כתב נושא: תמונות של יהודים גיבורים שנאסרו על מלחמתם באוייב  (נקרא 6226 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
יהודים אשר יש להתפלל לשחרורם הקרוב!

"ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה"

צילמתי באמצעות פאלפון ממודעה בצומת תפוח.....

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
אמן אמן וישתחררו כבר!

אבל למה אין את יגאל עמיר הצדיק הי''ו ויש את אחיו חגי אשר נכלא סתם בכלא?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אמן אמן וישתחררו כבר!

לא אני הדפסתי את המודעה אני רק צילמתי אותה עם הפאלפון שלי.

לגבי חגי אמיר הוא לא נאסר סתם הוא נאסר על שניסה להגן על יהודים בזמן שצה"ל הפקיר את חייהם. אבל השלטון הבולשיביקי-שמאלני לא היה מוכן לוותר
על דם יהודי,ולכן כלא אותו על מנת למנוע הקמת מיליצית הגנה על יהודי יש"ע
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 13:31:20 על ידי גור-אריה »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

מה עם:זו'ליאן סופיר,ארנולד ישראלוב,יונה אברושמי,יבגני גרוסמן,4שוטרי מג"ב,רחמים לוטטי,אלכסנדר רבינוביץ? ? ? ?
הם שכחו לציין גם אותם......
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אמן שישתחררו כבר!
השאלה זה איך לפצות אותם על הסבל שנגרם להם מהממשלה שלא יכלה לסבול שיהודי הגן על יהודי
וכלאה אותם..אני בטוח שאם הם היו מגרשים יהודים אז הם היו מקבלים צל"ש מהממשלה:/

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
תודה על הפירסום!

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אמן אמן וישתחררו כבר!

ברגע שיגאל אמיר רצח את רבין הוא גזר את דינו להיות בכלא,אתה לא יכול לרצוח ראש ממשלה של מדינה מול מלא אנשים ולא לצפות להישלח לכלא,זה טבע הדברים,ציבור גדול מידי שונא אותו בכדי שהוא ישתחרר,בלי קשר לשמאלנים או לא שמאלנים,אני גם שונא אותו מכיוון שהוא שבר לב של המון יהודים,בלי קשר לדעות הפוליטיות שלהם הם יהודים.

נקווה ששאר האנשים ישתחררו,אמן...
« עריכה אחרונה: מרץ 22, 2008, 23:05:03 על ידי Juda-Yoda »
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ברגע שיגאל אמיר רצח את רבין הוא גזר את דינו להיות בכלא,אתה לא יכול לרצוח ראש ממשלה של מדינה מול מלא אנשים ולא לצפות להישלח לכלא,זה טבע הדברים,ציבור גדול מידי שונא אותו בכדי שהוא ישתחרר,בלי קשר לשמאלנים או לא שמאלנים,אני גם שונא אותו מכיוון שהוא שבר לב של המון יהודים,בלי קשר לדעות הפוליטיות שלהם הם יהודים.

נקווה ששאר האנשים ישתחררו,אמן...
תראה,אני לא בא לדון ביגאל אמיר גופה. אבל מה אתה היית עושה לו השכן שלך היה מוכר נשק לארגוני טרור שרוצחים יהודים,ובנוסף עוזר בהברחת מחבלים ערבים רוצחים לארץ? הולך למשטרה,נכון?
נו,הלכת למשטרה ושם צועק עליך היומנאי:"אל תסתובב לי פה כמו איזה פלופלור..."(מוכר הביטוי...?)נו, אני מאמין שיהודי נאמן כמוך היה הולך להפגין נגד פשע כזה,נכון? הפגנת....
צעקת ו....באו פרשים משטרתיים יס"מ עם אלות ו..."כיסחו אותך" ניסת שוב,ונעצרת. מה היית עושה כשהיית משתחרר? האם היית נותן לשכן הנ"ל לספק נשק לרצח יהודים ולהבריח מחבלים
שעיסוקם היחידי הוא רצח יהודים,אזרחים,חיילים,נשים וטף? או שהיית "מונע" זאת ממנו....? ואם מישהו היה פוגע בשכן הנ"ל כיצד היית מכנה אותו? "רוצח","פושע" או לחילופין "גיבור"? אה?

עכשיו תמחק את המילה "שכן"תכתוב במקומה "יצחק רבין". מה קיבלנו....?

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תראה,אני לא בא לדון ביגאל אמיר גופה. אבל מה אתה היית עושה לו השכן שלך היה מוכר נשק לארגוני טרור שרוצחים יהודים,ובנוסף עוזר בהברחת מחבלים ערבים רוצחים לארץ? הולך למשטרה,נכון?
נו,הלכת למשטרה ושם צועק עליך היומנאי:"אל תסתובב לי פה כמו איזה פלופלור..."(מוכר הביטוי...?)נו, אני מאמין שיהודי נאמן כמוך היה הולך להפגין נגד פשע כזה,נכון? הפגנת....
צעקת ו....באו פרשים משטרתיים יס"מ עם אלות ו..."כיסחו אותך" ניסת שוב,ונעצרת. מה היית עושה כשהיית משתחרר? האם היית נותן לשכן הנ"ל לספק נשק לרצח יהודים ולהבריח מחבלים
שעיסוקם היחידי הוא רצח יהודים,אזרחים,חיילים,נשים וטף? או שהיית "מונע" זאת ממנו....? ואם מישהו היה פוגע בשכן הנ"ל כיצד היית מכנה אותו? "רוצח","פושע" או לחילופין "גיבור"? אה?

עכשיו תמחק את המילה "שכן"תכתוב במקומה "יצחק רבין". מה קיבלנו....?

יגאל אמיר הוא לא גיבור,ורבין הוא גיבור,הוא נתן מעצמו למדינה הזאת יותר מהמון אנשים,ועשה מה שהוא חשב לנכון בתור ראש ממשלה,ובזמנו שלום היה הפתרון היחידי מאחר שהעולם היה עם הערבים!
יגאל אמיר עשה מה שהוא היה צריך לעשות,אבל זה לא עושה אותו לגיבור,הוא בסכ"ה עוד כלי בהשתלשלות מאוד מצעטרת שניגרמה ע"י חוסר הבנת העולם של המושג "טרור".

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יגאל אמיר הוא לא גיבור,ורבין הוא גיבור,הוא נתן מעצמו למדינה הזאת יותר מהמון אנשים,ועשה מה שהוא חשב לנכון בתור ראש ממשלה,ובזמנו שלום היה הפתרון היחידי מאחר שהעולם היה עם הערבים!
יגאל אמיר עשה מה שהוא היה צריך לעשות,אבל זה לא עושה אותו לגיבור,הוא בסכ"ה עוד כלי בהשתלשלות מאוד מצעטרת שניגרמה ע"י חוסר הבנת העולם של המושג "טרור".
לצערי אתה קורבן לשכתוב ההיסטוריה ולדמגוגיה של השמאל.

א."יצחק רבין גיבור" "יצחק רבין נתן מעצמו למדינה",האמנם? איזו גבורה היא זו לברוח משדה קרב(שיירת קרית ענבים) להפקיר את הלוחמים וללכת לישון?
או כוונתך היתה ל"גבורתו" ברצח לוחמי האלטלנה? יצחק רבין זכה לכינוי "מר ביטחון" ע"י יהודים תמימים כמוך בשל היותו רמטכ"ל מלחמת "ששת הימים" בעוד שכל ילד יודע
שרבין התמוטט לפני תחילת הקרבות ולא תפקד כלל במהלך המלחמה כולה! את ניהול המלחמה ביצעו "סולו" לוי אשכול ומשה דיין. איזו תרומה תרם למדינה מלבד 1800 יהודים שנרצחו בגללו?

ב."עשה מה שחשב לנכון בתור ראש ממשלה" אני לא מאשים אותך בחוסר ידע חלילה,אבל וודאי הכרת את המושג "חזקה" אדם שפושע שלוש פעמים בגלל שלוש סיבות אנו חייבים לומר שאף אחת
מהסיבות האלה היא הסיבה האמיתית אלה חובה עלינו למצוא את ה"צד השווה שבהם"(לדוגמא:"שור מועד","שוטה" וכן על זה הדרך) באלטלנה היה לו תירוץ מדוע הטביע אוניה מלאה בנשק תחמושת
ולוחמים בזמן שהישוב בארץ עמד במלחמה עם רובה צ'כי אחד לעשרה לוחמים והערבים עם ארבע ללוחם,באינטפדה היה לו תירוץ מדוע כבל את ידי צה"ל ומנע מהם ללחום באוייב,ומדוע הפקיר את
חייהם של תושבי יש"ע ועיין בספר "ברוך פודה ומציל" על מה שקדם למה שעשה ברוך גולדשטיין הי"ד(ראה קישור):http://www.kahane.org.il/bg/podef1.html וב"אוסלו" היה לו
תירוץ מדוע שיתף פעולה עם האוייב מסר להם נשק ותגבר אותם ב-40000 רוצחים(!!!) אפילו צבא סדיר היה מייחל לכזה תיגבור בעיצומה של מלחמה,וכ"ש ארגון טרור. "הצד השווה שבהם" שבשלושת
המקרים הוא בגד סייע לאוייב והביא לרצח יהודים(ובאלטלנה גם רצח במו ידיו וגם גרם למותם של יהודים עקב מחסור בנשק) ואת המדינה ואחרי כל זה אתה עוד חושב שטובת המדינה עמדה לנגד עיניו?

ג."בזמנו שלום היה הפתרון היחידי מאחר שהעולם היה עם הערבים" קודם כל מי שתמיכת העולם חשובה לו יותר מחיי אחיו הוא מתיון אומלל שמוכר את מדינתו בפחות משווה פרוטה,האם נהרוג את
מיטב בנינו,נשותינו וטפינו כדי לקבל חיוך? כדי לקבל לחיצת יד מנשיא צרפת? או הולנד או לא משנה מה? פתרון יחידי? על מלחמה שמעת? על טיפול מדינות אחרות בטרור קראת? איזו חשיבות יש לתמיכת
העולם כשמנגד עומדת עצם קימה של מדינת ישראל וסכנה של טבח חלילה וחס ביהודי הארץ(היו לא תיהיה)? אתה שומע את עצמך?

ד."יגאל אמיר עשה מה שהיה צריך לעשות אבל זה לא עושה אותו לגיבור" מדוע? אם הוא עשה מה שהיה צריך לעשות והיה מוכן לשם כך לוותר על חירותו לנצח (!!!) כשידע בבירור שאין סיכוי שהוא
יחמוק מעונש אזי שאין גיבור ממנו! בעוד חייל שנהרג מפסיק למות ברגע שנשמתו יוצאת מגופו,אסיר עולם ממשיך למות יום יום,שעה שעה במשך כל ימי חייו. מי שמציל את עמו מבלי להסתכן במחיר אישי
הוא וודאי צדיק! אבל לא גיבור.... אבל מי שמוסר את נפשו ואת כל חייו לסבל ויסורים ולמוות בעודו בחייו,אין גיבור ממנו! ואין גבורה אלא גבורת הנפש!

ה."הוא בסכ"ה עוד כלי בהשתלשלות מאד מצערת שנגרמה ע"י חוסר הבנת העולם של המושג טרור" פה אני חייב להודות שבאמת אם ראשי ממשלות ישראל (ולא העולם,הוא לא מעניין אותי) היו מבינים מי
הם הערבים העומדים מולם,לא היינו נאלצים לשלם מחיר יקר כל כך כדי להציל  את עמינו,אלא עושים זאת במסגרת המדינה ובצורה יעילה יותר. אבל מה נעשה שכעת במסגרת המדינה הצבא מחריב
במקום לבנות,נלחם באחים במקום באוייבים? בינתיים עד שנצליח לשנות את המדינה כולה,נאלץ לפעול עצמאית(כמו בג'בל מוכאבר לדוגמא) כדי להציל את המדינה שמנסה באובססיביות בלתי מוסברת,
להתאבד ולאבד את עמה.

בברכת "חזק ונתחזק בעד עמינו": גור-אריה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בהחולט תמונות חזקות
[gif[/img]

Aaron

• אורח
תודה על הצילום!
מה עשית בכפר תפוח?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תודה על הצילום!
מה עשית בכפר תפוח?

לא עשיתי, חיכיתי לטרמפ....
צומת תפוח הוא צומת מרכזי מאד בשומרון ו"מביני דבר" יודעים שאם רצונך בטרמפיאדה מהירה נוחה בטוחה+קיוסק שיהיה מה לשתות....(כמו שנאמר: "אם אתבייש הגרון יתייבש...")
עדיף לחכות שם.....
« עריכה אחרונה: מרץ 24, 2008, 00:47:07 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק SiGaR

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אמנם רבין עשה מעשים לא טובים, אבל יגאל אמיר לא ראוי לשחרור.
יגאל אמיר עם כל הכבוד לימינים וחוסר הכבוד לשמאלנים רצח יהודי!!!
עבר על חוקי הדת, איזה כבוד יש פה לאחינו.
כמה שאני לא מעריץ שמאלנים אני גם לא מעריץ רוצחי יהודים!

