כתב נושא: אחמד טיבי:"המאבק הפלשתינאי-זכות"  (נקרא 881 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אחמד טיבי:"המאבק הפלשתינאי-זכות"
« ב- : מרץ 05, 2008, 23:39:02 »
בס"ד

באיזה עוד מדינה בעולם יכול להתרחש דבר כזה?
האיש לוקח 35.000 שח מהמדינה רכב חדש כולל הוצאות ומעודד בלי להניף עפעף את הפלסטינאים להילחם בנו.אז מה קורה איתנו ,נהפכנו חירשים,עיוורים מטומטמים איך הדבר יכול לקרות במדינתנו.לתת למיסר טיבי להרוס את המדינה.אפה המחוקקים,המשטרה ובתי המשפט.איך אפשר לתת לחמאסניק מיסטר טיבי לטייל בעולם הערבי ולשבת עם ממשלות אויבות וכמו בשרה עזאמי מנסים בכל כוחם לייעץ במדינות את הרס מדינת ישראל.רבותי אני לא גזען ויש לי חברים ערבים בכמה מקומות בעולם אבל איש זה ראוי לחיות מחוץ לגבולות המדינה ואפילו לא לתת לו לעסוק ברפואה באף בית חולים ישראלי.שיילך לבית החולים שיפא בעזה אז יהודים התעוררו מהתרדמת ומהר.אני בתור סבא ל6 נכדים וב'ה 2 בדרך,אני שנלחמתי ב3 מלחמות ממלחמת ששת הימים,אני שילדיי שירתו בזכות בצה'ל ובזכות ,אני יכול לאמר שאני חרד לשבט שלי,למשפחות של האחים שלי [7 משפחות] ובקיצור שושלת של מאות ילדים נכדים ונינים,אני חרד איני יכול לעצום עין [,הממשלה מקבלת החלטות שגויות ולא הגיוניות בכדי לשמור על מדינתנו ועל בריאותנו.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/172439
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אחמד טיבי:"המאבק הפלשתינאי-זכות"
« להגיב #1 ב- : מרץ 06, 2008, 00:58:32 »
שאלה רטורית עליה ענה הגולה בארץ בכל אחת מהודעותיו המצויינות.  או, כפי שהוזהרנו בדברים כח:כח, יככה ה' בשגעון ובעורון ובתמהון לבב.  לא שמענו בקולו של הקב"ה, והקללה התגשמה.   :'(

אגב, בגימטריה ערכו של הפסוק הוא 1395, וכך גם ערך מושחתים נמאסתם:coolsmiley:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל