניד) לבינתיים שוטרי מג"ב כן אלו שעקרו את היהודים מגוש קטיף ירביצו לה מכות רצח , לבנתיים נעמיד את ההורים שלה מול כיתת יורים ( כמו שטבחו בנו בשואה ) , אח "כ נושיב אותה על כיסא חשמלי (כן כמו בארה"ב שעושים לרוצחים כי היא יותר גרועה) אח"כ נתלה אותה בכיכר העיר כמו את המן (ופה היא כבר תמות אי אפשר להיות יותר מידי רחמנים ולתת לה לבזבז מחמצן העולם כמו שהשמלאנים אוהבים להגיד ) ואז נגרר את גופתה ברחבי העיר ( כמו שהיה בלינ'ץ ברמאללה )ואז אפשר יהיה לשרוף אותה ולפזר אתה בים להכריז עליה כמתה שמקום קבורתה לא נודע כדי שלא יהיה לא זכר לעולם , מה חושבים ?

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חברים אני מתלבטת , כי אני רוצה שהיא תסבול שהמוות שלה יהיה ברכה ( חס ושלום ) ,אז נעשה ככה נזריק לנ רעל ( עדיף ציאניד) לבינתיים שוטרי מג"ב כן אלו שעקרו את היהודים מגוש קטיף ירביצו לה מכות רצח , לבנתיים נעמיד את ההורים שלה מול כיתת יורים ( כמו שטבחו בנו בשואה ) , אח "כ נושיב אותה על כיסא חשמלי (כן כמו בארה"ב שעושים לרוצחים כי היא יותר גרועה) אח"כ נתלה אותה בכיכר העיר כמו את המן (ופה היא כבר תמות אי אפשר להיות יותר מידי רחמנים ולתת לה לבזבז מחמצן העולם כמו שהשמלאנים אוהבים להגיד ) ואז נגרר את גופתה ברחבי העיר ( כמו שהיה בלינ'ץ ברמאללה )ואז אפשר יהיה לשרוף אותה ולפזר אתה בים להכריז עליה כמתה שמקום קבורתה לא נודע כדי שלא יהיה לא זכר לעולם , מה חושבים ?
הזוי.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
אני חושב שסקילה זה העונש המתאים לטלי פאטימה הזאת!

מי שתמך בזורקי בערבים זורקי אבנים יענש בהתאם.....

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

תראה, טלי פחימה בגדה בישראל, ואפשר להגיד את זה שהיא התאסלמה באופן לא רישמי.
אפילו השמאלנים הכי גרועים לא עושים את מה שהיא עשתה, באמת, יהודי שגדל וחי עוד בארץ ישראל הולך לנחם משפחה שהבן שלהם עשה פיגוע?
מצטער, אבל היא לא יהודית יותר. אלא מוסלמית נאצית שמגיע לה עונש בהתאם, והיא זאת שגם עזרה לאירגוני טרור בעבר נגדנו. אסור לשכוח את זה.
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2008, 21:37:52 על ידי דוקא_כך »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
ברוכה הבאה!! 8)
אנו שמחים להכיר אותך!
מהיכן שמעת עלינו? :smil062:

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אלגרייה מהמרכז

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
היי חברים יקרים הגעתי אליכם במקרה , אני קצינה בקבע סגן משרתת בנ"מ הכל התחיל לפני כחודש נכנסתי לאתר של תפוז והגעתי לקומונה שפשוט נחרדתי שקיימת שבה בעצם מדברים על זוגיות עם בחור ערבי נחרדתי לקרוא את זה ופתאום מפלס השינאה שלי עלה התחלתי  פשוט לכתוב לבנות האלה שמה שהם עושות מחריב עלינו שואה באיזשהוא שלב זה הפך לקללות ובן היתר הבנות האלה התחילו ממש לשנוא אותי ( כי נגעתי במקומות כואבים ) ואז הם חסמו אותי מהקומונה ואז אני פתחתי קמונה שנקראת א"י שלנו שבה אני קוראת לטרנספר לערביי ישראל שהם אויב מבפנים בניגוד לפלסטינים ראה דוגמת הקומונה ימ"ש . אוהבת אותכם

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
היי חברים יקרים הגעתי אליכם במקרה , אני קצינה בקבע סגן משרתת בנ"מ הכל התחיל לפני כחודש נכנסתי לאתר של תפוז והגעתי לקומונה שפשוט נחרדתי שקיימת שבה בעצם מדברים על זוגיות עם בחור ערבי נחרדתי לקרוא את זה ופתאום מפלס השינאה שלי עלה התחלתי  פשוט לכתוב לבנות האלה שמה שהם עושות מחריב עלינו שואה באיזשהוא שלב זה הפך לקללות ובן היתר הבנות האלה התחילו ממש לשנוא אותי ( כי נגעתי במקומות כואבים ) ואז הם חסמו אותי מהקומונה ואז אני פתחתי קמונה שנקראת א"י שלנו שבה אני קוראת לטרנספר לערביי ישראל שהם אויב מבפנים בניגוד לפלסטינים ראה דוגמת הקומונה ימ"ש . אוהבת אותכם

כול הכבוד.
אני מקווה שאצלכת לשכנע כמה מהבנות לחשוב שוב באמת לא צריך יותר מכך!
אבל אין דבר כזה פלסטינים כולם אותם ערבים =)
אין הבדל בין ערבי לערבי בגלל כמה מטרים של אדמה מזרחה.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
רציתי לבחור בהכול אבל בחרתי בכיתת יורים ומכות רצח  O0

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ברוכה הבאה.  זה קצת קיצוני...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!

אני מבין שרבים מאיתנו זקוקים לפינה אנושית משותפת לפרוק את הזעם שאצור בתוכם. זה חשוב לאיזון הבריא של הנפש ועל-כן אינו דבר פסול, כל-עוד מציבים את הגבולות במקומות הנכונים. זה כמו ההבדל בין נקמה לבין התעללות. נקמה אינה מעשה פסול אלא מצווה, אבל הגבול בינה לבין התעללות הוא מאד דק, ואם חוצים אותו, עוברים עברה וחוטאים חטא גמור.

אין לי ספק שרוב המגיבים ש"חצו את הקו" עם יד על הלב לא היו חושבים באמת על יישום פרקטי של כל המעללים והמיצגים הגראפיים שהם תיארו כאן, אלא רק השתעשעו עם הרעיון הפנטאסטי שלפיו גורל-חייה של עוכרת ישראל תלוי בידם..

ובלי קשר לנאמר לעיל: הרעיון שלך להקמת בי"ח מיוחד (באישור הסנהדרין) לטיפול ביהודים בוגדים חולי-נפש שונאי-עמם מוצא-חן בעיני מאד. מבלי לפקפק במקצועיותם וביעילותם של טובי הרבנים והפסיכיאטרים חלילה, לי נראה שאם טלי פחימה ימ"ש הייתה מתאשפזת שם, היו צריכים *נס* כדי לשקם אותה..
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2008, 21:38:08 על ידי דוקא_כך »

Aaron

• אורח
ברוכה הבאה! שמחים שהצטרפת אלינו :)
כל הכבוד לך  O0
סוף סוף בת מצטרפת... יש פה מחסור רציני בבנות  :-\  :coolsmiley:
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2008, 09:56:58 על ידי אהרֹן »

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
שריפה בלי לשפוך עלייה דלק רק עצים מתחת סגור הכי כואב.
ניקו חיפאי משוגע.