Aaron

• אורח
אמנם רבין עשה מעשים לא טובים, אבל יגאל אמיר לא ראוי לשחרור.
יגאל אמיר עם כל הכבוד לימינים וחוסר הכבוד לשמאלנים רצח יהודי!!!
עבר על חוקי הדת, איזה כבוד יש פה לאחינו.
כמה שאני לא מעריץ שמאלנים אני גם לא מעריץ רוצחי יהודים!
רבין רצח 19 יהודים ניצולי שואה מהאצ"ל בספינה אלטלנה. יגאל עמיר לא עבר על שום חוק בדת, מפני שיגאל עמיר בסך הכל הרג ולא רצח. יש הבדל בין לרצוח אדם חף מפשע, לבין להרוג רוצח. מה גם שזה היה מצב חירום, כי רבין תכנן לחלק את כל א"י לאויב הערבי, אם לא היו הורגים את החזיר הזה, הגולן כבר היה בידי הסורים הנאצים (שליטה איראנית נאצית).

רבין הוא הרוצח, שעל פי הדת היה אמור להיות מוצא להורג ממזמן.
הוא גם רצח 19 יהודים ניצולי שואה, גם נתן במתנה שטחים של א"י לאויב ערבי שרוצה להשמיד אותנו וגם גרם לרציחתם של 1500 יהודים בפיגועים, כתוצאה מהסכמי האסלה שלו עם האויב הערבי הנאצי.
« עריכה אחרונה: מרץ 23, 2008, 23:31:23 על ידי אהרֹן »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
לצערי אתה קורבן לשכתוב ההיסטוריה ולדמגוגיה של השמאל.

א."יצחק רבין גיבור" "יצחק רבין נתן מעצמו למדינה",האמנם? איזו גבורה היא זו לברוח משדה קרב(שיירת קרית ענבים) להפקיר את הלוחמים וללכת לישון?
או כוונתך היתה ל"גבורתו" ברצח לוחמי האלטלנה? יצחק רבין זכה לכינוי "מר ביטחון" ע"י יהודים תמימים כמוך בשל היותו רמטכ"ל מלחמת "ששת הימים" בעוד שכל ילד יודע
שרבין התמוטט לפני תחילת הקרבות ולא תפקד כלל במהלך המלחמה כולה! את ניהול המלחמה ביצעו "סולו" לוי אשכול ומשה דיין. איזו תרומה תרם למדינה מלבד 1800 יהודים שנרצחו בגללו?

ב."עשה מה שחשב לנכון בתור ראש ממשלה" אני לא מאשים אותך בחוסר ידע חלילה,אבל וודאי הכרת את המושג "חזקה" אדם שפושע שלוש פעמים בגלל שלוש סיבות אנו חייבים לומר שאף אחת
מהסיבות האלה היא הסיבה האמיתית אלה חובה עלינו למצוא את ה"צד השווה שבהם"(לדוגמא:"שור מועד","שוטה" וכן על זה הדרך) באלטלנה היה לו תירוץ מדוע הטביע אוניה מלאה בנשק תחמושת
ולוחמים בזמן שהישוב בארץ עמד במלחמה עם רובה צ'כי אחד לעשרה לוחמים והערבים עם ארבע ללוחם,באינטפדה היה לו תירוץ מדוע כבל את ידי צה"ל ומנע מהם ללחום באוייב,ומדוע הפקיר את
חייהם של תושבי יש"ע ועיין בספר "ברוך פודה ומציל" על מה שקדם למה שעשה ברוך גולדשטיין הי"ד(ראה קישור):http://www.kahane.org.il/bg/podef1.html וב"אוסלו" היה לו
תירוץ מדוע שיתף פעולה עם האוייב מסר להם נשק ותגבר אותם ב-40000 רוצחים(!!!) אפילו צבא סדיר היה מייחל לכזה תיגבור בעיצומה של מלחמה,וכ"ש ארגון טרור. "הצד השווה שבהם" שבשלושת
המקרים הוא בגד סייע לאוייב והביא לרצח יהודים(ובאלטלנה גם רצח במו ידיו וגם גרם למותם של יהודים עקב מחסור בנשק) ואת המדינה ואחרי כל זה אתה עוד חושב שטובת המדינה עמדה לנגד עיניו?

ג."בזמנו שלום היה הפתרון היחידי מאחר שהעולם היה עם הערבים" קודם כל מי שתמיכת העולם חשובה לו יותר מחיי אחיו הוא מתיון אומלל שמוכר את מדינתו בפחות משווה פרוטה,האם נהרוג את
מיטב בנינו,נשותינו וטפינו כדי לקבל חיוך? כדי לקבל לחיצת יד מנשיא צרפת? או הולנד או לא משנה מה? פתרון יחידי? על מלחמה שמעת? על טיפול מדינות אחרות בטרור קראת? איזו חשיבות יש לתמיכת
העולם כשמנגד עומדת עצם קימה של מדינת ישראל וסכנה של טבח חלילה וחס ביהודי הארץ(היו לא תיהיה)? אתה שומע את עצמך?

ד."יגאל אמיר עשה מה שהיה צריך לעשות אבל זה לא עושה אותו לגיבור" מדוע? אם הוא עשה מה שהיה צריך לעשות והיה מוכן לשם כך לוותר על חירותו לנצח (!!!) כשידע בבירור שאין סיכוי שהוא
יחמוק מעונש אזי שאין גיבור ממנו! בעוד חייל שנהרג מפסיק למות ברגע שנשמתו יוצאת מגופו,אסיר עולם ממשיך למות יום יום,שעה שעה במשך כל ימי חייו. מי שמציל את עמו מבלי להסתכן במחיר אישי
הוא וודאי צדיק! אבל לא גיבור.... אבל מי שמוסר את נפשו ואת כל חייו לסבל ויסורים ולמוות בעודו בחייו,אין גיבור ממנו! ואין גבורה אלא גבורת הנפש!

ה."הוא בסכ"ה עוד כלי בהשתלשלות מאד מצערת שנגרמה ע"י חוסר הבנת העולם של המושג טרור" פה אני חייב להודות שבאמת אם ראשי ממשלות ישראל (ולא העולם,הוא לא מעניין אותי) היו מבינים מי
הם הערבים העומדים מולם,לא היינו נאלצים לשלם מחיר יקר כל כך כדי להציל  את עמינו,אלא עושים זאת במסגרת המדינה ובצורה יעילה יותר. אבל מה נעשה שכעת במסגרת המדינה הצבא מחריב
במקום לבנות,נלחם באחים במקום באוייבים? בינתיים עד שנצליח לשנות את המדינה כולה,נאלץ לפעול עצמאית(כמו בג'בל מוכאבר לדוגמא) כדי להציל את המדינה שמנסה באובססיביות בלתי מוסברת,
להתאבד ולאבד את עמה.

בברכת "חזק ונתחזק בעד עמינו": גור-אריה.

ואוו.  :smil107:
אין מילים! צל"ש עצום!!

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
א.רבין נתן את עצמו למדינה,אני מדבר בתקופת הפלמ"ח,משו שהתחיל לאבד לו שהוא היה רמטכ"ל,כשהוא היה ראש ממשלה בפעם הראשונה נישארו עוד ניצוצות,ובפעם השנייה...טוב אין צורך להרחיב.

ב.בזה אתה צודק,טעות שלי...

ג.אתה לא יודע כמה חשובה תמיכת העולם נגד הערבים,רק ככה נוכל למגר אותם,כשהעולם היה נגדנו ובעד הערבים לא היה חסר הרבה שהם יבואו לפה ויעזרו להם,אני לא מדבר על לחיצת יד,אני מדבר על משאבים חיוניים,אני לא מדבר על כבוד מגוים של ממש מזיז לי מה הם חושבים,אני מדבר על שלא יעזרו לערבים להשמיד אותנו,וגם שמצב כזה אפשרי בכלל עונה לך על השאלה למה האומה הזאת הולכת כ"כ נגד עצמה,מאחר שזה סוג של טבע אנושי בתקופה הזאת,כל העולם הולך נגד עצמו,יש לך את ה"שמאל" יש לך סיגריות,יש לך אנשים מהעולם המערבי שבעד האיסלם מסיבות לא מוסברות ועוד מיני רבים,נקווה שכולנו נפיק את הלקחים.

ד.אם הריגת רבין הייתה קשורה איכשהו לשיפור מדית ישראל,אז הייתי אומר שהוא גיבור,אבל מאחר ששרון גם ככה נתן אח"כ שטחים מסוימים,יגאל אמיר בעצם עיקב את מה שהיה כניראה אמור לקרות בכל מקרה,אז לא הוא לא גיבור,ולכן הוא גם נענש יום ביומו.

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
עוד שבועים פסח כמו שאומרים יגאל עמיר יתשחרר בעזרת השם וגם שאר הצדיקים שיראו בתמונה יתחחררו שהם ישובים על סתם בכלא על שום דבר...
פסח הקרוב יגאל עמיר יהיה בבית בעזרת השם